God of War Ragnarök Easter Egg widzi, jak kratos odpływa dla brutalnego zachowania w kierunku kapitana łodzi

Startseite » God of War Ragnarök Easter Egg widzi, jak kratos odpływa dla brutalnego zachowania w kierunku kapitana łodzi
15. maja 2024
4 minutes
19

By Jhonny Gamer

God of War RagnaröK przedstawia Kratos jako nieco bardziej zrównoważoną potęgę zabijającą Boga niż w niektórych z jego przeszłych przygód, które, szczerze mówiąc, pokazały bohatera Sony w mniej, erm, moralnie dźwięk. Ok, ok, spójrzmy prawdzie w oczy, Kratos był w przeszłości trochę pokrętła.

Jednym z NPC, który byłby ze mną zgodził się na całość, jest kapitan łodzi z oryginału God of War. Zapamiętaj go? Trudno nie, ponieważ z pewnością został przez niego przełapany przez kratos.

Uwaga: niektóre z poniższych można uznać za spoilery. Jeśli nadal czytasz i chcesz wejść do God of War Seria niewidomy, to jest twoja wskazówka, aby skierować się gdzie indziej.


15 Zaawansowane God of War RagnaröK Wskazówki od Zoe.

Kapitan łodzi został połknięty przez hydrę podczas pierwszej God of War gra. Jednak to nie zabiło biednego człowieka. Zamiast tego, gdy Kratos zapuścił się do hydry jedzącej kapitana, znalazł ten facet, który desperacko przywiązał się do jakiegoś zwisu w gardle bestii, mając nadzieję na zbawienie.

W tym momencie Kratos – z jego bicepsami, które mogą zmiażdżyć wszelkiego rodzaju rzeczy między nimi – mogłoby bardzo łatwo podnieść kapitana morskiego w bezpieczne miejsce i oboje mogli kontynuować życie w dowolny sposób.

To byłoby cudowne, ale najwyraźniej nie była nawet niewielka część planów Kratosa. Zamiast tego Boga-Killer usunął to, czego potrzebował z szyi kapitana (stąd jego podróż do bestii), a następnie upuścił wciąż bardzo, że kapitan w dół do przełyku hydry.

To może wydawać się wystarczająco złe, ale och, drogi czytelniku, robi się coraz gorzej. To nie był jedyny raz, kiedy Kratos miał okazję pomóc kapitanowi łodzi, tylko po to, by ostatecznie zdecydować.

Obaj spotkali się ponownie w podziemnym świecie. Tutaj, gdy Kratos upadł w kierunku Styxu rzeki, udało mu się złamać upadek, chwytając nogi kolejnej desperacko, próbując uniknąć zanurzenia się w losie poniżej.

I jak myślisz, czyje nogi? Dlaczego tak, te z kapitana łodzi. I czy Kratos mu pomógł? NIE. Raczej przebił kapitana łodzi brutalnie w plecy, aby pomóc się podnieść do względnego bezpieczeństwa. Kiedy kapitan zauważył: „Nie ty znowu ty!„Kratos następnie kopnął kapitana w rzekę poniżej, ponieważ, wiesz, powody…

Następnie ponownie widzimy kapitana God of War 2, gdzie pojawia się jako wróg podczas walki z bossem z królem barbarzyńckim. Jeszcze raz kapitan ogłasza, całkiem sprawiedliwie: „Nie ty znowu”, zanim Kratos, no cóż, zabije go ponownie. Możesz zobaczyć wszystkie te zgony na poniższym filmie.


Nie ty, znowu!?

Jak to wszystko pasuje do Ragnarök? Cóż, podczas One Side Quest na początku gry Kratos może pomóc stworzeniu o nazwie Lyngbakr, które Mimir oszukał w nakładaniu łańcuchów. Gdy kratos pomoże uwolnić stworzenie tych łańcuchów, do kodeksu Kratos zostanie dodany nowy wpis.

W tym wpisie Kratos zastanowi się nad działaniami Mimira wobec Lyngbakr, mówiąc, że przypomina mu kapitana łodzi, który „skrzywdził dawno temu” (jak zauważył przez Kotaku).

„On także został okradziony ze swojej wolności i cierpiał z powodu tego, kim byłem, i wyborów, które dokonałem. Być może istnieje miara potwora w nas wszystkich ” – Cratos zastanawia. Myślisz, kratos?!

Oto omawiany kodeks, zerwany z gry Eurogamer:


Kratos zastanawia się nad losem tego biednego, biednego kapitana łodzi.

Jest to dość małe przyznanie się do winy, ale przypuszczam, że przynajmniej jest to krok we właściwym kierunku. Nie to, że prawdopodobnie będzie to miało wiele dla kapitana łodzi.

W końcu, kiedy usłyszeliśmy od niego całą drogę God of War 3, kapitan zostawił notatkę, w której ma nadzieję, że Kratos „ucierpi w Hades”. Tutaj ubolewa nad działaniem Kratosa, mówiąc, że był traktowany tak, jakby był „niczym” przez Spartan Warrior (który, spójrzmy prawdzie w oczy, on był).


Wybacz, stary!

How do you rate God of War Ragnarök Easter Egg widzi, jak kratos odpływa dla brutalnego zachowania w kierunku kapitana łodzi ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *