Gundam Evolution zamyka się, uruchomiony niecały rok temu

Startseite » Gundam Evolution zamyka się, uruchomiony niecały rok temu
22. maja 2024
2 minutes
15

By Jhonny Gamer

Nieco mniej niż rok od debiutu, Gundam Evolution Bandai Namco Online został ogłoszony jako zamknięcie.

Gundam Evolution, wrześniowy w wrześniu ubiegłego roku strzelanka bohatera za darmo w świecie popularnego anime, przybyła na parę ubiegłego roku, z wersją konsolową, a następnie w grudniu.

Jednak Gundam Evolution najwyraźniej nie wystartował w sposób, w jaki deweloper miał nadzieję, że Bandai Namco Online ogłasza, że jego usługa zakończy się 29 listopada.


Gundam Evolution – Briefing misji.

„Z wielkim smutkiem ogłaszamy zakończenie ewolucji Gundam” – napisała producent wykonawczy Kazuya Maruyama w Aktualizacja bloga.

„Chcieliśmy stworzyć tytuł, który łączył fanów FPS i fanów Gundam. Rzuciliśmy wyzwanie, aby stworzyć autentyczną grę Gundam FPS, w którą można grać na całym świecie. Niestety ustaliliśmy, że nie możemy już zapewnić usługi, która satysfakcjonuje naszych graczy.”

Chociaż nie jest to konkretnie określone, niskie liczby graczy są również prawdopodobnie czynnikiem w tej decyzji.

W chwili pisania gry gra ma tylko 292 graczy, z 24-godzinnym szczytem 688 graczy. Te liczby są znacznie poniżej tego, z czym gra się gra.

Gundam Evolution miał szczyt wszechczasów wynoszący 56 911, ale jest to wymienione jako 10 miesięcy temu, mniej więcej w momencie premiery.


Gundam Evolution na Steam


Gundam Evolution na Steam

Kredyt obrazu: SteamDB/Eurogamer

Maruyama wyraziła wdzięczność tym, którzy wspierali grę od jej powstania, i powiedział, że aktualizacje nadal będą się pojawiać z szóstym sezonem.

Ostatni sezon rozpocznie się 25 października, przynosząc ze sobą nową jednostkę i mapę.

„Zrobimy wszystko, aby zapewnić, że nasi gracze będą mogli pełnić ewolucję Gundamu do samego końca” – powiedziała Maruyama.

Dla tych klientów wciąż grających w ewolucję Gundam, sprzedaż i zakupy monet EVO zakończą się 26 lipca. Wszelkie monety, które gracze będą użyteczne do końca usługi, jednak deweloper nie będzie zapewniał żadnych zwrotów za wcześniej zakupione monety.

Zespół Gundam Evolution obiecał dalsze szczegóły podczas swojego Finał misji, który jest zaplanowany na jutro, 21 lipca.

How do you rate Gundam Evolution zamyka się, uruchomiony niecały rok temu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *