Gran Turismo 7 Lista najlepszych samochodów, od najszybszego samochodu do najlepszego samochodu początkowego

Startseite » Gran Turismo 7 Lista najlepszych samochodów, od najszybszego samochodu do najlepszego samochodu początkowego
16. maja 2024
11 minutes
19

By Jhonny Gamer

Z szerokim wyborem oferowanym, biorąc pod uwagę Najlepsze samochody Gran Turismo 7 nie jest łatwe – zwłaszcza, że obejmuje wyścigi drogowe i samochody rajdowe ze względu na charakter symulatora gry.

Chociaż mogą istnieć „tylko” dwa typy, istnieje ogromny wybór, gdy zastanawiam się, co Gran Turismo 6 jest najlepszym samochodem 6. Mówiąc najprościej, nie ma jednej odpowiedzi.

Dzięki możliwości tak bardzo ulepszania w środku Gran Turismo 7, możesz łatwo zupić słabszy samochód, aby być czymś znacznie bardziej spektakularnym. Oczywiście kosztuje to szereg kredytów i nadal może nie wydawać się tak fajne, jak od razu pójdzie.

Ta strona obejmuje nasze typy dla Najlepsze samochody od aktualizacji czerwca 2022, a także spojrzenie na najlepsze samochody dla różnych regionów i – oczywiście – nasz wybór dla Najszybszy samochód w Gran Turismo 7.

Na tej stronie:


Nasz Gran Turismo 7 Wyjaśnione najlepiej wyjaśnienia samochodów

Ponieważ różne wyścigi mają pewne ograniczenia, takie jak narodowość lub poziom wydajności, nie ma czegoś takiego jak „najlepszy” samochód Gran Turismo 7 – i nie możesz polegać tylko na jednym.

Dlatego przydatne jest patrzenie na najlepsze samochody, jeśli chodzi o surową moc, zdolność obsługi, i Gran Turismo 7 Ważny sposób oceny swoich samochodów – Punkty wydajności (PP).

Dzięki misternej naturze Gran Turismo 7, możliwe jest zupowanie samochodów, aby różnić się od tego, jak zaczęły się, kiedy je kupiłeś. Warto to zrobić, ale nie na tym się tutaj koncentrujemy. Zamiast tego patrzymy na podstawowe specyfikacje każdego samochodu i określamy, co naszym zdaniem są najlepszymi wyborami.W rzeczywistości jest to jak kupowanie rzeczywistego samochodu – różne samochody pasują do różnych stylów jazdy, więc warto dla siebie eksperymentować. Nic nie przebije znalezienia samochodu, który również wygląda super stylowo, nawet jeśli jeszcze go nie poleciliśmy.

Powiedziawszy to, aby dać ci pomoc, to właśnie jego przewodnik wybiera samochód dla każdego scenariusza, który jest stosunkowo prosty do zdobycia w grze, i to działa dobrze w przypadku danych wymagań PP, które często są wyświetlane do udziału w uczestnictwiewiele wyścigów. W każdym przypadku zawarliśmy również niektóre alternatywy.

Od aktualizacji czerwca 2022, który wprowadził do serii zupełnie nowy utwór, Najlepsze typy samochodów w każdej kategorii pozostały statyczne, oprócz najlepszego wyboru Azji i Oceania.

Innymi słowy, to, co zostało polecane podczas premiery, działa równie dobrze. Od tego czasu wprowadziliśmy również kilka nowych kategorii – w tym najlepszy samochód Kei i najlepszy samochód Vision GT.

Gran Turismo 7 Najlepszy wybór samochodu początkowego

Zaczynanie może poczuć się ciężko w Gran Turismo 7. Cały ten spektakl obiecał i pozostawiłeś wybór niektórych raczej rozczarowujących samochodów. Mówimy o samochodach, na które większość ludzi mogła sobie pozwolić w życiu.


Toyota Aqua S ’11.

Na początku zalecamy Toyota Aqua S ’11. To dość nudne, wyglądające gorące właz, ale jest tani i natychmiast dostępny z 349.25pp. Zaledwie 120 koni mechanicznych oferuje rozsądne przyspieszenie, a jego obsługa jest dość dobra w tej cenie.

Honda Fit Hybrid jest trochę tańszy, ale jego obsługa nie jest tak niezawodna jak Toyota. Jeśli chcesz zainwestować, oszczędności mogą być pomocne podczas samodzielnego strojenia samochodu.

Gran Turismo 7 najszybszy samochód: jaki jest najszybszy samochód Gran Turismo 7?

Jak w przypadku każdej gry wyścigowej, „najszybszy” samochód może oznaczać wiele różnych rzeczy. Może to oznaczać najszybszy przyspieszający samochód, ten, który ma najwyższą prędkość maksymalną lub samochód, który szybko bierze zakątki.

W przypadku tego przewodnika, Patrzymy na samochody, które mają najwyższą prędkość maksymalną. Oczywiście nie ignorujemy wielkiego prowadzenia ani dobrego przyspieszenia, ponieważ oba są ważne przy osiągnięciu cytowanej prędkości maksymalnej.

Szybkie samochody Gran Turismo 7 najlepiej nadaje się na torach, które mają długie proste do przyspieszenia, ale w radzeniu sobie z bardziej technicznym utworem możesz faworyzować samochód z doskonałą obsługą, abyś mógł poradzić sobie z tymi trudnymi zakrętami.


Dodge srt tomahawk x vgt.

Często, przy dostrajaniu samochodu dla prędkości, naprawdę chcesz skupić się na jakości opon, a nie zasilaniu, więc upewnij się, że opony do właściwego typu, aby poradzić sobie z warunkami drogowymi, z którymi jesteś bardziej odpowiedni.

Dla absolutnej prędkości maksymalnej najlepszym wyborem jest Dodge Srt Tomahawk x Vgt. Jest absurdalnie szybki. Oferuje 2586 koni mechanicznych, co oznacza, że może osiągnąć maksymalne prędkości do 404 km / h. Jest niesamowicie lekki na 749 kg i ma silnik 7 000 cm3 z 1336.12pp.

Wszystko w tym jest nadmierne, dlatego kosztuje to podatne 1 000 000 punktów za pośrednictwem Brand Central. Zdecydowanie należy się docelować, ale w międzyczasie są inne bardziej osiągalne samochody warte Twojego pieniędzy.


Ferrari F12 Berlinetta ’12.

Kolejnym świetnym wyborem jest Ferrari F12 Berlinetta ’12. To może być niezręcznie nazwane, ale jest to dobra opóźnienie w opóźnieniu kampanii, jeśli próbujesz zaoszczędzić gotówkę.

Samochód ma 739 koni mechanicznych, 634.16pp i kosztuje zaledwie 373 000 punktów. Okej, to nie jest tanie, ale możesz to dostać za darmo. Kompletna książka menu Numer 38 i dostajesz samochód po drodze, ale to prawda na koniec gry, więc możesz wcześniej zainwestować.

Tak czy inaczej, ulepsz go w jak największym stopniu – ale pamiętaj, co powiedzieliśmy o tym, że redukcja masy ciała jest ważniejsza niż moc.


BMW M3 ’07.

Wcześniej w kampanii BMW M3 ’07 jest lepszą opcją. Kosztuje 93 000 punktów, które powinny być wystarczająco proste, aby się zmierzyć, i zostaje odblokowany po zakończeniu Menu Book Event 22. PP 533.76 czuje się pozytywnie spokojny w porównaniu z Tomahawk, ale docenisz jego niezawodność i zdolność do dostrojenia do 624.44pp. 415 koni mechanicznych jest więcej niż wystarczające na tym poziomie.

Gran Turismo 7 najlepszy wybór samochodu rajdowego

Rajd nie jest przedmiotem Gran Turismo 7 i to pokazuje. Jednak gdy musisz obsłużyć więcej śladów brudnych, supersamochód z absurdalną dużą prędkością jest ostatnią rzeczą, której potrzebujesz. Zamiast tego potrzebujesz czegoś ze świetną obsługą i przyczepnością.

Niezależnie od tego, jaki wybierzesz samochód, rozlicz potrzebę brudnych opon. Znacząco zmniejszą twoje PP, ale są niezbędne do wyścigów rajdowych.


Audi Sport Quattro S1 Pikes Peak ’87.

Nasz ulubiony samochód rajdowy to Audi Sport Quattro S1 Pikes Peak ’87. Można go wygrać z menu Book 37 lub kupić od Brand Central, ale tak naprawdę nie potrzebujesz zbyt często samochodów rajdowych – mając to na uwadze, najlepiej czekać, aż odblokujesz ją w kampanii.

Z PP 688.06, jest mniej więcej na równi z pozostałymi dwoma samochodami, które odblokowują jednocześnie – Peugeot 205 Turbo 16 Evolution 2 ’86 I Ford Focus gr.B Rajd samochód które są mniej więcej takie same. To zależy od ciebie, z którym czujesz się najbardziej komfortowo – ostatecznie rajd nie jest znaczącą częścią gry.

Gran Turismo 7 najlepszy wybór samochodu Kei

Aktualizacje post-uwalniania przyniosły opcję książki menu KEI, a to oznacza o wiele wolniej niż wcześniej.

Trochę jak wybranie samochodu startowego, są zalety i wady wszystkich dostępnych samochodów Kei i żadne nie są idealne.


Honda S660.

Nasz ulubiony samochód Kei to Honda S660. Można go kupić od Brand Central za 19 800.

Przy liczbach zapasowych ma tylko PP 342.01 i 63 koni mechanicznych. Wyścigi Kei wymagają PP o wartości poniżej 450 lat, więc masz trochę miejsca na aktualizację do swoich upodobań, ale nie licz na to, że jest to szybkie.

Alternatywą jest Daihatsu Copen ’02 Z zaledwie 285.45 i 62 koni mechanicznych. Ma więcej dźwigni do dostosowania do twoich potrzeb, ale nie jesteśmy fanem jego wyglądu.

Gran Turismo 7 Najlepszy wybór samochodu GT

Podczas gdy najlepszym samochodem wizji GT (VGT) jest Dodge srt tomahawk x vgt, Często jest to obezwładnione, jeśli chodzi o kwalifikowanie się do niektórych ras.


Dodge srt tomahawk x vgt

Zamiast tego bardziej realistyczną opcją jest Suzuki vgt (gr.3). Oferuje dość niski (dla typu samochodu) 710.47 pp z częściami zapasowymi.

Dostępne za pośrednictwem Brand Central, jest to drogie 450 000 punktów, ale można go również wykorzystać jako część GR.1 prototypowa seria wyścigów, które tworzą książkę menu numer 42, więc ma ona podwójny cel tutaj.

Zabawa jest również świetną zabawą dzięki 577 koni mechanicznym, która wydaje się odpowiednio szybka, jednocześnie pozostawiając cię Kontrola podczas sterowania. Oczywiście, gdzie to możliwe, ulepsz go tak bardzo, jak to możliwe, ale jest to dobry podkład na początek.

Gran Turismo 7 najlepszy wybór samochodu amerykańskiego

Kanał amerykański jest często potrzebny do uczestnictwa w niektórych wyścigach Ameryki.

Dodge srt tomahawk x vgt jest idealnym wyborem, ale jest to zbyt drogie dla wielu osób. Zamiast tego jesteśmy raczej stronnicze Chevrolet Corvette C7 ZR1 ’19 Road Car.


Chevrolet Corvette C7 ZR1 ’19 Road Car.

Z odrobiną rolnictwa kredytowego, Jest dość możliwy do osiągnięcia i oferuje 641.08 PP za dobrą cenę 134 000 kredytów. Jest trochę ciężki, ale jego 754 koni mechanicznych nie jest niczym, co można podkręcić nos.

Jeśli masz pieniądze do wydania, zawsze jest Dodge Viper SRT GT3-R ’15 z początkowym PP 756.21. Jest jednak drogi po 450 000 kredytów!

Gran Turismo 7 najlepszy europejski wybór samochodu

Bugatti Vgt Gr.1 jest marzeniem europejskim samochodem, w którym można posiadać Gran Turismo 7. Ma potężny PP 940.20 i masywne 1626 koni mechanicznych. Obsługuje jak sen i och tak, kosztuje 1 000 000 kredytów – co oznacza, że musisz dużo zaoszczędzić, aby go posiadać.


Bugatti Vgt Gr.1

Wiele najlepszych europejskich samochodów kosztowało tego rodzaju cenę – w tym Jaguar Vision VGT SV i McLaren VGT.

Bardziej możliwym celem może być trzymanie się Bugatti i wybieranie Veyron Gr.4 z 433 koni mechanicznych i 640 pp. Nadal kosztuje 350 000 punktów!

Niższe, zawsze jest Porsche 911 GT3 (997) ’09 z jego 579.76 pp i 428 koni mechanicznych. To powinno postawić wielu graczy w dobrej pozycji, zanim zachodzą wielkie pieniądze.

Gran Turismo 7 Najlepszy wybór Azji i Oceania

W ostatnich aktualizacjach najlepszy wybór Azji i Oceania stał się nieco bardziej skomplikowany.

Jeśli nie jesteś fanem ulepszenia ustawień, wciąż jesteśmy wielkimi fanami Lexus lf-lc gt vgt. Ma mocny 851pp i oferuje 612 koni mechanicznych. Kosztuje 1 000 000 punktów, więc jest drogi, ale jest to dobrze zrównoważony samochód, który nie wymaga dużej korekty, aby się przyzwyczaić.


Lexus lf-lc gt vgt.

Jeśli jednak jesteś starą ręką na Gran Turismo franczyza i nie masz nic przeciwko krzywej uczenia się, potrzebujesz Suzuki V6 Escudo Pikes Peak Special.

Dodano w czerwcu 2022 r. Aktualizacja 1.17, zaczyna się od 981 koni mechanicznych i 846.27pp. Dodaj turbosprężarkę o wysokiej RPM, która natychmiast idzie do absurdalnej mocy 1186 koni mechanicznych i 865.41pp.

Staje się również znacznie bardziej nieporęczny w zakątkach, więc musisz z nim ćwiczyć, a także poprawić hamulce, aby poprawić nadsterowanie. Eksperymentowanie z zawiesiną i azotem może być również warte twojego czasu.


Suzuki V6 Escudo Pikes Peak Special.

Połów tego wszystkiego oprócz dodatkowego zobowiązania czasowego? V6 Escudo Pikes Peak Special kosztuje ogromne 1 700 000 punktów od legend samochodowych, więc jest to pojazd aspiracyjny. Spodziewaj się, że zmień niektóre kredyty, aby to zyskać, a następnie poświęć więcej czasu na poprawę. Będziesz jednak bogato nagrodzony.

Bardziej przystępne i lepsze dla niższych ograniczeń PP jest Nissan GT-R Nismo ’17. To 187 000 punktów i dostajesz 591 koni mechanicznych i 619.07 pp. Napęd na cztery koła oznacza, że opanowanie zajmie trochę praktyki.

Przy ciasnym budżecie nie przeocz Honda Civic Type Rodzin R Limited Edition (FK8) ’20. Tylko 55 000 punktów, ma 517.88 pp i 315 koni mechanicznych, co daje idealne fundamenty do budowania. Nissan Fairlady Z (Z34) ’08 ma podobne statystyki dla nieco mniejszych.

Cokolwiek wybierzesz – powodzenia z Gran Turismo 7 kariera!

How do you rate Gran Turismo 7 Lista najlepszych samochodów, od najszybszego samochodu do najlepszego samochodu początkowego ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *