Gran Turismo Sport to Killer App ”

Startseite » Gran Turismo Sport to Killer App ”
17. maja 2024
7 minutes
17

By Jhonny Gamer

Gran Turismo Słusznie zyskał reputację przez lata, przekraczając granice technologii konsoli, a po pewnym nieprzekonującym wczesnym betach GT Sport wygląda jak dostarczanie kolejnej fenomenalnej technologii mistrzowskiej klasy mistrzowskiej. Na początku tego tygodnia Sony uwolniła ogromną wersję demonstracyjną, umożliwiając graczom próbkę szerokiej gamy wydarzeń i funkcji. Jest to okazja do wczesnego spojrzenia na prawie finałowy kod i jest szczególnie imponujący dla użytkowników z wyświetlaczami o wysokim zakresie dynamicznym. Wiele gier korzysta z HDR, ale dzięki GT Sport ulepszenie jest tak wyraźne i tak piękne, że wyraźnie nie otrzymujesz pełnego doświadczenia bez niego.

Większość naszej rozgrywki odbyła się na PlayStation 4 Pro przy użyciu trybu wysokiej rozdzielczości – który pozostaje prezentacją szachowniczą 1800p z natywnym interfejsem użytkownika 4K. Wyniki nie są tak ostre jak inne tytuły PS4 Pro lub w rzeczywistości Forza Motorsport 7 na Xbox One X, ale wciąż jest cudowna gra w ruchu, a Pro prezentuje GT Sport i HDR w najlepszym wydaniu.

GT Sport oferuje niezwykły poziom szczegółowości w każdym aspekcie prezentacji. Przeniesienie do PlayStation 4 oznacza, że wszystkie materiały, tekstury i oświetlenie są wzmocnione poza to, co wcześniej było możliwe. Dokonując skoku do renderowania fizycznie, gra ma bardziej realistyczne powierzchnie i obiekty w swoich środowiskach i w szeregu samochodów. Tekstury są znacznie ostrzejsze i bardziej realistyczne. Gra zachowuje poczucie skali, której żaden inny wyścig SIM nie może się równać – sposób, w jaki jej środowiska rozciągają się w odległość, tworzą iluzję dużego świata.

Ale bardziej niż cokolwiek innego, to wsparcie dla wysokiego zakresu dynamicznego sprawiło, że jest nam najbardziej pod wrażeniem. Niektóre gry dobrze wykorzystują HDR, ale oczywiście nie wszystkie implementacje są równe, a wiele nie jest krótko. Gran Turismo zawsze była seria stworzona w celu przekraczania granic technologii, więc nie jest zaskoczeniem, że HDR odgrywa ogromną rolę w prezentacji. A w świecie, w którym tak wiele ekranów HDR oferuje tak szeroko zakrojone wrażenia, polifony cyfrowe należy pochwalić za proces konfiguracji.

Jak oglądać cyfrowe wideo HDR?Byliśmy pod takim wrażeniem Gran Turismo Sport w HDR, że postanowiliśmy złożyć cały nasz film analizy w formacie. Teraz istnieje szansa, że będziesz to oglądać za pośrednictwem YouTube na standardowym ekranie zasięgu – w takim przypadku YouTube przekształca obraz HDR w SDR za pomocą techniki o nazwie Mapping Tone Mapping. Aby obejrzeć ten film w rzeczywistym HDR, potrzebujesz określonego sprzętu.

Oczywiście ekran HDR jest podany, a ekrany Samsung średniej klasy/wysokiej klasy z 2016 roku, a nowsze modele 2017 wykonają zadanie za pośrednictwem aplikacji wewnętrznej YouTube. Alternatywnie możesz przesyłać strumieniowo wideo z telefonu na Chromecast Ultra, aby uzyskać pożądany efekt. YouTube zwinęła również aktualizację smartfonów obsługujących HDR, takich jak Galaxy S8, S8+, Note 8, LG V30 i Sony Xperia XZ Platinum. Obejrzyj nasze wideo na jednym z tych urządzeń i możesz jechać.

Wreszcie, aby uzyskać dostęp do oryginalnego pliku źródłowego, odwiedź naszą witrynę do pobierania wideo dla kibiców Patreon, DigitalFoundry.internet. Cała nasza treść wideo jest dostępna do pobrania i jest to znacznie ulepszone, dziewicze doświadczenie. Po prostu skopiuj plik do patyka USB, podłącz go do wyświetlacza i możesz iść. Nvidia Shield ATV i Xbox One S powinny również wykonać szterlingowe zadanie wyświetlania pełnej wierności wideo wideo.


Zebraliśmy pełny film prezentacyjny HDR dla naszego Gran Turismo Sport Demo Analysis. Spróbuj obejrzeć to w HDR, jeśli możesz, jest to niemal oszałamiające.

GT Sport jest w lidze własnej oferty pełnej oferty Kontrola nad doświadczeniem HDR. Włączając tę funkcję, strona konfiguracji umożliwia dopasowanie wyjścia HDR10 do telewizji, aby uzyskać najlepszy obraz. Jeśli używasz wyświetlacza LG o zmniejszonej jasności podczas korzystania z trybu gry HDR, GT Sport pozwala całkowicie to pokonać, ale tak naprawdę każdy ekran skorzysta tutaj, ponieważ dostosujesz poziom HDR, aby najlepiej pasować do twoich upodobań i możliwościTwojego wyświetlacza. Więcej gier może się nauczyć z tej implementacji.

Istnieje kilka elementów, które łączą się tutaj, aby zdefiniować tę prezentację HDR. Zaczyna się od renderowania nieba. Zwiększona głębokość kolorów i jasność HDR pozwalają światłem słonecznym i chmurom wykazać poziom jasności bliżej rzeczywistości. Następnie na samochodach znajdują się światła głowy i tylne. Kontrast świateł o wysokiej intensywności ze środowiskiem działa tutaj doskonale, ponownie przyczyniając się do poczucia realizmu. Wyniki końcowe są żywe i ostre. Istnieje wiele nitpicków, które można strzelić w grze, jeśli przyjrzysz się uważnie, w tym drzewa „billboardowe” i brak szczegółów w niektórych częściach tła, ale podczas akcji jest to piękna gra.

Jest więcej dobrych wiadomości – szczególnie wyraźna poprawa wydajności w trybie wysokiej rozdzielczości w porównaniu z wcześniejszymi betami. Na podstawie naszego doświadczenia ogólny poziom spójności jest tutaj bardzo imponujący, a polifonia dostarcza najbliższą blokadę do 60 klatek na sekundę od czasów PS2. Trudno nam było spotkać spowolnienie podczas rozgrywki, co oznacza, że jeśli tak się stanie, powinno to być rzadkie. Wszystkie wyścigi odtwarzają się bardzo płynnie przy 60 klatkach na sekundę – poziom wydajności często pominiętych w ratach PS3. Właściciele PS4 Pro mają również okazję uruchomić powtórki w 1080p60 – podczas gdy baza PS4 i tryb wysokiej Res Pro działają je przy 30 fpsach. To nie jest idealny zamek, ale wyniki wyglądają genialnie – tylko tonik po 10 latach najwyższego poziomu gier wyścigowych oferuje tylko 30 klatek na sekundę.

To jednak stanowi interesujące ograniczenie w grze. Dzięki PS4 Pro wyjściowi 1080p możesz wybrać priorytety priorytety lub rozdzielczość ramki, co jest świetne, ponieważ zasadniczo pozwala na super-próbkowanie w grze. Kiedy wyprowadzasz przy 4K, ustalanie priorytetów stawki ramki nie jest możliwe i utkniesz w wyższej rozdzielczości. W naszym ostatnim raporcie GT Sport Beta Byliśmy bardzo chwiejni, że tryby były podzielone między użytkownikami zgodnie z wyświetlaczem, który posiadali, a użytkownicy 1080p Pro otrzymują surową ofertę, więc fakt, że te funkcje zostały dodane, jest naprawdę dobra rzecz. Ponieważ jednak rozgrywka jest prawie zablokowana, jedną z dodatkowych opcji, którą chcielibyśmy zobaczyć, jest wybór priorytetu priorytetu wskaźnika ramek specjalnie dla powtórków, umożliwiając grę główną na szachownicę 1800p, podczas gdy powtórki są ograniczone do 1080p przy 60 fps.

Ogólnie rzecz biorąc, Gran Turismo Sport przekracza oczekiwania. Wcześniejsze pokazy gry nie do końca osiągnęły znak, ale tym razem Polyphony poczynił świetne postępy, rozwiązując wiele problemów nie tylko z wcześniejszego kodu beta, ale także z wcześniejszych tytułów GT na poprzednich platformach PlayStation. Wizualizacje są oczywiście znacznie lepsze, ale to ogólne doświadczenie imponuje najbardziej. Z zrębnego systemu menu, bezproblemowego systemu online i inteligentnych wyborów projektowych, po prostu jest przyjazny i angażujący, aby wskoczyć. Jeśli jesteś fanem serii lub ogólnie nowy w gier wyścigowych, może to być świetny punkt wejścia.

A potem jest implementacja HDR. Wcześniej widzieliśmy kilka silnych pokazów programistów, ale GT Sport to pierwszy tytuł, który widzieliśmy, który wygląda tak fenomenalnie w HDR, że może on wywołać wiele aktualizacji wyświetlania. Pamiętaj tylko, że reklama ekranowa HDR może nie być w pełni do specyfikacji Miejmy nadzieję, że umieści Cię na dobrej drodze. Przy jego pełnym potencjale HDR jest zmieniaczem gry, a GT Sport może być pierwszą aplikacją Killer.

How do you rate Gran Turismo Sport to Killer App ” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *