GTA 5 Ostatnia misja: Kill Trevor, Zabij Michaela lub Deathwish

Startseite » GTA 5 Ostatnia misja: Kill Trevor, Zabij Michaela lub Deathwish
20. maja 2024
4 minutes
16

By Jhonny Gamer

Ostatnia misja GTA 5 oferuje trzy różne opcje – Zabij Trevora, zabij Michaela lub wybierz Deathwish.

Niezależnie od wybranej opcji doprowadzi Cię do jednego z GTA 5Trzy zakończenia, więc jeśli chcesz ich wszystkie doświadczyć, zapisz swoją grę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Poniżej odkryjesz Co się stanie, jeśli wybierzesz Deathwish, zabij Michaela lub zabij Trevora w GTA 5.

Na tej stronie:


Gra GTA 5 w R.mi.A.L. VR jest niewiarygodnie fajne! – Corner Iana VR

Zabij Trevora, zabij Michaela lub Deathwish? Ostatni wybór misji w GTA 5 wyjaśnił

Po wydarzeniach z wielkiego wyniku W GTA 5 gracz jest przełączany na Franklin. Kiedy Franklin przybywa do jego domu, Devin Weston odwiedza go i każe mu zabić Michaela. Franklin odmawia i mówi Devinowi, że FIB chce, żeby zabił Trevora.

Devin daje mu ostatni wybór misji:

  • Zabij Trevora
  • Zabij Michaela
  • Życzenie śmierci

Wybór jednej z tych opcji natychmiast uruchamia misję końcową. Jeśli chcesz doświadczyć wszystkich trzech zakończeń, powinieneś zaoszczędzić przed podjęciem decyzji.

Najlepszą opcją do wyboru jest DeathWish jako jedyna opcja, w której przetrwają wszystkie trzy postacie.Zabij opcję Michaela

Wybór zabicia Michaela w GTA 5 spowoduje konfrontację na potrawach satelitarnych. Po krótkiej rozmowie Michael zdaje sobie sprawę, że Franklin został wysłany, aby go zabić. Michael wsiada do samochodu i następuje pościg. Po kilku minutach przybywają do elektrowni. Michael prowadzi Franklin na piechotach i schodach.Przybywają do wysokiego komina, w którym Franklin walczy z Michaelem. Nadal walczą, a Franklin uderza Michaela, powodując, że Michael upadł na poręcz. Franklin ma wybór, aby uratować Michaela lub pozwolić mu upaść, ale Michael wciąż upada na śmierć, niezależnie od wyboru. Gra kończy się na tym, że Franklin nazywa Lamara do załatania rzeczy.Zabij opcję Trevora

Wybór zabicia Trevora w GTA 5 powoduje konfrontację przez pola naftowe. W drodze na spotkanie z Trevorem Franklin wzywa Michaela po pomoc, który zgadza się mu pomóc. Franklin spotyka Trevora, a po krótkiej rozmowie Trevor rozumie, że Franklin jest tam, by go zabić. Trevor wsiada do ciężarówki i odjeżdża, pozostawiając Franklin, by go ścigać.Pościg samochodowy kończy się na polu naftowym, na którym Trevor wbija się w zbiornik olejowy samochodem Michaela. Czołgając się z samochodu, Trevor Goadss Franklin, aby go zabił. Z jednym strzałem Franklin oświetla rozlany olej, podpala Trevora. Gra kończy się, gdy Michael i Franklin zastanawiają się nad Trevorem i ich działaniami, zanim rozstają się.Opcja DeathWish

DeathWish to kanon kończąca się na GTA 5, ponieważ Michael, Franklin i Trevor powinni w końcu przetrwać.

Wybór trzeciej drogi skutkuje wszechstronną walką ze wszystkimi frakcjami, które chciały obniżyć Michaela, Trevora i Franklina. Franklin spotyka się z Lesterem, aby omówić problem.Po roztworach burzy mózgów opracowują plan zwabienia agentów FIB Haine i najemników Merryweather Westona w tej samej lokalizacji. Franklin dzwoni do Lamara na kopię zapasową, gdy spotyka Trevora i Michaela w odlewni.

Poniżej znajduje się pożar między agentami FIB, Merryweather, Michael, Franklin, Trevor i Lamar. Pokonanie agentów FIB i Merryweather położy kres ich zagrożeniu, ale zdecydowano, że najlepiej jest rozstrzygnąć wynik ze wszystkimi.

Postanawiają podzielić to zadanie między sobą: Michael wyrzuci rozciąganie, a Ballas, Franklin wyjmie Wei Cheng i Triad, a Trevor wyeliminuje Steve’a Hainesa.Po tym, jak te grupy zostaną rozwiązane, Trevor porywa Devina Westona, przechowuje go w bagażniku samochodu i paruje samochód na klifie z widokiem na ocean. W końcu Devin konfrontuje się przez Michaela, Franklin i Trevor, którzy wszyscy pożegnają się, zanim odepchną samochód z klifu.Gra kończy się na rozstaniu Michaela, Franklina i Trevora jako dysfunkcyjnych przyjaciół.

Gratulacje za ukończenie GTA 5! Oczywiście jest jeszcze wiele do zrobienia – w tym znalezienie lokalizacji części statku kosmicznego, kończąc pozostałe złote medale lub nieznajomi i maniaków misje lub opanowanie, jak szturmować bazę Miary.

How do you rate GTA 5 Ostatnia misja: Kill Trevor, Zabij Michaela lub Deathwish ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *