GTA: Trylogia ma metakrytyczny wynik kruszywa 0.5

Startseite » GTA: Trylogia ma metakrytyczny wynik kruszywa 0.5
21. maja 2024
2 minutes
19

By Jhonny Gamer

Niezadowolonymi fani GTA są recenzowanie GTA: Trylogia – The Ostateczne wydanie na metakrytyczne.

W momencie pisania trylogii ma ponad 2000 recenzji użytkowników na stronie łącznej. Z recenzji 2054 zarejestrowanych przez użytkowników komputerów Metacritic, Połączony wynik jest nieszczęśliwym 0.5. Szczyci się na 1.0 dla graczy PS5, ale poza tym większość innych platform ma podobnie niski wynik.


„To jest to! To jest koniec Rockstar, to po prostu za dużo ” OPIDE Jeden szczególnie niezadowolony klient Xbox One, który ma największą liczbę „pomocnych” punktów. „Jest to niedopuszczalne [na] tak wielu poziomach, nie mogę nawet znaleźć właściwych słów.

„To tak zwane Ostateczne wydanie jest jednym z najbardziej żałosnych remasterów wszechczasów, szczególnie biorąc pod uwagę, jak kiedyś była niesamowita star. Byli na szczycie. Byli najlepsi w historii. Pokazali innym programistom, co można zrobić. Po prostu nie mogę uwierzyć, że koniec Rockstar byłby taki.”

„Gra, która jest tak niedogotowana, że nie wydali kopii do prasy w celu uzyskania recenzji”, dodaje inny. „Rockstar wyraźnie przeglądał CD Project Red’s Cyberpunk 2077 i powiedział, że trzymaj moje piwo, podczas gdy ja zwinęłem większy turd.”

W piątek wieczorem Rockstar przyznał, że pociągnął GTA: Trylogia – The Definitive Edition od sprzedaży na PC do „Usuń pliki nieumyślnie uwzględnione”. Rockstar Games Launcher powrócił do trybu online, ale Rockstar zachował wersję GTA: Trylogia – Definitive Edition offline, ponieważ działa na „poprawne” wersje trylogii.

Rockstar jest teraz zalany żądaniami zwrotu jak Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Reaklash nasila się.

How do you rate GTA: Trylogia ma metakrytyczny wynik kruszywa 0.5 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *