Grim Fandango Remastered Wartość (2015): PS4, PC, Vita, Mac, Mac

Startseite » Grim Fandango Remastered Wartość (2015): PS4, PC, Vita, Mac, Mac
17. maja 2024
9 minutes
21

By Jhonny Gamer

Minęło ponad piętnaście lat, odkąd Grim Fandango, ukochana opowieść Tima Schafera o The Dead, została wydana, ale w tym tygodniu tytuł wskrzeszony na PC, Mac, PlayStation 4 i Vita. Jeśli przegapiłeś to za pierwszym razem, jesteście winni sobie, aby skorzystać z tej drugiej szansy, aby przeżyć grę.

Wizualnie gra otrzymała świeżą lizanie farby, ale rozgrywka późnych lat 90. pozostaje całkowicie niezmieniona od oryginału. W praktyce oznacza to, że uczta łamigłówek połączenia zawiera więcej niż kilka kęsów, które są trudne do strawienia. Jeśli czujesz się sfrustrowany, mamy rok według roku, który poprowadzi cię nawet przez najbardziej niejasne elementy gry.

Na tej stronie

Grim Fandango – Rok 1, zamówienie, balony, bobry, tłoki, drogowód, system wiadomości
Jak ukończyć pierwszy rok przygody Manny’ego, od nawiązywania nowych przyjaciół po oszukanie personelu wsparcia biura i rozwiązywanie trudnych łamigłówek w skamieniałym lesie.

Inne strony:

Grim Fandango – Rok 2, detektor metalu, wózek widłowy, przełę
Dobrze, dobrze trudniejsza sprawa w drugim roku Grim Fandango. Przeprowadzimy cię przez każdą kłopotliwą łamigłówkę, w tym jak zdobyć ten krwawy detektor metalu.

Grim Fandango – rok 3, kotwice, zamknięte drzwi, dźwig, pończochy, biust -all, młot, topór
Nasz przewodnik trwa do trzeciego roku, w którym będziesz musiał żonglować kotwicami i dźwigami, a następnie rozwiązać kłopotliwe puzzle drzwi, zanim przerwasz wolność.

Grim Fandango – Rok 4, młynek, bomba, azot, aligator, szmata, toster, przebranie, znak
Jak wrócić do Rubacava Alive, rozbroisz bombę wozu kostnego, przejść obok tego szanowanego krokodyla i przetrwaj ostateczne showdown gry.

Grim Fandango Remastered Wartość – Rok 1

Na początku gry wchodzisz w eleganckie buty Manny Calavera. Pierwszym zadaniem jest przejście do rurki wiadomości w pobliżu okna i złapanie nuty, która jest w środku. Po wysłuchaniu wiadomości weź pokład kart, które są na stole, opuść biuro, a następnie przejdź korytarzem i przejdź obok Evy, która opiekuje się odbiorem. Skieruj się w kierunku windy w lewo, a następnie weź lewą podnośnik aż do parkingu.

Kiedy tam zjedziesz, a Domino przyspieszył w samochodzie, przejdź do dalekiego rogu parkingu i zapukaj do drzwi biura. Znalazłeś się z wielkim facetem o imieniu Glottis. Następnie przejdź przez wszystkie opcje dialogowe, dopóki nie odkształci dla Ciebie zamówienia pracy.

Uzyskaj podpisanie zamówienia pracy

Ten zlecenie pracy należy podpisać, zanim będziesz mógł z nim zrobić, więc wróć do recepcji i przekazaj Evę. Postarnie się to za ciebie podpisać, ale nie odniesie sukcesu. Na razie skieruj się do głównego lobby budynku, używając drugiego windy, a następnie spaceruj po budynku, aż zobaczysz kawałek linowania wiszący. Wspinaj się po nim, a następnie przejdź przez otwarte okno, kiedy do niego przyjdziesz. Znajdziesz się w biurze szefa.

Jeśli zbadasz jego komputer, odkryjesz, że podniósł swoją telekomunikację, aby automatycznie odpowiedzieć na EVA, gdy. Zmień jego odpowiedź, aby Eva uwierzyła, że mogła podpisać zlecenie pracy, a następnie zejść po linie i wejść do budynku. Eva z radością podpisze dla Ciebie zamówienie pracy. Raz w krainie żywych, prosto przesuń swoją kosę na torbie, a następnie przygotuj się do ubicia z powrotem do biura, gdy scena przerywnika się skończyła.

Po powrocie do bazy idź do biurka Evy i użyj talii kart do gry, które wcześniej wybrałeś na dziurku. Następnie wróć do lobby i spróbuj wyjść na zewnątrz. Kiedy gniewna nowa postać demona zakończy narzekanie na ludzi wykorzystywania systemu przewoźnika wiadomości, wybierz się na zewnątrz i idź do pobliskiego klauna.

Użyj balonów, aby sabotować system pocztowy

Zdobądź kota balonowego i dwa „martwe robaki” z klauna, a następnie weź chleb ze straganu obok niego i wróć do budynku biurowego Manny’ego. Wprowadź nowy pokój na poziomie lobby, a następnie użyj jednego z balonów robaków na czerwonym wężu. Następnie użyj drugiego robaka na niebieskim wężu.

Teraz idź do biura Manny’ego i wepchnij oba wypchane balony do systemu lampy wiadomości. Wróć i wejdź do pokoju różowego demona. Użyj śruby na drzwiach, aby całkowicie go zatrzymać, a następnie porozmawiaj z demonem. Podczas czatu Manny złapie gaśnicę ze ściany. Demon ostrzeże cię przed użyciem go i spowodowaniem eksplozji.

Kiedy odejdziesz, demon pójdzie za tobą i uwierzy, że zamknął drzwi za wami oboje. Wiesz lepiej, bo bawiłeś się zamkiem. Wróć do środka i użyj karty, którą wcześniej uderzyłeś w czerwoną rurkę, aby zdobyć nowego klienta: Mercedes Colomar. Poinformuj ją, że musisz zbadać sprawę, a następnie wrócić do biura Dona Copala.

Przyjedzie z biura i przeciągnie Manny’ego z powrotem do środka. Twój nowy klient miał wziąć bilet pierwszej klasy przez życie pozagrobowe, ale nieudolność Manny’ego spowodowała, że wędrowała po skamieniałym lesie. Kiedy skończy z tobą, będziesz zamknięty w małej chatce Glottis na dole.

Zapukaj do drzwi i poczekaj, aż ktoś odpowie. Przeprowadź opcje dialogowe, dopóki nie spotkasz Salvador Limones. Zostaniesz zabrany do siedziby Sojuszu Lost Souls. Kiedy się tam dotrzesz, przejdź przez nowy dialog z Salvadore, dopóki nie będziesz mieć nowego zadania do wykonania.

Wspinaj się ponownie na tę linę, a następnie idź za rogiem, aż przyjdziesz do pustego biura Domino. Przekradnij się do niego przez okno, a następnie naciśnij do wnętrz. Weź to, przejdź do biurka, a następnie weź kawałek koralowca z szuflady. Opuść biuro za pomocą tego samego okna, w którym się czołgałeś.

Wróć do liny i złap drugi koniec. Zawiąż koral. Możesz teraz przejść do drabiny i wspiąć się na dach. Idź wzdłuż dachu, aż dojdziesz do punktu wentylacji. Użyj kota balonu na misce tutaj, a następnie użyj chleba ze stragania przy klaunie na misce. Kiedy ptaki podchodzą, by skubać chleb, rozbiją balon i będą wystarczająco zaskoczeni, aby odlecieć. Możesz teraz złapać ich jaja.

Wróć do poziomu gruntu, a następnie wejdź do garażu i idź w kierunku zaplecza Glottis. Pamiętaj o tym, że wcześniej odebrałeś niebieski stóp? Użyj go na maszynie do napełniania tutaj, a następnie każe Manny’ego ugryźć przedmiot, aby stworzyć wrażenie dentystyczne.

Wróć na zewnątrz i wchodzą w interakcję z niebieskim punktem na ścianie przy garażu. To zapewni Ci dostęp do siedziby LSA. Podaj jaja do Salvadore, a następnie do Eva. W tym momencie Sal poprowadzi Manny’ego wzdłuż ścieżki w kierunku skamieniałego lasu.

Spacerując, dopóki nie przyjdziesz do Glottis, którego wkrótce odkryjesz, został niedawno zwolniony. Nieco niepokojące, Glottis zerwie jego serce z rozpaczy i wrzuci je do lasu. Podejdź do miejsca lądowania, chwyć kość, która jest w stosie przy pająka, a następnie użyj go w samym sieci.

Rozwiąż puzzle pompy w skamieniałym lesie

Następnie użyj Scythe Manny’ego, aby uwolnić serce Glottis. Wróć do snornego kumpla i włóż serce z powrotem do jego ciała. Kiedy się budzi.

Napęd w prawo, aby dotrzeć do maszyny, która wymaga rozwiązania zagadki. Tłoki na tej pompie muszą być zsynchronizowane, aby para po lewej stronie poruszała się razem, a w przeciwnym kierunku do prawej pary-również porusza się razem. Tareca może być używana do blokowania przepływu powietrza do każdego tłoka, umożliwiając zsynchronizację wszystkiego. Nie spiesz się.

Kiedy skończysz, upuść taczki, użyj przełącznika i poczekaj, aż Glottis wspinnie się na wieżę. Podczas majstrowania z mechaniką ponownie włącz maszynę. Wyjdź z wagonu kostnego i chwyć znak, który jest na podłodze, a następnie zdejmij go w kierunku północno-zachodnim.

Użyj drogowskazu w skamieniałym lesie

Aby rozwiązać następną łamigłówkę, musisz wpaść ten znak do ziemi, a następnie odejść w wskazanym kierunku. Kiedy poruszasz się trochę dalej, ponownie zanotuj znak. Powtórz to, aż znajdziesz się w podziemnej jaskini.

Przeczytaj znak, który znajduje się w jednym rogu ekranu. Kiedy Manny się skończy, wstrząśnie, aby poluzować klucz i włoży do kieszeni. Opuść jaskinię, wróć do wagonu kostnego, a następnie udaj się na wzgórze na północny wschód.

Przejdź przez drzwi i zobacz, jak Manny’ego znów się wycofuje. Wróć do środka, a następnie idź w kierunku mostu przed sobą. Weź kości z zapory Beaver, a następnie przejdź ścieżką w lewym rogu ekranu. Wrzuć kość do icky rzeka tutaj, a następnie natychmiast użyj gaśnicy, którą złapałeś wcześniej, aby położyć płonącego bobra, gdy się wyskakuje. Gdy w ten sposób poradzisz sobie z trzema bobrami, skończysz z tą sekcją.

Teraz wróć w kierunku wagonu kostnego i poszukaj zamka po lewej stronie drzwi. Użyj klucza, który zdobyłeś wcześniej, a automatycznie rozpoczniesz podróż do Rubacava. Po przyjeździe idź po schodach i wejdź do restauracji. Przejdź przez opcje dialogowe z Celso.

Kiedy skończysz, Celso poda ci zdjęcie. Zejdź na dół, a następnie w lewo i wejdź do mgły. W tym momencie Manny spadnie z klifu i zostanie uratowany przez Velasco. Dogonić go, porozmawiaj o wszystkich opcjach rozmowy, a następnie pokaż mu zdjęcie. On da ci dziennik, który musisz wrócić do Celso, po czym będziesz gotowy na rozpoczęcie drugiego roku gry.

How do you rate Grim Fandango Remastered Wartość (2015): PS4, PC, Vita, Mac, Mac ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *