Helldivers 2 nadal dominuje pary, bije GTA5, Destiny 2 Peaks wszechczasów

Startseite » Helldivers 2 nadal dominuje pary, bije GTA5, Destiny 2 Peaks wszechczasów
23. maja 2024
2 minutes
15

By Jhonny Gamer

Opublikowane przez PlayStation Helldivers 2 miało ogromny sukces weekend na Steamie, pomimo pewnych problemów z serwerem, z wczorajszym szczytem gracza wynoszącym 409 367 użytkowników.

To nowy rekord dla Helldivers 2, według urzędnika Para Figury i stawia gracza wszechczasów w grze wyższym niż stalwarts parowy, taki jak GTA5, Rust i Destiny 2.

Stwierdzenie, że Helldivers był hitem na PC, byłoby czymś w rodzaju niedopowiedzenia, szczególnie w porównaniu z średniej popularnością niektórych innych premier PlayStation PC.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Helldivers 2 Raporty nagrania rozgrywki do służby.Obejrzyj na YouTube

Jak informowaliśmy wcześniej, Helldivers 2 przekaże poprzedni rekord PlayStation (God of War, z 73 529 równoczesnymi użytkownikami). W ten weekend więcej osób grało w Helldivers 2 niż wszystkie inne premiery komputerów PlayStation.

Wczoraj programista Helldivers 2 Arrowhead nadal miał problemy z serwerem bitewnym – i wprowadził CAP na równoległych graczach na około 450 000 „w celu dalszej poprawy stabilności serwera”.

W wiadomości opublikowanej do niezgody w grze Arrowhead powiedział, że „pracuje przez całą dobę”, aby wzmocnić pojemność Helldivers 2 w odpowiedzi na jego popularność, ale „wciąż walczył o nadążanie za potrzebnym skalowaniem”.

„Helldivers 2’s Double-A Energy to antidotum na grę wideo Mureisee,„Nasz Chris Tapsell napisał w zeszłym tygodniu. „Jeśli gry wideo szukają teraz odpowiedzi, to może być dobre miejsce na rozpoczęcie.”

How do you rate Helldivers 2 nadal dominuje pary, bije GTA5, Destiny 2 Peaks wszechczasów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *