GTA 3 mosty: jak otworzyć zamknięte mosty i w pełni zbadać mapę w GTA 3

Startseite » GTA 3 mosty: jak otworzyć zamknięte mosty i w pełni zbadać mapę w GTA 3
20. maja 2024
4 minutes
20

By Jhonny Gamer

Otwieranie mapy w GTA 3 jest prawdopodobnie jednym z twoich pierwszych ważnych celów w jak największym wykorzystaniu dziesięcioletniego klasyka.

Im dalej idziesz w opowieści Claude’s Revenge w całej Liberty City, tym więcej mapy możesz odkryć.

Początkowo dostępna jest tylko pierwsza wyspa – a więc wypełniając określone misje fabularne, więcej będzie dostępnych dla Ciebie. Jeśli jednak znasz odpowiednie usterki, możesz do nich dotrzeć wcześniej niż powinieneś.

Ta strona wyjaśnia Jak odblokować zamknięte mosty Aby pomóc ci w pełni Otwórz mapę GTA 3.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej tłumaczy, mamy strony, gdzie znaleźć Dodo i pełny zestaw kodów GTA 3.


GTA 3 Definitive Edition – porównanie rozgrywki.

Jak otworzyć pierwszy zamknięty most w GTA 3

Początkowo, Grand Theft Auto 3 będzie ograniczony w granicach Portland. Wynika to z zniszczenia mostu na południowym zachodzie, który łączy Wyspę Portland i Staunton w Liberty City, po tym, jak został zniszczony przez bombę.

Ograniczenie to zostanie podniesione po zakończeniu 23. Story Quest o nazwie „Last Requests”, po czym tunel łączący Portland i Staunton Island również stanie się dostępny.

Jak otworzyć drugi most i w pełni zbadać mapę w GTA 3

Gdy dotrzesz do wyspy Staunton, znajdziesz jeszcze jedno ograniczenie, tym razem nie możesz uzyskać dostępu.

Most łączący wyspę Staunton i na południe od Shoreside Vale zostaną na stałe podniesione z powodu nieprawidłowości, to znaczy dopóki nie ukończysz 41. misji o nazwie „A Drop in the Ocean”, po czym most zostanie naprawiony, tunel w tunelu wNa północ od wyspy Staunton zostanie otwarty, a wszystkie stacje metra będą dostępne po raz pierwszy.

Jak zbadać mapę w GTA 3 wcześnie ze skokami mostowymi i innymi usterkami

Jeśli uważasz, że oczekiwanie na grę pozwoli ci dostać się do tych dwóch obszarów, nie jest warte czasu, możesz również włamać się do nich, wykorzystując kilka usterek.

Te kroki od oryginałów PS2 i nadal działają ponownie na urządzeniach komputerowych i mobilnych. Jednakże, nie działa w 2021 Ostateczne wydanie – Choć możesz zetknąć się w tunelu, który prowadzi na wyspę Staunton, teleportuje się z powrotem do Portland, co oznacza, że nie możesz wcześnie opuścić wyspy otwierającej.


Badinfos na YouTube – Wbudowane powyżej – pokazuje te czasowe wyczyny w ruchu, które mogą być łatwiejsze do naśladowania, ale najważniejsze informacje to:

Jak wcześnie uzyskać dostęp do wyspy Staunton

Aby jak najszybciej uzyskać dostęp do Wyspy Staunton, możesz się tam skręcić, używając samochodu i wjeżdżając go na platformę przybrzeżną przy niedostępnym tunelu i wydostanie się z niej, gdy odwracasz krawędź, dzięki czemu wyglądaszWewnątrz „dachu” tunelu, pozwalając ci przejść ścieżkę do upadku przez mapę i odrodzonego po stronie wyspy Staunton.

Warto to zauważyć, że chociaż możesz wbić drogę na wyspę Staunton na początku gry, zaleca się poczekać przynajmniej do zakończenia pierwszej misji, ponieważ będziesz mógł wykonywać misje wtórne na innych wyspach.Jak wcześnie uzyskać dostęp do brzegu Vale

Raz na wyspie Staunton – oficjalnie lub nieoficjalnie – możesz posunąć się dalej, a także przecisnąć się do brzegu do Vale.

Możesz to zrobić, jadąc do najwyższego poziomu południowego, w którym znajduje się stacja metra, zabierając ją na kolej, jadąc na podstację na lotnisku po stronie mapy Shoredale i skacząc na przejście, abyś mógł wypadnąć zmapa.

Ponownie spowoduje to, że odrodzisz się po niedostępnej stronie mapy i najlepiej jest śledzić powyższe wideo dla określonych lokalizacji – ale zapewniamy, że jest to prosta metoda, która pozwala dotrzeć do Dodo i innych punktów późnej gryzainteresowanie miłym i wcześnie, jeśli chcesz się z tym bawić.

Niezależnie od tego, czy chcesz zbadać mapę w pełni oficjalnie czy nieoficjalnie, mam nadzieję, że powyższe wyjaśni wszystko, co musisz wiedzieć. Szczęśliwego odkrywania!

How do you rate GTA 3 mosty: jak otworzyć zamknięte mosty i w pełni zbadać mapę w GTA 3 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *