Halo Infinite Killing Spree Medals List i jak uzyskać szaleństwo zabijania

Startseite » Halo Infinite Killing Spree Medals List i jak uzyskać szaleństwo zabijania
23. maja 2024
6 minutes
20

By Jhonny Gamer

Zabijanie szaleństwa to seria medali w Halo InfiniteTryb wieloosobowy.

Wymaganie pięciu zabójstw bez umierania na odblokowanie, a Zabijanie wyzwania może być przedmiotem cotygodniowych wyzwań i wydarzenia.

Choć brzmi to prosto na papierze, w praktyce zabijanie może być trudne do zniesienia – ale skupienie się na właściwym trybie i broni może mieć ogromną różnicę.

Na tej stronie:


Halo Infinite Kampania – Digital Foundry Tech Review.

Jak zdobyć zabójstwo: ile zabójstw jest zabójstwem Halo nieskończone?

Jak w przypadku poprzednich gier halo, aby uzyskać zabójstwo Halo nieskończone Musisz zabić pięciu wrogów bez umierania.

Nie należy tego mylić z innymi medalami opartymi na zabijaniu, takimi jak szaleństwo zabijania (10 zabójstw bez śmierci), Killjoy (kończąc zabójstwo innego gracza) lub zabójczą (zabijanie pięciu wrogów w szybkim sukcesji) – choć ten drugi jedenodblokuje również medal zabijania w tym procesie.


Medal Killing Spree pojawi się na ekranie, jeśli się powiedzie, i zostanie potwierdzony przez spikera.

Jeśli dążysz do zabójstwa w ramach cotygodniowego wyzwania, Następnie upewnij się, że nie ma żadnych dodatkowych wymagań, w których należy się uwzględnić, takie jak gra w określonym trybie lub w wydarzeniach takich jak złamanie: TenraiTryb Fiesta S.


Wszelkie medale, które odblokowujesz, pojawią się również na ekranie podsumowania dopasowania.

Jak ukończyć wyzwanie zabójstwa Halo nieskończone

Otrzymanie szaleństwa zabijania jest jednym z tych wyczyń, które mogłeś już ukończyć przez przypadek, ale staje się o wiele trudniej jest w górę.

Chociaż ćwicz i przyzwyczajam się do Mapy i ładunki Halo Infinite są najbardziej głównym sposobem na poprawę sprawności do tego stopnia, że zabójstwo są bardziej osiągalne, istnieją inne najlepsze praktyki, które pomogą Ci uzyskać zabójstwa bez śmierci:

 • Użyj młotka grawitacyjnego lub materiałów wybuchowych. Są to bardziej powszechne miejsce w trybach takich jak fiesta, w których ładunki są losowe i pozwalają nie tylko szybko usunąć grupy wrogów, ale mogą to zrobić w jednym dobrze ustawionym trafieniu. W szczególności młot grawitacyjny jest naszą ulubioną metodą, ponieważ często możesz zaskoczyć graczy z okrągłego zakrętu i / lub jeśli grupują się wokół celów i pojazdów, ale pozostawia otwarcie się do ataku, jeśli tęsknisz. Kolejną przydatną bronią jest miecz energetyczny – ale działa to tylko jeden do jednego i może pozostawić otwarcie się na atak po rzuceniu się – więc najlepiej używa się przez skradanie się po mapie i zaskakujących graczy, zanim będą mogli cię zdjąć.
 • Grać defensywnie, cierpliwie i w strefie. Istnieje chęć wpadania w każde spotkanie, aby uzyskać jak najwięcej zabójstw, ale lepiej jest zawiesić się i strzelać z dystansu, pozwolić wrogom przyjść do ciebie, albo tylko pójść do palców, gdy wiesz, że możesz wygraćspotkanie. Zalecamy wybór cichszego obszaru mapy lub pokrycie lokalizacji w pobliżu celu, który zobaczy stóp wroga, ale nie tak bardzo, że zostaniesz zasadzony. Granie uważnie w ten sposób pomaga również zespołowi – w takich trybach, jak Slayer, które chcesz jak najwięcej zgonów, a w innych chcesz, aby Twój zespół mógł pomóc w obronie celów.

Zdobycie zabójstwa i zabijanie szaleństwa Halo Infinite – Używając zarówno konwencjonalnych ramion, jak i naszej ulubionej broni, grawitacyjnego młotka.
 • Ale unikaj biwakowania. Aby wyjaśnić powyższy punkt, jeśli ukryjesz się w jednym miejscu i czekasz, bardziej prawdopodobne jest, że granaty lub inny atak niespodzianek. Zamiast tego pozostań w małym obszarze, ale utrzymuj mobilność i świadomość swojego otoczenia.
 • Sprawdź swój radar. Przydatna wskazówka ogólnie, ale łatwo zapomnieć, że twój radar jest dobrym sposobem na poznanie, że ktoś nadchodzi. Czasami wróg próbuje się na ciebie zakraść – a jeśli możesz powitać ich młotem grawitacyjnym, to tym lepiej, tym lepiej. Pamiętaj, że radar działa w „2D”, co oznacza, że będzie pingować, nawet jeśli ktoś, kto jest na poziomie powyżej lub poniżej – ale możesz również wykorzystać to na swoją korzyść, skradając się z góry, jeśli jesteś wystarczająco szybki i wwłaściwa pozycja.

Halo Infinite Zimowa aktualizacja jest tutaj, Ushing in Halo Infinite Data wydania kooperacji.
Rozpoczynając historię? Dowiedz się, jak pobrać i zainstalować Kampania Halo Infinite i listy lokalizacji czaszki, Mjolnir Armours szafki i rdzenie spartańskie.
w tym dla karabinu Commando, cewka fusion i zabójstwo.
Jeśli chcesz zwiększyć wyzwanie, to System rankingowy Halo Infinite czeka.

Wszystkie medale zabijające Halo nieskończone

Istnieją dodatkowe medale przyznawane jako wielkość zabójstwa Halo nieskończone wzrasta. Jeśli nadal będziesz eliminować odwrotnie bez śmierci, otrzymasz te medale, w kolejności:

 • Zabijanie szaleństwa: 5 zabija bez umierania
 • Zabijanie szaleństwa: 10 zabójstw bez umierania
 • Zabijanie zamieszek: 15 zabójstw bez umierania
 • Szał: 20 zabójstw bez umierania
 • Koszmar: 25 zabójstw bez umierania
 • Boogeyman: 30 zabija bez umierania
 • Ponury Żniwiarz: 35 zabija bez umierania
 • Demon: 40 zabójstw bez umierania

Multi-Killls są ściśle powiązane, ale odrębne od zabijania szkiełków. Podczas gdy szaleństwo zabijania może zająć cały czas trwania mapy, każde zabójstwo, które przyczynia się do wielofunkcyjnego, musi nastąpić w ciągu czterech sekund od poprzedniego. Jeśli potrafisz to zrobić, zdobędziesz te medale, gdy zliczanie ciała w wysokiej prędkości jeździ:

 • Podwójne zabósjtwo: Zabij 2 wrogów to szybka sukcesja
 • Potrójne zabójstwo: Zabij 3 wrogów to szybka sukcesja
 • Overkill: Zabij 4 wrogów to szybka sukcesja
 • Killtacular: Zabij 5 wrogów to szybka sukcesja
 • Zabójstwo: Zabij 6 wrogów to szybka sukcesja
 • Killamanjaro: Zabij 7 wrogów to szybka sukcesja
 • Killtastrophe: Zabij 8 wrogów to szybka sukcesja
 • Killpocalypse: Zabij 9 wrogów to szybka sukcesja
 • Zabójca: Zabij 10 wrogów to szybka sukcesja

Ostatecznie – ćwicz, cierpliwość i dawka szczęścia jest tym, czego potrzebujesz, aby zabić szaleństwa i wielofunkcyjne. Powodzenia!

How do you rate Halo Infinite Killing Spree Medals List i jak uzyskać szaleństwo zabijania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *