Gracze Super Mario Odyssey przechylają się na szczyt tablic liderów linowych Jump

Startseite » Gracze Super Mario Odyssey przechylają się na szczyt tablic liderów linowych Jump
16. maja 2024
2 minutes
21

By Jhonny Gamer

Gracze Super Mario Odyssey używają usterki, aby wymyślić nieprawdopodobnie wysokie wyniki w grze Rope Rope w grze, powodując spustoszenie z liderem online mini-game.

Rope skokowe Odyssey (lub „pomijanie”, jeśli wolisz) Wyzwanie położone jest w miejskim rozległości New Donk City. Można go znaleźć w ekspansywnym placu w okolicy, który, co ważne, jest także domem dla talkatoo, porywczą.

Usterka jest stosunkowo dobrze znana w kręgach Mario Odyssey i działa w ten sposób: jeśli rzucisz przedmiot (w tym Cappy) w Talkatoo i uruchomisz z nim rozmowę, gdy uderzy, kamera się zamyknie, zachowując pewne atrybuty obecnej animacji Mario. Co najważniejsze, skutki usterki można opóźnić, szybko odsuwając kamerę z talkatoo. Następnie wywoła następnym razem, gdy ptak pojawi się.


Skocz w górę, Super Star.

Łącząc wszystkie te elementy razem, możliwe jest przygotowanie usterki na placu New Donk City, dostosuj aparat od talkatoo, a następnie ustawić się, aby rozpocząć wyzwanie skokowe. Wreszcie, jednocześnie wykonując funt gruntu i spoglądając wstecz na talkatoo, aby uruchomić usterkę, Mario może unosić się w powietrzu na czas nieokreślony. Możesz to zobaczyć wokół 18-minutowego znaku w tym imponująco wyczerpującym filmie.

Gdy Mario będzie wiecznie w powietrzu, wszystko, czego potrzebujesz, to ustawić go nad liną i usiąść, gdy punkty rosną coraz więcej. Rump podskakuje na 99 999, dlatego tak wielu graczy z tym samym wynikiem jest teraz leniwy na szczycie tabeli liderów, jednocześnie mistrzów i dokładnego przeciwieństwa zwycięzców.

Z pewnością jest to interesujący exploit pod względem czystej pomysłowości, ale biorąc pod uwagę jego wpływ na tabele wyników Odyssey, prawdopodobnie będzie to, że Nintendo naprawia wcześniej niż później. A jeśli chcesz szczegółowe spojrzenie na to, jak nie zrobić wyzwania Jump Rope, możesz obejrzeć Chris Bratt z Eurogamer Zrób spektakularną pięść Wcześniej w roku.

How do you rate Gracze Super Mario Odyssey przechylają się na szczyt tablic liderów linowych Jump ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *