Helldivers 2 COUCLEDGES FIXTES W miarę uruchamiania nieszczęść „mieszane” na parie

Startseite » Helldivers 2 COUCLEDGES FIXTES W miarę uruchamiania nieszczęść „mieszane” na parie
23. maja 2024
3 minutes
16

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 9/2/24: Helldivers Developer Arrowhead Game Studios wypchnął „szybką łatkę” na Steamie, aby sortować niektóre z swoich problemów.

Aktualizacja komputera, dostępna teraz, została zaprojektowana w celu złagodzenia problemów związanych z wyposażaniem się.

„Wysłowaliśmy łatkę do Steam, która powinna poprawić zapasy na PC” – napisał dyrektor gry Mikael Eriksson w aktualizacji opublikowanej do X. „Łata zawiera również inne zidentyfikowane przez nas poprawki. Wiemy, że jest więcej do rozwiązania i przechodzimy przez to. Niemniej jednak mamy nadzieję, że ta szybka łatka znacznie przyczyni się do poprawy twojego doświadczenia. Teraz rozbij błędy (i boty)!”

Oryginalna historia 8/2/24:
Satyryczna kontynuacja strzelanki science fiction Helldivers 2 rozpoczęła solidne start na Steamie, a dzisiejsza premiera napędzała ją na trzecie miejsce na liście najlepszych sprzedawców platformy, podczas gdy jej równoczesni gracze osiągnęli ponad 64 000 w niecały dzień. Jednak odbiór graczy został pomieszany dzięki szeregu problemów na PC (jest on również na PS5), a programista Arrowhead Game Studios odpowiedział teraz, mówiąc, że poprawki są w drodze.

Helldivers 2-który podąża za tym samym szablonem kooperacyjnym, co jego dobrze przyjęty poprzednik, choć z przełączaniem z odgórnej perspektywy na trzecią osobę-do tej pory osiedlił się na Ocena parowa „mieszanego” Po ponad 5300 recenzjach, a gracze podkreślają szereg nieszczęść w dniu premiery.

Głównym spośród krytyki są skargi na uporczywe wypadki, podczas gdy inni wyróżnili problemy z serwerem i dopasowywaniem. Potem jest IRE skierowane do optymalizacji komputerów PC, a jego oprogramowanie antycheatowe na poziomie jądra, które uważają za niepokojące, a także skargi dotyczące monetyzacji Helldivers 2-które obejmują bitwy i walutę premium w sklepie w grze, pomimo pomimo sklepu z walutami premium, pomimo sklepu w grze premium waluty, pomimojego £34.99/39 USD.99 Cena.


Helldivers 2 – PS5 i Zwiastun ogłoszenia komputera PC.

Odpowiadając na niektóre z tych problemów, dyrektor gry Helldivers 2 Mikael Eriksson podzielił się Aktualizacja w mediach społecznościowych, Pisanie: „Z przyjemnością stwierdzam, że teraz poprawiliśmy zapasy i najczęstsze awarie.„Eriksson dodał, że Studio przygotowało łatkę i rozpocznie testowanie jej obok graczy”, aby sprawdzić, czy działa zgodnie z przeznaczeniem.”

„Jeśli to sukces”, kontynuował – „najpierw dostaniemy hotfix i najpierw dostaniemy go do społeczności Steam, a następnie wdroży go do graczy PS5 tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję – poważnie – za cierpliwość. Naprawdę chcemy, żebyście świetnie bawili się w tę grę. Noś z nami, prawie tam jesteśmy.”

How do you rate Helldivers 2 COUCLEDGES FIXTES W miarę uruchamiania nieszczęść „mieszane” na parie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *