Hades pobity w niecałe osiem minut

Startseite » Hades pobity w niecałe osiem minut
22. maja 2024
2 minutes
18

By Jhonny Gamer

Moja ostatnia próba ukończenia Hadesa zakończyła się w dość niszczycielski sposób: tylko kilka ciosów z ukończenia ostatniego bossa, po dobrej 40 minutach intensywnej rozgrywki, zostałem tragicznie uderzony i odesłał z powrotem w Uśmiechającym się Hypnos. I co gorsza, dzisiaj nauczyłem się, że ktoś ukończył bieg Hadesa w niecałe osiem minut.

Dla osób niewtajemniczonych Hades jest najnowszym Roguelike z Supergiant Games, a zadań gracze z ucieczką greckiego podziemnego świata, używając wielu mocy podarowanych im przez innych bogów. Podczas gdy Hades ma na celu zapewnienie rozrywki graczom dzięki rytom historii i różnych ulepszeniach między próbami, same bieg mogą być brutalne i bezlitosne. Co sprawia, że jest to bardziej imponujące, że Speedrunner Vorime zarządzał tym wszystkim w ciągu zaledwie siedmiu minut i 16 sekund.

Jak zauważono przez Rock Paper strzelba, Vorime obecnie siedzi na szczycie tabeli liderów Hades Szybki bieg.com, i udało się ustanowić rekord świata we wtorek. Siedmiominutowy rekord mierzy czas w grze Vorime i nie uwzględnia czasu spędzonego w menu i zdolnościach wybierania, a cała próba zajęła 20 minut i 32 sekundy w czasie rzeczywistym.

Jeśli chcesz obejrzeć całą próbę samodzielnie, możesz znaleźć poniższy film – ale uważaj spoilery, jeśli jeszcze nie ukończyłeś Hades.


Dla tych z was, którzy zastanawiają się, jak to zostało osiągnięte, Vorime poszedł z piekielną szynącego ramię z aspektem ERI, co pozwala zadać więcej obrażeń przez osiem sekund po wchłanianiu wybuchu specjalnego. Patrząc na tablicę liderów Hadesa, wydaje się, że pięści, włócznia, miecz i więcej zostały użyte do wykonania szybkich biegów, co jest świadectwem faktu, że Hades można pobić na niezliczone różne sposoby. Ale oto zrzut ekranu dobrodziejstw i poziomów Vorime, które zostały użyte do osiągnięcia zwycięstwa, jeśli chcesz skopiować niektóre z tych pomysłów:Supergiant Games ogłosiło niedawno, że Hades sprzedał imponujące kopie 1m, I nie zdziwiłbym się, widząc, że gra pojawia się na kilku listach gier roku. Może do tego czasu w końcu go pokonałem.

How do you rate Hades pobity w niecałe osiem minut ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *