GTA 5 Przewodnik inwestycyjny rynku giełdowego i zabójstwa Lestera

Startseite » GTA 5 Przewodnik inwestycyjny rynku giełdowego i zabójstwa Lestera
20. maja 2024
11 minutes
16

By Jhonny Gamer

GTA 5 pieniędzy działa tak samo, jak zawsze na powierzchni, ale GTA 5 Rynek giełdowy, przybywa w formie bardzo dojrzałego nazwiska Bawsaq I LCN Rynki, dodały duży wstrząs do Najlepsze metody zarabiania pieniędzy GTA 5 w grze.

Jeśli szukasz szybkiej gotówki, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej wyjaśnimy Jak szybko zarabiać pieniądze w trybie fabularnym GTA 5, szczególnie przy użyciu Misje zabójstwa rynku giełdowego Lestera W szczególności, które są zdecydowanie najlepszym sposobem na uczynienie życia Trevora, Michaela i Franklina (a co ważniejsze, w twojej historii) trochę łatwiej i prawdopodobnie o wiele więcej zabawy.

Ta strona nie zajmuje się jednak trybem dla wielu graczy – ale jeśli jesteś na polowaniu na więcej takich stron GTA, to nasze kody GTA 5 Przewodnik to miejsce, w którym chcesz się udać – zrób to jednak, że w GTA 5 nie ma oficjalnych pieniędzy. Każdy, kto mówi, że jest mówi wieściom.

Na tej stronie:

Jak szybko zarabiać GTA 5 pieniędzy za pomocą giełdowych misji zabójstwa Lestera

Jeśli chcesz zarobić poważne pieniądze w GTA 5, jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, jest opanowanie rynków giełdowych. Podobnie jak rynki prawdziwego świata, będziesz miał trudności z zarabianiem pieniędzy z tych systemów, dopóki nie będziesz mieć sporo pieniędzy, aby je rzucić. Dobrą wiadomością jest to, że naliczasz imponującą ilość gotówki, po prostu grając (i kończąc) główną historię gry i ogólnie grając w nią mądrze.

Jak misje zabójstwa Lestera współpracują z giełdą w GTA 5

Istnieje jedna konkretna metoda – zabójstwa na giełdzie – która gwarantuje ogromną ilość pieniędzy, gdy jest to właściwie wykonane – w rzeczywistości zrób to dobrze i prawdopodobnie trafisz w faktyczny twardy limit tego, ile możesz posiadać w grze, którato ponad dwa miliardy dolarów.

Osiągniesz punkt w historii GTA 5, zaraz po tym, jak Trevor przeprowadzi się do miasta, gdzie Franklin jest w stanie uzyskać dostęp do serii misji Lestera, z których wszystkie oparte są na zabójstwie wybitnych postaci korporacyjnych. Z okazji, każda korporacja ma konkurencyjny odpowiednik na giełdzie, a dobre lub złe fortuny jednej firmy znajduje się bezpośrednio w fortunach drugiej.


Dwie postacie GTA siedziały na ławce przed hot dogs Chihuahua
Lester skontaktuje się z Franklinem wkrótce po przybyciu Trevora do miasta, w sprawie obowiązkowej misji zabójstwa hotelu.

Jak możesz sobie wyobrazić, oznacza to, że możesz wykorzystać okoliczności misji dla własnej przewagi. Nie będziesz miał innego wyboru, jak ukończyć pierwszą z misji Lestera – zabójstwo hotelowe – aby osiągnąć resztę historii, ale potem Nie powinieneś uzupełniać żadnych innych Dopóki nie skończysz głównej kampanii i nie zaoszczędzisz ogromnego klina gotówki (nie zepsujemy, ile to jest, ale… to dużo).

Następnie powinieneś zainwestować wszystkie te pieniądze na giełdzie podczas pracy przez misje Lestera, jeden po drugim, abyś mógł zdobyć najwyższe możliwe nagrody z ingerencji korporacyjnej.

Możesz oczywiście patrzeć na listę firm na rynku i odwrotnie to dla siebie, ale poniżej stworzyliśmy ściągę. Zanim jednak zanurzysz się, należy pamiętać o kilku innych rzeczach. Oto metodologia krok po kroku.


BAWSAQ Stock Terminal w GTA 5
Oto Betta Pharmaceuticals, którzy wznoszą się na szczyt, tuż po zakończeniu hotelu. |.Kredyt obrazu: Rockstar/Eurogamer

Jak wykorzystać zabójstwa na rynku akcji, aby zarabiać pieniądze w GTA 5:

 1. Zainwestuj wszystkie swoje pieniądze, we wszystkie trzy znaki, w firmę wymienioną poniżej w kolumnie „Inwestycja przed”, zaraz po przyjęciu misji od Lestera.
 2. Uzupełnij zabójstwo.
 3. Poczekaj, aż akcje osiągną szczytową cenę, wymienioną w kolumnie „Sprzedaj przy zwrocie” poniżej (ten procent zwrotu jest wymieniony na stronie „Portfolio” rynku w przeglądarce w grze). LCN i BAWSAQ zajmują różne ilości czasu, aby osiągnąć szczyty.
  • LCN – Oceni jeden „Dzień roboczy” w grze lub 24 godziny w grze po zabójstwie, zaczynając od czasu do tego spadać.
  • Bawsaq – Szczyty natychmiast po zakończeniu misji i zaczyna spadać po około 24 godzinach w grze.
 4. Sprzedaj wszystkie swoje akcje, pod wszystkimi trzema postaciami, po osiągnięciu tego punktu, a następnie natychmiast zainwestuj je ponownie w firmę wymienioną w kolumnie „Inwestyczni po” poniżej.
 5. Sprzedaj te akcje, gdy trafią pod numer „Sprzedaj przy powrocie” wymieniony obok niego, tak jak wcześniej, ale pamiętaj, że czas potrzebny na awarie akcji odbijanie się i osiągnięcie tego maksymalnego procentu różni się ponownie:
  • LCN – Odskoczy do szczytu około pięciu lub sześciu dni po zabójstwie, odmawiając średniej wkrótce.
  • Bawsaq – Odskoczy do szczytu około dwóch dni po zabójstwie, ponownie odmawiając Avaerage wkrótce potem.

Oto Bilkinton tuż po wyjeździe od ciebie, ukończając hotelowy zabójstwo, gotowe do inwestycji, jeśli działasz szybko.

Kilka innych wskazówek, o których należy pamiętać: Możesz posunąć czas, śpiąc, a Trevor śpi najdłużej po 12 godzinach na drzemkę. Aby przejść prosto do pieniędzy, po prostu wybierz Trevora i wielokrotnie spać, sprawdzając procent zwrotu w portfolio w przeglądarce telefonu za każdym razem, gdy się budzisz.

Ta metoda również ręcznie zapisuje grę i zalecamy utworzenie nowego gniazda zapisu za każdym razem, gdy to robisz. W ten sposób, jeśli stajesz się trochę chciwy i przegapisz szczyt zapasów, zawsze możesz ponownie załadować poprzednie oszczędzanie 12 godzin wcześniej. Po przejściu do nowego zabójstwa możesz oczywiście zaoszczędzić przed zapisami od poprzedniego, aby uniknąć ich układania!


BAWSAQ Stock Terminal w GTA 5
Najważniejsza strona „My Portfolio”, która pokazuje kluczowy numer, który musisz obejrzeć – procent zwrotu z inwestycji. |.Kredyt obrazu: Rockstar/Eurogamer

Na koniec pamiętaj, aby ukończyć główną historię gry przed rozpoczęciem zabójstwa z wieloma celami i tych po nim! Jeśli tego nie zrobisz, przegapisz dosłownie miliardy dolarów, że nie ma innego sposobu na zrobienie w dowolnym miejscu tej prędkości lub niezawodności.

Lista giełdów i zabójstw GTA 5

MissionInvestment Beforesell po powrocie inwestaku po powrocie
Zabójstwo w hotelu Betta Pharmaceuticals (BAWSAQ) 50% Bilkinton Research (LCN) 80-200%
Multi Cel Absassination Debonaire (LCN) 60-90% Papierosy z sekwoi (LCN) 300-400%
Wice zamordowanie Komputery owocowe (Bawsaq) 30-60% Fasada (Bawsaq) 20-40%
Zabójstwo autobusowe Vapid (Bawsaq) 100%
Zabójstwo budowlane Gold Coast (LCN) 80%

Kiedy skończyłeś przepracować się przez wszystkie misje Lestera i złapałeś całą tę uroczą lolly, powinieneś mieć fortunę, aby zainwestować na giełdę (z jakiegoś powodu) lub użyć do zdobycia każdego pojazdu, biznesui budynek dostępny w świecie gry.

Słowo ostrożności, jeśli wybierzesz poprzednie podejście. Jeśli zdecydujesz się wlać źle zdobyte zyski na giełdzie, zrozum, że nie ma dalszych gwarancji, jeśli chodzi o zwrot z inwestycji. Jeśli zdecydujesz się włożyć pieniądze w cegły i zaprawę, zamiast tego zarobisz mniej gotówki, ale twoje pieniądze są znacznie bezpieczniejsze. Nadal możemy pomóc ci trochę lepiej niż to,.

GTA 5 Pieniądze: Wyjaśniono pieniądze na giełdzie LCN

Rynek akcji LCN istnieje tylko w składniku dla jednego gracza GTA 5, a mamy kilka przydatnych wskazówek, które pomogą obojga na zminimalizowanie ryzyka, jak i odzyskać więcej z inwestycji. Nie zaskoczy Cię, aby dowiedzieć się, że kupowanie niskich i sprzedaży wysokich kłamstw u podstaw Twojej strategii zarabiania pieniędzy, ale są pewne rzeczy, o których należy pamiętać o tym, jak dokładnie zachowują się akcje w grze.Po pierwsze, upewnij się, że masz przyzwoitą ilość czasu, aby zaangażować się w każdą rundę inwestycji. Akcje zajmują około 45 sekund, a dostępne zyski są często dostępne tylko w bardzo wąskim oknie możliwości. To prawda, że podzieli się, że Tank katastrofalnie wyzdrowieje na czas, ale nie będziesz w stanie skorzystać z kapitału, podczas gdy jest on związany z słabo wykonującymi zapasami.

Należy pamiętać o tym, że każda korporacja LCN na rynku ma bezpośredniego konkurenta. Jak cierpi jedna firma, inne zyski i odwrotnie. Oto szybki arkusz, który pomoże ci śledzić, kto walczy, kto w gospodarce gry.

Rywale korporacyjne LCN

Bilkington Pigułki dolara
Burgershot Up-An-Atom
Clucking Bell Tacobomb
Fajna fasola Maszyna fasoli
Ecola Raine
Flyus Airemu
Gopostal Postop
Mazebank Bankofliberty
Pisswasser Logger
Radiolossantos Worldwidefm
Sekwoja Debonaire
Ubój, rzeź & Ubój Byczek

Jak zatem w pełni wykorzystać ten system? To zależy przede wszystkim od tego, jak niechętnie ryzykujesz, a także od unikalnych fluktuacji rynku we własnej grze. Aby pomóc Ci zarządzać tą delikatną równowagą ryzyka i nagrody, ważne jest, aby nauczyć się dokładnie studiować wykresy wydajności przewidziane dla każdego akcji.


Stan rynku wkrótce po pierwszym obowiązkowym zabójstwie.

Jeśli wyniki zapasów historycznie podążały za delikatną krzywą z wyraźnym związanym wzorem, możesz kupić niską, ćwiczyć wszelką cierpliwość, aby osiągnąć zysk, a następnie wyjść, gdy czujesz się pewnie, że cena szczytowa została osiągnięta. Nie otrzymasz ogromnych zwrotów z korzystania z tej strategii, ale powinieneś być w stanie zarobić uporządkowaną sumę pieniędzy, jeśli możesz zidentyfikować kilka takich akcji i zagrać jednocześnie. Uważaj, aby nie być zbyt chciwym, ponieważ nawet najbardziej stabilne zapasy mogą od czasu do czasu ponieść drastyczną spadek.

Łatwo jest wykorzystać shenanigans rynku giełdowego Lestera, ale zawsze jesteś narażony na utratę pieniędzy, które inwestujesz na tak mniej przewidywalny rynek piaskownicy. Zawsze staraj się zachować szeroki portfel zapasów w grze, aby zmaksymalizować swoje zyski, jak i zminimalizować ryzyko, i nie zostawiaj zbyt długo, aby wyjść z rynku. Zachowaj jednak wystarczającą ilość pieniędzy w systemie i powinieneś łatwo zarobić znacznie więcej niż stracisz z mniej szczęśliwych inwestycji.


GTA 5 Money: Zarabianie na rynku akcji BAWSAQ

Jedną rzeczą jest zagranie na giełdzie LCN, gdzie ceny są całkowicie ustalane przez okoliczności twojej własnej gry offline, ale kolejna spekulacja na rynku online, Universal Bawsaq. Działania i inwestycje każdego innego gracza związanego z klubem społecznościowym Rockstar Games wpływają na ten drugi rynek akcji, więc konieczne jest pozostanie na palcach.Oto bardzo specyficzny przykład, który został opisany przez Rockstar tuż przed uruchomieniem gry. Kiedy gra pojawiła się po raz pierwszy, sensowne było jak najszybsze włożenie pieniędzy. Wszyscy utknęli w kampanii podczas uruchomienia, wspólnie kupował ogromną ilość amunicji, w rezultacie zwiększając zapasy korporacji. Działania całej bazy graczy miały głęboki wpływ na wyniki akcji.

To z powodu tej szeroko zakrojonej meta gry można osiągnąć znacznie większy zwrot z inwestycji, niż gdybyś grał tylko z rynkami offline – ryzyko jest oczywiście znacznie większe. Powinieneś być w stanie uzyskać zwrot z sprytnych inwestycji, który jest co najmniej trzy razy wyższy niż te osiągnięte na rynku LCN, ale okno możliwości wykorzystania pieniędzy może być znacznie mniejsze, a ryzyko całkowitego upadku jest znacznie wyższe.

Jeśli zamierzasz zaangażować się w rynek BAQSAQ, ważne jest, aby uważnie monitorować aktywność społeczności i wykorzystać najnowsze informacje o cenie dostępnych za pośrednictwem strony Social Club w Rockstar Games. Wartości cen w usłudze internetowej są aktualizowane tylko trochę szybciej niż są w grze. Nie wystarczy upewnić się, że zmiażdżyłeś konkurencję, ale każda drobna zaleta pomaga w tym bezwzględnym świecie finansowym. Aby uzyskać prostsze poprawki, zawsze możesz odwołać się do naszej głównej listy kodów GTA 5.

How do you rate GTA 5 Przewodnik inwestycyjny rynku giełdowego i zabójstwa Lestera ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *