God of War Ragnarök Jak rozwiązać świątynię Alfheim of Light White Marble Legendarna łamigłówka klatki piersiowej

Startseite » God of War Ragnarök Jak rozwiązać świątynię Alfheim of Light White Marble Legendarna łamigłówka klatki piersiowej
15. maja 2024
3 minutes
17

By Jhonny Gamer

Jest to trudny do wypracowania, nawet z Atreus i Tyr oferującymi wskazówki, jak to rozwiązać Temple of Light Legendarna łamigłówka klatki piersiowej podczas podróży przez Alfheim w God of War Ragnarök.

To’jest bardzo łatwe do utknięcia podczas próby rozwiązania tej zagadki z udziałem białego marmuru i fioletowego kamienia zmierzchu, więc my’dostałem do tego dokładne rozwiązanie Legendarna puzzle klatki piersiowej w świątyni światła poniżej.

Aby uzyskać więcej pomocy God of War Ragnarök, Sprawdź nasze strony na temat pokonania szefa Alva w świątyni światła, lokalizacji i rozwiązań klatki piersiowej Nornir, i lokalizacje nasion Muspelheim.

Na tej stronie:


God of War RagnaröK na PS5 – Digital Foundry Tech Review.

Alfheim Temple of Light White Marble Legendarna lokalizacja klatki piersiowej w God of War Ragnarök

Legendarna puzzle w klatce piersiowej białej marmuru znajduje się w pokoju po bitwie z lekkimi elfami, kiedy Tyr powiedział, że sobie z tym poradzi, ale Kratos i Atreus i tak walczyli z nimi.


Znajdziesz tę legendarną skrzynię zaraz po tej walce z lekkimi elfami.

Zamiast znaleźć drogę przez duże jasne drzwi, skręć w lewo i zeskocz do miejsca, w którym znajduje się złote koło. Zignoruj koło i zamiast tego przejdź przez drzwi obok niego, aby rozpocząć legendarną puzzle klatki piersiowej.

RagnaröK jest wreszcie tutaj i mamy strony w lokalizacjach i rozwiązaniach klatki piersiowej Nornir, Lokalizacje i nagrody Raven, Lokalizacje nasion Muspelheim, i Thor i Alva Strategie walki z bossem, które pomogą Ci w podróży przez dziewięć królestw. Jeśli chcesz wiedzieć, jak długo potrwa epicka przygoda Kratos, mamy również stronę, jak długo pokonać i długość trofeum platynowego.

Jak rozwiązać świątynię Alfheim of Light White Marble Legendarna puzzle klatki piersiowej God of War Ragnarök

Ta legendarna klatka piersiowa w świątyni światła jest trudna do zdobycia, ponieważ nawet jeśli podążasz za Tyr’Sugestia s i osadzaj topór na białej marmuru, to’S nie jasne, co dalej, ponieważ poprawne rozwiązanie wymaga precyzji.

Twoim celem jest wyrzucenie topora w fioletowy kamień Zmierzchu, aby przylegał do białego marmuru za windą’S łańcuch S W takim razie Przypomnij sobie siekierę we właściwej pozycji, aby rozbił ten łańcuch i upuszcza windę, i legendarna klatka piersiowa.

Aby przyspieszyć, tutaj’dokładnie Jak rozwiązać białą marmurową układankę klatki piersiowej Wewnątrz świątyni światła w Alfheim:

  1. Podnieś fioletowy kamień Zmierzchu z łańcuchem, więc’jest skierowany w prawo, w kierunku klatki piersiowej.
  2. Skieruj siekier na środku kamienia Zmierzchu, trzymając łańcuch, aż linia nie będzie niebieska.
  3. Rzuć topór, aby osadzić go na biały marmur, a następnie puść łańcuch, aby upadł kamień Zmierzch i podnośnik.
  4. Przypomnij sobie siekierę, aby przełamać srebrne koło nad podnośnikiem.
Możesz teraz zeskoczyć na platformę przed tobą i otworzyć legendarną klatkę piersiową, aby uzyskać relikwia „rękojeść Grama”, która daje wybuch wściekłości i nakłada ogłuszenie do pobliskich wrogów, gdy jest używany.


Powodzenia w odkrywaniu reszty świątyni światła!

How do you rate God of War Ragnarök Jak rozwiązać świątynię Alfheim of Light White Marble Legendarna łamigłówka klatki piersiowej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *