GTA 5 MOD Podręcznik instalacji: Jak zainstalować i zdobyć mody GTA 5 na PC

Startseite » GTA 5 MOD Podręcznik instalacji: Jak zainstalować i zdobyć mody GTA 5 na PC
20. maja 2024
6 minutes
20

By Jhonny Gamer

Jak majstrować przy jednej z największych gier Rockstar, znajdując i instalując mode GTA 5.

Dla graczy PC, GTA 5 modów Pozwól ci poprawić i rozszerzyć Opus Rockstar Opp.

2013 dostarczył nam jeden z największych piaskownic w otwartym świecie, jaki kiedykolwiek powstał, a fakt, że wciąż o tym mówimy.

Ale jeśli nie jesteś do końca zadowolony z PlayPen of Destruction GTA 5, możesz szukać niektórych modów, aby ulepszyć swoje doświadczenie.
Ta strona dotyczy szarej strefy Grand Theft Auto 5 modów I porozmawiaj o tym, jak zachować bezpieczeństwo podczas przygotowywania gry i instalowania ich z samouczkiem Mod krok po kroku.

Notatka – Chociaż przetestowaliśmy poniższe metody w momencie pisania, nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość jakichkolwiek powiązanych stron zewnętrznych, i że odwiedzasz i pobierasz mody na własne ryzyko.

Jeśli nie czujesz się komfortowo z zewnętrznymi pobieraniem, ale nadal chcesz odkryć grę poza granicami regularnych misji opowieści, Potem nasze kody GTA 5 może pomóc w dostarczeniu nowych sposobów gry.

Na tej stronie:


10 modów GTA 5 przez dziki czas w Los Santos

Czy instalacja jest bezpieczna do instalacji GTA 5?

Ogólnie rzecz biorąc, jeden gracz Grand Theft Auto 5 modów na PC jest bezpieczne do zainstalowania, o ile można potwierdzić, że pobrane pliki MOD są bezpieczne, skanując je za pomocą renomowanego oprogramowania antywirusowego.

Możesz odczytać postawę Rockstar na temat modów dla jednego gracza na komputerze PC Oficjalna strona internetowa wsparcia, Tam, gdzie studio mówi, że „wierzy w rozsądną kreatywność fanów”.Tymczasem w tym Newswire z 2015 roku, Rockstar powiedział również: „Nie powinieneś martwić się o zakaz zakaz.”

Jednak mody wieloosobowe dla Grand Theft Auto online są ściśle niedozwolone. Nawet po prostu uruchamianie Grand Theft Auto online z zainstalowanymi modami dla jednego gracza to zły pomysł i może spowodować zakazę Twojego konta.

Jeśli chcesz korzystać z modów dla jednego gracza, warto odłączyć Internet, aby odtwarzać grę w trybie offline, aby nie połączyć się z serwerami online.

W tym samym Newswire powyżej Rockstar zauważył, że głównym celem studia „jest ochrona GTA online przed modyfikacjami, które mogą dać graczom niesprawiedliwą przewagę, zakłócać rozgrywkę lub powodować żal”. Dodało również, że ponieważ mode są nieautoryzowane, „mogą być złamane przez aktualizacje techniczne, powodować niestabilność lub wpływać na twoją grę na inne nieprzewidziane sposoby.”

Warto podkreślić, że zawsze istnieje pewien ryzyko związane z instalacją modów innych firm, a będziesz działać w szarości, więc kontynuuj ostrożność.

Jak zdobyć mody GTA 5 na PC

Teraz, gdy przygotowałeś GTA 5 do modowania, będziesz potrzebować mody. Znaleźliśmy najlepszym miejscem do znalezienia modów GTA 5 Strona internetowa o imieniu… GTA5-mods.

Nasze zalecenie? Udaj się do zakładek na górnej linii, takich jak skrypty lub broń, a następnie sortuj według najbardziej pobranych lub najwyższej oceny.Proces instalacji dla każdego pobieranego moda będzie inny, a odpowiednia strona internetowa lub strona github często wskazuje ci właściwy kierunek. Zwykle jest to tylko przypadek przeciągania plików pobieranych do głównego katalogu GTA 5 lub folderu MODS, który utworzyłeś podczas konfiguracji OpeniV – co wyjaśniamy w nadchodzących sekcjach.

Jak zainstalować mody GTA 5

Jeśli chcesz zainstalować mody GTA 5, będziesz potrzebować kilku ważnych narzędzi. First Up to Openiv, który jest narzędziem do edycji i archiwum do modowania gier opracowanych przez Rockstar. Możesz to odebrać z ta strona internetowa.

Pobierz plik, uruchom go i wybierz swój język. Po zakończeniu zainstaluj OpeniV na komputerze, a następnie uruchom oprogramowanie z pulpitu.Następnie znajdziesz się na ekranie, na którym musisz wybrać swoją grę i platformę.

Wybierz „Windows” pod spodem Grand Theft Auto 5 Aby kontynuować konfigurację modów. Następnie zostaniesz poproszony o znalezienie ścieżki instalacyjnej GTA 5 na komputerze.Kliknij Przeglądaj, przejdź do miejsca, w którym zainstalowałeś grę, a następnie wybierz folder, aby zabezpieczyć ją w OpeniV. Jeśli masz grę na Steamie, będzie ona w folderze oznaczonym parowcem.

Jeśli masz GTA V w Epic Games lub The Rockstar Launcher, ścieżka będzie znajdować się w folderach bibliotecznych na wybranym przez ciebie dysku podczas konfigurowania wyrzutni, zwykle zatytułowanej Epic Games lub Rockstar Games domyślnie.Po zakończeniu kliknij kontynuuj, a OpeniV rozpocznie wyszukiwanie klawisza szyfrowania, a następnie załaduj własną stronę eksploratora plików, przeanalizując instalację GTA V.

Teraz chcesz kliknąć przycisk pod „Ulubionymi” o nazwie ASI Manager i zainstaluj ASI Loader i OpeniV.Asi. Powinieneś zostać poproszony o utworzenie folderu MODS podczas tego procesu, na co chcesz się zgodzić.

Jak używać haku v i haku v script hook v

Kolejnym narzędziem, którego potrzebujesz, jest skrypty hak Alexander Blade, który można pobrać ze strony internetowej AB Software Development Tutaj. To narzędzie modyfikuje instalację GTA 5, aby mogło czytać i aktywować niestandardowe funkcje skryptów.Pobierz ZIP ze strony internetowej, wyodrębnij go na komputer, otwórz folder bin i przeciągnij zawartość do folderu instalacyjnego GTA 5. Native plik trenera jest małym menu modowym i jest opcjonalnie.

Aby uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby modów, będziesz również chciał pobrać scenariusz Hook v Dot Net Ta strona github.

Na stronie pobierz ZIP najnowszej wersji i postępuj zgodnie z tym samym procesem, co powyżej, aby dodać wyodrębnione pliki do katalogu gry.Stamtąd – świat moddingowy jest teraz twoją ostrygą, ale po prostu skonsultuj się z dowolną dokumentacją i zeskanuj pliki z antywirusem przed zainstalowaniem czegoś, aby upewnić się.

Nowa instalacja powinna wytrzeć mode, jeśli chcesz cofnąć się do czystej wersji GTA 5, ale możesz również usunąć określone mody, których nie potrzebujesz korzystania z systemu zarządzania plikami.

Warto również pamiętać, że niektóre popularne mody można znaleźć poza witryną GTA 5 Mods, albo za pośrednictwem stron Patreon lub innych hubów modów online.

Następnie, po zainstalowaniu zainteresowanych modów, jest to tylko przypadek uruchamiania gry z wybranego uruchamiania i cieszących się nimi!

How do you rate GTA 5 MOD Podręcznik instalacji: Jak zainstalować i zdobyć mody GTA 5 na PC ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *