GTlitch GT6 daje 20 milionów punktów w trzy minuty

Startseite » GTlitch GT6 daje 20 milionów punktów w trzy minuty
21. maja 2024
2 minutes
19

By Jhonny Gamer

Gran Turismo Mikrotransakcje 6 były zawsze kontrowersyjną cechą. Niektórzy ludzie po prostu nie lubią być proszeni o szlifowanie treści w grze, gdy wiedzą, że barierę dla ich nagrody może być machana kilkoma quidem, podczas gdy inni doceniają opcjonalny skrót. Krytycy modelu z przyjemnością dowiedzą się, że to w tej chwili wszystko na żadnym z nich, ponieważ usterka została odkryta w najnowszym wyścigu Polyphony, który może zdobyć fajne 20 milionów kredytów – o £120 / €150 – w mniej niż trzy minuty.


Czy możesz się oprzeć oszuści?

Jak odkrył YouTuber Radykalny marzyciel i zweryfikowane przez naszego bogatego prowadzącego, istnieją cztery proste kroki w tym procesie łamania gospodarki:

  1. Upewnij się, że masz 1.01 zainstalowano łatkę i co najmniej 1 000 000 punktów.
  2. Kup koncepcję Mercedes-Benz z GT Vision.
  3. Usuń dane gry GT6 z pulpitu nawigacyjnego w użyteczności danych gry (i.mi. nie zapisane dane).
  4. Uruchom ponownie grę i sprzedaj ten samochód – obecnie wymieniony jako model „2055” – za 333 993 856 punktów. Oczywiście gra ogranicza liczbę kredytów na 20 milionów, więc zamiast tego daje ci to.

To prawda, że zasadniczo łamie grę, ponieważ nigdy więcej nie będziesz musiał pracować dla niczego, ale jeśli naprawdę chcesz tego słodkiego Jaguara XJ13, wiesz, co robić. Oczywiście ten exploit zostanie poprawiony w najbliższej przyszłości, więc jeśli nie możesz oprzeć się przynętom ciemnej strony, najlepiej działać szybko.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Gran Turismo 6 Mikrotransakcje, szef Sony Worldwide Studios Shuhei Yoshida nazwał je „alternatywną ścieżką dla zapracowanych ludzi.” Nasz Martin Robinson wyjaśnił dalej w swoim Gran Turismo 6 że „Gdybyś wcześniej nie wiedział o ich włączeniu, nie wiedziałbyś, że w ogóle tam są. Gospodarka jest, pod każdym względem, identyczne Gran Turismo 5’s.”


How do you rate GTlitch GT6 daje 20 milionów punktów w trzy minuty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *