Halo Infinite Gracze znajdują sposób na dodanie spółdzielni podzielonej

Startseite » Halo Infinite Gracze znajdują sposób na dodanie spółdzielni podzielonej
22. maja 2024
2 minutes
17

By Jhonny Gamer

Na początku tego tygodnia 343 branże potwierdziło, że lokalna spółdzielnia podzielona Halo Infinite został odwołany wprost – więc gracze robią to sami.

„W celu poprawy i przyspieszenia bieżącego rozwoju usług na żywo – oraz lepszego rozwiązania informacji zwrotnych odtwarzaczy i aktualizacji jakości życia – mamy realokowane zasoby studyjne i nie pracujemy już w lokalnej spółdzielni z podziału kampanii”, powiedział 343 w tym czasie, mając nadzieję na graczy, którzy cierpliwie czekali na Couch Co-Op the Campaign z kumplami.


Halo Infinite Aktualizacja rozwoju września.

Wydaje się jednak, że gracze znaleźli usterkę menu, która pozwala im zsumować trzech dodatkowych lokalnych graczy kooperacyjnych do swojego systemu;Wszystko, czego potrzebujesz, to seria Xbox S lub X i PAL Online, a ten pomocny instruktaż.

Kontynuacja tego, oto krótki samouczek, jak grać #Haloinfinite SplitsCreen Coop za pomocą usterki menu znalezionej przez @Zeny_ic!

(Trochę niski wysiłek, ale jest 2 nad ranem, jestem zmęczony i zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby! 😆) https: // t.co/i1cxx7yxqk fotka.świergot.com/x0vayw2tuh

— Halo Création (@Halocreation) 3 września 2022
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jak zwykle w przypadku tych rzeczy nie ma gwarancji, że 343i nie będzie tego łatać i/lub twój Xbox może wysadzić się w powietrze, ale jeśli nadal chcesz wypróbować, oto samouczek przez @Halocreation, Dzięki uprzejmości @Zeny_ic:

  1. Przejdź do menu kampanii i załaduj zapisz
  2. Kliknij „Odtwórz” i przygotuj się do szybkiego przejścia do listy znajomych
  3. Jak tylko pojawi się „Mapa ładowania”, przejdź do listy znajomych i dołącz do przyjaciela, który biegłe w menu
  4. Następnie możesz zostawić powinę
  5. W holu niestandardowym, pod serwerem, wybierz „offline”
  6. Możesz teraz podłączyć swoje drugie Kontrola Lers i profile
  7. Kliknij „Odtwórz”.

„Po sprawdzeniu serii X menu przechyla się do odtwarzania Halo Infinite Kampania.,„Potwierdza tworzenie halo, który twierdzi, że obejście wspiera czterech graczy i nie wydaje. „Nigdy nie myślałem, że będę musiał przejść przez to, aby bawić się z przyjaciółmi w domu.”

343 Industries również niedawno udostępnił swoją najnowszą mapę rozwoju, że następny sezon w grze został opóźniony do marca 2023, zbyt.

How do you rate Halo Infinite Gracze znajdują sposób na dodanie spółdzielni podzielonej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *