HOMEWORLD 3 Dev ogłasza pierwszą osobską osobę Laser Cuting Game Hardspace: Shipbreaker

Startseite » HOMEWORLD 3 Dev ogłasza pierwszą osobską osobę Laser Cuting Game Hardspace: Shipbreaker
24. maja 2024
2 minutes
17

By Jhonny Gamer

Deweloper nadchodzącego HomeWorld 3 pracuje również nad grą laserową z pierwszej osoby o nazwie Hardspace: Shipbreaker.

Blackbird Interactive’s Hardspace: Shipbreaker jest opisywany jako gra z piaskownicą w kosmosie z efektami fizyki i realizacji „True-to-Life”. To nastąpi tego lata na Steam Early Access i jest publikowany przez Focus Home Interactive. Poniższy film z rozgrywką daje wyobrażenie o tym, jak to działa.


Wczesny dostęp uruchamia się z dwiema klasami statku kosmicznego do ratowania, aktualizowalnymi narzędziami i korzyściami oraz pierwszym aktem kampanii fabularnej. Spodziewaj się większej liczby zajęć statku kosmicznego, misji, codziennych wyzwań, tabeli liderów i wsparcia modowania w okresie wczesnego dostępu.

„Zidentyfikowaliśmy na początku rozwoju, że chcieliśmy wydać Hardspace: Shipbreaker na wczesnym dostępie. Mamy jasną wizję tego, co naszym zdaniem chce być gra, ale wciąż musimy wymyślić kilka rzeczy i pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zebrać społeczność wczesnego dostępu, aby pomóc nam odkryć te rzeczy razem ” – powiedział Creative CreativeReżyser Trey Smith.

Blackbird Interactive został założony przez niektórych twórców oryginalnej strategii w czasie rzeczywistym w 1999 roku Classic HomeWorld. W 2010 roku studio rozpoczęło pracę nad grę o nazwie Hardware: Shipbreakers, która została postawiona jako duchowy następca HomeWorld. W 2013 r. Blackbird nawiązał współpracę z HomeWorld IP właścicielką biegów i przemianowany na sprzęt: łbaków statków na HomeWorld: Shipbreakers. Samo to została przemianowana w 2015 roku na HomeWorld: Deserts of Kharak, który ukazał się na początku 2016 roku.

W sierpniu 2019 r. Blackbird ogłosił, że rozpoczął rozwój HomeWorld 3, Bezpośrednia kontynuacja HomeWorld 2 z 2003 roku, obok Gearbox. Zebrał 1 USD.5m na platformie inwestycyjnej gier wideo.

How do you rate HOMEWORLD 3 Dev ogłasza pierwszą osobską osobę Laser Cuting Game Hardspace: Shipbreaker ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *