GTA San Andreas Gym Przewodnik: Jak zwiększyć wytrzymałość, pojemność mięśni, płuc i inne statystyki fitness w GTA San Andreas

Startseite » GTA San Andreas Gym Przewodnik: Jak zwiększyć wytrzymałość, pojemność mięśni, płuc i inne statystyki fitness w GTA San Andreas
21. maja 2024
7 minutes
21

By Jhonny Gamer

Statystyki fitness w San Andreas to unikalny mechanik gry w stylu gry, który w tym duży występuje Gra Grand Theft Auto.

Jedząc w restauracjach lub chodząc na siłownię, możesz mieć wpływ na statystyki fitness CJ.

To z kolei wpływa na rozgrywkę – umożliwiając bieganie szybciej lub pływanie na dłużej lub przyciąganie różnych dziewczyn na podstawie ich gustów.

Ta strona wyjaśnia Jak działają statystyki mięśni, wytrzymałości, tłuszczu i płuc, gdzie znaleźć lokalizacje na siłowni w San Andreas, i różne siłownia porusza się i ćwiczy dostępny.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz więcej tłumaczy, mamy strony, jak opuścić Los Santos, dziewczyny i kody GTA San Andreas.


GTA San Andreas Definitive Edition – porównanie rozgrywki.

Jak statystyki fitness, mięsień, wytrzymałość, tłuszcz i pojemność płuc w GTA San Andreas pracują

CJ ma kilka statystyk fitness – mięśnia, wytrzymałość, tłuszcz i pojemność płuc – które znacząco wpłyną na naszą rozgrywkę na różne sposoby, na przykład możliwość pływania pod wodą przez długi czas lub będzie w stanie podjąć więcej obrażeń upadkowych.

Zaczną się one od 0 i od Ciebie zależy, aby je wyrównać i starannie ćwiczyć, aby utrzymać zdrowy styl życia, który będzie korzystny w perspektywie długoterminowej.

Oto jak wszyscy pracują, jeden po drugim:

Mięsień

Jak sama nazwa wskazuje, ta statystyka mierzy muskulaturę CJ, co określi, ile szkód wyrządzisz walkę w zwarciu, a także zmniejszy uszkodzenia spadające i ma wpływ na statystyki szacunku i seksualnego.

Możesz poprawić tę statystykę, ćwicząc na siłowni za pomocą bieżni lub stacjonarnego roweru, a także biegając, pływanie i jazda na rowerze.Tłuszcz

Jak sama nazwa wskazuje, ta statystyka mierzy tłuszcz z ciała CJ, zostanie zwiększony przez jedzenie jedzenia i zmniejszy się poprzez ćwiczenia, bieganie, pływanie i jazda na rowerze lub nie jedząc przez dłuższy czas.

Chociaż nadwagę zmniejszy większość możliwości CJ, takich jak zdrowie, prędkość biegania i skoki, jest również odwrotnie, ponieważ nie jest zalecane żadne tłuszcze, ponieważ możesz stracić mięśnie, a nawet zdrowie.Pojemność płuc

Wyświetlane podczas pływania CJ, pojemność płuc reprezentuje, jak długo możesz wstrzymać oddech podczas nurkowania pod wodą. Jeśli gracz pozostanie pod wodą zbyt długo, miernik tlenu będzie się wyczerpał, a CJ zacznie tracić zdrowie, dopóki albo utonął lub wyjdzie z wody.Wytrwałość

Stamina wskazuje na ogólną wytrzymałość CJ podczas biegania, pływania i jazdy na rowerze, a im niższa wytrzymałość, oznacza to, że ułatwi się zmęczeniem i zatrzyma się po krótkich odległościach, chyba że ćwiczysz i wyrównasz ją.

Zakończenie misji urzędowej, która polega na kradzieży przedmiotów o wartości 10 000 USD, nagrodzi gracza nieskończoną wytrzymałość, niezależnie od wcześniejszych postępów.Jak zwiększyć wytrzymałość i pojemność płuc w GTA San Andreas

Możesz wyrównać swoją wytrzymałość, po prostu biegając, pływając lub jazdy na rowerze, zdobywając 5% wytrzymałości na 150 sekund pływania i 300 sekund na rowerze lub bieganie.

Jeśli jednak chcesz, aby rosła szybciej, na siłowni zyskasz 4% wytrzymałości na każde 14 sekund ćwiczeń na bieżni i roweru stacjonarnym.Pojemność płuc jest zwiększana przez pływanie pod wodą przez dłuższe okresy, a bar tlenu pojawi się, gdy nurkujesz pod wodą, pokazując ilość czasu, który masz przed rozpoczęciem utonięcia. Możesz także pływać na powierzchni wody bez kosztów wytrzymałości – ale to nie rozwiną twojej pojemności płuc.

Jak stracić mięśnie i dlaczego mięsień wciąż maleje w GTA San Andreas

W miarę postępów w swojej przygodzie CJ straci mięśnie i tłuszcz, jeśli nie będziesz go dobrze karmił. To nie jest coś, co chcesz się zdarzyć, ponieważ utrata mięśni doprowadzi do słabszego poziomu walki. Możesz nawet stracić zdrowie i umrzeć, jeśli CJ nie ma mięśni ani tłuszczu do utraty.

Aby zatrzymać zmniejszenie mięśni w GTA San Andreas, zaleca się udanie się do dowolnego z następujących placówek żywności przynajmniej raz dziennie:

  • Dobrze ułożone pizza co
  • CLUCKIN 'Bell
  • Strzał burgera

Podobnie, jeśli dasz CJ za dużo jedzenia, on zwymiotuje i nie będziesz mógł kupić jedzenia przez następne 11 godzin w grze.Lokalizacje GTA San Andreas Gym

Zaraz po misji opowieści „Drive-Thru” otrzymasz telefon od Sweet. Po tym zakończeniu połączenia siłowni będą teraz dostępne, w których będziesz mógł ćwiczyć w celu poprawy statystyk CJ.Istnieje pięć miejsc siłowni rozrzuconych po San Andreas, z trzema z nich i dwóch kolejnych ukrytych. Lista siłowni idzie następująco:

Gymlokacja
Ganton Gym
Ganton, Los Santos
Kobra Marital Arts GymGarcia, San Fierro
Poniżej siłowni
Redsands East, Las Venturas
Werona Beach Gym
Verona Beach
Prywatna siłownia Madda Dogga
Madd Dogg’s Crib, Mulholland

Wyjaśnione i ruchy GTA San Andreas Gym

Gymy mają różne urządzenia, które możesz użyć do zmiany statystyk. Obejmują one:

Opis sprzętu
Bieżnia


Bieżnia zwiększa wytrzymałość, gdy zmniejsza tłuszcz. Z 10 poziomami trudności, wyższe stają się łatwiejsze, ponieważ otrzymujesz więcej wytrzymałości. Kiedy zaczniesz działać, paski mocy i odległości na ekranie wyświetlają moc wyczerpująca i musisz utrzymać tempo, aby utrzymać pełne. Jeśli tego nie zrobisz, CJ spadnie z maszyny.
Stacjonarny rower


Stacjonarny rower zwiększa wytrzymałość, gdy zmniejsza tłuszcz. Z 10 poziomami trudności, wyższe stają się łatwiejsze, ponieważ otrzymujesz więcej wytrzymałości. Kiedy zaczniesz jeździć na rowerze, paski mocy i odległości na ekranie wyświetlają moc wyczerpują. Jeśli tego nie zrobisz, CJ spadnie z maszyny.
Wyciskanie


Prasa ławkowa zwiększa mięśnie w miarę zmniejszania tłuszczu, z wagami od 40 funtów do 320 funtów. Po uruchomieniu na ekranie pojawi się pasek zasilający i wskaźnik powtórzeń, a pasek zasilania zacznie się wyczerpać. Musisz dotrzymać tempa, aby wypełnić miernik i wypełnić przedstawiciela.
Hantle


Prasa ławkowa zwiększa mięśnie w miarę zmniejszania tłuszczu, z wagami od 20 funtów do 110 funtów. Po uruchomieniu na ekranie pojawi się pasek zasilający i wskaźnik powtórzeń, a pasek zasilania zacznie się wyczerpać. Musisz dotrzymać tempa, aby wypełnić miernik i wypełnić przedstawiciela.

Powodzenia z celami Stat w San Andreas!

How do you rate GTA San Andreas Gym Przewodnik: Jak zwiększyć wytrzymałość, pojemność mięśni, płuc i inne statystyki fitness w GTA San Andreas ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *