Hitman 3 Importowanie poziomów i progresji Wyjaśnił: Jak zaimportować poziomy Hitmana 1 i 2 do Hitman 3

Startseite » Hitman 3 Importowanie poziomów i progresji Wyjaśnił: Jak zaimportować poziomy Hitmana 1 i 2 do Hitman 3
24. maja 2024
7 minutes
15

By Jhonny Gamer

Hitman 3 Kontynuuje funkcję importowania Hitman 2 z poprzednich wpisów z serii – umożliwiając dostęp do każdego obszaru w trylogii Hitman w jednym pakiecie.

Jest to oczywiście pod warunkiem, że posiadasz poprzednie gry na tej rodzinie platform – i chociaż zakupy fizyczne i cyfrowe mają różne kroki, ogólny proces jest taki sam.

Progresja i odblokowanie z Hitman 2 można również przenieść do Hitman 3, co jest wyższym zalecanym krokiem do zrobienia przed rozpoczęciem gry, w przeciwnym razie wszelkie nowe postępy, które dokonasz, zostaną zastąpione.

Aktualizacja (20 stycznia 2022): Wraz z pojawieniem się drugiego roku Hitman 3, deweloper IO powiedział, że pewne szczegóły mogą się zmienić. Jeśli poniżej nie jest w stanie wyrównać, zaleca się, aby skonsultować się z oficjalne strony wsparcia Aby pomóc uzyskać to, czego potrzebujesz.

Na tej stronie:


17 sposobów śmierci w Dubaju – Nowa rozgrywka i egzekucje Hitman 3!

Po uruchomieniu i potrzebujemy pomocy, mamy strony, jak znaleźć plik skrzynki i uzyskanie śmierci w wskazówkach rodzinnych.

Jak zaimportować poziomy Hitmana do Hitman 3

Podobnie jak w przypadku Hitmana 2, możliwe jest import poziomów z poprzednich wpisów do Hitman 3, abyś mógł uzyskać dostęp do każdego etapu z oryginalnego Hitmana, Hitman 2 i Hitman 3 w jednej grze, nawet w całym pokoleniach konsolowych.

Deweloper IO umożliwia to przekształcenie tych odpowiednich zestawów poziomów dostępnych jako DLC, przy czym każda gra lub rozszerzenie ma „przejście dostępu”. Jeśli kupiłeś poprzednią grę Hitman lub DLC, dostęp do odpowiedniego przepustki dostępu do tej gry będzie dla Ciebie otwarty. Jeśli tego nie zrobisz – powiedzmy, czy jesteś nowicjuszem w serii Hitman z tym trzecim ingerencją – możesz je kupić w sklepie.


Poprzednie poziomy Hitmana są dostępne jako trzy pakiety dostępu dla Hitman 1, Hitman 2 i Hitman 2 Gold (znane również jako rozszerzenie Hitman 2).

To jest podstawy tego, jak to działa – oczywiście między wersjami cyfrowymi i fizycznymi, a także różnymi edycjami na przestrzeni lat, proces może się nieco skomplikować, jak importować wszystko. Główne rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, to:

 • Jeśli importujesz poziomy z oryginalnego hitmana Cyfrowo lub na dysku, upewnij się, że zaimportowałeś je do Hitman 2, odblokowując „Legacy Edition” w tej grze, najpierw. Następnie odblokuje Legacy Edition w sklepie dla tej platformy w Hitman 3. ( oficjalna strona internetowa ma więcej na temat tego dokładnego procesu.)
 • Jeśli posiadasz tylko główną edycję Legacy Hitman 1 (i.mi. Oryginalny sezon), a nie Goty Legacy Edition (który dodał zero pacjenta i kilka dodatkowych garniturów) zostaniesz automatycznie zaktualizowany do tej ostatniej edycji Goty w Hitman 3.
 • Jeśli importujesz poziomy z Hitman 2 cyfrowo, Przełęcz dostępu będzie dostępny w Hitman 3 od razu.
 • Jeśli importujesz poziomy z Hitman 2 na dysku, IO mówi, że musisz zrealizować przepustkę dostępu w Hitman 2, zanim będzie dostępny w Hitman 3*. Tymczasem właściciele Xbox może również potrzebować posiadania cyfrowej wersji Hitman 3 lub Hitman 2 Free Starter Pack, zanim będzie można to zrealizować w sklepie Hitman 2.
 • Hitman 2 Gold Edition and the Hitman 2 Expansion będzie działać w ten sam sposób, ponownie w zależności od zakupu fizycznego lub cyfrowego.

* To powiedziawszy, na PlayStation, nie musiałem robić tego kroku, ponieważ Hitman 3 wiedział, że już posiadam grę. Tymczasem Ian Higton z naszego własnego zespołu wideo powiedział, że ma płytę na drodze i odwiedził sklep Hitman 3 w grze, aby pojawić się przełęcz Hitman 2.


Próba zagrania w dowolnym poziomie Hitman 1 lub 2 poprosi Cię o wymianę lub zakup odpowiedniego pakietu.
 • Na koniec zwróć uwagę Importowanie poziomów i zakupów można wykonać tylko dla tej rodziny konsoli – PlayStation to PlayStation, Xbox to Xbox, PC na PC – i będzie działał w różnych generacjach konsoli (więc PS4 do PS5, Xbox One do Xbox Series). Wyjątkiem na premierę jest PC i sklep z gier Epic, choć obietnica, że zakupy w różnych sklepach PC zostaną uhonorowane w samą porę. Do tego czasu wszystkie zakupy Hitman 3 w ciągu pierwszych 10 dni w Epic Games Store będą miały dostęp do oryginalnej starszej edycji Hitman 1 za darmo.

Na przykład, oto, co zrobiłem, aby wszystko odblokować w Hitman 3 na PlayStation. Byłem właścicielem oryginalnego sezonu Hitman i wcześniej zainstalowałem Hitman 2, aby uzyskać tę starszą edycję podczas premiery tej gry, odblokowując ją w Hitman 3. Jak wspomniano powyżej, chociaż mam Hitman 2 na dysku, najwyraźniej nie musiałem wchodzić do sklepu w grze w tej grze, aby odblokować przepustkę dostępową – właśnie pojawił się na PSN jako dostępny. Wreszcie, mój Hitman 2 DLC został zakupiony cyfrowo, więc nie wymagano tam żadnych kroków.


Wszystkie trzy karny dostępu były dostępne w ramach PSN – przydatne, jeśli serwery w grze walczą lub spadają.

Po tym wszystkim mogłem uruchomić Hitman 3 i mieć dostęp do wszystkich poprzednich poziomów.

Jak przenieść swój postęp z Hitman 2 do Hitman 3

Chociaż przenoszenie progresji wydaje się mniej pilne niż sortowanie poziomów i zakupów poprzednich gier, jest to prawdopodobnie ważniejsze, ponieważ oznacza to, że kontynuujesz wszelkie odblokowanie i doświadczenie zdobyte w Hitman 2, w tym poziomy z oryginalnego Hitmana granego w tej kontynuacji.

Takie postępowanie po rozpoczęciu grania w Hitman 3 zastąpi wszelkie poczynione postępy, Zaleca się to przed rozpoczęciem. Jest to również coś, na co możesz przygotować się przed graniem w grę – przydatne, jeśli czekasz na ukończenie pobierania.


Zapraszam do dostępu do „przenoszenia strony internetowej” na dowolnym urządzeniu za pomocą przeglądarki internetowej.

Przenoszone przedmioty obejmują:

 • Ranga profilu Hitman 2
 • Mistrzostwa lokalizacji XP i odblokowuje z dowolnych poziomów granych w Hitman 2
 • Zakończono wyzwania i odblokowywania z poziomów rozgrywanych w Hitman 2
 • Wszelkie nieuchwytne garnitury docelowe i nagrody od Hitman 2

Rzeczy, które nie zostaną przeniesione, obejmują:

 • Zapisz pliki
 • Nagrody z Game of the Year Escalacje Hitman 1
 • Dostęp do elementu telefonu elektronicznego ICA (który nie jest dostępny w Hitman 3)

PROMSISTACJA PRZEWODNICA WITWA WIĘCEJ W MISS WYNIK – a teraz wygląda na znacznie lepsze wyniki.

Aby przenieść swoje postępy z Hitman 2 do Hitman 3, musisz to odwiedzić oficjalna strona internetowa, Zaloguj się na swoje konto IO i postępuj zgodnie z instrukcjami. Chociaż gra poprosi o zrobienie tego za pierwszym graniem w Hitman 3 i otworzysz witrynę w grze, możesz to zrobić na innym urządzeniu – takim jak telefon lub komputer – jeśli wolisz.

(Uwaga: W niektórych przypadkach witryna przenoszenia będzie wymienić niektóre lokalizacje z zerowym mistrzostwem. IO mówi, że to tylko wizualny błąd;Dopóki lokalizacja jest wymieniona, rzeczywisty poziom mistrzostwa powinien przenieść się do Hitman 3.)

Pamiętaj, że progresja przenosi się tylko w tej rodzinie platform (PlayStation to PlayStation, Xbox na Xbox, PC na PC), a z tego powodu nie można wprowadzić żadnego postępu do wersji Switch (która technicznie jest pierwszą na tej platformie).

Ponadto wiedz, że chociaż postępy z oryginalnego zabójcy nie zostaną przeniesione, wszystko, co gra w Hitman 2 – w tym poziomy Legacy Hitman 1, które odtwarzane jest w kontynuacji – zostanie przeniesione, ponieważ jest to część tego profilu Hitman 2.

Wreszcie, wiem, że możesz to zrobić tylko raz. Praktycznie oznacza to, że jeśli nadal będziesz grać w Hitman 2, wszelkie nowe postępy w tej grze nie mogą być kontynuowane. I, aby powtórzyć, ważne jest, aby zrobić to wszystko przed zagraniem Hitman 3, ponieważ odblokowuje tam zastosienie każdego, kto zrobiłeś z Hitman 2.

Jest wiele do zrobienia i ewentualnie, zanim będziesz mógł zagrać w Hitman 3 ze wszystkim, co posiadasz i odblokowałeś – więc im szybciej to zrobisz, tym szybciej możesz zacząć nową grę, którą opisaliśmy jako „satysfakcjonujący koniecPiękna trylogia Stealth ”w naszej recenzji Hitman 3.

How do you rate Hitman 3 Importowanie poziomów i progresji Wyjaśnił: Jak zaimportować poziomy Hitmana 1 i 2 do Hitman 3 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *