GTA Online Wyjaśniono ostatnie nagrody i wypłatę misji

Startseite » GTA Online Wyjaśniono ostatnie nagrody i wypłatę misji
21. maja 2024
3 minutes
18

By Jhonny Gamer

Ostatnie nagrody i wypłaty misji w GTA online może być trudne do śledzenia, zwłaszcza przy tak wielu wokół ciebie, gdy wykonasz zadanie. Warto jednak również wiedzieć, co zyskasz, spędzając czas na tym zestawie pięciu misji.

Zanim przejdziemy do cokolwiek innego, ważne jest, aby wiedzieć, że musisz ukończyć pierwsze misje dawki w GTA online Zanim możesz uzyskać dostęp do dowolnej treści związanej z ostatnią dawką. Aby to zrobić, odpowiedz na telefon od Rona Jakkowskiego i spotkaj się z nim w Akor Ace w hrabstwie Blaine.

Niezależnie od tego, czy jesteś w połowie misji, czy chcesz wiedzieć, co zyskasz na ich robieniu, jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić Wszystkie ostatnie nagrody i wypłata misji w GTA online.

Na tej stronie:


GTA Online – Ostatni zwiastun dawki.

Ostatnie wypłaty misji dawki w GTA online

Jest w sumie pięć misji W ramach ostatniej dawki ustawionej w DLC narkotyków DLC dla GTA Online. Każda misja ma przybliżoną standardową wypłatę, którą dostaniesz po zakończeniu.

Notatka: Dzięki niedawnej aktualizacji Rockstar zwiększył „ponad 25%” w wyniku wypłaty za te misje. Ponieważ doświadczyliśmy misji z poprzednią wypłatą, wykorzystaliśmy naszą wypłatę plus około 25% wzrostu, aby uzyskać oszacowanie nowych wypłat.

Oto lista każdej misji i jej szorstka standardowa wypłata z ostatniej dawki:

  • To jest interwencja – 65 000 $+
  • Niezwykli podejrzani – 65 000 $+
  • Friedmind – 65 000 $+
  • WYDANIE – 65 000 $+
  • BDKD – 65 000 $+

Możesz także zdobyć dodatkową gotówkę, jeśli ty Zbieraj rzeczy upuszczone przez wrogów. Na każdej misji zgromadziliśmy się w przybliżeniu od 35 000 do 45,00 $ dodatkowej gotówki, zbierając rzeczy w miarę upływu czasu.


GTA Online, oficjalny wizerunek Dax rozmawiający z Luchadora
Kredyt: Rockstar North, Rockstar Games. |.Zdjęcie: Rockstar North, Rockstar Games.

Szukam więcej treści online GTA? Sprawdź naszą cotygodniową aktualizację Przewodnik, który wymienia wszystkie nagrody i wyzwania dodane w tym tygodniu. Jeśli masz szczęście, spójrz na nasz pojazd na podium Strona też. Możesz także udać się do furgonetki Strona, aby dowiedzieć się, gdzie to jest i co jest w magazynie w tym tygodniu. Jeśli chcesz więcej, sprawdź nasze nagrody GTA+ Strona również na ten miesiąc.

Ostatnia nagroda za ukończenie dawki w GTA Online

Po zakończeniu wszystkich ostatnich misji dawki w GTA online Dax zadzwoni i poinformuje, że czeka na Ciebie specjalny prezent w West Vinewood.

Po otrzymaniu tego połączenia od Dax należy zauważyć, że ten znacznik pojawia się na mapie:


GTA Online Ostatnie dawka znacznik nagrody na mapie
Jest wymieniony jako „pozycja bonusowa”.

Po przejściu do tego znacznika powinieneś zobaczyć pojazd na parkingu z napisanym na nim imieniem dr Friedlandera. To teraz nieistotne, ponieważ supersamochód jest teraz twój!

Zgadza się, Cnota ocelotowa warte 2 980 000 $ jest twój za darmo po ukończeniu wszystkich ostatnich misji dawki w GTA online.

Po wejściu do pojazdu zostaniesz zapytany, gdzie chcesz go przechowywać, a następnie oficjalnie twój. Możesz teraz dostosować tak, jak chcesz z resprayem lub ulepszonym silnikiem, pieniądze są jedynym limitem tego, co możesz zrobić!


GTA Online, oficjalny wizerunek cnoty Ocelot
Kredyt: Rockstar North, Rockstar Games. |.Zdjęcie: Rockstar North, Rockstar Games.

Jeśli masz zamiar rozpocząć swoją przygodę w DLC w narkotykach, mamy kilka przewodników, które mogą ci pomóc. Mamy jeden pokazujący, jak zhakować kartę kluczową i znaleźć wskazówki magazynowe u niezwykłych podejrzanych, A inny, który pokazuje, jak znaleźć wskazówki w laboratorium w Friedmind.

How do you rate GTA Online Wyjaśniono ostatnie nagrody i wypłatę misji ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *