Halo Infinite System rankingowy: wszystkie konkurencyjne poziomy i stopnie w kolejności Arena rankingowa Halo Infinite

Startseite » Halo Infinite System rankingowy: wszystkie konkurencyjne poziomy i stopnie w kolejności Arena rankingowa Halo Infinite
23. maja 2024
5 minutes
14

By Jhonny Gamer

Szeregi W Halo Infinite Czy zaznaczasz swój sukces w trybie konkurencyjnym gry, ranking arena.

W miarę jak twoje umiejętności się rozwijasz, przechodzisz przez Halo InfiniteSystem rankingowy, w tym różne szeregi I schody Składa się ona z.

Chociaż jest to opcjonalne, dla tych, którzy chcą uczynić Halo tak konkurencyjnym, jak to możliwe, dążenie do utrzymania najwyższej możliwej rangi przed końcem sezonu jest sposobem na utrzymanie tych umiejętności wieloosobowych.

Na tej stronie:


Halo Infinite Kampania – Digital Foundry Tech Review.

Jak Halo Infinite System rankingowy?

Oprócz bardziej zrelaksowanej szybkiej gry i dużych placzeń.Rankowana arena nie tylko przypisuje graczom rangę na podstawie ich wydajności, ale także usuwa niektóre funkcje widoczne w innych trybach.

W meczach rankingowych radarze i granatorzy są niepełnosprawni, przyjazny ogień jest włączony i domyślnie każdy ma karabin bojowy. Przedmioty również się pojawią w lokalizacjach statycznych.

Najpierw System rankingowy Halo Infinite, musisz zagrać w 10 meczach na tej liście odtwarzania, które ocenią twoje wyniki i da ci stopień początkowy. Stamtąd możesz poruszać się w górę i w dół szeregów i poziomów na podstawie twojej waleczności.Ranked Arena zawiera różne tryby drużynowe czterech VS-Slayer, Capture the Flag, Oddball i Twierdza-i pozwala być częścią drużyny lub wejść do solo. (Możesz także użyć trybu do pracy nad cotygodniowymi wyzwaniami).

Domyślnie będziesz grać w cross-play i z mieszanymi wejściami;Jeśli jesteś solo lub w duecie, warto przejść na kolejkę solo / duet, a następnie wejście, które pasuje do twojego i utrzymuje tak uczciwe, jak to możliwe.


Jeśli grasz z Control LER, a następnie zmiana opcji rankingowej i wejściowej przed meczem uratuje cię w stosunku do graczy myszy i klawiatury.

Halo Infinite ranking poziomów i szeregów w porządku

Po rozegraniu 10 meczów w rankingu Arena otrzymasz swoją pierwszą konkurencyjną rangę umiejętności, umieszczając Cię w systemie rankingowym. Najwyższa ranga, w której możesz zadebiutować, jest Diamond 5.

Stamtąd możesz nadal poruszać się w górę i w dół szeregów w oparciu.

Pierwsze pięć szeregów ma sześć poziomów, aby się poruszać w górę i w dół. Tymczasem ostateczna i najwyższa ranga, Onyx, ma jeden poziom, ale ma ocenę wyników od 1500 do 2300.

Przechodząc od najniższego do najwyższego, szeregi i ich poziomy Halo nieskończone to:

  • Brąz (6 poziomów)
  • Srebro (6 poziomów)
  • Złoto (6 poziomów)
  • Platyna (6 poziomów)
  • Diamond (6 poziomów)
  • Onyx (1 poziom)


Jak wspiąć się na system rankingowy w Halo nieskończone

Developer 343 Industries nie udostępnił jeszcze dokładnie tego, jak System rankingowy Halo Infinite działa (obiecuje, że w pewnym momencie oferuje „głębsze nurkowanie w wewnętrznych środkach”), ale w oparciu o opisy w grze i doświadczenie społeczności, mamy pomysł.

Zgodnie z opisem w grze dla konkurencyjnej rangi umiejętności „Twoja ranga poprawia się, gdy osiągniesz lepszy niż oczekiwano” – więc po ustaleniu pierwszego rankingu musisz grać lepiej, a nie po prostu wygrać, aby przenieść szeregi (co brzmi oczywisto, ale sugeruje, że musisz poprawić powyżej średniej wydajności).Na podstawie ustaleń społeczności wydaje się to nieco prawdziwe. Gracze znajdują Persona L, a także drużyna wygrywa i przegrywa, ma wpływ na twój ranking. Istnieją doniesienia o tym, że gracze są rankingowe, nawet jeśli przegrają, najwyraźniej w oparciu o to, jak dobrze zrobili indywidualnie, co mam nadzieję, że warto to włożyć wszystko i ulepszyć swoje Persona l Wnikaj, nawet jeśli wszystko wygląda na małą drugą dla całego zespołu.

Jeśli umieszczasz po resetowaniu rankingu, Twoja CSR – lub konkurencyjna ranga umiejętności – może być niższa niż wcześniej. To normalne, mówi 343 – ponieważ daje graczom miejsce na wspinanie się.

Halo Infinite Zimowa aktualizacja jest tutaj, Ushing in Halo Infinite Data wydania kooperacji.
Rozpoczynając historię? Dowiedz się, jak pobrać i zainstalować Kampania Halo Infinite i listy lokalizacji czaszki, Mjolnir Armours szafki i rdzenie spartańskie.
w tym dla karabinu Commando, cewka fusion i zabójstwo.
Jeśli chcesz zwiększyć wyzwanie, to System rankingowy Halo Infinite czeka.

Jak często Rangi resetuj Halo nieskończone?

Rangi zresetują pod koniec każdego sezonu i mogą zostać zresetowane częściowo przez sezon. Stało się to w połowie sezonu 1 w ramach aktualizacji w połowie sezonu (łatka, która oferowała również ulepszenia kampanii), które widziały zmiany w ocenach i rozpowszechnianych ocen umiejętności.

Co do tego, kiedy rozpocznie się sezon 2 i następny reset, 343 branże potwierdziło, że sezon 1 zakończy się w maju 2021 zamiast marszu, jak pierwotnie zaproponowano. Wtedy do gry można dodać kilka nowych funkcji – w tym dodanie współpracy kampanii.


Pierwotny plan był od sezonów do trwającym trzy miesiące – i możliwe jest utrzymanie tego harmonogramu od sezonu 2 – co oznacza, że każdy okres rankingu będzie również trzy miesiące.

Według szefa Creative Joseph Staten, przedłużenie sezonu 1 zostało wykonane „dać sobie więcej czasu na zapewnienie 2 sezonu 2 wysokiej jakości, abyśmy mogli zakończyć rozwój sezonu 2 w zdrowy i zrównoważony sposób dla naszego zespołu.”

How do you rate Halo Infinite System rankingowy: wszystkie konkurencyjne poziomy i stopnie w kolejności Arena rankingowa Halo Infinite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *