Honkai Star Rail Jingliu Best Build, Wniebowstąpienie, ślady i lekki stożka

Startseite » Honkai Star Rail Jingliu Best Build, Wniebowstąpienie, ślady i lekki stożka
24. maja 2024
14 minutes
12

By Jhonny Gamer

Jingliu jest 5-gwiazdkową lodową postacią ścieżki zniszczenia dodanego Honkai: Star Rail w fazie 1 wersji 1.4.

Podczas gdy Jingliu była prezentowana jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać na jej delikatnym zaćmieniu Księżycowego Bannera W wersji 1.4, W końcu wróci do Honkai: Star Rail W pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niej.

Niezależnie od tego, czy masz ją, czy chcesz się przygotować, jeśli z powodzeniem wypaczysz się, dobrze jest wiedzieć Najlepsza kompilacja jingliu, w tym ją Najlepsze relikwie I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co ona Eidolony są i co Materiały Wniebowstąpienia I Materiały śladowe są potrzebne, aby wyrównać Jingliu do jej pełnego potencjału.

Na tej stronie:

Jingliu Materiały i statystyki:

Jingliu Build:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wersja 2.0 teledysku — „Biała noc” |Honkai: Star Rail.

Aby uzyskać więcej pomocy na pokładzie Astral Express, sprawdź nasze Honkai Star Rail Przewodnik z poradami i sztuczkami.

Honkai Star Rail Zestaw Jingliu

Jingliu to 5-gwiazdkowy charakter lodowej ścieżki zniszczenia i najlepiej wyraża obrażenia jedno-celowe, jak i wielofunkcyjne, podczas gdy w połączeniu z postaciami, które mają wysoki HP lub z uzdrowicielem, który może konsekwentnie leczyć sojuszników.

Wszystkie wyżej wymienione odsetki są oparte na śladach poziomu 1.

Oto podsumowanie Zestaw Jingliu w Honkai Star Rail :

 • Element: Lód.
 • Ścieżka: Zniszczenie.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Podstawowy atak: Lucent Moonglow (zadanie obrażeń lodowych równych 50% ataku Jingliu na jednego wroga).

 • przycięta sztuka splash Jingliu
  Kredyt obrazu: Hoyoverse
 • Umiejętność pojedynczego celu: Transcendentny flash (zadają obrażenia lodu równe 100% ataku Jingliu na jednego wroga i zyskuje jeden stos Syzygy).
 • Umiejętność wybuchowa: Księżyc na rzece lodowcowej (zadanie obrażeń lodowych równych 125% ataku Jingliu na jednego wroga i zadaje obrażenia lodu równe 62% ataku Jingliu na sąsiednich wrogów, spożywając jeden stos Syzygygy. Korzystanie z tej umiejętności nie konsumuje punktów umiejętności).
 • Ostateczny: Flrotefemeryczny Dreamflux (zadanie obrażeń lodowych równych 180% ataku Jingliu na jednego wroga i zadaje obrażenia lodu równe 90% ataku Jingliu dla jakichkolwiek sąsiednich wrogów. Jingliu zyskuje jeden stos Syzygy po zakończeniu ataku).
 • Talent (zdolność pasywna): Crescent Transigration (gdy Jingliu ma dwa stosy Syzygy, wchodzi do spektralnego stanu transmigracyjnego, jej działanie postępuje o 100%, a jej tempo krytyki wzrasta o 40%. Jingliu następnie zyskuje i może używać tylko umiejętności wybuchowej „Księżyca na rzece lodowcowej”. Kiedy Jingliu używa ataku w stanie transmigracji spektralnej, zużywa HP od wszystkich innych sojuszników równych 4% ich maksymalnie HP, ale nie może to zmniejszyć HP sojuszników do niższego niż jeden punkt. Atak Jingliu również wzrasta w oparciu o 540% całkowitego HP zużytych ze wszystkich sojuszników w tym przypadku, ograniczonym do 90% jej ataku podstawowego, dopóki obecny atak się nie zakończy. Syzygy może układać do trzech razy. Kiedy stosy Syzygy stają się 0, Jingliu wychodzi ze spektralnego stanu transmigracyjnego).
 • Technika (zdolność do świata): Shine of Truth (tworzy wymiar wokół Jingliu, który trwa przez 20 sekund, zamrażając wszystkich wrogów w wymiarze. Po wejściu do walki z wrogami w wymiarze, Jingliu natychmiast regeneruje 15 energii i uzyskuje jeden stos Syzygy, z 100% podstawową szansą na zamrażanie celów wroga na jedną turę, co oznacza, że nie mogą podjąć działań i otrzymywać dodatkowe obrażenia równe 80% ATK Jingliu na początku każdej tury. Tylko jeden wymiar stworzony przez sojuszników może istnieć jednocześnie).
 • Bonus Trace 1: Deathrealm (zwiększa odporność na efekt o 35%, podczas gdy w stanie transmigracji spektralnej).
 • Bonus Trace 2: Sword Champion (następna akcja Jingliu jest naprzód o 10% po użyciu transcendentalnego flash).
 • Bonus Trace 3: Frost Wraith (zwiększa najwyższe szkody o 20%, podczas gdy w stanie transmigracji spektralnej).

Honkai Star Rail Jingliu Wniebowstąpienia


Obraz menu chityny gelidowej
Gelid Chitin. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Musisz użyć materiałów Wniebowstąpienia Jingliu, aby ulepszyć jej zdrowie, atak, obronę i krytyczne trafienie.

Musisz zdobyć dużo chityny i nieśmiertelnych materiałów dla Jingliu, aby w pełni ulepszyć jej możliwości.

W sumie Jingliu Wniebowstąpienia W Honkai: Star Rail to:

 • X15 Immortal Scionette
 • X15 Immortal Aeroblossom
 • X15 Immortal Lumintwig
 • X65 Gelid Chitin
 • 308 000 punktów

Aby uzyskać więcej informacji, oto, czego potrzebujesz Materiały Wniebowstąpienia Jingliu na poziom:

Poziom Wniebowstąpienia Jingliu
Jingliu Wniebowstąpienia
Koszt kredytu
Nagroda
Poziom 20 X5 Immortal Scionette 4000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 30 X10 Immortal Scionette 8 000 Nic
Poziom 40 X6 Immortal Aeroblossom, chityna gelidowa x3 16 000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 50 x9 Immortal Aeroblossom, chityna gelidowa x7 40 000 Nic
Poziom 60 X6 Immortal Lumintwig, x20 gelid chityn 80 000 x1 regularna karta gwiazdy
Poziom 70 x9 Immortal Lumintwig, x35 Gelid Chitin 160 000 Nic

Honkai Star Rail Materiały śladowe jingliu


Worldbreaker Blade. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Podobnie jak Wniebowstąpienie, aby jak najlepiej wykorzystać Jingliu, będziesz musiał wyrównać jej ataki i umiejętności pasywne, używając materiałów śledzący.

W przypadku Jingliu musisz użyć wielu zabezpieczeń ostrzy i nieśmiertelnych materiałów, aby w pełni ulepszyć swoje możliwości.

W sumie, aby ulepszyć wszystkie jej ślady, Materiały śladowe jingliu Potrzebujesz:

 • x8 utwory Destiny
 • x12 żal nieskończonej ochemy
 • X18 Shattered Blade
 • X41 Immortal Scionette
 • X56 Immortal Aeroblossom
 • X58 Immortal Lumintwig
 • x69 martwe ostrze
 • X139 Worldbreaker Blade
 • 3 miliony kredytów

Honkai Star Rail Jingliu Eidolons

Korzystając z duplikatów Jingliu od wypaczenia na sztandary, otrzymasz jej Eidolon. Ten materiał pozwala odblokować poziomy Eidolona, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejącą atak lub zdolność pasywną.


Jingliu z opaską na cienko na mieczem z tłem plaży i oceanicznym
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Oto wszystkie Jingliu’s Eidolons w Honkai: Star Rail:

 • Księżyc awarie Tianguan Gate (E1): Podczas korzystania z jej ostatecznych lub ulepszonych umiejętności obrażenia Crytowe Jingliu wzrastają o 24%. Jeżeli zaatakowany jest tylko jeden cel wroga, obrażenia pierwotnie przeznaczone dla sąsiednich celów są również obliczane w stosunku do obecnego celu, zadając obrażenia lodu równe 100% obrażeń, które otrzymałby sąsiednie cele.
 • Crescent Shadows Qixing Dipper (E2): Po użyciu jej ostatecznej, zwiększa uszkodzenie następnej ulepszonej umiejętności Jingliu o 80%.
 • Halfmoon Gapes Mercurial Haze (E3): Zwiększa poziom ostatecznego i talentu Jingliu o dwa, z maksymalnym poziomem aktualizacji 15.
 • Lunarlance świeci Skyward Dome (E4): Podczas gdy w stanie transmigracji spektralnej zwiększony atak Jingliu uzyskany w wyniku konsumowania sojuszników HP jest zwiększony o 90% całkowitego HP, który został zużyty z całego zespołu. Wzrastanie się w ten sposób ograniczenie ataku również wzrasta o 30%.
 • Night Shades Astral Radiance (E5): Zwiększa poziom umiejętności Jingliu o dwa o maksymalnym poziomie aktualizacji 15 i zwiększa poziom jej podstawowego ataku przez jednego, przy maksymalnym poziomie aktualizacji 10.
 • Eclipse Hollows Corporeal Husk (E6): Gdy Jingliu wchodzi do stanu transmigracji spektralnej, limit stosu Syzygy wzrasta o jeden, a Jingliu uzyskuje jeden stos Syzygy. Podczas gdy w tym stanie jej szkody krytyczne również wzrastają o 50%.

Jak grać w jingliu w Honkai Star Rail

Twoim celem w Jingliu jest jak najszybciej osiągnąć dwa stosy Syzygy Aby mogła wejść do stanu transmigracji spektralnej i zwiększyć obrażenia ataku. Aby to zrobić, musisz użyć jej umiejętności jednego celu lub ostatecznego. Możesz także zdobyć jeden na początku bitwy w świecie, używając techniki Jingliu.

Kiedy jest w spektralnym stanie transmigracyjna, wskaźnik krytyki i ostatecznych szkód Jingliu jest znacznie zwiększony, ale jest zamknięta tylko z użyciem wersji Blast swojej umiejętności, która nie buduje stosów Syzygy. Chcesz zachować jingliu w stanie transmigracji spektralnej tak długo, jak to możliwe, aby uzyskać maksymalny potencjał DPS, dzięki czemu możesz Buduj Syzygy, po prostu wykorzystując jej ostateczną jak najwięcej.


Promocyjne dzieła Jingliu stojące z mieczem na powierzchni, wysyłając niebieskie faluje w czymś, co wygląda jak przestrzeń z pełnią księżyca za nią i liniami przypominającymi wiatr na całym świecie
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Jedynym momentem, w którym nie chcesz Jingliu w jej specjalnym stanie, jest to, że twoi sojusznicy mają niski poziom zdrowia, jak Jingliu pochłania zdrowie twojej partii w stanie spektralnym transmigracyjnym. Więc jeśli wygląda na kostkę dla członka zespołu, przestań używać ostatecznego Jingliu!

Najlepszy zespół Jingliu Comp in Honkai Star Rail

Prawie zawsze będziesz chciał dobrego uzdrowiciela w swoich zespołach Jingliu, najlepiej takiego, który może wyleczyć wielu sojuszników jednocześnie. Luocha jest najlepszym uzdrowicielem do sparowania Jingliu Ponieważ automatycznie wyzwala gojenie, gdy sojusznik spadnie poniżej 50% HP, ale każdy inny uzdrowiciel z zdolności uzdrawiania wielu celów.


Blade i Jingliu tworzą potężny zespół. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Następnie możesz wybrać postać harmonii do Buff Jinglu lub postać nihlity, aby osłabić wrogów. Lub jeden z nich, jeśli masz miejsce na swojej imprezie! Polecamy Bronya Jeśli ją masz, aby mogła dać Jingliu kolejną turę podczas spektralnego stanu transmigracyjnego lub pomóc szybko zbudować stosy Syzygy. Tingyun jest kolejną najlepszą postacią harmonii po Bronyi, ponieważ zwiększa atak i pomaga naładować najwyższą część Jingliu. Ruan Mei jest również fantastyczne dla twoich drużyn lodowych, zwłaszcza jeśli chcesz szybciej przełamać słabość wrogów. Jeśli ich nie masz, Jukong może również pomóc w zwiększeniu szkód i oceny krytyki Jingliu.

Dla debufferów nihlity, Silver Wolf lub Pela to świetne typy. PELA pomaga więcej w sytuacjach AOE i drużynach mono lodowych, ale implantacja słabości srebrnego wilka i ogólne umiejętności debufowania sprawiają, że jest bardziej pożądana w sytuacjach walki z jednym celem.

Ostatnie miejsce jest dość elastyczne w zespołach Jingliu, jeśli nie idzie z zespołem Harmony i Nihlity, więc warto pójść na to, czego potrzebujesz w określonym scenariuszu bojowym. Jeśli potrzebujesz pomocy, a następnie Fu Xuan lub GEPARD może również pomóc.

Jeśli jednak nie walczysz ze zdrowiem i chcesz jeszcze bardziej zmaksymalizować obrażenia, to ostrze jest idealnym kumplem DPS Jingliu! Korzysta z pobierania szkód, więc Blade wyświetli więcej szkód w Jingliu z powodu jej wzięcia HP. Tylko uważaj na równoważenie tych punktów umiejętności w swoich rotacjach, zwłaszcza jeśli używasz Bronya.

Najlepsze relikty jingliu w Honkai Star Rail

Polecamy 2-częściowy łowca lasu lodowcowego I 2-częściowy muszkieter dzikiej pszenicy jako najlepsze relikty dla Jingliu w Star Rail. To bezpiecznie gwarantuje, że dostaniesz zarówno obrażenia lodu Jingliu, jak i statystyki ataku.


Obraz menu zestawu lodowcowego reliktu, który część przypomina głowę White Wolf'f
Łowca lasu lodowcowego. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Możesz iść z 2-częściową przemieszczającą się mesegera Hackerspace zamiast muszkietera, jeśli potrzebujesz większej prędkości, a nawet przejść na 4-częściowy Hunter of Glacial Forest, jeśli masz dobry czas na spektralnej transmigracji Jingliu, więc możesz wziąć udziałZaleta jego wzrostu szkód krytycznych po użyciu ostatecznego Jingliu.

4-częściowy geniusz genialnych gwiazd jest w rzeczywistości bardzo dobrym zestawem reliktów dla Jingliu, ponieważ ignoruje 10% obrony wrogów, w zasadzie dając Jingliu ogromne zwiększenie obrażeń, mimo że nie korzysta z 2-częściowego buff. Wybierz zestawy z najlepszym głównym i zastępuje przewagę w bitwie.

W przypadku płaskich ozdób, jeśli zmagasz się z regeneracją energii, zalecamy Rządowo vonwacq ze względu na wzrost regeneracji energii o 5%. Chociaż, aby w pełni z niego skorzystać i zdobyć przewagę na początku bitwy, potrzebujesz Jingliu, aby mieć co najmniej 120 prędkości.

Jednakże, Najlepszymi płaskimi ozdobami będą albo przestrzeni stacji pieczęci, albo z zestawami areny rutilant. Stacja podwyżki ataku i areny za jego wskaźnik krytyki i zwiększenie szkód umiejętności. Aby jak najlepiej wykorzystać stację, Jingliu musi mieć co najmniej 120 prędkości i aby jak najlepiej wykorzystać arenę, Jingliu potrzebuje wskaźnika krytyki wynoszącej co najmniej 70%

W przypadku głównych i zastępców priorytetyzuj budowanie szkód krytycznych Jingliu i wskaźnik krytyki, jeśli ich potrzebujesz, ale szkody krytyczne są ważniejsze. Jednak buty prędkości mogą pomóc w spełnieniu planarnych wymagań ornamentów i ogólnych kompilacji skoncentrowanych na prędkości. Zalecane są również obrażenia i atak lodu dla głównych statystyk ozdób płaskich.

Najlepszy stożka Jingliu w Honkai Star Rail

Ponieważ jest to jej podpis, 5-gwiazdkowy „Będę moim własnym mieczem” Light Cone to najlepsza broń Jingliu w Honaki: Star Rail.

W randze 90 (nałożenie 1) „Będę moim własnym mieczem” zwiększa szkody krytyczne Jingliu o 20%. Kiedy sojusznik zostaje zaatakowany lub przegrywa HP, Jingliu zyskuje jeden stos zaćmienia, maksymalnie trzy stosy. Każdy stos zaćmienia zwiększa obrażenia następnego ataku Jingliu o 14%. Po osiągnięciu trzech stosów atak ignoruje 12% obrony wroga, ale efekt ten jest usuwany po tym, jak Jingliu użyje ataku.


Banner Obraz Jinglius Signature Light Cone
Kredyt obrazu: Hoyoverse

W przypadku innych opcji 5-gwiazdkowych zalecamy „Po upadku eeonu” Aby zwiększyć atak Jingliu, gdy uderza, a kiedy zrywa złamanie słabości. „Coś niezastąpionego” może również działać, jak to możliwe „Nieosiągalna strona”, Ale zalecamy udanie się do symulowanego wszechświata „On the Fall of a Eeon”, jeśli możesz.

W rzeczywistości istnieje wiele przyzwoitych 4-gwiazdkowych opcji, ale po przetestowaniu uważamy, że najlepsze z nich jest „Tajna ślub” ze względu na wzrost do szkód Jingliu. Możesz także użyć „Pod niebieskim niebem” ze względu na jego wzrost w celu ataku i krytyki lub ’Nie ma gdzie uciec’ ze względu na wzrost ataku i zdolności przywracania HP, a jeśli nie masz żadnego z nich, „ Plezyki cię witają ” jest wielkim substytutem, o ile używasz jednego podstawowego, umiejętności i ostatecznego ataku każdej bitwy o maksymalną DPS.

Jeśli masz tylko 3-gwiazdkowe szyszki lekkie do wyboru, idź z zapadającym się nieba, aż będziesz mógł uzyskać dobre 4-gwiazdkowe lub 5-gwiazdkowe.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Najlepszy jingliu w budowie Honkai Star Rail

Pamiętając, że najlepsze kompozycje zespołowe w Star Rail są bardzo sytuacyjne, jeśli chcesz skorzystać z jej możliwości obrażeń, utrzyma ją przy życiu, skompilowaliśmy to, co naszym zdaniem jest najlepszą kombinacją Jingliu Honkai Star Rail:

 • Jingliu Best Light Cone: 5-gwiazdkowy „Będę moim własnym mieczem”.
 • Jingliu najlepsze relikwie: 2-częściowy myśliwy z lasu lodowcowego i 2-częściowy muszkieter dzikiej pszenicy.
 • Jingliu najlepsze płaskie ozdoby: Stacja pieczęci kosmicznej.
 • Jingliu Best Team Comp: Luocha, Bronya, Blade.

Jingliu psoing z mieczem po przekątnej w powietrzu na głębokim niebieskim tle z dużymi przedmiotami stylistycznie przypominającymi roztrzaskane szkło unoszące się po prawej stronie
Kredyt obrazu: Hoyoverse

To od Ciebie zależy, czy chcesz wydać swoją gwiezdną jade Warp na sztandar Jingliu, ale jest fantastycznym sprzedawcą szkód lodowych, który może łatwo skorzystać z zestawów innych postaci, używa bardzo małych punktów umiejętności i wydaje się szczególnie przydatne, jeśli masz ostrze. Musisz tylko zwrócić większą uwagę na jej styl gry niż większość innych postaci w grze.

Powodzenia w wyrównaniu jingliu w Honkai Star Rail!

How do you rate Honkai Star Rail Jingliu Best Build, Wniebowstąpienie, ślady i lekki stożka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *