Grand Theft Auto: Wojny Chinatown

Startseite » Grand Theft Auto: Wojny Chinatown
17. maja 2024
4 minutes
20

By Jhonny Gamer

Jeśli pomyślałeś Grand Theft Auto na DS był mało prawdopodobny, a co powiesz na GTA na DS przeniesionym do PSP? Już domem dla dwóch własnych gier GTA, które są również dwiema najpopularniejszymi gierami w systemie, Handheld Sony można wybaczyć za myślenie o tym, że jest ponad tym odgórnym akcji, zwłaszcza import z krainy Nintendogs. Gdzie jest fantazyjna grafika 3D? Z pewnością PSP zasługuje na lepiej?

Cóż, po pierwsze – nie, sądząc po obecnej strategii sprzętowej Sony, PSP nie zasługuje na coś lepszego. Ale spójrz na jasną stronę – oryginał Grand Theft Auto: Chinatown Wars był znacznie lepszy niż ktokolwiek się spodziewał. „GTA jak pierwsza była, z odziedziczoną mądrością GTA, jak to było, zakończone różnymi rzeczami, które szczęśliwie należałyby do GTA przyszłości”, zgodnie z którymkolwiek idiotem recenzował wersję DS DS.

Chinatown Wars był – i pozostaje dla PSP – bardziej niepoważne podejście do miasta ułożonego w Liberty Grand Theft Auto iv. Bohater Huang Lee, syn zamordowanego playboya, wraca do Stanów, aby dostarczyć starożytny miecz wuja, ale miecz jest skradziony, więc Lee kończy misje dla różnych wanbe triad bossów. Zapomnij o ponurym i brudnym monologowaniu Niko Bellica, wszyscy tutaj potrzebują zbadanych głowy, od psychopatycznego Zhou Ming, który wycina serca, a następnie chwali się wielkością swojej męskości, po transseksualną kochającą prostytutkę Chana Jaoming, syna obecnego szefa Bossa. To bardzo szorstkie, ale powoduje, że się uśmiecha.

Jest to również podejście, które lepiej pasuje do głównie odgórnej rozgrywki, która widzi drobnych pikselowych mężczyzn biegających wokół strzelania broni i mikro wyścigowych, i ma większy sens w kontekście kuszących misji i rozproszenia gry, w tym arkadeStylowe szaleństwa w wysokim wyniku, ustawiające idealne skoki z rampy do billboardu, a także kokeykowane podejście do świata wykrywania narkotyków, które dotyczy zwariowanych jedno-liniowych, back-alleys i pościgów samochodowych, a nie tak bardzoz ludźmi leżącymi w rynieniach z igiełami wiszącymi z ich żył.


Opcja włączenia Chevrons GPS, abyś nie musiał spoglądać na mini-mapę, jest tak inteligentna na PSP, jak na DS.

Dokumowanie narkotyków jest fundamentalną zmianą gospodarki GTA, ale dobrze pasuje. Chodzi o to, aby kupić niską i sprzedawaną wysoko w różnych dzielnicach na dwóch głównych wyspach Liberty City, na podstawie Tip-offów otrzymanych za pośrednictwem e-maili do twoich PDA. Możliwe jest zbudowanie ogromnego zapasów funduszy kupujących tanie narkotyki, a następnie siedzieć na nich, dopóki nie nadejdzie prawica, i pod pewnymi względami handel może być trochę łamania gry, ale zawsze jest satysfakcjonujący, zakłóca ogólną misjępłynąć w fascynujący sposób i możesz podnosić włosy, gdy próbujesz odeprzeć policję po tym, jak właśnie wydasz tysiące na towary na tylnym siedzeniu, które są skonfiskowane, jeśli zostaniesz złamany.

Same główne misje są również na ogół dobre, a nawet ludzie, którzy grali w każdą GTA od pierwszej odgórnej gry na PC, będą zaskoczeni kierunkiem. W wersji PSP Rockstar Leeds wprowadził jeszcze kilka, z których część koncentruje się na dziennikarzu Gung-ho Melanie (sardonicznym, blondynki narcisist-znak towarowy dziennikarza), który próbuje sfilmować dokument o handlu narkotykami z serial typu typowymbrak zmysłów. Misje pasują bez poczucia obwodania, w pewnym momencie dobrze wykorzystują dźwig, a nawet zabierz cię w pomieszczeniach, co działa wystarczająco dobrze pomimo kilku problemów z kamerą.

How do you rate Grand Theft Auto: Wojny Chinatown ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *