Honkai Star Rail 2.0 Data i godzina na żywo, 2.0 wycieków banerów

Startseite » Honkai Star Rail 2.0 Data i godzina na żywo, 2.0 wycieków banerów
24. maja 2024
4 minutes
17

By Jhonny Gamer

Honkai: Star Rail 2.0 Data i godzina na żywo został oficjalnie ogłoszony i dostarczy informacji o nadchodzącym harmonogramie banerów oraz wydarzenia dołączone do bezpłatnej aktualizacji.

Wraz z ekscytującą historią Penacony i szczegółami ustawienia, 2.0 Oczekuje się, że program specjalny ujawni dwa nowe 5-gwiazdkowe znaki i jeden nowy 4-gwiazdkowy dla następnych banerów, a także podać zwykłe szczegóły dotyczące nowych wydarzeń ograniczonych czasowo.

Dokładnie omówimy 2.0 Data i godzina na żywo W Honkai: Star Rail poniżej, a także podaj wszystkie informacje, które znamy o 2.0 wycieków banerów.

Aktualizacja: Jeśli szukasz ograniczonego czasu 2.0 Kody na żywo, upewnij się, że sprawdź naszą stronę kodów kolejowych gwiazd dla trzech kodów, które spadają podczas strumienia dla X300 Stellar Jade i innych nagród!

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wersja 2.0 teledysku — „Biała noc” |Honkai: Star Rail.

Honkai Star Rail 2.0 Data i godziny na żywo w Wielkiej Brytanii, GMT, CT i PT

Honkai Star Rail 2.0 jest na żywo Piątek 26 stycznia o 11.30 rano (GMT) / 6.30 rano (ET) na urzędniku Honkai Star Rail kanał Youtube I prawdopodobnie Honkai Star Rail Twitch Channel w tym samym czasie.

W innych strefach czasowych Honkai: Star Rail 2.0 Data i godzina na żywo Jest:

 • Zachodnie Wybrzeże USA: Piątek 26 stycznia o 3.30 rano (PT)
 • Centralne USA: Piątek 26 stycznia o 5.30 rano (CT)
 • Wschodnie wybrzeże USA: Piątek 26 stycznia o 6.30 rano (ET)
 • Japonia: Piątek 26 stycznia o 8.30pm (JST)
 • Australia: Piątek 26 stycznia o 10.30pm (AET)
 • Wielka Brytania: Piątek 26 stycznia o 11.30 rano (GMT)
 • Europa: Piątek 26 stycznia o 12.30pm (CET)

Możesz także obejrzeć wersję 2.0 LiveStream tutaj, klikając poniższy film, gdy strumień się uruchomi!


Upewnij się, że odwiedziłeś także nasze kody kolei honkai: Strona, aby być na bieżąco z najnowszymi kodami upuszczonymi w całym strumieniu, ponieważ wygasają w niecałe 24 godziny po ogłoszeniu, a odkupienia są ograniczone.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Honkai Star Rail 2.0 wycieków banerów

Nie ma oficjalnego potwierdzenia w wersji 2.0 Harmonogram banerów jeszcze, ale aby pomóc ci zdecydować, kogo uratować swoją cenną gwiezdną jadei bo opracowaliśmy informacje poniżej, co prawdopodobnie 2.0 banerów oparte są na niezawodnych wyciekach i oficjalnym marketingu, który zawsze wskazuje na to, kto będzie następny.

Mając to na uwadze, jak ich kroplówka marketing zaczął się, to prawie pewne Czarny łabędź i blask będą nowymi 5-gwiazdkowymi banerami w wersji 2.0 Honkai: Star Rail, z nowym 4-gwiazdkowym charakterem Misha Wzrost obu. Na podstawie kolejności, które zostały ujawnione w mediach społecznościowych, sztandar Black Swan powinien znajdować się w fazie 1 wersji 2.0, a Sparkle powinien nastąpić w fazie 2.

Czarny łabędź jest napastnikiem wiatru ścieżki nihlity, blask jest napastnikiem kwantowym ścieżki harmonii, a Misha jest napastnikiem lodowego ścieżki zniszczenia.


Splash Art Drip Marketing dla Black Swan, pięciogwiazdkowego napastnika wiatru Nihlity Path, który jest długą fioletową damą w fioletowym gorsecie i czarnych spodniach i liliowym kapturze


Lip Marketing dla Sparkle, który jest długą brązowłosa kobieta w jednoczęściowym czerwonym stroju z szortami i bez rękawów

Kredyt obrazu: Hoyoverse

Jeśli chodzi o powtórki, według Leakera hgx_diluc na x (Wcześniej Twitter), otrzymujemy powtórkę Lunae Imbibitor w wersji 2.0. Kolejny wyciek z Tieba przekazane przez użytkownika Butterflyseelelesr Na subreddit Honkaistarrail_leaks sugeruje również, że Jing Yuan ponownie się powraca.0 – Ale jesteśmy mniej pewni tego wycieku.
Budzinują Lunae patrząc po lewej stronie świecącymi oczami i pełnym żółtym księżycem, który kadruje go w tle

Od lewej do prawej: Jing Yuan i Imbibitor Lunae. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Jeśli marketing i wycieki kroplowe okażą się prawdą, oto szorstka 2.0 harmonogram banerów dla Honkai: Star Rail:

 • Czarny łabędź – 2.0 Faza 1
 • Misha – 2.0 Faza 1
 • Blask – 2.0 Faza 2
 • Wchłonąć Lunae – 2.0 (nieznana faza)
 • Jing Yuan – 2.0 (nieznana faza)

Chociaż prawie potwierdzone za pośrednictwem mediów społecznościowych, te nowe postacie nie są w 100% gwarantowane podczas wersji 2.0, a powtórki postaci zawsze mogą ulec zmianie, więc będziemy musieli poczekać, aż transmisja na żywo, aby zobaczyć, kto będzie następny.

How do you rate Honkai Star Rail 2.0 Data i godzina na żywo, 2.0 wycieków banerów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *