Halo InfinitePrzetestowana spółdzielnia kampanii z anulowaną spółką podzieloną-i jest doskonała

Startseite » Halo InfinitePrzetestowana spółdzielnia kampanii z anulowaną spółką podzieloną-i jest doskonała
23. maja 2024
7 minutes
15

By Jhonny Gamer

Wiadomość o anulowaniu Opcja spółdzielnia spółdzielczej w kampanii Halo Infinite opcja podzielona na ekranie ekranu była frustrująca-nie tylko dlatego, że nie mogłem się doczekać, aby zagrać z moim synem, podobnie jak wszystkie wcześniejsze tytuły Halo obsługujące tę funkcję. Fakt, że 343 Industries nie potwierdza tego, jest tym bardziej mylący, ponieważ przynajmniej teraz można przebić się w spółdzielnię kampanii na temat podzielonego ekranu dla maksymalnie czterech graczy. Prawdą jest, że ta funkcja nie jest pozbawiona błędów, ale z mojego doświadczenia wynika, że są one stosunkowo niewielkie i możliwe jest odtwarzanie całej kampanii w trybie podzielonym. Dodając poczucie rozczarowania, jak blisko 343 ma sfinalizować tę funkcję – i gra znakomicie.

Aby w pełni zrozumieć tę historię, musimy wrócić do 2017 roku, kiedy ówczesne 343 branże Bonnie Ross zajął się brakiem spółdzielni kampanii podzielonej ekranu w Halo 5, tworząc ten komentarz podczas szczytu kości 2017: „Kiedy zrobiliśmy”T Wprowadź podzielony ekran z Halo 5, myślę, że jest to niezwykle bolesne dla społeczności – i dla nas. Userowuje zaufanie do społeczności, ponieważ społeczność jest częścią naszego budynku światowego… Powiedziałbym, że w przyszłości FPS zawsze będziemy mieli podzielony ekran.”

Sytuacja zmieniła się kilka tygodni temu, kiedy szef kreatywności 343, Joseph Staten ogłosił anulowanie tej funkcji, sugerując, że – mówiąc wprost – skończone zasoby były lepiej rozmieszczone gdzie indziej: „Musieliśmy podjąć trudną decyzję o nie wysyłaniu kampanii kampaniiSpółka spółdzielcza i weź zasoby, których użylibyśmy na ten temat i poszli za tą listą i wszystkimi innymi rzeczami.”


Halo InfinitePrzetestowana spółdzielnia z podziału kampanii – za pomocą „obejścia” – we wszystkich trzech trybach na Xbox Series X, wraz z analizą bazowej Xbox One Experience.

Ta funkcja może nigdy nie otrzymać oficjalnego wsparcia, ale istnieje obejście, które umożliwia podzielone ekran współpracy kampanii na dowolną konsolę Xbox-nawet „VCR” Xbox One 2013 2013 2013. Zobaczysz, jak to zadziałało w powyższym filmie, ale zasadniczo chodzi o tworzenie furetu online, pozostawienie fureamu, wybieranie offline w holu, a następnie dodanie innych lokalnych profili. Jest to skomplikowany i czasami frustrujący sposób, aby kampania działała w podzielonym ekranie, ale jest skuteczna, z rozgrywką, która działa w taki sam sposób, jak w trybie kooperacji internetowej w zeszłym miesiącu. Jeśli jeden gracz wyzwala przerywnik przerywnika, gra wróci do jednego widoku, po czym później wróci do podziału, resetując pozycje graczy. Jeśli gracze dryfują zbyt daleko, pojawia się odliczanie ostrzegawcze, które zachęca graczy do powrotu. Jeśli nie, jeden z nich zostaje zabity i odrodzony w pobliżu drugiego.

Postęp graczy – w tym wsparcie osiągnięć – jest unikalny dla tego gracza, a nawet dostęp do mapy w grze można wykonać niezależnie w ramach każdego mini -ekranu. Może to jednak spowodować problem z korupcją, jeśli drugi gracz w standardowej rozgrywce. Inne problemy, które napotkałem, obejmowały dystans pod geometrią, pora dnia dryfowania między dwoma graczami (jeden może grać w nocy, drugi w ciągu dnia) i nie ma kolizji postaci dla graczy, którzy dosłownie mogą przejść się przez siebie nawzajem. Niektórzy gracze zauważyli, że gra oszczędzała korupcję (co byłoby całkowicie zrozumiałe), ale to nie był problem w mojej grze.

Jeśli chodzi o podstawową logistykę, podzielony ekran po prostu działa wtedy – daj lub od czasu do czasu bierz usterkę. Chodzi o to, że funkcja jest bardzo blisko ukończenia i że wleczono do niej wiele pracy, dzięki czemu pominięcie jest bardzo zagadkowe. Przynajmniej na Xbox Series X nie ma żadnych problemów z wydajnością. Jest naprawdę gładki w trybie 60 klatek na sekundę z ustawioną konsolą na wyjście 60 Hz. Możesz zobaczyć, jak ciężko pracuje skaler rozdzielczości dynamicznej, a liczba pikseli jest znacznie poniżej 4K, ale jest to w porządku, gdy wydajność jest bardzo płynna przy 60 klaminie z tylko drobnymi kroplami jednej ramki.


W zeszłym miesiącu przetestowaliśmy „oficjalną” kooperację kampanii online podczas okresu podglądu dla osób z zewnątrz Xbox, odtwarzanych tutaj na PC i Steam Deck.

Dodatkowo poziom szczegółowości jest wyciągany w kontakcie, ale nadal wygląda dobrze. Jeśli chcesz zwiększyć rozdzielczość, tryb 30 klatek na sekundę wykonuje sprawę, ale 343 nadal nie dotyczyło niespójnego układu ramek gry (co dziwnie rozpoczyna również uruchamianie gry w trybie 60 klatek na sekundę, jeśli konsola jest ustawiona na wyjście 120 Hz). Nawet oferta 120 Hz działa, choć cierpi z powodu tych samych problemów, co w trybie dla jednego gracza: wydajność jest zwykle poniżej 100 klatek na sekundę, a VRR nadal nie działa poprawnie w Halo Infinite, wciąż jest szarpany. Mimo to graj przy 60 klatkach na sekundę z zestawem konsoli na wyjście 60 Hz i jesteś złoty. To doskonałe doświadczenie.

Pojawiły się również sugestie, że tryb został anulowany, ponieważ praca na Xbox One mogła być zbyt trudna dla konsoli, zwłaszcza modelu OG „VCR” z 2013 roku. Jednak pomimo zrozumiałych graficznych wad, jest doskonale użyteczny i solidny sposób gry. Kompromisy wizualne są jednak legionem: rozdzielczość dynamiczna wydaje się przekraczać 720p, ale może spaść nawet 540p, dzięki czemu gra wygląda na bardzo rozmyte. Odległość narysowania jest zagrożona do tego stopnia, że w bardzo bliskim zasięgu wciągane są niskie imposty poli Cienia w czasie rzeczywistym Halo Infinite jest również brutalnie wciągnięta. Wydajność jest również chwiejna-po części dzięki niespójnemu ramy w grze w 30 klatkach na sekundę, ale także poprzez prawdziwe spadki stawki ramowej do połowy lat dwudziestych w otwartym świecie.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiWik = (Action, name) => {okno._PAQ = okno._PAQ ||[];okno._PAQ.push ([„Trackevent”, „ankieta”, akcja, nazwa,]);};
okno.addEventListener („Message”, event => {if (zdarzenie.dane.type === 'picked_answer’) {apesterevent = zdarzenie.dane;Proces.Track („apestersurveyresponse”, {odpowiedź: {id: apesterevent.dane.Odpowiedź, tekst: apesterevent.dane.OdpowiedźText}, interakcja: {id: apesterevent.dane.InteractionID}, slajd: {id: apesterevent.dane.slajd, tytuł: apesterevent.dane.slidetitle}})
sendtopiwik (`Apester: $ {apesterevent.dane.slidetitle} `,` $ {apesterevent.dane.slidetitle}: $ {apesterevent.dane.OdpowiedźText} `);}});
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Jeśli tryb podziału kampanii działa tak dobrze i wydaje się tak blisko ukończenia, możemy jedynie spekulować, dlaczego 343 branże zdecydowało się na to. Mając na uwadze, że tryb jest dostępny i działa dobrze, decyzja wydaje. Wysłuchając zespołu programistów, powiedziano nam, że „uprzejmie odmawiają komentowania przy tej okazji”. Myślę jednak, że musimy wziąć 343 na słowo i po prostu to, deweloper uważa, że zasoby są lepiej wydawane gdzie indziej.

Szkoda, ponieważ kooperacja kampanii za pośrednictwem Split-Screen jest kluczową częścią Halo DNA, a jego pominięcie w Halo 5 było rozczarowujące. Ważne jest, aby podkreślić, że kooperacja kampanii online wciąż się dzieje, ale aby lokalne doświadczenie w pracy będziesz potrzebować podwójnych ekranów i konsoli wtórnej. To nie jest idealne – zwłaszcza gdy wyraźnie udowodniono, że funkcja działa – i działa dobrze.

How do you rate Halo InfinitePrzetestowana spółdzielnia kampanii z anulowaną spółką podzieloną-i jest doskonała ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *