Halo Infinite Czaszki: Wszystkie Halo Infinite lokalizacji czaszki w kolejności

Startseite » Halo Infinite Czaszki: Wszystkie Halo Infinite lokalizacji czaszki w kolejności
22. maja 2024
12 minutes
12

By Jhonny Gamer

Odkrycie Halo Infinite Lokalizacje czaszki to czynność, która wraca do najwcześniejszych gier z serii.

Czaszki to kolekcje, które są ukryte w misjach, a po znalezieniu dodaj opcjonalne modyfikatory do sesji.

Pomyśl o nich jako o odblokowaniu kodach, które możesz włączyć i wyłączyć – choć rodzaj, który wymaga wyszukiwania wysokich i niskich, ponieważ, jak jest tradycją halo, są ukryte na uboczu.


Halo Infinite Kampania – Digital Foundry Tech Review.

Ta strona zawiera kompletny zestaw Halo Infinite Lokalizacje czaszki. Są one wymienione w kolejności, którą możesz najpierw je znaleźć. Oprócz tego stworzyliśmy spis treści, w którym najpierw wymieniono pomyślne lokalizacje czaszki, a następnie lokalizacje otwartego świata-które można odkryć w twoim czasie wolnym.

Wyjaśniacze na tej stronie:

Nieudane lokalizacje czaszki w misjach:

Lokalizacje czaszki w otwartym świecie:

Jeśli szukasz więcej Halo Infinite, mamy strony na szafkach pancerza Mjolnir i rdzenie spartańskie.

Co musisz wiedzieć o lokalizacjach czaszki Halo nieskończone

Czaszki to kolekcje, które można znaleźć zarówno w misjach otwartego świata, jak i kampanii, które po znalezieniu dają opcjonalny modyfikator, którego możesz użyć do zmiany rozgrywki.Po znalezieniu czaszki możesz zdecydować, które z nich chcesz włączyć lub wyłączyć podczas załadowania (i nie kontynuować) zapisu z menu kampanii.Wiedz, że używanie czaszki nie tylko wyłącza zapisy, ale także osiągnięcia – więc chociaż działają one jako „kody”, nie możesz ich użyć, aby ułatwić grę.Jeśli chcesz naturalnie znaleźć lokalizacje czaszki, wiedz, że w przeciwieństwie do innych przedmiotów kolekcjonerskich, znajdują się one w miejscach pozarzech. Chociaż mogą pojawić się w otwartym świecie, pojawiają się również w misjach kampanii.

Mając to na uwadze, znajomość lokalizacji czaszki podczas gry jest szczególnie przydatna, ponieważ podczas premiery, Nie można odtworzyć misji kampanii. Oznacza to, że niektóre lokalizacje czaszki są pomyślne, przynajmniej dopóki programista 343 nie wprowadzi do tego możliwości (na szczęście na kartach – Mam nadzieję, że na czas wprowadzenia współpracy kampanii).

Na szczęście powiedziano ci, ile czaszek można znaleźć na początku każdej misji – pozwalając ci odetchnąć po znalezieniu.

Halo Infinite Lokalizacja czaszki Gbraakon Gbraakon: gdzie jest pierwsza czaszka Halo nieskończone?

Odblokowany modyfikator: Boom (podwójny promień eksplozji)
Dowód?: Tak

W pewnym momencie misji przyjdziesz do pokoju z pionowymi przenośnikami na prawej ścianie. Oto jak wygląda pokój od kierunku, w którym najpierw wchodzisz:

Są tutaj trzy ruchome kolumny pojemników. Idź do środkowego i wejdź na pojemnik w górę.Kiedy dociera do góry, ale zanim uderzysz w laser, który cię zabije, wyjdź na stacjonarny pojemnik, gdzie znajdziesz czaszkę.Halo Infinite Lokalizacja czaszki Foundation: gdzie jest druga czaszka Halo nieskończone?

Odblokowany modyfikator: Cowbell (przyspieszenie eksplozji jest zwiększone)
Dowód?: Tak

Gdy znajdziesz „broń”, weźmiesz windę w górę, a następnie niebieski korytarz wyłożony dziwnymi objawieniami. Otrzymasz teraz cel misji „Śledź sygnał”.

Lokalizacja czaszki znajduje się w okolicy po tym korytarzu.

Kiedy pokój się otworzy (najpierw będą wrogowie, aby oczyścić), to tam, gdzie znajdziesz czaszkę.


To jest pokój, w którym znajduje się czaszka…

Położenie czaszki jest wysoko w suficie, na półce. Jeśli spojrzysz w górę i dobrze, gdy tylko wyjdziesz z korytarza, możesz zobaczyć półkę – chociaż sama czaszka jest ukryta przed.

…Gdy tylko wyjdziesz z korytarza, spójrz w górę i prosto na sufit, i tam musisz iść.

Aby go dotrzeć, musisz zmagać się z kolumnami nad chodnikiem. Z korytarza, z którego wyłoniłeś się, policz dwie kolumny, a następnie chwycić do dolnej szczeliny tej kolumny.Następnie chwyć się do wyższej szczeliny następnej kolumny, więc jesteś najbliżej wejścia do obszaru.Teraz idź po lewej stronie szczeliny i spójrz, aż zobaczysz Towtale „Yellow Crosshair” chwytania pod wsparciem w suficie.

Chwycić się i powinieneś bezpiecznie wylądować, abyś mógł zdobyć czaszkę.

Stąd kilka kolejnych lokalizacji czaszki można zebrać w otwartym świecie. Chociaż możesz je teraz zebrać, jest to o wiele łatwiejsze z aktualizacjami chwytaków, a jeszcze łatwiej po odblokowaniu osy przed zbieraniem wystarczającej męki odblokować na FOB.

Halo Infinite Lokalizacja czaszki wieży

Odblokowany modyfikator: Iwhbyd (rzadszy dialog bojowy staje się bardziej powszechny)
Dowód?: Nie (otwartą czaszkę światową)

Aby znaleźć „trzecią” czaszkę, musisz odwiedzić wieżę, która jest ogromną strukturą po dalekiej zachodniej stronie mapy i domem dla wczesnej misji o tej samej nazwie.Lokalizacja czaszki nie ma jednak misji, a zamiast tego można znaleźć na dachu nad samą wieżą.

Możesz to zdobyć na kilka sposobów. Po zakończeniu misji wieży uzyskasz dostęp do klapy, co oznacza, że możesz próbować zmagać się ze strukturą z punktu w połowie drogi. Posiadanie aktualizacji odnowienia poprzez wydawanie rdzeni Spartan ułatwi wejście.

Jednak najlepiej poczekać do późniejszej gry, gdzie odblokowałeś wystarczającą mękę, aby odrodzić osę z FOB, lub dotarłeś do ostatniego obszaru mapy, w której Banshee mogą pojawić się dla ciebie, aby porwać. Po tym,.

Jeśli jednak masz ochotę na wspinaczkę, oto Cow Town na YouTube, aby pokazać, jak to się stało:


Halo Infinite Lokalizacja ślepej czaszki

Odblokowany modyfikator: Blind (HUD i broń nie wyświetlają na ekranie)
Dowód?: Nie (otwartą czaszkę światową)

From Fob Golf – The First Fob in the Story – Head South, Pok Ransom Keep, aby znaleźć dużą dolinę na południe. Oto ogromna szczelina, z skałą zawieszoną w środku dwóch wysokich, stromych klifów. Czaszka jest tuż pod tym miejscem.

Ze względu na charakter szczeliny czaszka jest o wiele łatwiejsza do dotarcia, jeśli masz latający pojazd, taki jak osa lub po dotarciu do wyspy 4, kiedy Banshees spawnuje się na mapie, abyś mógł porwać.

Możesz jednak udać się na południe po prawej (lub zachodniej) stronie klifu z chwytliwym haczykiem, niezręcznie skalując skały, aż będziesz wystarczająco wysoki i wystarczająco daleko, abyś mógł dotrzeć do miejsca, w którym musisz być.

Pomoże drugie ulepszenie chwytania, które zmniejsza czas odnowienia o 40%, pomoże.

Wiesz, że jesteś we właściwym miejscu, kiedy, jeśli spojrzysz w dół, zobaczysz świetny znak na platformie.Zeskocz tutaj, a potem odwróć się, aby zobaczyć kolejny świetny znak naprzeciwko.

Chwycić się, a znajdziesz czaszkę w rogu.

Halo Infinite Lokalizacja czaszki mgły

Odblokowany modyfikator: Mgła (wyłącza śledztwo ruchu)
Dowód?: Nie (otwartą czaszkę światową)

Po wyczyszczeniu wieży możesz przenieść swoją północ przez drugą „wyspę” do misji miejsca wykopaliskowego. Na północny zachód od tego miejsca to FOB Alpha.

Jeśli skierujesz się stąd na zachód, dojdziesz do krawędzi pierścienia sześciokątnymi klifami.

Skieruj się wzdłuż klifów, dopóki nie zobaczysz lalki na ziemi (w zależności od tego, jak się zbliżasz, być może będziesz musiał zmagać się z klifem, aby kontynuować i go znaleźć).

Gdy znajdziesz się przy lalce, chwyć się w krótkiej szczelinie do przeciwnej półki, a następnie zmagać się z kolumnami.

Znowu się stąd zmagaj się, a usłyszysz dziwne jęki. Weź półki w tym kierunku.

W ciągu kilku sekund przyjdziesz do klifu z obozem, karabinem snajperskim i lokalizacją czaszki.

Halo Infinite Złap lokalizację czaszki

Odblokowany modyfikator: Catch (wrogowie rzucają i upuszczają więcej granatów)
Dowód?: Nie (otwartą czaszkę światową)

Ta czaszka znajduje się na północno-zachodniej części mapy. Najbliższym szybkim punktem podróży jest Outpost Tremonius – miejsce, w którym wszedłeś na pierścień podczas trzeciej misji.

Tutaj, w tej północnej części mapy, znajduje się małe jezioro ukryte wśród gór, z chrząknięciem i dwoma czerwonymi łowcami.Tuż za nimi, przy wodzie, czaszka osadzona w pniu drzewa po prawej stronie.

Celem jest przyjęcie tych myśliwych i domaganie się czaszki – lub, co zrobiliśmy, jest bieganie, złapanie i uciekaj. Podjąłem kilka prób, ale jeśli nie masz odpowiedniej siły ognia, ta metoda działa dobrze!

Halo Infinite Lokalizacja czaszki głodowej

Odblokowany modyfikator: Głód
Dowód?: Nie (otwartą czaszkę światową)

Podczas misji ewakuacji musisz uzyskać dane z czterech filarów na „czwartej” wyspie na południowym wschodzie mapy. Od tego momentu można znaleźć tę czaszkę.

W pobliżu północno-wschodniego filaru znajduje się wyspa tuż przy krawędzi mapy. Musisz dotrzeć do tej wyspy. Jedynym realistycznym sposobem na przejście jest latający pojazd, taki jak osa lub banshee. Ten ostatni powinien zacząć odrastać na mapie, gdy zaczynasz misję ewakuacyjną – więc porwaj jeden z nich i przelecieć.

Po drugiej stronie wyspy, na pierwszej krawędzi półek w dół od samego góry, będzie czaszka obok ciała.

Możesz to wszystko zobaczyć w akcji przez Rx_geezy54 na YouTube:


Halo Infinite Lokalizacja czaszki z burzy

Odblokowany modyfikator: Burza (ulepsza ranga większości wrogów)
Dowód?: Nie (otwartą czaszkę światową)

Podczas misji ewakuacji musisz uzyskać dane z czterech filarów na „czwartej” wyspie na południowym wschodzie mapy. Od tego momentu można znaleźć tę czaszkę.

Idź na północny zachód większość tych filarów. Na zachodzie, tuż nad szczeliną, jest ogromnym klifem wysoko powyżej.

Poniżej znajduje się cienka kolumna między ogromnym klifem a filarem. Czaszka spoczywa na tym.Najlepsze sposoby na zdobycie tej czaszki są z osą lub banshee, dzięki czemu możesz latać i wyskoczyć na kolumnę lub za pomocą aktualizacji odnośnika chwytaku, po prostu skalując ją od dołu.

Każda metoda, którą wybrałeś, u góry będzie lokalizacja czaszki.Halo Infinite Lokalizacja Czarnej Czaszki Eye

Odblokowany modyfikator: Czarne oko (twoje tarcze doładowują tylko wtedy, gdy wrogowie walczą
Dowód?: Nie (otwartą czaszkę światową)

Podczas misji ewakuacji musisz uzyskać dane z czterech filarów na „czwartej” wyspie na południowym wschodzie mapy. Od tego momentu można znaleźć tę czaszkę.

Między południowo-zachodnim większością tych filarów a bazą bramy Riven jest wodospadem.

Jest na południe od drogi prowadzącej na zachód z bazy.W obliczu wodospadu, mniej więcej w połowie drogi po prawej stronie, jest małym wejściem do jaskini. Chwyć się, czołgaj się do środka i chwyć czaszkę.

Halo Infinite Lokalizacja czaszki o oko

Odblokowany modyfikator: Mityczne (wrogowie zwiększają zdrowie)
Dowód?: Tak

Podczas misji Sfory Command, wkrótce po korytarzu z dwoma pędzącymi brutalami, dojdziesz do obszaru ze Złotymi Polecami z dużymi cylindrycznymi obiektami przechodzącymi nad tobą.

Kiedy ten korytarz skręci w prawo – z obracającymi się obiektami – musisz się zmagać na jeden z tych obiektów, aby znaleźć czaszkę.

Kiedy na obiekcie, zanim porusza się zbyt daleko, spójrz na zewnętrzną krawędź rogu i zmagaj się.Znów się zmagaj się na półkę, aby znaleźć drzwi.

Przejdź przez korytarz, aby znaleźć czaszkę.Halo Infinite Lokalizacja czaszki repozytorium

Odblokowany modyfikator: Grunt Birthday Party
Dowód?: Tak

Podczas misji repozytorium utworzysz most lekki po przerywniku przerywowym na terminalu na środku dużego pokoju.Po aktywacji mostu, po lewej i prawej stronie pokoju znajdują się dwa drzwi. Najpierw chwyć się w prawo, gdzie znajdziesz komórkę energetyczną. Teraz zabierz go do lewego pokoju i wstaw do urządzenia.

Aby dotrzeć do tych bocznych pokoi, musisz odpowiednio udać się na początek i koniec pokoju, a następnie zmagać się z podporami między nimi. I tak, możesz się zmagać, trzymając komórkę mocy.

Po zakończeniu kontynuuj misję jak zwykle. Wkrótce przyjdziesz do pokoju ze złotym poszycie na przeciwnej ścianie i dwie kolumny.Chwycić kolumny i możesz uzyskać dostęp do pokoju powyżej. (Jeśli nie zrobiłeś wcześniej opisanej komórki mocy, zostanie to zamknięte.) Wyczyść ten pokój wrogów – jest tu wiele niewidocznych elitów dzierżących miecz – a następnie chwyć czaszkę z ziemi.

Halo Infinite Zimowa aktualizacja jest tutaj, Ushing in Halo Infinite Data wydania kooperacji.
Rozpoczynając historię? Dowiedz się, jak pobrać i zainstalować Kampania Halo Infinite i listy lokalizacji czaszki, Mjolnir Armours szafki i rdzenie spartańskie.
w tym dla karabinu Commando, cewka fusion i zabójstwo.
Jeśli chcesz zwiększyć wyzwanie, to System rankingowy Halo Infinite czeka.

Halo Infinite Lokalizacja cichej czaszki audytorium

Odblokowany modyfikator: Chustka
Dowód?: Tak

W misji Silent Auditorium – ostatniej kampanii – musisz grać przez misję bez niszczenia wrogów strażników.Następnie, pod koniec, gdzie dotrzesz do dużego pomieszczenia, w którym możesz utworzyć most lekki, a następnie skręć w lewo.Na tej turze będą dodatkowe drzwi naprzeciwko. Jeśli udało ci się unikać wartowników, będzie to dostępne – z czaszką w środku.

Sentinels nie pojawią się dopiero w połowie misji – dopiero w kilku pokojach po spotkaniu z dwoma łowcami. Stamtąd zaleca się poświęcenie czasu na walkę, a nawet po prostu unikać tego, więc nie włapuje się na pożar krzyżowy. (Jeśli użyjesz chwytaku, aby przejść od osłony do pokrycia, ta ostatnia metoda jest bardzo wykonalna.)

Jeśli dotrzesz do pokoju i nie otworzy się, to wartownik musiał zostać zniszczony – więc musisz ponownie uruchomić misję, aby zdobyć czaszkę. To frustrujące, ale przynajmniej masz kolejną okazję, zanim skończysz zestaw misji kampanii i wrócisz do otwartego świata.

Powodzenia z polowaniem na czaszki!

How do you rate Halo Infinite Czaszki: Wszystkie Halo Infinite lokalizacji czaszki w kolejności ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *