H1Z1 zakazuje 24 837 graczy do oszukiwania

Startseite » H1Z1 zakazuje 24 837 graczy do oszukiwania
22. maja 2024
1 minute
13

By Jhonny Gamer

Zombie MMO H1Z1 ma problem z oszustwem. Problem wymknął się z ręki, że firma zajmująca się gier dla programistów Daybreak musiała zakazać 24 837 graczy.


ESP daje graczom moce psychiczne kosztem zabawy innych. Aha, i możliwość gry.

Prezydent Daybreak John Smedley zauważył statystyki na temat Świergot, gdzie poszedł za witrynami takimi jak tmcheats, które dają graczom sposoby oszukiwania w MMO, co rujnuje zabawę dla wszystkich innych.

„Jako dumny gracz na komputerze PC ta strona i inni, podoba mi się, że mnie wstrzyka i zbiorowo musimy je wyrzucić z biznesu”, Smedley napisał.

„Nie sądzisz, że znamy te karaluchy? My robimy. Będziemy nieustępliczni i publiczni. Śrub nie prowokuje ich – on dodany.

Ale powiedz nam, jak naprawdę się czujesz.

Wydaje się, że najczęstszym sposobem, w jaki gracze oszukiwali w H1Z1, było pobranie hacka o nazwie ESP, który pozwala graczom zobaczyć lokalizacje innych, co jest kolosalną szkodą dla gry o przetrwaniu, w której gracze są zachęcani do ukrycia się i wychwytywania.

Oto wideo kogoś, kto trolluje graczy H1Z1 z hackiem ESP. Szanse są wysokie, że ta osoba spotkała się z końcem działalności Banhammer.


How do you rate H1Z1 zakazuje 24 837 graczy do oszukiwania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *