Honkai Star Rail Kafka Best Build, Wniebowstąpienie, ślady i lekki stożka

Startseite » Honkai Star Rail Kafka Best Build, Wniebowstąpienie, ślady i lekki stożka
24. maja 2024
13 minutes
13

By Jhonny Gamer

Kafka jest 5-gwiazdkową postacią pioruna ścieżki Nihlity, do której został dodany Honkai: Star Rail Podczas wersji 1.2.

Podczas gdy Kafka jest prezentowana jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać na jej banerie Nessun Norma W wersji 1.6, W końcu wróci do Honkai Star Rail W pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niej.

Czy masz ją, czy chcesz się przygotować, jeśli pomyślnie wypaczysz się, dobrze jest wiedzieć Najlepsza kompilacja Kafka, w tym ją Najlepsze relikwie I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co ona Eidolony są i co Materiały Wniebowstąpienia I Materiały śladowe są potrzebne, aby wyrównać Kafkę do jej pełnego potencjału.

Materiały i statystyki Kafka:

Kafka Build:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wersja 2.0 teledysku — „Biała noc” |Honkai: Star Rail.

Honkai Star Rail Kafka Kit

Kafka to 5-gwiazdkowy charakter błyskawicy ścieżki Nihlity, i jest najlepszy w zapewnianiu kropki szokowej (obrażenia w czasie) i obniżaniu barów wytrzymałości wrogów i działa szczególnie dobrze z innymi postaciami, które wytwarzają efekty kropki.

Wszystkie wyżej wymienione odsetki są oparte na śladach poziomu 1.


Oto podsumowanie Zestaw Kafki w Honkai Star Rail :

 • Element: Błyskawica.
 • Ścieżka: Nihlity.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Transparent: Nessun Norma.
 • Podstawowy atak: Północny guma (zadaje obrażenia błyskawiczne równe 50% statystyki ataku Kafki dla jednego wroga).
 • Umiejętność: Pieszczot światło księżyca (zadaje obrażenia błyskawiczne równe 80% statystyki ataku Kafki dla jednego wroga i obrażeń błyskawicznych równych 30% statystyki ataku Kafki dla sąsiednich wrogów. Jeśli docelowe wroga są już dotknięte kropką, efekty kropkowe natychmiast uszkadzają je dla 60% pierwotnych szkód kropki).
 • Ostateczny: Twilight Trill (zadają obrażenia błyskawiczne równe 48% statystyki ataku Kafki dla wszystkich wrogów, z 100% szansą na zszokowanie wrogów, a wrogowie natychmiast wyznają obrażenia równe 80% kropki. Szok trwa przez dwie tury i chociaż wrogowie są zszokowani, otrzymują obrażenia błyskawiczne równe 116% statystyki ataku Kafki na początku każdej tury).
 • Talent (zdolność pasywna): Delikatne, ale okrutne (po sojuszniku podstawowym atakom wroga, Kafka natychmiast rozpoczyna jeden atak kontrolny i zadaje obrażenia błyskawiczne równe 42% jej statystyki ataku, z 100% szansą na wywarcie szoku równoważnego zastosowanego przez ten zastosowany przez ten zastosowany przez tenjej ostateczna dla zaatakowanego wroga przez dwie tury. Efekt ten można uruchomić tylko raz na turę).
 • Technika (zdolność do świata): Miłosierdzie nie jest przebaczeniem (natychmiast atakuje wrogów w ustalonym zakresie i zadają obrażenia błyskawiczne równe 50% statystyki ataku Kafki dla wszystkich wrogów. Każdy wróg ma również 100% szansę na zszok na dwie tury, równoważne z zastosowaniem jej ostatecznego).
 • Bonus Trace 1: Tortury (Gdy Kafka używa jej ostatecznych celów wroga, natychmiast otrzyma obrażenia od wszystkich obecnie stosowanych źródeł kropek zamiast natychmiastowego otrzymywania szkód tylko z obecnie stosowanego stanu wstrząsu).
 • Bonus Trace 2: Plądrowanie (jeśli wróg zostanie pokonany, gdy jest zszokowany, Kafka dodatkowo regeneruje 5 energii).
 • Bonus Trace 3: Ciernia (podstawowa szansa na ostateczną, technikę Kafki i atak kontrolny wywołany jej talentem w celu wywołania szoku wzrasta o 30%).

Honkai Star Rail Materiały Wniebowstąpienia Kafka


Kształt personelu błyskawicy Shifter.

Musisz użyć materiałów Wniebowstąpienia Kafka, aby ulepszyć jej zdrowie, atak, obronę i krytyczne trafienie.

Musisz uzyskać dużo kształtu personelu błyskawicznego Shiftera i materiały oparte na instynkcie Thief dla Kafki, aby w pełni ulepszyć jej możliwości.

W sumie Materiały Wniebowstąpienia Kafka W Honkai: Star Rail to:

 • X15 Instynkt złodzieja
 • Schemat X15 Usurpera
 • X15 Will Conqueror
 • X65 Kształt Shifter’s Lightning Staff
 • 308 000 punktów

Aby uzyskać więcej informacji, oto, czego potrzebujesz Materiały Wniebowstąpienia Kafka na poziom:

Poziom Wniebowstąpienia Kafka
Materiały Wniebowstąpienia Kafka
Koszt kredytu
Nagroda
Poziom 20 instynkt złodzieja x5 4000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 30 x10 instynkt złodzieja 8 000 Nic
Poziom 40 X6 Will Conqueror, X3 Shape Shifter’s Lightning Staff 16 000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 50 X9 Conqueror’s Will, X7 Shape Shifter’s Lightning Staff 40 000 Nic
Poziom 60 Schemat X6 Usurpera, X20 Shape Shifter’s Lightning Staff 80 000 x1 regularna karta gwiazdy
Poziom 70 Schemat X9 Usurpera, X35 Shape Shifter’s Lightning Staff 160 000 Nic

Honkai Star Rail Materiały śladowe Kafka


Obsydian obsesji.

Podobnie jak Wniebowstąpienie, aby jak najlepiej wykorzystać Kafkę, będziesz musiał wyrównać jej ataki i umiejętności pasywne, używając materiałów śladowych, które różnią się w zależności od charakteru.

W przypadku Kafki musisz użyć wielu materiałów opartych na obsydian i Thiefa, aby w pełni ulepszyć jej możliwości.

W sumie, aby ulepszyć wszystkie jej umiejętności, Materiały śladowe Kafka Potrzebujesz:

 • x8 utwory Destiny
 • x12 żal nieskończonej ochemy
 • x18 obsydian z strachu
 • X41 Instynkt złodzieja
 • X56 Will Conqueror
 • Schemat X58 Usurpera
 • x69 Obsydian deolacji
 • X139 Obsydian obsesji
 • 3 miliony kredytów

Honkai Star Rail Kafka Eidolons

Po otrzymaniu duplikatów Kafki z wypaczenia na sztandary, otrzymasz jej Eidolon. Ten materiał pozwala odblokować poziomy Eidolona, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejącą atak lub zdolność pasywną.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Oto wszystkie Eidolons Kafki w Honkai: Star Rail:

 • Da capo (e1): Kiedy talent Kafki uruchamia atak kontrolny, istnieje 100% szansa na zwiększenie kropki otrzymanej przez cel o 30% na dwa tury.
 • Fortississimo (E2): Podczas gdy Kafka jest na boisku, kropka zadana przez wszystkich sojuszników wzrasta o 25%.
 • Capriccio (E3): Zwiększa poziom umiejętności Kafki o dwa, przy maksymalnym poziomie aktualizacji 15, i zwiększa jej podstawowy atak o jeden z maksymalnym poziomem aktualizacji 10.
 • Recitativo (E4): Kiedy cel wroga przechodzi od szoku wyrządzonego przez Kafkę, dodatkowo regeneruje dwie energię.
 • Doloroso (E5): Zwiększa poziom ostatecznego i talentu Kafki o dwa z maksymalnym poziomem ulepszenia 15 dla obu.
 • Leggiero (E6): Ostateczna technika Kafki i atak następczy wywołany jej talentem zwiększają mnożnik obrażeń obrażeń wstrząsowych zadanych wrogom o 156% i wydłuża czas szoku o jeden zakręt.

Jak grać w kafce w Honkai Star Rail

Kafka jest postacią nihlity, która używa ataków DOT (obrażeń w czasie), aby uszkodzić zarówno pojedyncze, jak i wielopasmowe. Jej zestaw koncentruje się na stosowaniu i zwiększaniu tych szkód w jak największym stopniu, a jednocześnie zwiększając inne efekty kropkowe stosowane przez Twój zespół.

Z powodu tego projektu będziesz chciał mieć tyle efektów DOT, jak to możliwe. Efekty kropka w Honkai Star Rail to: Wstrząs, ścinanie wiatru, krwawienie i oparzenie. Możesz osiągnąć szok z Kafką, ale powinieneś mieć co najmniej jedną inną postać w swoim zespole, który może również zastosować DOT.

Gdy Kafka stosuje szok do jej ostatecznego, będziesz chciał spróbować i idealnie aktywować jej ostateczne co dwa zakręty, ponieważ tak długo trwa jej ostateczny efekt wstrząsu. Może to być trochę trudne do osiągnięcia, ale aktywacja jej „grabieży” może pomóc w regeneracji energii, podobnie jak relikty i koledzy z drużyny, takie jak Tingyun i Huohuo.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Prawdopodobnie będziesz mieć uzdrowiciela, tarczowego lub harmonii bufora/debuffer Nihlity w zespole Kafka, więc użyj ich, aby zbudować punkty umiejętności poprzez podstawowe atakowanie wroga, ponieważ talent Kafki stosuje szok raz na turę, gdy sojusznik podstawowy atakuje. Będziesz chciał tego szoku na wrogów tak często, jak to możliwe, zarówno w przypadku obrażeń kropki, jak i regeneracji energii Kafki szybciej, gdy wróg umiera, gdy jest zszokowany.

W skrócie, Upewnij się, że wrogowie są zszokowani tak często, jak to możliwe i dodaj inne efekty kropki z innymi postaciami, aby zwiększyć obrażenia Kafki. Priorytetyzuj przy użyciu umiejętności Kafki i ruchów kropków innych sojuszników i pamiętaj, aby spróbować aktywować ostateczne co dwa zakręty Kafki w celu uzyskania zastosowania wstrząsu i wielu obrażeń.


Kredyt obrazu: Hoyoverse

Najlepszy zespół Kafka Comp in Honkai Star Rail

Aby zmaksymalizować DPS Kafki, powinieneś sparować ją z co najmniej jednym innym atakującym DOT. Dwóch napastników DOT może spowodować jeszcze więcej obrażeń, ale prawdopodobnie stracisz użyteczne uzdrowienie, osłony lub buffy ataku, robiąc to. Więc chyba, że inna postać DOT również nie dostarcza jednego z tych efektów, polecamy Kafkę z jednym innym atakującym DOT.

Myślimy Sampo jest najlepszą postacią do łączenia z Kafką ze względu na to, jak często może nakładać ścinanie wiatru do wielu wrogów. Serval to kolejna dobra opcja dla jej błyskawicy i uszkodzenia szoku, i Guinaifen udowodniła również, że może rywalizować z sukcesem Sampo, jeśli wróg jest słaby w strzelaniu.

Jednak jako 5-gwiazdkowy napastnik wiatru wygląda jak nadchodzący Black Swan będzie idealną postacią do sparowania z Kafką, kiedy się uwolni.


Oparzenie Asty może również zwiększyć obrażenia Kafki. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Pamiętaj jednak, że zwycięskie bitwy często zależą od słabości, jaką ma wróg, więc możesz chcieć przynieść Luka Zamiast tego w przypadku krwawionej kropki, jeśli potrzebujesz fizycznej postaci, aby przełamać słabości – ale jest on bardziej skoncentrowany.

Powiedziawszy to, Sampo, Guinaifen lub Serval będą na ogół najlepszymi postaciami do sparowania z Kafką w większości sytuacji (aż Black Swan).

Aby pomóc wszczepić osłabienie błyskawicy, możesz umieścić srebrnego wilka w twoim zespole. Obejmuje to trochę szczęścia, ale jeśli większość twoich drużyn jest atakującymi błyskawicą, łatwiej jest wszczepić osłabienie błyskawicy.

Najlepsze postacie z harmonii w twoim zespole są Bronya, Ruan Mei, Lub Tingyun Dla ich miłośników ataku, a Bronya pozwala również przejść na inne postacie, a Tinyun pomaga w regeneracji energii. Przynieś Tingyun nad Bronyą, jeśli Silver Wolf jest w zespole, aby pomóc wszczepić osłabienie błyskawicy.

Ruan Mei jest fantastyczny, aby pomóc drużynom Kafki w łamaniu barów słabości wroga, aby powstrzymać je z dala od akcji, podczas gdy efekty kropki powodują zwiększone obrażenia, podczas gdy są złamane słabość. Jeśli jednak chcesz większej prędkości lub musisz również zadać oparzenie, to Asta może też pomóc.

Najlepsze relikty kafki w Honkai Star Rail

Polecamy 4-częściowy więzień w głębokim uwięzieniu jako najlepsze relikwie dla Kafki. 2-częściowy zwiększa jej atak o 12%, a pełny 4-częściowy ignoruje 6% obrony wrogów, gdy zadają mu obrażenia za każdą kropkę, którą wroga jest dotknięta. Ten efekt jest ważny dla maksymalnej trzech kropek.


Widok menu więźnia relikwii głębokiego ograniczenia
Więzień w głębokim uwięzieniu. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Jeśli nie masz dobrych statystyk dla 4-częściowego więźnia w głębokim uwięzie 2-częściowy zespół skwierczącego grzmotu Lub 2-częściowy muszkieter z zestawu dzikiej pszenicy jest dobrym substytutem podczas uprawy.

Istnieje kilka opcji twoich płaskich ozdób, w zależności od koncentracji kompilacji Kafka, ale ogólnie zalecamy Stacja kradzieży przestrzeni Aby zwiększyć atak Kafki o 12% i dodatkowe 12%, gdy jej prędkość osiągnie 120. Firmament Frontline: Glamoth zestaw może być lepszy, jeśli możesz osiągnąć 160 prędkości, ale jest to znacznie trudniejsze i nie będzie warte zamiany na dłuższą metę, jeśli elementy nie mają dobrych subatów.

Jeśli jednak potrzebujesz większej regeneracji energii dla swojej kompilacji, to Rządowo vonwacq zestaw może zastąpić, ale jeśli prowadzisz kolejny aplikator szoku, to to Penaconia, kraina snów może działać na twoje doładowanie energii wymagają jeszcze lepiej, ponieważ również zwiększa obrażenia, jeśli jest to samo jak noszący.

Najlepszy stożka Kafka Light Honkai Star Rail


Cierpliwość to wszystko, czego potrzebujesz. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Ponieważ jest to jej podpis, 5-gwiazdkowa cierpliwość to wszystko, czego potrzebujesz Light Cone to najlepsza broń Kafki w Honaki: Star Rail, jednak ma ona też bardzo dobrą opcję 4-gwiazdkową.

Trzymając się na razie jej podpisu, na poziomie 80 i nałożenie 1, cierpliwość to wszystko, czego potrzebujesz, zwiększa obrażenia zadane przez Kafkę o 24%. Po każdym ataku prędkość Kafki również wzrasta o 4.8%, układanie do trzech razy. Jeśli Kafka uderzy wroga, który nie dotknął erodą, istnieje 100% podstawowa szansa na erodę. Wrogowie dotknięci erodą są również uważani za zszokowani, więc otrzymają kropkę pioruna na początku każdej tury równą 60% statystyki ataku Kafki, trwającym przez jedną turę.

W przypadku kolejnej opcji 5-gwiazdkowej, ponieważ efekty kropkowe są liczą się jako debuffy, zalecamy podpis Welt, W imieniu świata Jako kolejna broń Kafka. Zwiększa obrażenia po stosowaniu debuffów, i zwiększa atak, gdy używa się umiejętności Kafki.

Samotne uzdrowienie jest przyzwoitą opcją 5-gwiazdkową i można ją kupić w symulowanym sklepie z wszechświatem. Daje Kafce większy efekt przerwy, ale co ważniejsze, zwiększa kropkę zadawaną przez użytkownika przez dwie tury, a kiedy cel cierpiący na wstrząs Kafki zostaje pokonany, regeneruje energię, regeneruje energię.

Jeśli chodzi o 4-gwiazdkowe opcje F2P, Dobranoc śpij dobrze jest fantastycznym lekkim wyborem dla Kafki dla wzrostu obrażeń podczas atakowania wrogów debuffami. Jeśli tego nie masz, możesz również użyć Fermata W celu wzrostu uszkodzenia efektu oraz obrażenia wiatru i uszkodzenia kropki. Oczy ofiary może również działać dla jego wzrostu do uszkodzenia kropki.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Najlepszy Kafka buduje się Honkai Star Rail

Pamiętając, że najlepsze kompozycje zespołowe w Rail Star są bardzo sytuacyjne, jeśli chcesz skorzystać z jej ogromnego potencjału uszkodzenia kropki, utrzymując ją przy życiu, skompilowaliśmy to, co naszym zdaniem jest najlepszym Kafka Build Honkai Star Rail:

 • Kafka Best Light Cone: 5-gwiazdkowa cierpliwość to wszystko, czego potrzebujesz.
 • Kafka najlepsze relikwie: 4-częściowy więzień w głębokim uwięzieniu.
 • Kafka najlepsze płaskie ozdoby: Stacja kradzieży przestrzeni.
 • Kafka Best Team Comp: Sampo, Tingyun, Luocha.

Pamiętaj o tym czarnym łabędzie Prawdopodobnie zastąpi Sampo, gdy zwolni, i że Ruan Mei, Asta lub Bronya mogą wypełnić Tingyun, jeśli uważasz, że będą działać lepiej w określonej sytuacji, podobnie jak inni uzdrowiciele lub tarczy w automatach Luocha.


To od Ciebie zależy, czy chcesz wydać swoją gwiezdną jade Warp na sztandar Kafki, ale ona jest fantastycznym wyborem, jeśli lubisz postacie Nihlity i chcesz uszkodzenia AOE lub zwiększyć obrażenia, które możesz zastosować z innych efektów kropki.

Powodzenia wyrównywanie Kafka w Honkai: Star Rail!

How do you rate Honkai Star Rail Kafka Best Build, Wniebowstąpienie, ślady i lekki stożka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *