GTA: Liberty City Stories

Startseite » GTA: Liberty City Stories
21. maja 2024
6 minutes
17

By Jhonny Gamer

Mając tylko nieco ponad miesiąc Grand Theft Auto: Liberty City Stories jest wydany na PSP, Rockstar opublikował więcej szczegółów na temat tego, czego możemy się spodziewać po grze.

Wydawca z Nowego Jorku powiedział nam już o obsadzie postaci, ponieważ będziesz wiedział, jeśli przeczytasz nasz najnowszy podgląd. Cóż, teraz nadszedł czas, aby spojrzeć na niektóre broń, z którymi możesz się bawić, i jak najlepiej zająć się nimi.

I to nie wszystko – czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o pojazdach gry, które obejmują łodzie, pociągi metra i – poczekaj na to – M0T0RB1KES. Ale najpierw skoncentrujmy się na pistoletach i amunicji.

Tuż przy celuRockstar twierdzi, że dołożył wszelkich starań, aby system celowania w Liberty City Stories był „naturalny i dokładny”. Chociaż ewoluuje z poprzednich gier, jest również zaprojektowany specjalnie z myślą o PSP – tworząc „być może najlepszy cel Grand Theft Auto jeszcze „najwyraźniej.

Działa tak: naciśnij prawy przycisk ramię, a będziesz blokować osobę, która jest najbliżej ciebie i stanowi największe zagrożenie – więc nie martw się, że przypadkowo wyciągniesz stary, kochanie. (Oczywiście, do czego zawsze możesz się przedostać, jeśli chcesz, oczywiście.) Możesz przełączać między celami za pomocą lewego i prawego na d-pad.

Alternatywnie możesz zapomnieć o automatycznej blokowaniu i nacisnąć D-pad, aby celować w dowolnym miejscu-idealne do wyciągania opon samochodowych lub wysadzenia beczek paliwa, powiedzmy.

Następnie używasz analogowego drążka do AIM, a jeśli okaże się, że siatka porusza się zbyt szybko, możesz przytrzymać lewy przycisk ramion, aby spowolnić prędkość i upewnić się, że dostaniesz idealny strzał.

Strzelaniny są dużą częścią rozgrywki w Liberty City Stories, a Rockstar mówi, że będziesz mieć kilka opcji dostosowania Kontrola dla tego konkretnego aspektu gry – za pomocą przycisków ramion lub analogowego kija, aby spojrzeć w lewo lub w prawo. Wszystko razem: system z góry na dół, miasto się zamykają…

Wybierz swoją brońWięc to jest system kierowania, ale z czym właściwie się zwalniasz? Cóż, w sumie jest ponad 30 broni, od karabinów snajperskich i półautomatyki po miecze samurajskie i sprzęt sportowy, z pewnością będzie coś, co pasuje nawet do najbardziej wymagającego maniaku maniaku. Oto podsumowanie kilku.

Pistolet – Twój podstawowy Mafia Wydaj broń boczny, światło, kompaktowe, niezawodne i elegancko zaprojektowane. Świetny wszechstronny do ogólnego codziennego morderstwa.

Półautomatyczna strzelba – bo potrzebujesz trochę poważniej. Ulubiony wśród osób walczących w trwających wojnach rodzinnych Liberty City.

M-4-Ta lekka wersja M-16 może strzelać między 700-1000 pocisków na minutę, a nawet jest w stanie wyjąć samochody pancerne.

Mini -pistolet – pierwotnie opracowany do użytku przez helikoptery wojskowe, obracające się beczki tej broni pozwalają na niezwykle szybką szybkość strzelania. Jest jednak nieco ciężki i nieporęczny i nie zawsze łatwo jest zdobyć. Jak widać w Predator.

FlameThrower – strzela do trzydziestu stóp kolumny płonącego paliwa. Doskonałe do niszczenia pojazdów, niszczenia budynków i sprawiania, że skóra ludzi wygląda jak górna część CRèja brulée.

KATANA – Yakuza Liberty City lubi wracać do swoich korzeni z tymi długimi, ostrożnymi mieczami, używanymi przez Nobile Samurai w starożytnej Japonii.

Hockey Stick – spójrzmy prawdzie w oczy, jedyną męską rzeczą, którą możesz zrobić z kijem hokejowym, jest kogoś na śmierć. I nie, nie obchodzi nas, czy jest to krajowy sport Kanady.

Dłuto – łatwy do zdobycia, łatwy do ukrycia i łatwy do wykonywania ludzi w niezwykle gwałtowny sposób. Staje się coraz bardziej popularny wśród populacji Liberty.

Problemy z transportemPodróżowanie po Liberty City nie jest spacerem przez park – zrób krok do Atlantic Quays, a prawdopodobnie wpadniesz przez motocyklistę na helikopter, udaj się do St. Znaki, a znajdziesz się, unikając pocisków wystrzelonych przez walczące rodziny, a nawet lokalny port promowy jest we właściwym starym stanie. Wychodzenie pieszo jest ogólnie złym wyborem, ale oto kilka alternatyw.

Motocykl – wszystko, od helikopterów i sportowych liczb po motocross rowery i skutery. Spójrz – po udanym zakazie rowerów z Liberty City kilka lat temu, grupa protestacyjna American Road Safety dla wszystkich zwraca się teraz do innych pojazdów dwukołowych. Zachęcają podobnie myślących obywateli do wzięcia spraw w swoje ręce i uciekania z rowerów z drogi, gdy tylko mają okazję, więc uważaj na siebie.

Samochody – obywatele Liberty, podobnie jak ich silniki, w wyniku czego ulice miasta są ogólnie pełne ruchu ściennego do ściany. Jak można się spodziewać, jest wiele różnych samochodów do wypróbowania, takich jak kompaktowe manany i eleganckie i seksowne deimos.

Trashmasters – biuro burmistrza niedawno nabyło zupełnie nową flotę gigantycznych śmieciowych ciężarówek i choć nie jest to najszybszy sposób na poruszanie się po mieście, są z pewnością solidne. Jeśli śmierdzące.

Łodzie – popularne wśród Mafia Dons i politycy (a niektórzy z nich są bardzo podobni), którzy lubią zmywać nad rzeką. Niezależnie od tego, czy masz ochotę cieszyć się spokojnym rejsem, robienie łowienia lub pozbycia się kogoś bez przyciągania zbyt dużej uwagi, po prostu skocz na pokład.

Pociągi metra – można je znaleźć wysoko nad ulicami Liberty City i oferują jeden z najszybszych sposobów poruszania się po wyspie Portland, nie wspominając o cudownym widoku. Jedynym problemem jest to, że ogromna ilość raberów i gangbangerów wydają się to również zdawały, więc uważajcie.

Więc masz to – kolejny degustator tego, na co musimy się doczekać, jeśli chodzi o pierwszą grę GTA dla nowej nowej ręki Sony. Sprawdź nasz najnowszy podgląd po więcej informacji. Pamiętaj, aby sprawdzić później w tym tygodniu, kiedy otrzymamy nasze pierwsze praktyczne historie Liberty City.

How do you rate GTA: Liberty City Stories ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *