H1Z1: King of the Kill Spin-off przybywa do konsoli tego lata

Startseite » H1Z1: King of the Kill Spin-off przybywa do konsoli tego lata
22. maja 2024
2 minutes
13

By Jhonny Gamer

Daybreak Game Company (wcześniej Sony Online Entertainment) Zombie Apocalypse MMO H1Z1 dzieli się na dwie różne gry: Oryginalna gra przetrwania nazywa się H1Z1: Po prostu przetrwanie, podczas gdy jego konkurencyjna spin-offowanie dla wielu graczy zostało nazwane H1Z1: King of the Kill.Oficjalny podział nastąpi 17 lutego, gdzie każdy tytuł będzie kosztował 19 USD.99 (około £14) ON Wczesny dostęp parowy. Jeśli jednak kupisz H1Z1 w dniu 16 lutego lub wcześniej.

Koszty H1Z1 £14.99 o wczesnym dostępie Steam, ale obecnie jest w sprzedaży £11.24 do 12 lutego z powodu wyprzedaży noworocznej STEON.

H1Z1: King of the Kill dąży do ostatecznego wydania tego lata na PS4, Xbox One i PC.

Deweloper chce przynieść H1Z1: Po prostu przetrwaj na konsole, ale to nie będzie dopiero później. Na razie głównie mówi króla zabójstwa.

Więc dlaczego rozłam? „Im bardziej opracowaliśmy tę grę z tobą, naszą społeczność, tym bardziej zdaliśmy sobie sprawę, że aby w pełni poprzeć oba aspekty H1Z1, i ich odpowiednich graczy, musieliśmy uczynić z nich własne samodzielne gry wspierane przez własne dedykowane rozwój rozwojuzespoły – wyjaśnił deweloper w swoim ogłoszenie. „Wielu graczy w społeczności dyskutuje o podzieleniu gry i słyszeliśmy cię głośno i jasno. Chcemy upewnić się, że zapewniamy obu tytułom wsparcie, których potrzebują, i zasługujemy na prawdziwe rozkwit.”

„King of the Kill jest opracowywana jako szybka strzelanka, która będzie składać się z wielu trybów gry walki, w tym Battle Royale”-wyjaśnił menedżer społeczności Greg Henninger Blog PlayStation. „Gracze będą rywalizować w chaotycznych okularach umiejętności, dowcipu i odrobiny szczęścia, gdzie wszyscy muszą walczyć na śmierć, by stać samotnie na szczycie podium.”

Deweloper zauważył, że istniejące skrzynki, klucze i przedmioty będą powielane w obu grach, z bilety Airdrop przydatne inh1z1: po prostu przetrwać i bilety na imprezy użyteczne w H1Z1: King of the Kill.How do you rate H1Z1: King of the Kill Spin-off przybywa do konsoli tego lata ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *