Halo Infinite nieobsługiwane na pokładzie parowym z powodu antycheat

Startseite » Halo Infinite nieobsługiwane na pokładzie parowym z powodu antycheat
23. maja 2024
2 minutes
17

By Jhonny Gamer

Microsoft szczegółowo opisał, która z jego gier Xbox Game Studios jest obsługiwana na nowym talii parowej Valve – i która w ogóle nie zadziała.

W tej ostatniej kategorii są Halo Master Chief Collection i niedawno wydane Halo Infinite, plus Gears 5 i (nieco dziwnie) stary symulator lotu Microsoft X.

Dlaczego te gry nie są obsługiwane? Microsoft po prostu powiedział To było „z powodu anty-szarości”. Rozmawiając ze mną wcześniej, bogaty lider Digital Foundry wskazał, że to również obejmuje Tryb kampanii Halo Infinite.


„Weryfikowane” gry obejmują Double Fine’s Psychonauts 2, Ninja Theory’s Hellbade: Senua’s Sacrifice, BattleToads i Max: The Curse of Brotherhood. Publikowane przez Bethesda gry, takie jak Deathloop, zło wewnątrz, Schronienie i ofiara] Fallout [/noedit.

Gry, które Microsoft list jako „grywalna” obejmują Sea of Thieves, Forza Horizon 4 i 5, kwantowy przerwa, State of Deleg Edition One Edition i Fallout 4.

W sumie ponad 1000 gier zostało „zweryfikowanych” przez Valve Jak dotąd dobrze bieganie do pokładu parowego.

„Oprogramowanie i kompatybilność muszą się poprawić – ale Steam Deck jest wysoce imponujący” – napisał Rich Leadbetter w ostatecznym przeglądzie Digital Foundry Foundry Digital Steam. „Z punktu widzenia sprzętu ten przenośnik naprawdę przekroczył oczekiwania.”

How do you rate Halo Infinite nieobsługiwane na pokładzie parowym z powodu antycheat ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *