Grand Theft Auto: Wojny Chinatown

Startseite » Grand Theft Auto: Wojny Chinatown
17. maja 2024
5 minutes
17

By Jhonny Gamer

Nadchodzą tak wkrótce potem Grand Theft Auto IV zajął władzy w połowie ubiegłego roku, oświadczenie Rockstar, że GTA wyruszy do DS, aw ciągu kilku miesięcy spotkało się z uzasadnionym podnieceniem, ale także zaskoczeniem i sceptycyzmem. PSP wykonał świetną robotę w Liberty City Stories – wciąż najlepiej sprzedająca się gra na przenośniku Sony – ale innowacyjny sprzęt Nintendo z pewnością byłby trudny do przyniesienia Grand Theft Auto do życia w sposób, w jaki jego fani się spodziewali.

Cóż, jeśli Chinatown Wars nie robi nic więcej, naciska DS mocniej niż praktycznie wszystko, co możesz dla niego kupić. To jest GTA na mniejszym ekranie, ale w żadnym wypadku w mniejszej skali. Liberty City GTAIV mogło zostać odcięte na dwie wyspy (najlepsze), ale są masywne, różnorodne place zabaw, pełne samochodów, pieszych, misji znaków towarowych i meczów bocznych serii, cudownie renderowane w zaskakujących szczegółach przez silnikktóry jest wśród najlepszych na platformie. A wraz z dodaniem sztuczek dotykowych i znaczącym nowym komponentem związanym z narkotykami utrata takich rzeczy, jak komediowe leki i talkshows.

Chociaż jest to to samo Liberty City, które wszyscy rozerwaliśmy w zeszłym roku, Rockstar wyrzucił obsadę, aby opowiedzieć nową historię. Grasz jako Huang Lee, zepsuty syn zamordowanego gangstera przybywającego do miasta, aby odebrać utwory, szybko i wygodnie wrzucone na głęboką koniec typowej opowieści o wojnach na darnice, wygięte gliniarze i mroczną komedię kutasa RockstaraKryminalny podziemny świat.

Konfiguracja jest zatem znana, ale dostawa jest zrozumiała bliżej odgórnych GTA. Kierujesz wrogów prawym ramieniem i strzelacie za pomocą przycisku A, a za każdym razem, gdy dostaniesz się za kierownicą, kamera powraca, aby pokazać więcej drogi przed nami (możesz to również dostosować, co jest miłym akcentem). Nie mogąc użyć scen z silnikiem 3D, programiści poszli na komiczne still z dialogiem tekstowym.


Dzięki PDA możesz zaoszczędzić w dowolnym miejscu, na dodatek do oszczędzania i odzyskania zdrowia w Safehouse oraz na szczycie auto-oszczędności. Nie tracisz postępu.

Pomimo cięć, jednak wiele z tego, co sprawiło, że GTAIV jest kompleksowo grywalny. Twój nowy PDA, który zajmuje ekran dotykowy, zawiera mini-mapę, która kliknie do GPS, która pozwala położyć się na punkcie w dół, oraz wykreślanie kursów misji, handlarzy narkotyków, bezpieczeństwa i interesujących punktów, które zaoszczędziłeś jakoulubione. Możesz także przełączyć różne funkcje najwyższego ekranu, które oszczędzają cały czas: GPS Chevrons, które wskazują drogę, ikony na krawędziach, aby pomóc wskazać kluczowe lokalizacje oraz oczywiście twoje zdrowie i mierniki zbroi.

Ale to ekran dotykowy kończy wojny w Chinatown. Możesz go użyć do wykreślenia łuku rzucającego na koktajle Mołotowa i granaty, a kiedy wsiadasz do zaparkowanego samochodu. Starsze samochody można wystrzelić za pomocą śrubokręta lub kilku skręconych przewodów, a mądrzejsze przejażdżki sprawiają, że pociłeś się na obrotowych liczbach, aby złamać immobilizer. To misje, które przynoszą największe korzyści. Zabójstwo polega na złożeniu karabinu, a następnie użyciu D-Pad do celu przez lunety, bomby muszą być rozluźnione w ciężarówkach, debiutanckich huty muszą być wytatuowane, a istnieje wiele innych mało małych pomysłów, z których wszystkie są krótkie i przyjemnie krótkie i przyjemnienieoczekiwany.


Ilekroć otwierasz DS od rezerwacji, gra wypluwa losową próbkę mowy. Cześć, dobrze wyglądasz!

Projekt misji jest bardziej pomysłowy niż wcześniej. Wciąż jest wiele misji pobierania i poręczy i całkiem sporo do strzelania, ale zwykle grają w interesujący sposób. Wysadzanie w hazard rywala z tankowcem polega na utrzymywaniu prędkości, ponieważ wyciek benzyny z tyłu rozpalił się i grozi, że nadrabia zaległości, podczas gdy uratowanie powalonego kontaktu wymaga pozostania w osłonie i rzucaniu granatów, aby uniknąć sondowania mini-pistolet. Kiedy pojawi się pozornie typowa misja wyścigowa, okazuje się, że nie bierzesz udziału;Pomagasz kontaktowi oszukiwać jego drogę do zwycięstwa, sabotując inne samochody, a później ingerując w sam wyścig, odrzucając ludzi z kursu.

Jazda zajmuje trochę czasu, aby dostosować się do automatycznej korekty, która stawia cię na prostym kursie, ale z czasem to więcej niż zarabia na katalogu sprytnych funkcji GTA, umożliwiając ominięcie kolumn ruchu bez utraty prędkości,i szybko zamachić się w ostre zakręty, nie rozbijając się na kawałki. Miłość GTA do pisknięcia głębia ręcznych jest znacznie zmniejszona, ale alternatywa jest wystarczająco tempo i wystarczająco intuicyjna, aby zrekompensować, a poszczególne samochody są karykaturalne z sympatyczną ciężkością, co oznacza, że ciężarówka dostarczająca się jest nie mniej angażująca się niż samochód sportowy lub jeden z gry.radosne motocykle.

How do you rate Grand Theft Auto: Wojny Chinatown ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *