Halo Battle Royale podobno odwołał się po latach pracy

Startseite » Halo Battle Royale podobno odwołał się po latach pracy
22. maja 2024
2 minutes
14

By Jhonny Gamer

Raport sugeruje, że tajemniczy, długoterminowy projekt Halo Battle Royale od współistniejącego serialu nie jest już w rozwoju.

Mówiąc o Xboxera Podcast, niezawodny poufny shpeshal_nick powiedział, że gra, pokonna Project Tatanka, najwyraźniej została anulowana. [AKTUALIZACJA: Aby wyjaśnić, Nick i inny gospodarz Jon Clarke State skontaktowano się z nimi w sprawie anulowanego projektu, niezależnie od YouTuber Colteastwood, również powiedział, że słyszał, jak gra została anulowana, chociaż nie wydaje się, że para nie wie.]

Choć oficjalnie niezapowiedziany przez sam Microsoft, pewne powinowactwo kilkakrotnie publicznie omawiał projekt publicznie, a pod koniec 2022 r. Powiedział, że pracuje od ponad dwóch lat, z prawie 100 osobami pracującymi nad tym.


Eurogamer gra Halo nieskończone.

Ta wzmianka o projekcie nastąpiła po wcześniejszej obietnicy przez pewne powinowactwo że „pogłębia” swoje relacje z głównym deweloperem serii Halo 343 i że „powierzono mu dalsze rozwijanie Halo Infinite na nowy i ekscytujący sposób ”.

Projekt został później omówiony w Bloomberg Raport na temat przyszłości 343 branż, które stwierdziły, że Tatanka rozpoczęła się jako bitwę Royale, ale „może ewoluować w różnych kierunkach”.

Eurogamer skontaktował się z Microsoft w celu uzyskania komentarza.

Podczas gdy czekamy na ogłoszenia o nowych grach wideo Halo, Paramount w zeszłym tygodniu wydało swój pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu Halo, który debiutuje w przyszłym miesiącu.

How do you rate Halo Battle Royale podobno odwołał się po latach pracy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *