Gracze War Thunder znów wyciekają dokumenty wojskowe na forach

Startseite » Gracze War Thunder znów wyciekają dokumenty wojskowe na forach
16. maja 2024
2 minutes
23

By Jhonny Gamer

Gracze War Thunder powrócili, publikując bardziej ograniczone dokumenty wojskowe na forach gry podczas omawiania pojazdów gry.

To nie jest rzadkie wydarzenie, ponieważ gracze War Thunder stali się znani z przesyłania dokumentów wojskowych w celu wygrania argumentów z innymi graczami lub argumentowania dewelopera Gaijin Entertainment o realizm pojazdów. To się powtórzyło, nie raz, ale dwa razy w zeszłym tygodniu.

11 grudnia jeden użytkownik opublikował materiały szkoleniowe dla zbiornika Norinco VT-4 (jak donosi przez Cybernetyczne codziennie). 12 grudnia użytkownik opublikował podręcznik dla pojazdu walki piechoty M2A2 Bradley (jak donosi przez Zadanie i cel).

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Newscast: Nasze przemyślenia na temat zwiastuna GTA 6.Obejrzyj na YouTube

Wątki zawierające dokumenty zostały szybko usunięte przez moderatory War Thunder. Oba zestawy dokumentów są niesklasyfikowane, ale zawierają poufne informacje. Dodatkowo podręcznik M2A2 Bradley to eksport Kontrola LED.

Założyciel Gaijin Entertainment, Anton Yudintsev, powiedział zadaniom i celu: „Zrobiliśmy naszą rolę w ograniczeniu wycieku” dokumentów M2A2 Bradleya, ale powiedział, że instrukcja została opublikowana na różnych platformach, zanim ktoś przesłał go na forum War Thunder Forums. „Nie możemy nic zrobić z tym, co dzieje się na innych platformach” – dodał Yudintsev.

To sprawia, że dziewięć razy gracz wyciekł dokumenty wojskowe za pośrednictwem War Thunder w samym samym 2023 r., Według udokumentowanych zdarzeń na Wikipedii. Pierwszy wyciek roku miał miejsce 16 stycznia, kiedy dokumenty wojskowe wyciekły dwukrotnie W tym samym tygodniu. Porozmawiaj o Déjà vu.

How do you rate Gracze War Thunder znów wyciekają dokumenty wojskowe na forach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *