GTA 5 Wyjaśniono najlepsze podejście do jubels

Startseite » GTA 5 Wyjaśniono najlepsze podejście do jubels
20. maja 2024
3 minutes
21

By Jhonny Gamer

Praca w sklepie jubicowym jest pierwszym napadem, który Michael i Franklin na początku GTA 5.

Istnieje wiele podejść, które możesz podjąć – Mądry I Głośny – i w zależności od wybranego podejścia musisz wybrać odpowiednich członków załogi.

Ta strona obejmie Najlepsze podejście i najlepsza załoga do pracy w sklepie jubicowym w GTA 5 – Pomagając w pełni wykorzystać pracę.

Na tej stronie:


Gra GTA 5 w R.mi.A.L. VR jest niewiarygodnie fajne! – Corner Iana VR

Inteligentne lub głośne? Wyjaśniono najlepsze podejście do pracy w sklepie jubitw

Istnieją dwa podejścia do pracy w sklepie jubicarskim – inteligentne i głośne.

Inteligentne podejście jest najlepszym podejściem dla tego napadu. Przyjmiesz więcej pieniędzy, ponieważ będziesz miał mniej do czynienia w sklepie.Oto oba podejścia bardziej szczegółowo, aby pomóc Ci zdecydować:

  • Wybór Inteligentne podejście oznacza, że Franklin rzuci gaz nokautowy w systemie wentylacji. Z oblegającymi patronami Michael i jego załoga mogą ukraść biżuterię bez zranienia.
  • Wybór Głośne podejście oznacza, że zespół wejdzie do sklepu ze drzwi wejściowych. To może być bardziej śmiertelne niż mądre podejście, jak Michael, a zespół będzie musiał tłoczyć się Kontroluj, aby uniemożliwić każdemu potknięcie alarmu.

GTA 5 Jewel Store Praca Najlepsza załoga wyjaśniona

Najlepszą załogą do tej pracy są Karim Denz (kierowca), Gustavo Mota (rewolwerowiec) i Rickie Lukens (haker):

  • Karim: Karim zabezpieczy motocykle dla załogi, co jest znacznie lepszym wyborem niż rower lub motocyk. Motocykl, w połączeniu ze specjalnymi umiejętnościami Franklin, bardzo łatwo jest przejść przez podziemne tunele.
  • Gustavo: Gustavo jest najlepszym rewolwerowcem, jaki możesz zrekrutować do tego napadu. Jeśli wybierzesz NORM, bądź przygotowany na śmierć podczas pościgu na ucieczkę, tracąc w ten sposób pieniądze, jeśli nie odbierzesz. Gustavo zapewni, że pełne ujęcie będzie bezpiecznie do końca napadu.
  • Rickie: Rickie jest niedoświadczonym z twoich dwóch opcji, ale to w porządku. Być może nie był w stanie dać ci dodatkowego czasu jak Jackie, ale jednym z wyzwań dla tego napadu jest wzięcie całej biżuterii w 50 sekund. Co jest dokładną ilością czasu, w którym Rickie cię dostaje.


Jak ukończyć ucieczkę w pracy w sklepie jubicowym

Oto kilka porad dotyczących pracy w sklepie z jubicami:

  • Utrzymuj stałe tempo za załogę, podczas pracy. Nie musisz iść zbyt szybko i używać zdolności Frankina do tych ciasnych zakrętów w tunelach.
  • Motocykle zostaną spowolnione przez błoto, ale to w porządku. Będzie to działać na twoją korzyść, chociaż może się to nie wydawać.

Ostatecznie, gdy odchodzą napady, praca w sklepie jubickim jest dość prosta – co ma sens, ponieważ jest to pierwszy, na który się spotkasz.

Niezależnie od tego, jaka wybierzesz trasę – powodzenia w wykonaniu pracy w sklepie jubicarskim w GTA 5!

How do you rate GTA 5 Wyjaśniono najlepsze podejście do jubels ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *