Grudniowa aktualizacja Splatoon 3 wprowadza X Battles i Big Run

Startseite » Grudniowa aktualizacja Splatoon 3 wprowadza X Battles i Big Run
17. maja 2024
2 minutes
18

By Jhonny Gamer

Nintendo ogłosiło dużą sezonową aktualizację dla ekskluzywnego Splatoon 3, który ma wylądować 1 grudnia.

Sezon chłodnicy wprowadzi świeżą broń i etapy do gry i tak już, a także dwa wysoce oczekiwane tryby gry.

Znaczna część dzisiejszego zwiastuna jest podejmowana przez coś zatytułowanego Big Run, który jest wersją w trybie wydarzenia serii „Salmon Run Format. Materiał filmowy pokazuje łososiowców najeżdżających Wahoo World:


Sezon Chill Sorfing 3 przybywa w grudniu.

Istnieje również x bitwy, do których uzyskasz dostęp dopiero po zostaniu elitarnym graczem w rankingu w anarchii, i gdzie będziesz musiał ryzykować X Power, gdy płyniesz w górę tablicy liderów trybu w trybie.

Dzisiejszy zwiastun pokazuje także kilka nowych broni, w tym ultra szeroką rolkę, kilka dodatkowych etapów i garderobę pełną nowego sprzętu kosmetycznego.

Splatoon 3 po raz pierwszy uruchomiono we wrześniu, kiedy rozbił rekordy sprzedaży Switch w Japonii i stał się najszybciej sprzedającą grę konsoli w kraju. Globalnie przesunęło się o 7.9m kopie w pierwszym miesiącu.

„Istnieje niewiele niespodzianek w trybie wieloosobowym lub kampanii Splatoon 3, ale jest to najlepsza spektakularna seria Nintendo” – napisał nasz Martin w Eurogamer’s Splatoon 3 Review, Polecanie gry.

„To bardziej splatoon i rozumiem, czy dla wielu to nie wystarczy. Ale także: jest to bardziej splatoon i jest hojną nową wycieczką dla jednej z najbardziej wypolerowanych, grywalnych i nienagannie wykonanych serii z grupy twórców pierwszej strony Nintendo. Brakuje mu szoku nowego, ale dzięki Splatoon 3 masz poczucie specjalnej serii, która naprawdę uderza w krok.”

How do you rate Grudniowa aktualizacja Splatoon 3 wprowadza X Battles i Big Run ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *