Hearthome City, lider siłowni Fantina i Amity Square w Pokémon Genialny diament i lśniąca perła

Startseite » Hearthome City, lider siłowni Fantina i Amity Square w Pokémon Genialny diament i lśniąca perła
23. maja 2024
6 minutes
14

By Jhonny Gamer

Miasto Hearthome, jego Lider siłowni Fantina, i pobliski Amity Square są tym, co masz po następnej Pokémon Genialny diament i lśniąca perła, a następnie z trasy 208 w twojej przygodie.

Poniżej przeprowadzimy Cię przez wszystkie kluczowe szczegóły dla lokalizacji, w tym Pokémon.

Na tej stronie:


Miasto Hearthome Pokémon, trenerzy i przedmioty

Wprowadź Hearthome City po raz pierwszy, a pani…), sędzia super konkursu, a jeśli udasz się do super konkursu, pokaże ci trochę.

Jest tu też wiele rzeczy do zrobienia. Na wschodzie miasta przy bramie turysta da ci Pokémon jajko, które wykluje się w szczęśliwym (który ewoluuje w Chansey), jeśli trzymasz je na imprezie i chodzisz z nim przez bardzo długi czas.Porozmawiaj z rybakiem w środku miasta, aby kierować się do sali konkursowej.

Bebe, twórca skrzynek pamięci twojego komputera, również jest tutaj, w domu po prawej stronie Pokémon Center Jeśli masz ochotę na krótką rozmowę.

Jest budynek Poké Mart zatytułowany The Poffin House, w którym możesz gotować POFFINS z Berries, jeśli masz skrzynkę z Poffin. Służą do zwiększenia PokémonStatystyki związane z konkursem – idź Pokémon Fanklub i porozmawiaj z ludźmi, aby uzyskać sprawę!

Udaj się do super konkursu, a na zewnątrz znajdziesz Fantinę, lider siłowni miasta. Okazuje się, że jeszcze nie będziesz w stanie jej walczyć (w rzeczywistości potrzebujesz kilku innych odznak na siłowni, zanim to zrobisz!), ale w środku znajdziesz swoją mamę, która daje ci smoking do rywalizacji w konkursach, jeśli chcesz wziąć udział.

Udaj się do centrum miasta, a zostaniesz wpadnięty przez Barry’ego, który daje bitwę. Jego zespół będzie inny, zgodnie z którym starter Pokémon wybrałeś.

Udaj się na północ do Amity Square, aby szybko tam odkryć i zdobądź kilka przedmiotów (i możliwość posiadania swojego Pokémon Śledź cię w całym świecie!) A potem w końcu wyrusz na wschód od bramy, która otwiera się po pokonaniu Barry’ego. Południowa brama jest nadal zablokowana, więc jest to twoja jedyna droga: Route 209 i zagubiona wieża!

Dostępny Pokémon

Pokémon Dostępność
Pokémon jajko Turysta w pobliżu południowo-wschodniego wyjścia

Rzeczy

Grzekacja pozycji
Bell Shell Od kobiety z zielonymi włosami na górze w budowaniu obok Pokémon Fan Club
Przypadek poffina Od fanowskiego przewodniczącego Pokémon Fan Club
Eteryczna naklejka c Od Keiry, gdy wejdziesz do sali konkursowej
Smoking Z twojej mamy w sali konkursowej
Łagodny Poffin Od człowieka w recepcji w hali konkursowej

Trenerzy i przeciwnicy

TenisówkiPokémon poziom
Barry (jeśli wybrałeś Piplup) Gwiazda
Buizel
Grotle
Ponyta
Lv.19
Lv.20
Lv.21
Lv.20
Barry (jeśli wybrałeś Turtwig) Gwiazda
Buizel
Roselia
Monferno
Lv.19
Lv.20
Lv.20
Lv.21
Barry (jeśli wybrałeś Chimchar) Gwiazda
Ponyta
Roselia
Prinplup
Lv.19
Lv.20
Lv.20
Lv.21

Lokalizacje i szczegóły pozycji Amity Square

Amity Square jest skutecznie miejscem do zabawy dla Ciebie i Twojego Pokémon. W oryginalnych grach Diamond i Pearl możesz pozwolić jednemu z swoich Pokémon z piłki tutaj i poproś ją za chwilę.

Jednak w genialnym diamencie i lśniącym perle wszystko idzie o krok dalej. Odkryj Amity Square, zbierając przedmioty, które znajdziesz, a następnie odejdź, gdy będziesz gotowy – wychodząc, osoba uważająca na bramę powie ci to, ponieważ masz tak bliską więź z swoim Pokémon, możesz pozwolić im podążać za tobą poza Amity Square!Od teraz po prostu otwórz menu i przejdź do „Pokémon „, wybierz ten, który chcesz śledzić, i wybierz„ Walk z ”, a będzie podążać. Możesz także z tym porozmawiać, a czasami da ci jagodę, którą znaleziono. Wspaniały!

Rzeczy

Grzekacja pozycji
TM45 przyciąga Top Center of Amity Square
Przełącznik TM43 Volt Dolne centrum poniżej fontanny
Moneta amulet Wewnątrz lewego budynku skalnego, górna po prawej części obszaru
Upiorny talerz Po prawej stronie prawego budynku skalnego, górna
Różne jagody Porozmawiaj ze swoim Pokémon Jak to za tobą podąża

Piguzzle z gimnastyczną gimnastyką odpadami na gym w Hearthome i jak pokonać Fantinę

W końcu! Wreszcie, po pozornie niekończącym się uruchomieniu na innych siłowniach i miastach Sinnoh, Fantina jest dostępna do walki na sali gimnastycznej w Hearthome City.

Aby się do niej dostać, musisz poprawnie odpowiedzieć na serię pytań. Jest to dość łatwe, z kilku powodów: po jednym możesz po prostu użyć procesu eliminacji, przechodzenia przez wszystkie dostępne drzwi, dopóki nie znajdziesz prawidłowego;Po drugie, same pytania wcale nie są szczególnie trudne.

Oto odpowiedzi – za każdym razem, gdy otrzymasz trzy drzwi, po jednej z trzech możliwych odpowiedzi. Jeśli chcesz walczyć ze wszystkimi trenerami, przejdź przez właściwe drzwi ostatnie. Jeśli chcesz pominąć bitwy trenera, najpierw przejdź przez właściwe drzwi.

Puzzle na siłowni Hearthome City Answers

  1. Pierwsze prawidłowe drzwi są po prawej (odpowiedź to 15)
  2. Drugie poprawne drzwi to środkowa (odpowiedź to 40)
  3. Trzecie poprawne drzwi to lewe (odpowiedź to 39)
  4. Ostateczne poprawne drzwi to właściwe (odpowiedź to 15)
Po dotarciu do Fantiny nadszedł czas na walkę! Ciemny typ Pokémon jest tutaj najlepszą opcją, ale pamiętaj, że Mismagius Fantina może użyć olśniewającego blasku, który może wyrządzić im ogromne super-efektywne uszkodzenia, jeśli nie będziesz ostrożny.Otwiera się z Gengar. Hold Berry Gengara zmniejszy obrażenia od jednego bardzo skutecznego ataku na nią, co oznacza, że trudno będzie zdjąć jednym trafieniem. Biorąc pod uwagę jego wysoką prędkość i specjalny atak, powinieneś być przygotowany na przynajmniej jeden wielki trafienie, więc bądź ostrożny.

Drifblim, który może użyć, będzie WISP, aby łatwo wylądować oparzeniem, ma również trudny Abilty, Aftermath, który może pozostawić ogromne obrażenia na tym tym Pokémon znokautuje to, więc po prostu bądź na to przygotowany.

Wreszcie jest taki mismagius, który olśniewający blask na bok powinien być wystarczająco łatwy do zdejmowania kilku ruchów typu duchów lub ciemnych!

Rzeczy

Grzekacja pozycji
Odznaka relikwia Z Fantiny, kiedy ją pokonasz
Naklejki Fantiny Z Fantiny, kiedy ją pokonasz
5x TM65 Cień Claw Z Fantiny, kiedy ją pokonasz

Trenerzy i przeciwnicy

TenisówkiPokémon poziom
Młodzieniec Donny Gastly
Haunter
Lv.27
Lv.29
Lass Molly Misdreavus Lv.30
Camper narysował Gastly
Gastly
Gastly
Lv.27
Lv.27
Lv.27
Picnicker Cheyenne Drifloon
Misdreavus
Lv.28
Lv.28
School Kid Mackenzie Drifloon
Drifloon
Lv.28
Lv.28
Szkolna szansa na dzieciaka Haunter Lv.30
Ace Trener Allen Gastly
Haunter
Gengar
Lv.26
Lv.28
Lv.30
Ace Trener Catherine Misdreavus
Drifblim
Lv.30
Lv.30
Lider siłowni Fantina Drifblim
Gengar
Mismagius
Lv.32
Lv.34
Lv.36

Po pokonaniu Fantiny możesz teraz w końcu użyć surfowania ukrytego ruchu ze swojego Pokétch! To otwiera garść opcjonalnych obszarów, w tym niektóre trasy, które już odwiedziłeś, ale jeśli chcesz po prostu kontynuować swoje główne zadanie, następnym przystankiem powinno być Route 218 i Canalave City!

Aby uzyskać więcej przewodników i linków do reszty naszych stron przewodników Pokémon Genialny diament i lśniąca perła instruktaż centrum.


Poprzedni

How do you rate Hearthome City, lider siłowni Fantina i Amity Square w Pokémon Genialny diament i lśniąca perła ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *