Gotham Knights pozostał otwarty na hacki po tym, jak deweloper przypadkowo wyłączył Denuvo

Startseite » Gotham Knights pozostał otwarty na hacki po tym, jak deweloper przypadkowo wyłączył Denuvo
16. maja 2024
2 minutes
23

By Jhonny Gamer

Na początku tego tygodnia Warner Bros. Montréal wydał łatkę na PC dla Gotham Knights.

Jednak w ten sposób podobno usunęł również Denauvo – oprogramowanie anty piractwo w grze – przez przypadek.


Eurogamer Newscast: Czy Konami nie powiódł się z powodu Silent Hill z martwych?

Podczas gdy deweloper rzekomo przywrócił to oprogramowanie, ten wpadek pozostawił Gotham Knights za darmo dla hakerów, no cóż, haker Reddit).

Nie jest jeszcze jasne, czy ten błąd będzie miał jakiekolwiek długoterminowe konsekwencje dla gry, a niektórzy wskazują, że nawet osoby z piracką kopią w ich posiadaniu niekoniecznie będą wtajemniczone w przyszłe aktualizacje i poprawki błędów. Jednak ten najnowszy incydent to kolejny uderzenie na już skalistej drodze dla Gotham Knights jako całości.

Od czasu premiery gra była imprezowa serii problemów związanych z wydajnością na całym świecie, z wieloma raportowaniem kroplami prążkowymi, szczurkami i flukturacjami czasowymi RAME w trakcie rozgrywki.

Warner Bros. Montréal pracuje obecnie nad większą łatką Aby rozwiązać wiele z tych problemów, a programista chce specjalnie zająć się „wyzwaniami z stabilnością liczby klatek” na konsolach.

W recenzji Gotham Knights w Eurogamer, Donlan stwierdził, że gra była trochę „błotem”. Przyznał jednak również, że chociaż ma swoje problemy, wciąż istnieje wiele „uroku” do znalezienia w środku.

How do you rate Gotham Knights pozostał otwarty na hacki po tym, jak deweloper przypadkowo wyłączył Denuvo ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *