Honkai Star Rail Jing Yuan Best Build, Wniebowstąpienie, ślady, zespół i lekki stożka

Startseite » Honkai Star Rail Jing Yuan Best Build, Wniebowstąpienie, ślady, zespół i lekki stożka
24. maja 2024
11 minutes
13

By Jhonny Gamer

Jing Yuan jest 5-gwiazdkową postacią pioruna ścieżki erudycji, do której został dodany Honkai: Star Rail podczas fazy 2 1.0 Uruchom banery.

Podczas gdy Jing Yuan jest prezentowany jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać w swoim sztandaru „Swirl of Heavenly Spear” w wersji 1.0, W końcu wróci w pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niego.

Niezależnie od tego, czy go dostaniesz, czy chcesz się przygotować, jeśli z powodzeniem wypaczysz się, dobrze jest wiedzieć Najlepsza kompilacja Jing Yuan W Honkai: Star Rail, w tym jego Najlepsze relikwie I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co jego Eidolon Perki są i co Materiały Wniebowstąpienia I Materiały śladowe są potrzebne, aby wyrównać Jing Yuan z pełnym potencjałem.

Jing Yuan Materials and Stats:

Jing Yuan Build:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wersja 2.0 teledysku — „Biała noc” |Honkai: Star Rail.

Honkai Star Rail Jing Yuan Kit

Jing Yuan to 5-gwiazdkowy charakter błyskawicy ścieżki erudycji, który jest najlepiej używany do obrażeń wielopasmowych i łamania batonów osłabień na wrogach słabych na błyskawicę.


Oto podsumowanie umiejętności i statystyk Jing Yuana Honkai Star Rail:

 • Element: Błyskawica.
 • Ścieżka: Erudycja.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Transparent: Wir niebiańskiej włóczni.
 • Normalny atak: Światło lśniące (zadają obrażenia błyskawiczne równe 50% statystyki ataku Jing Yuana dla jednego wroga).
 • Umiejętność: Ryfting Zenith (zadaje obrażenia błyskawiczne równe 50% statystyki ataku Jing Tuana dla wszystkich wrogów i zwiększa liczbę ataków Lightning-Lord o dwa na następną turę).
 • Ostateczny: Lightbringer (zadaje obrażenia błyskawiczne równe 120% statystyki ataku Jing Yuana dla wszystkich wrogów i zwiększa liczbę ataków Lightning-Lord o trzy na następną turę).
 • Talent (zdolność pasywna): Prana ekstryptowana (przywołuje błyskawica na początku bitwy. Lightning-Lord ma 60 prędkości podstawowej i trzy trafienia podstawowe na akcję. Kiedy błyskawica podlega działaniu, jego trafienia są uważane za ataki kolejne, przy czym każde uderzenie zadają obrażenia błyskawiczne równe 33% statystyki ataku Jing Yuana dla jednego wroga, a wrogowie sąsiadowani z nim również otrzymują obrażenia błyskawiczne równe 25% obrażeń zadanych wrogom docelowym.).
 • Technika (zdolność do świata): Command Talizman (na początku następnej bitwy liczba ataku Lightning-Lord w pierwszej turze wzrasta o dwa).
 • Bonus Trace 1: Battalia Crush (jeśli liczba ataku błyskawicy Lorda jest większa lub równa 6 w następnej turze, jego obrażenia krytyczne wzrastają o 25% na następną turę).
 • Bonus Trace 2: Człowiek z planem (na początku bitwy, natychmiast regeneruje 15 energii).
 • Bonus Trace 3: War Marshall (po użyciu umiejętności stawki krytyki wzrasta o 10% na 2 tury).

Honkai Star Rail Jing Yuan Wniebowstąpienia


Kształt personelu błyskawicy Shifter.

Musisz użyć materiałów Wniebowstąpienia Jing Yuan, aby ulepszyć jego zdrowie, atak, obronę, krytyczne trafienie i inne ważne statystyki.

Dla Jing Yuan musisz zdobyć dużo nieśmiertelnych Scionette i kształtować materiały z pioruna Shiftera, aby w pełni ulepszyć jego możliwości.

Oto wszystko Materiały Wniebowstąpienia do Jing Yuan W Honkai: Star Rail:

 • X15 Immortal Scionette
 • X15 Immortal Aeroblossom
 • X15 Immortal Lumintwig
 • X65 Kształt Shifter’s Lightning Staff

Aby uzyskać więcej informacji, oto, czego potrzebujesz materiałów Wniebowstąpienia Jing Yuan dla każdego poziomu Wniebowstąpienia:

Poziom Wniebowstąpienia Jing Yuan
Jing Yuan Wniebowstąpienia
Koszt kredytu
Nagroda
Poziom 20 X5 Immortal Scionette 4000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 30 X10 Immortal Scionette 8 000 Nic
Poziom 40 X3 Kształt Shifter’s Lightning Staff, X6 Immortal Aeroblossom 16 000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 50 X7 Shape Shifter’s Lightning Staff, X9 Immortal Aeroblossom 40 000 Nic
Poziom 60 X20 Kształt Shifter’s Lightning Staff, X6 Immortal Lumintwig 80 000 x1 regularna karta gwiazdy
Poziom 70 X35 Kształt Shifter’s Lightning Staff, X9 Immortal Lumintwig 160 000 Nic

Honkai Star Rail Jing Yuan Trace Materials


Klucz mądrości.

Podobnie jak Wniebowstąpienie, aby jak najlepiej wykorzystać Jing Yuan, będziesz musiał wyrównać jego ataki i umiejętności pasywne, używając materiałów śladowych, które różnią się od postaci do charakteru.

W przypadku Jing Yuan musisz użyć wielu kluczowych i nieśmiertelnych materiałów scionette, aby w pełni ulepszyć jego możliwości.

W sumie, aby ulepszyć wszystkie jego ślady, oto wszystkie Jing Yuan Trace Materials potrzebujesz:

 • x8 utwory Destiny
 • Ostatnia droga X12 Niszczyciela
 • X18 Klucz inspiracji
 • X41 Immortal Scionette
 • X56 Immortal Aeroblossom
 • X58 Immortal Lumintwig
 • X69 Klucz wiedzy
 • X139 Klucz mądrości
 • 3 miliony kredytów

Honkai Star Rail Jing Yuan Eidolons

Po otrzymaniu duplikatów Jing Yuan od wypaczenia na sztandary, otrzymasz jego Eidolon. Ten materiał pozwala odblokować poziomy Eidolona, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejącą atak lub zdolność pasywną.


Oto wszystkie ulepszenia poziomu Eidolon Jing Yuan w Honkai: Star Rail:

 • Slash, morza podzielone (E1): Gdy atakuje błyskawica, mnożnik obrażeń na wrogach sąsiadujących z docelowym wrogiem wzrasta o dodatkową kwotę równą 25% mnożnika obrażeń przeciwko docelowi wroga.
 • Huśtawka, niebo zgniły (E2): Po podjęciu działań Lightning-Lord, obrażenia spowodowane podstawowym atakiem Jing Yuana, umiejętności i ostatecznym wzrasta o 20% na dwie tury.
 • Strajk, Suns stonowany (E3): Zwiększa poziom najwyższego Jing Yuana o dwa i podstawowy atak jednego, z maksymalnym poziomem aktualizacji 10.
 • Spin, gwiazdy oblężone (E4): Dla każdego trafienia wykonanego przez błyskawicę, gdy podejmuje działanie, Jing Yuan regeneruje dwie energia.
 • Stride, łupki skonfiskowane (E5): Zwiększa poziom umiejętności i talentów Jing Yuana o dwa, z maksymalnym poziomem aktualizacji 15.
 • Zamiatanie, dusze zabite (e6): Każde uderzenie wykonane przez błyskawicę, gdy podejmie akcję, sprawi, że cel wroga będzie narażony. Podczas gdy wrogowie otrzymują o 12% więcej obrażeń do końca obecnej tury błyskawicy, układając do trzech razy.

Jak grać w jing yuan w Honkai Star Rail

Jing Yuan pochodzi ze ścieżki erudycji, co oznacza, że najlepiej używa go do obrażeń AOE z wieloma celami (obszar efektu). Gdy atakuje oświetlenie, działa najlepiej, gdy jest przeciwko wielu wrogom słabych do błyskawicy, podobnie jak wielu wrogów robota. Jing Yuan również radzi sobie bardzo dobrze, gdy w bitwach z wieloma celami z wieloma słabszymi wrogami, ponieważ może je wszystkie szybko wyczyścić.

Twoim celem w Jing Yuan jest Użyj jego umiejętności i najwyższych, jak to możliwe, które budują stosy błyskawicy, powodując jeszcze więcej obrażeń błyskawicy Aoe dla wszystkich wrogów w bitwie, gdy uderza błyskawica (możesz zobaczyć, kiedy to nastąpi w kolejności zakrętu). Są one uważane za ataki kontrolne, Należy więc pamiętać, wybierając swoje błogosławieństwa w symulowanym wszechświecie.


Kiedy Jing Yuan jest twoim głównym DP, skup wszystkie swoje punkty umiejętności i sojusznicy na nim, aby zwiększyć jego atak, szybkość krytyki i krytykę jak najwięcej, pamiętaj, aby zostawić mu punkty umiejętności w swoich rotacjach.

Powinieneś dążyć do uzyskania co najmniej siedmiu stosów pioruna (które można zobaczyć przez jego awatara w bitwie), aby spowodować duże obrażenia, gdy uderza błyskawica, cokolwiek po siedmiu jest jeszcze lepsze!.

Najlepszy zespół Jing Yuan Comp in Honkai Star Rail

Nie ma jednego zespołu, który zawsze powinieneś biegać z Jing Yuan, ponieważ wymagane są różne elementy i umiejętności ścieżek, aby usunąć trudniejsze treści. Czasami będziesz potrzebować postaci, która może rozwiać wzmocnienia, czasami będziesz potrzebować tarczowego, a czasem potrzebujesz kogoś innego elementu, aby poradzić sobie z wrogami Jing Yuan.


Bronya jest dobrym kolegą z drużyny, aby połączyć się z Jing Yuan, jeśli chcesz więcej zakrętów.

Ogólnie rzecz biorąc, zalecamy przyniesienie uzdrowiciela lub wydajnego tarczowego, gdy jest w stanie twardym etapom w zapomnianej hali i symulowanym wszechświecie. Bailu jest idealnym wyborem uzdrowicielki, ponieważ może ożywić jednego sojusznika na bitwę, ale Natasha zrobi idealnie dobrze, szczególnie jeśli potrzebujesz podstawowego atakującego pomiędzy uzdrawianiem, aby zbudować punkty umiejętności. Dla tarczy, GEPARD jest najlepszym wyborem, ale 7 marca może też działać.

Kilka innych wielkich wsparcia dla Jing Yuan zapewnią wrogom debuffy lub buffy na Jing Yuan, aby zwiększyć obrażenia na turę. Wybieranie wsparcia z elementem, w którym wrogowie są słabi, powinno uwzględniać w Twoją najlepszą drużynę, chyba że Jing Yuan jest silny wobec wszystkich wrogów.

Bronya jest zawsze dobrym wyborem do wzmocnienia, ponieważ jej ostateczny zwiększa atak i obrażenia krytyczne dla całej partii, a jej umiejętności pozwala Bronyi przejść do innej postaci i dać im dodatkowy obrót.

Inne fantastyczne wsparcie obejmują Asta, kto może zwiększyć prędkość i atak Jing Yuana, Pela, który zmniejsza obronę wrogów i może rozwieść swoich wzmocnionych, Obrzęk, który obniża prędkość wrogów i obecny MVP 4 gwiazdek, Tingyun, który regeneruje energię i może jeszcze bardziej wzmocnić obrażenia Yuana.

Najlepsze relikty jing yuan w Honkai Star Rail


Część zespołu Sizzling Thunder Set.

Dla Jing Yuan zalecamy 4-częściowy zespół Sizzling Thunder Relic, który ma zwiększyć jego błyskawicę i uszkodzenia umiejętności. 4-częściowy Muszkieter dzikiej pszenicy jest również dobrym, łatwym do uzyskania zestaw, który może zwiększyć jego statystykę i prędkość ataku. Możesz także użyć 2-częściowych każdego, jeśli nie masz jeszcze 4-częściowego skwierczącego grzmotu.

Dla twoich 2-częściowych płaskich ozdób sugerujemy użycie Nertowy Salsotto Jeśli chcesz zwiększyć ostateczne szkody Jing Yuana lub Niebiański wyróżnik Jeśli chcesz zwiększyć obrażenia podstawowe i ataku umiejętności.

Należy jednak pamiętać, że aby skorzystać z tych korzyści, Jing Yuan musi mieć wskaźnik krytyki w wysokości 50% w przypadku bezkodźwie Salsotto i wskaźnik krytyki wynoszący co najmniej 80% dla niebiańskiego wyróżnika.

Najlepszy stożka Jing Yuan Light Honkai Star Rail


Przed świtem.

Ponieważ jest to jego podpis, 5-gwiazdkowa przed świtem Light Cone to najlepsza broń Jing Yuan w Honaki: Star Rail.

Zanim Dawn zwiększy krytykę, umiejętności i ostateczne szkody, a także daje mu zdolność Somnus Corpus. Ten buff aktywuje się po ataku kolejnym, zwiększając obrażenia uzupełniające.

W przypadku innych 5 gwiazdek zalecamy Śpij jak umarli Lub Pływając po morzu gwiezdnym zwiększyć wskaźnik krytyki Jing Yuana.

Jeśli chodzi o opcje 4-gwiazdkowe, Narodziny siebie jest również dobry do zwiększenia obrażeń uzupełniających najwyższego Jing Yuan.

Inne 4-gwiazdkowe opcje, których możesz użyć podczas próbowania innych szyszek lekkich Zrób świat dla energii i ostatecznych szkód, i Powaga śniadania zwiększyć obrażenia i atak, gdy wrogowie zostaną pokonani.

W zależności od tego, jaki masz poziom nałożenia, narodziny jaźni mogą być nawet lepszym wyborem niż 5-gwiazdkowe szyszki lekkie, podpis jing Jing Yuan.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Najlepszy jing juan buduje się Honkai Star Rail

Pamiętając o tym, że najlepsze kompozycje zespołowe w Star Rail są bardzo sytuacyjne, jeśli chcesz skorzystać z jego ogromnego potencjału obrażeń wielocelowych, utrzymując go przy życiu, skompilowaliśmy to, co naszym zdaniem jest obecnie najlepszy jing juan buduje się Honkai Star Rail :

 • Jing Yuan Best Light Cone: 5-gwiazdkowy przed świtem.
 • Jing Yuan Best Relics: 4-częściowy zespół skwierczącego grzmotu i 2-częściowy bezwładny salsotto.
 • Jing Yuan Best Team Comp: Bronya, Bailu i Tingyun.

Wymień Tingyun na tarczę taką jak Gepard, jeśli potrzebujesz więcej przeżywalności.


To od Ciebie zależy, czy chcesz wydać swoją gwiezdną jade Warp na sztandar Jing Yuana, ale jest dobrym dealerem obrażeń AOE, osiągając znacznie lepsze niż jego 4-gwiazdkowy odpowiednik, serval.

Powodzenia wyrównywanie Jing Yuan w Honkai: Star Rail!

How do you rate Honkai Star Rail Jing Yuan Best Build, Wniebowstąpienie, ślady, zespół i lekki stożka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *