Goldeneye 007 Kody kodowe nie będą działać na Xbox

Startseite » Goldeneye 007 Kody kodowe nie będą działać na Xbox
16. maja 2024
2 minutes
17

By Jhonny Gamer

Goldeneye 007 jest teraz dostępny zarówno na Nintendo Switch, jak i Xbox, ale okazuje się, że kody działają nieco inaczej w dwóch wersjach.

Gracze N64 zapamiętają takie jak DK Mode, tryb paintball oraz tajne poziomy Aztec i egipskie, które zostały odblokowane poprzez wypełnienie misji w warunkach trudności i ograniczenia czasu. Alternatywnie można je odblokować, wprowadzając kody.

Jednak chociaż te kody nadal działają w wersji przełącznika, nie są one kompatybilne z wersją Xbox.


Goldeneye 007 – Nintendo Switch online + pakiet rozszerzeń

Wiadomość została potwierdzona Wielokąt przez rzecznika Xbox: „Ta wersja Goldeneye 007 jest dla większości, ponieważ gracze znają i kochają z wersji z 1997 roku. W szczególności w przypadku kodów można je odblokować, uzupełniając poziomy w wymaganym czasie, a nie z wcześniej używanymi kodami przycisków.”

Mimo to, podczas gdy kody istnieją w wersji przełącznika, są nieco trudne do aktywowania ze względu na przełożenie wejść N64 na przełącznik Kontrola s. Alternatywnie wraca do tych biegów prędkości.

To inny sposób, w jaki dwie wersje różnią się, biorąc pod uwagę, że tryb wieloosobowy istnieje tylko na Switch.

Pomimo tego, że jako dziecko włożyłem wiele godzin, nie wiedziałem o tych kodach kodowych. Na szczęście dostałem grę z drugiej ręki (dzięki babci), który miał plik zapisu z odblokowaniem wszystkich kodów. Niestety ten konkretny hack tym razem nie zadziała.

Gra jest dostępna na obu konsolach od dziś, choć pojawiła się kontrowersje wokół muzyki pauzy W wersji przełącznika. Ale nie obawiaj się – te kultowe bongi powróciły.

How do you rate Goldeneye 007 Kody kodowe nie będą działać na Xbox ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *