Helldivers 2 wypycha łatkę PS5, aby „dodatkowe ulepszenia w celu tworzenia”

Startseite » Helldivers 2 wypycha łatkę PS5, aby „dodatkowe ulepszenia w celu tworzenia”
24. maja 2024
2 minutes
15

By Jhonny Gamer

Helldivers 2 Developer Arrowhead Game Studios potwierdził, że „szybka łatka” zespół rozmieszczony wczoraj na Steam jest „teraz na PS5”.

Aktualizacja pojawia się po tym, jak gracze uboleli w problemy z wyposażaniem się, a także trwałe wypadki. Była też krytyka optymalizacji komputerów PC i jej oprogramowania antycheatowego na poziomie jądra.

Jednak dyrektor gry Mikael Eriksson przyznał dzisiaj na kanale niezgody w grze, że „podczas„ pełnego rozwiązania związanego z dopasowywaniem jest w pracy ”, może potrwać„ jeszcze kilka dni ”, zanim będzie można go wprowadzić.


Helldivers 2 – PS5 i Zwiastun ogłoszenia komputera PC.

„Nowa wersja, którą przesłaliśmy wcześniej na PC, jest również na PS5” – powiedział dziś Eriksson.

„Najważniejszą rzeczą, którą należy podkreślić, jest to, że wprowadziliśmy dodatkowe ulepszenia w celu tworzenia. Pełne rozwiązanie związane z rezygnacją z zapałek jest w dziedzinie, ale przetestowanie i wdrożenie zajmie kilka dni. Dziękuję za cierpliwość, gdy pracujemy nad ostatnimi szczegółami.”

Arrowhead Game Studios wypchnęło wczoraj „szybką łatkę” na Steam (9 lutego), aby rozwiązać problemy związane z dopasowywaniem.

Aktualizacja komputera, dostępna teraz, została zaprojektowana w celu złagodzenia problemów związanych z wyposażaniem się.

How do you rate Helldivers 2 wypycha łatkę PS5, aby „dodatkowe ulepszenia w celu tworzenia” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *