Honkai Star Rail Lista poziomów dla najlepszych znaków w 2.0 marca 2024

Startseite » Honkai Star Rail Lista poziomów dla najlepszych znaków w 2.0 marca 2024
27. maja 2024
29 minutes
11

By Jhonny Gamer

Nasz Honkai Star Rail Lista poziomów dla Najlepsze postacie podczas Marca 2024 r w wersji 2.0 obejmuje, kto obecnie najlepszy DPS, wsparcie i uzdrowiciele, aby pomóc ci zdecydować, kogo użyć w swoich zespołach.

Darmowe postacie Honkai: Star Rail Zapewnia, że jesteś bardzo dobry do usuwania zawartości historii, ale ważne jest również, aby wiele postaci i zespołów gotowych do podjęcia różnych scenariuszy bojowych, ponieważ nawet najlepsze postacie nie mogą brutalnie przejść przez wszystko.

Poniżej znajdziesz nasze Honkai: Star Rail Tier List, od wersji 2.0 w marcu 2024 r.

Na tej stronie:

Wyjaśniacze:

Listy poziomów:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wersja 2.0 teledysku — „Biała noc” |Honkai: Star Rail.

Aby uzyskać więcej przydatnych informacji, sprawdź nasze kody, Następny sztandar, oraz wskazówki i sztuczki strony.

Honkai Star Rail Wyjaśniona lista poziomów

Zrozumienie, jak dobre mogą być 5-gwiazdkowe i 4-gwiazdkowe postacie, przy podejmowaniu decyzji, który baner wypaczać się lub w kogo zainwestować zasoby, ale pamiętaj o tym Posiadanie zespołu 5-gwiazdkowych postaci nie jest niezbędne do usuwania treści w Rail Star.

Ważniejsze jest, w jaki sposób budujesz zespół wokół każdego scenariusza bojowego niż przynoszenie tylko postaci uważanych za poziom S, szczególnie jeśli ich umiejętności nie synchronizują się lub wrogowie nie są słabi z ich elementem.

Nasza lista poziomów czynników w tym, jak pożądana jest postać we wszystkich scenariuszach bojowych, a nie tylko ich idealne konfiguracje. Obejmuje to walkę poprzez treść opowieści, przyjmując trudnych bossów, symulowanego wszechświata, Swarm i zapomnianą salę.


Ponadto, jeśli istnieją dwie znaki, które wykonują podobne funkcje, ale jedna robi to lepiej, to prawdopodobne jest, że nie będą na tym samym poziomie – ale to nie znaczy, że nie powinieneś używać postaci na niższym poziomie!

Na przykład Huohuo i BailU są uzdrowicielami, ale uważamy Huohuo za lepszego uzdrowiciela, ponieważ ona również odzyskuje energię dla twojego zespołu, więc umieściliśmy Huohuo na wyższym poziomie niż Bailu. To nie znaczy, że powinieneś używać Huohuo ponad BailU przez cały czas, jeśli masz jedno i drugie. Możesz potrzebować Bailu za jej ataki elektryczne zamiast ataków wiatru Huohuo lub jej zdolności do ożywienia powalonego sojusznika.

Pamiętaj, aby przeczytać rozumowanie, dlaczego umieściliśmy postać na określonym poziomie, zamiast po prostu opierać swoje decyzje o tym, gdzie oceniają, dokonując wyborów, jak budować zespoły! Często postać niższego poziomu może oczyścić wiele treści, po prostu nie mogą tego zrobić, ani tak szybkie, jak podobne, które umieściliśmy nad nimi.


Należy pamiętać, że każda lista poziomów jest subiektywną analizą. Chociaż przetestowaliśmy postacie i wzięliśmy pod uwagę, jak przydatna społeczność kogoś znajduje.

Co najważniejsze, baw się dobrze, budując zespoły w Honkai: Star Rail! Istnieje kilka naprawdę interesujących kompozycji imprezowych do zabawy i nigdy nie ma jednego rozwiązania wyzwania bojowego.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Honkai Star Rail Lista poziomów w 2.0 marca 2024

Mamy znacznie więcej szczegółów poniżej na każdej listy poziomów, które gorąco polecamy przeczytanie przed podjęciem decyzji o tym, jakie postacie do aktualizacji, ale aby dać ci ogólne wyobrażenie o tym, gdzie każda postać siedzi podczas wersji 2.0 Skróciliśmy te informacje w prostej tabeli poniżej.


Na pierwszy rzut oka, od wersji 2.0 W marcu 2024 r. Oto nasz obecny Honkai Star Rail Lista poziomów:

Szczebel
Postacie
SS Tier Bronya, Fu Xuan, Huohuo, Luocha, Pela, Ruan Mei, Srebrny wilk, Blask, Tingyun
Tier S GEPARD, Imbibitor Lunae, Jingliu
A Tier Argenti, Asta, Bailu, Black Swan, Ostrze, Clara, stosunek DR, Hanya, Himeko, Jing Yuan, Kafka, Lynx, 7 marca, Qingque, Seele, Topaz, Welt, Xueyi, Yukong
Bież B Guinaifen, Herta, Luka, Misha, Natasha, Sampo, Serval, Trailblazer (Fire), Yanqing
C-Tier Sushang
DZIENNIK D Arlan, Dan Heng, Hook, Trailblazer (fizyczny)

Dokonaliśmy dużych zmian w miejscu, aby pokazać, jak dobre są Jingliu i Imbibitor Lunae. Nie są jednak tak niezbędne jak postacie wsparcia w naszym poziomie SS, dlatego musieliśmy przesunąć wiele postaci, aby dostosować się do ich podkreślenia.

Należy pamiętać, że jeszcze niższe postacie mogą być niesamowite w swoich idealnych sytuacjach lub z dedykowanym zespołem zbudowanym wokół ich wzmocnienia.

Podzielone na ich poziomy, oto szczegółowe informacje o tym, co myślimy o każdej postaci w Honkai: Star Rail:

Honkai Star Rail Lista warstw dla znaków SS Tier

Uważamy, że te postacie z poziomu SS są najlepsze z najlepszych w kolei gwiazdowej ze względu na ich niewiarygodne możliwości wsparcia, debuffy lub pasywne i aktywne ataki, które zwiększają korzyści dla twojej partii niż tylko potencjał obrażeń wobec wrogów słabych dla ich elementu.

W kolejności alfabetycznej oto nasza lista poziomów Honkai: Star Rail dla każdej postaci SS Tier wersja 2.0 w marcu 2024:

NamerarityElementPathPictureSoring
Bronya 5 gwiazdek Wiatr Harmonia


Chcę kolejny obrót? Umiejętność Bronyi rozprasza debuff jednego sojusznika i pozwala awansować na kolej. Zasadniczo oznacza to, że możesz mieć dwa z DPS, uzdrawianiem lub zdolnością wsparcia. Jej ostateczna i technika również wzmocnią atak i obrażenia krytyczne dla całej partii, co czyni ją przydatną w większości stron w Star Rail.
Fu Xuan 5 gwiazdek Kwant Zachowanie

Fu Xuan przycięty oficjalny obraz postaci

Zainwestuj w Stat Stat Health Fu Xuan, a ona jest jedną z najbardziej przydatnych postaci w Star Rail, ponieważ działa jak czołg dla twojego zespołu. Kiedy jej umiejętności jest aktywowane, Fu Xuan bierze obrażenia przeznaczone dla innych członków zespołu, a kiedy spadnie poniżej 50% HP, jej talent aktywuje się i leczy się. Dopóki będziesz ostrożny przy ponownym zbudowaniu tego talentu, Fu Xuan może pomóc w utrzymaniu zespołu przy życiu przez długi, długi czas!
Huohuo 5 gwiazdek Wiatr Obfitość

przycięte dzieła sztuki huohuo z klatki piersiowej

Huhuo zapewnia wielkie uzdrowienie dla twojego zespołu dzięki jej umiejętnościom, ale ona jest także tajną postacią harmonii, ponieważ jej ostateczna regeneruje energię dla wszystkich w zespole oprócz niej, a także podnosi statystyki ataku. Zyski z energii i ataku, które zapewnia Huohuo, oznacza, że może zastąpić harmonię lub osłabienie postaci nihlity w niektórych zespołach, uwalniając miejsce. Lub może jeszcze bardziej zwiększyć twoje DPS, jeśli połączysz ją z innymi doskonałymi wspornikami.
Luocha 5 gwiazdek Wyimaginowany Obfitość

Luocha jest wyjątkową postacią obfitości, ponieważ jego możliwości uzdrawiania faktycznie skalują atak. Luocha stosuje specjalne pole, gdy dociera do dwóch otchłani, które leczą sojuszników, gdy atakują. Chociaż nie leczy się ze swoim ostatecznym, stosuje wyimaginowane szkody dla wszystkich wrogów i rozprasza od nich jednego wzmocnienia, a po zainwestowaniu w jego ślady Luocha jest najlepszym pasywnym uzdrowicielem w grze. Wszystko, co musisz zrobić, to atakować, a twoja partia będzie nadal automatycznie leczyć, nie wymaga żadnych punktów umiejętności. Ponieważ uzdrowiciele są tak ważni w najtrudniejszych bitwach, Luocha jest fantastycznym dodatkiem do każdego zespołu potrzebującego jednego.
Pela 4-gwiazdkowe lód Nihlity

Pela jest bardzo dobrym wyborem dla prawie każdej drużyny, ponieważ osłabi wrogów, zdobywając energię dzięki swoim umiejętnościom, co jest przydatne przeciwko irytującym elitom i szefom. Jej ostateczna jest również niezwykle przydatna, ponieważ zmniejsza obronę wszystkich wrogów, stosując odrobinę obrażeń lodowych, tworząc miłe otwarcie dla dealerów obrażeń AOE, zwłaszcza jeśli są napastnikami lodowymi. Jest nieco mniej przydatna wobec wrogów jednorazowych, ale tylko dlatego, że istnieją inne postacie wsparcia (takie jak Silver Wolf), które mogą być bardziej skuteczne w tej sytuacji, zwłaszcza jeśli cel nie jest słaby dla lodu.
Ruan Mei 5 gwiazdek lód Harmonia

Ruan Mei z klatki piersiowej

Ruan Mei łączy najlepsze z innych postaci harmonii, jednocześnie dodając własne unikalne debuff efektu przerwy do wrogów. Jej umiejętności podnoszą obrażenia i efektywność złamania osłabienia wszystkich sojuszników, a jej ostateczny stosuje pole, które zwiększa penetrację oporu typu partii i stosuje efekt, który opóźnia wrogów wracających do zdrowia, gdy słabość pękła. Wszystkie te korzyści – wraz z jej pasywnymi talentami, które zwiększają szybkość, efekt przerwania i obrażeń – sprawiają, że Ruan Mei jest niesamowitą postacią harmonii do wzmocnienia obrażeń całej drużyny, a jednocześnie opóźniając zakręty wrogów.
Srebrny wilk 5 gwiazdek Kwant Nihlity

Silver Wolf idzie o krok dalej jako debuffer Nihlity i może faktycznie wszczepić nową elementarną słabość wrogów! Jest to szczególnie dobre przeciwko szefom i elitarnym wrogom w zapomnianej hali i symulowanym wszechświecie, gdy nie masz wystarczająco dobrego dealera obrażeń z elementem, do którego wróg jest słaby. Jedynym minusem srebrnego wilka jest to, że element, którego implanty nie może być Kontrola LED, losowo wybiera się z obecnego składu partii. Być może będziesz musiał powtórzyć bitwy kilka razy, ale to niewielka cena do zapłaty, gdy wiesz, że którykolwiek z twoich szkód może wykonać pracę w końcu ze Silver Wolf w zespole. Jest szczególnie dobra w zespołach składających się wyłącznie z postaci kwantowych.
Tingyun 4-gwiazdkowe Błyskawica Harmonia

Połączenie Tingyun z postacią o wysokim DPS podnosi oba ich ataki, gdy wykorzystuje swoje umiejętności, a jej ostateczna jest jedna z najlepszych w grze, przywracając energię jednemu sojusznikowi, jednocześnie zwiększając obrażenia. Fantastyczne 4-gwiazdkowe wsparcie, które może również zastosować odrobinę obrażeń błyskawicznych w razie potrzeby.

Honkai Star Rail Lista warstw dla znaków S

Te postacie S-Tier są niezwykle dobre w tym, do czego są zaprojektowane i mogą być używane w różnych sytuacjach walki po ich typu elementarnym-ale albo nie są tak dobre jak podobne funkcjonujące postacie na poziomie SS,lub mają niewielkie ograniczenia, które ich powstrzymują.

W kolejności alfabetycznej oto nasza lista poziomów Honkai: Star Rail dla każdej postaci z poziomu S od wersja 2.0 w marcu 2024:

NamerarityElementPathPictureSoring
GEPARD 5 gwiazdek lód Zachowanie

GeAprd świeci w pojedynczych celach lub dwóch spotkaniach ze względu na jego zdolność do zamrażania wrogów i zastosowania obrażeń lodowych z czasem. Jego ostateczna jest jednak prawdziwy odwołanie, dając całej tarczom partii. Talent Geparda jest również bardzo przydatny, pozwalając mu ożywić raz po otrzymaniu ciosu. Czasami może wymienić uzdrowiciela w krótszych bitwach, ponieważ wrogowie nie mogą cię zaatakować, jeśli zamrożą na miejscu, uwalniając kolejne wsparcie lub automat DPS. Jednak sparowanie Geparda z uzdrowicielem może również zobaczyć dłuższe, trudniejsze bitwy.
Wchłonąć Lunae 5 gwiazdek Wyimaginowany Zniszczenie


Wydajność szkód Lunae w Imbibitora jest jednym z najlepszych w kolei gwiazd, ale aby zrównoważyć jego niesamowity potencjał DPS, Imbibitor Lunae zużywa wiele punktów umiejętności, nawet z jego unikalnym zestawem, który pozwala mu wydawać stosy nagromadzenia zamiast punktów umiejętności. Jest świetnym DPS, który ma w twoim zespole przeciwko wszystkim wrogom, ale naprawdę musisz popracować nad jego budową i zrównoważyć punkty umiejętności z idealnymi zespołami, aby jak najlepiej wykorzystać jego potencjał obrażeń.
Jingliu 5 gwiazdek lód Zniszczenie

Zamknij postać Jingliu bez jej opaski, która jest szarą włoską kobietą o bladej skórze i czarnej odzieży

Jingliu jest kolejną postacią o wysokiej zniszczeniu DPS, ale musisz upewnić się, że wchodzisz do jej spektralnego stanu transmigracyjnego i atakujesz jak najwięcej, zanim skończy się, aby uzyskać absolutne najlepsze obrażenia serwisowe od niej. Można ją również sparować z postaciami, które korzystają z utraty zdrowia (jak Blade) Aby stworzyć zespoły podwójne DPS – rzadkość w obecnej meta! Jej brak wykorzystania umiejętności jest również ogromną zaletą, co oznacza, że zespoły Jingliu mają większą różnorodność niż ktoś taki jak Imbibitor Lunae.

Honkai Star Rail Lista warstw dla znaków A Tier

Te postacie mają duży potencjał, aby wyróżniać się w doskonałych scenariuszach bojowych lub kompozycjach zespołowych, ale albo mają ograniczenia, które sprawiają, że są niezręczne w użyciu, inna postać robi to, co robią lepiej, albo nie są wystarczająco wszechstronne, aby zmieścić się w wielu zespołach.

W kolejności alfabetycznej oto nasza lista poziomów Honkai: Star Rail dla każdej postaci z poziomu A od wersja 2.0 w marcu 2024:

NamerarityElementPathPictureSoring
Argenti 5 gwiazdek Fizyczny Erudycja

Argenti z szyi
Argenti jest bardzo łatwą postacią do opanowania, ponieważ wszystko, co musisz zrobić. Wszystko, o co musisz się martwić, to jego punkt umiejętności i wymagania energetyczne, z którymi można rozwiązać, budując odpowiedni zespół. Wartość Argenti wzrasta w górę w obliczu wielu wrogów (jak w czystej fikcji), ponieważ jego pasywne zwiększają obrażenia jeszcze bardziej w scenariuszach wielu celów.
Asta 4-gwiazdkowe Ogień Harmonia

Asta to zwodniczo dobry wybór dla twojego zespołu. Jej ostateczna zwiększa szybkość wszystkich członków partii, co oznacza, że niektórzy mogą zrobić dodatkowy obrót, jeśli ich własne statystyki prędkości są wystarczająco wysokie. Jest to naprawdę przydatne, ponieważ nawet jeden dodatkowy zwrot może zmienić stratę w zwycięstwo, szczególnie w zapomnianej sali. Jednak naprawdę musisz zainwestować w jej ślady, budować i skład zespołu, aby uzyskać najlepszy potencjał z Asta.
Bailu 5 gwiazdek Błyskawica Obfitość


Uzdrowiciele są bardzo niezbędne do prawie wszystkich scenariuszy bojowych w Star Rail, szczególnie jeśli jesteś w bitwach, które zajmują dużo czasu, takie jak walki z bossami lub symulowany wszechświat. Jej uzdrowienie umiejętności jest świetne, przywracanie zdrowia wielu sojuszników, a jej pasywna zdolność do ożywienia upadłego sojusznika raz na bitwę sprawia, że jest fantastyczną postacią obfitości. Głównym minusem Bailu jest jednak jej brak zdolności do czyszczenia.
Czarny łabędź 5 gwiazdek Wiatr Nihlity

Czarny łabędź z klatki piersiowej w górę
Tak jak można się spodziewać, Black Swan bardzo dobrze współpracuje z Kafką ze względu na jej implantację i wzmocnienie kropek, a ona ma bardzo łatwy styl gry. Czarna łabędź może również dobrze działać ze względu na sposób, w jaki działają jej stosy kropek – szczególnie w symulowanym wszechświecie, gdy otrzymasz odpowiednie błogosławieństwa nihlity. Z łatwym stylem gry i naturalną synergią z innymi postaciami Nihlity, Black Swan jest doskonałym wyborem dla twoich zespołów Nihlity we wszystkich trybach – pamięć chaosu, symulowanego wszechświata i czystej fikcji.
Ostrze 5 gwiazdek Wiatr Zniszczenie


Blade to niezwykle potężna postać, którą ma w twoim zespole, pochłania własny HP, aby zwiększyć potencjał uszkodzenia swoich ataków, a jednocześnie możliwość samego wyleczenia. Zasadniczo jest harmonią, obfitością i zniszczeniem postać w jednym, ale musisz być bardzo ostrożny, gdy zarządzasz zdrowiem Blade, i chociaż może się wyleczyć, prawie zawsze powinieneś zabrać uzdrowiciela, aby pomóc Blade pozostać przy życiu podczas walki. Z odpowiednim zespołem Blade jest tam jako jeden z najlepszych atakujących w całej grze, ale jest ono wysokim ryzykiem, wysokim typem nagrody atakującego.
Clara 5 gwiazdek Fizyczny Zniszczenie

Clara jest interesującą postacią, która wymaga naprawdę pomyślania o kompozycji zespołu, aby była najskuteczniejsza, ponieważ jej pomocny kumpel Svarog z atakiem za każdym razem, gdy Clara zostaje uderzona. Oznacza to, że dobry tark lub uzdrowiciel jest niezbędny dla większości zespołów Clara, ponieważ chcesz utrzymać ją przy życiu, aby Svarog może użyć jego silnych ataków fizycznych. Przynęta wrogów do zaatakowania Clara zwiększy z nią potencjał DPS, o ile przeżyje walkę.
Stosunek DR 5 gwiazdek Wyimaginowany Polowanie

Zamknij stosunek DR z klatki piersiowej w górę
DR Ratio jest niesamowitym atakującym jedno-cey, który może zmieścić się w wielu różnych kompozycjach zespołu w Star Rail. W odpowiednich okolicznościach rozpoczyna ataki kolejne, gdy inni sojusznicy atakują zaznaczonego wroga. Możesz więc włożyć go do innych napastników lub zamienić w hiper noszenie DPS z harmonią i postaciami nihiltowymi – upewnij się, że wrogowie mają wiele debuffów, aby zwiększyć uszkodzenia DR dla maksimum.
Hanya 4-gwiazdkowe Fizyczny Harmonia

Hanya z klatki piersiowej
Jeśli uważasz, że zarządzanie punktami umiejętności denerwujące, Hanya jest fantastycznym wyborem do generowania większej liczby punktów umiejętności, jednocześnie wzmacniając obrażenia i prędkość postaci. Działa niesamowicie dobrze w połączeniu z postaciami DPS, ale ponieważ inne wsparcie mogą również pomóc w zarządzaniu umiejętnościami, jeśli grana jest dobrze, Hanya jest bardziej alternatywną opcją niż niezbędnym wyborem. Mimo to, jeśli chcesz łatwiejszy czas na uwolnienie swoich potężnych ataków, Hanya jest świetnym kolegą z drużyny Harmony.
Himeko 5 gwiazdek Ogień Erudycja

Duży sprzedawca obrażeń AOE, który rozpoczyna ataki następujące, jeśli sojusznicy złamają słabości wroga, Himeko jest fantastycznym wyborem, gdy przeciwko dużym falem wrogów słabych do ognia (jak w czystej fikcji), ale faktycznie posiada swoje spotkania z jednym celem.Z przyzwoitą umiejętnością. Jej ostateczna jest duża nuke obrażeń od ognia, ale także regeneruje jej energię, co oznacza, że może ją odzyskać dość szybko w odpowiednich okolicznościach – zwłaszcza gdy wyposażasz odpowiednie relikty. Pamiętaj, aby często łamać słabości wrogów z resztą zespołu, aby aktywować jej kolejne ataki tak często, jak to możliwe.
Jing Yuan 5 gwiazdek Błyskawica Erudycja


Jing Yuan może być ze ścieżki erudycji, ale w rzeczywistości pakuje całkiem błyskawicę wobec pojedynczych wrogów. Jest bardzo głodną umiejętnością postaci w twoim zespole, i musisz upewnić się, że budujesz jego stosy błyskawicy, aby uzyskać potencjał maksymalnego obrażeń. Jeśli jednak zabierzesz ze sobą odpowiedni zespół i starannie zarządzasz punktami umiejętności, Jing Yuan to fantastyczny DPS do budowy. Jego jedynymi wadami jest to, że potrzebuje swojego charakterystycznego lekkiego stożka, aby konkurować z postaciami DPS S-Tier, a relikty nie wzmacniają go tak bardzo, jak te w S i SS-Tier.
Kafka 5 gwiazdek Błyskawica Nihlity


Kafka szokuje wrogów, aby spowodowały kropkę, ma małe obrażenia aoe i wykonuje atak następczy, gdy inni członkowie partii używają swojego podstawowego ataku, ale jej najlepszy profit zwiększa obrażenia każdego efektu kropki na wroga. Oznacza to, że jest jeszcze lepsza w połączeniu z kolegami z drużyny, którzy stosują szok, ścinanie wiatru, krwawienie lub oparzenie. Jej liczby mogą nie wyglądać od razu tak imponująca jak jakaś inna postać DPS, ale ataki Kafki DOT powodują zarówno natychmiastowe wyniki, jak i opóźnione obrażenia i ataki kolejne – sumując imponującą siłę. Jedynym minusem jest to, że musisz zbudować inne postacie DOT, aby Kafka osiągnęła swój pełny potencjał, co może przyjąć wiele zasobów.
Ryś 4-gwiazdkowe Kwant Obfitość

Przycięty znak Lynx pozujący na fioletowym tle

Lynx jest pożądanym uzdrowicielem, ponieważ zarówno leczy twoją partię, i przyciąga ataki wroga na postać uzdrowioną jej umiejętności, ale tylko wtedy, gdy są zniszczeniem lub ścieżką konserwacji. Ponieważ te ścieżki przynoszą korzyści twojej partii poprzez atakowanie, jest to sytuacja korzystna. Jako bonus, Lynx może nawet rozproszyć niebezpieczeństwo dla całego zespołu podczas korzystania z jej ostatecznego. Może nie ma surowych statystyk uzdrawiania kogoś takiego jak BailU lub Luocha, ale nadrabia to na inne sposoby.
7 marca 4-gwiazdkowe lód Zachowanie

Nie lekceważ 7 marca! Jest wystarczająco wszechstronna, aby chronić twoją partię, nawet gdy jest przed wrogami, która nie jest słaba dla lodu. Dzieje się tak, ponieważ March zapewnia trochę wszystkiego podczas ochrony zespołu. Może chronić sojusznika ze swoimi umiejętnościami (które można użyć do przynęty wrogów do ataku konkretnej postaci), automatycznie uderzający, gdy osłonięcie sojusznika jest atakowane, i zamrozić całe moby wrogów swoimi ostatecznymi. Jest szczególnie przydatna w dłuższych bitwach, pomagając wyciągnąć walkę, aby postacie DPS poradzi sobie z wrogami. Buforowanie jej umiejętności w symulowanym wszechświecie może zmienić ją w jeszcze lepszą postać.
Qingque 4-gwiazdkowe Kwant Erudycja

Losowa natura zestawu Qingque powstrzymuje ją od czasem osiągnięcia pełnego potencjału, ale jest niesamowicie cenna, gdy porusza się do E6. Jej cały zestaw obraca się wokół uzyskania czterech takich samych kafelków, aby zwiększyć obrażenia ataku, z jej umiejętnościami pozwalając jej narysować więcej kafelków i nie kończy jej tury, abyś mógł również normalny atak. Ponieważ to wszystko szczęście, trudno jest upewnić się, że Qingque wyrządza potrzebne uszkodzenia kwantowe. Jeśli nie masz nic przeciwko powtarzaniu bitew, może zdobyć zwycięstwo dla ciebie w określonych sytuacjach.
Seele 5 gwiazdek Kwant Polowanie

Postanowie polowania zwykle wyróżniają się tylko po obrażenia. Seele śmieje się w obliczu tej logiki i w rzeczywistości najlepiej jest używać w scenariuszach wieloskarżowych ze względu na jej zdolność pasywną, dając jej kolejną kolej, gdy zabija wroga. Można to wykorzystać za pomocą Ultimate Seele, aby dać jej cztery zakręty z rzędu. Połącz ją ze wsparciem, które zwiększają jej prędkość, krytykę lub atakują statystyki, a SEELE mogą pomóc w większej liczbie scenariuszy bojowych niż tylko wrogowie słabi do Quantum.
Topaz 5 gwiazdek Ogień Polowanie

przycięte dzieła sztuki plusk

Jeśli zagrasz postać, która korzysta z wielu kolejnych ataków, Topaz jest ich idealnym kolegą z drużyny, ponieważ pasywnie zwiększa ich kolejne ataki swoim zestawem. Wraz z jej własnym Persona l Oszkodzenie ognia i przydatność w symulowanym wszechświecie i badanie świata, jest świetnym wyborem sytuacyjnym dla twojego zespołu.
Obrzęk 5 gwiazdek Wyimaginowany Nihlity

Zmniejszenie prędkości Welta czyni go tak pożądaną postacią – zwłaszcza jeśli masz postacie, które już mają dużą prędkość podstawową w przyjęciu. Mniejsza prędkość dla wroga jest równa więcej zakrętów dla twoich bohaterów, co może częściej dawać premi. Jego technika spowolnienia jest również jedną z najlepszych w całej grze, co daje dużą przewagę na początku walki.
Xueyi 4-gwiazdkowe Kwant Zniszczenie

xueyi z klatki piersiowej

Xueyi jest bardzo przydatnym 4-gwiazdkowym napastnikiem, ponieważ chociaż jest kwantową, jej ostateczna ignoruje typ słabości wroga i zmniejsza ich wytrzymałość, bez względu na to, co są słabe. To – wraz z jej obrażeniami kwantowymi Aoe i atakami kolejnymi – spraw, aby Xueyi przydał się w wielu scenariuszach bojowych, jeśli jest sparowany z dobrymi wsparciami, aby jeszcze bardziej zwiększyć obrażenia. Nie może spakować tak wielkiego ciosu jak 5-gwiazdkowy dealerów obrażeń, ale jej wszechstronność i łatwość użycia sprawiają, że jest fantastycznym wyborem w różnych bitwach, szczególnie w symulowanym wszechświecie i jego dodatkowych trybach.
Jukong 4-gwiazdkowe Wyimaginowany Harmonia


Yukong jest bardzo przydatną postacią harmonii do budowania, ponieważ jej umiejętności zwiększa statystykę ataku wszystkich sojuszników, a jej ostateczny zwiększa wskaźnik krytyki i szkody krytyczne wszystkich sojuszników, o ile ryczące bowstrings są aktywne. To jedyna minus dla Yukong, ponieważ musisz zachować ostrożność w rotacji, aby upewnić się, że ryczące kokardy są aktywne, gdy DPS używa najsilniejszych ruchów. Jukong nie jest tak łatwy w użyciu jak Tingyun, ale jest równie skuteczna w zwiększaniu potencjału twoich postaci, które korzystają ze zwiększonego tempa i szkód krytycznych – i jest świetną postacią sub DPS samą, bardzo dobrze łącząc się z innymi wyobrażonymipostacie.

Honkai Star Rail Lista warstw dla znaków B

Nasze postacie z poziomu B są bardzo dobre w stosunku do swoich idealnych przeciwników, a jednocześnie mają pewną specjalną zdolność, która może uczynić z nich realną opcję – choć może nie najlepsze – podczas innych scenariuszy bojowych. Należy pamiętać, że zwiększenie eidolonów większości tych postaci może znacznie zwiększyć ich użyteczność.

W kolejności alfabetycznej oto nasza lista poziomów Honkai: Star Rail dla każdej postaci z poziomu B od wersja 2.0 w marcu 2024:

NamerarityElementPathPictureSoring
Guinaifen 4-gwiazdkowe Ogień Nihlity

przycięte dzieła sztuki plam

Jeśli potrzebujesz kropek oparzenia w swoim zespole, Guinaifen jest twoim wyborem. Oznacza to, że jest fantastycznym kolegą z drużyny, która ma sparować z Kafką. Jako bonus, Guinaifen również zwiększa obrażenia, jakie wrog bierze, gdy jest na nich efekt Firekiss, czyniąc ją mini debuffer.
Herta 4-gwiazdkowe lód Erudycja

Wraz z wprowadzeniem czystej fikcji Herta stała się doskonałym wyborem dla jej obrażeń lodowych, jakby sojusznik dostał zdrowie wroga pod pewnym progiem. Herta jest trochę kucykiem, ale sztuczka jest bardzo skuteczna, jeśli wróg jest słaby dla lodu, lub ma bardzo niski pasek zdrowia, taki jak moby spotykane w czystej fikcji. Może również dobrze działać w symulowanym wszechświecie, ale musisz uzyskać idealne błogosławieństwa i połączyć ją z postaciami takimi jak 7 marca, aby osiągnąć daleko.
Himeko 5 gwiazdek Ogień Erudycja

Dealer obrażeń AOE, który rozpoczyna ataki kolejne Jeśli sojusznicy złamają słabości wroga, Himeko jest świetnym wyborem, gdy przeciwko wielu wrogom słabych do ognia (jak w czystej fikcji), ale faktycznie trzyma swoje spotkania z jednym celem z wysokim poziomem-Umiejętność. Jej ostateczna jest duża nuke obrażeń od ognia, ale także regeneruje jej energię, co oznacza, że może ją odzyskać dość szybko w odpowiednich okolicznościach – zwłaszcza gdy wyposażasz odpowiednie relikty. Pamiętaj, aby często łamać słabości wrogów z resztą zespołu, aby aktywować jej kolejne ataki tak często, jak to możliwe.
Luka 4-gwiazdkowe Fizyczny Nihlity


Zgodnie z tłem Luki jako bojownika Belobog, jest świetnym wyborem do powodowania obrażeń krwawienia w scenariuszach pojedynczych lub niskich docelowych. Wyrównany, odzyskuje także energię za korzystanie z stosów walki (które powinien robić regularnie), dając mu większe szanse na wykorzystanie jego ostatecznego, co powoduje duże szkody i faktycznie osłabi cel, zwiększając ich otrzymane szkody. Dodaj, że Luka może rozwieść jeden buff, wykorzystując nam umiejętność na wroga (po odblokowaniu umiejętności pasywnych) i jest przydatny, aby mieć w większej liczbie sytuacji, niż na początku może się wydawać.
Misha 4-gwiazdkowe lód Zniszczenie

Misha z klatki piersiowej w górę
Jako 4-gwiazdkowy napastnik Misha jest bardzo rozczarowujący, ale działa dobrze z innymi atakującymi, którzy używają wielu punktów umiejętności, ponieważ wyświetla więcej obrażeń, za co więcej jest opłatami punktów uderzenia. Pomyśl o Mishie jako o wtórnym DPS w twoim zespole, który może wypełnić jako flex gniazdo dla zespołów, które używają wielu punktów umiejętności – i pracuje szczególnie w zespołach zamrażania, szczególnie w symulowanym wszechświecie. Głównym problemem z Mishą jest to, że umieszczenie postaci harmonii lub nihlity w flexie działa równie dobrze i często lepiej. Jeśli jednak masz zespół, który wykorzystuje punkty umiejętności i może zapewnić przywracanie energii w całym zespole, Misha działa bardzo dobrze.
Natasha 4-gwiazdkowe Fizyczny Obfitość

Jako uzdrowiciel Natasha jest niezbędną postacią do budowy, jeśli nie masz innych uzdrowicieli – szczególnie na początku gry. Jej umiejętności leczy i rozprasza jeden debuff od jednego sojusznika, podczas gdy jej ostateczny leczy całą imprezę. Może nie ma żadnych krzykliwych umiejętności, ale uzdrowienie twojego zespołu jest zobowiązane do wyczyszczenia wielu treści.
Sampo 4-gwiazdkowe Wiatr Nihlity

Jeśli potrzebujesz uszkodzeń wiatru i kropki, Sampo jest twoim mężczyzną. Jego technika jest również przydatna do spowolnienia wrogów na początku walki, aby w rezultacie dać twojej drużynie więcej zwrotów. Jednak obrażenia wiatru Aoe Sampo wynikające z jego umiejętności są nieco przypadkowe, więc może nie uderzyć każdego wroga. Aby uzyskać najskuteczniejsze uszkodzenia wiatru, będziesz chciał aktywować jego ostateczny jak najwięcej. Jest szczególnie dobry w połączeniu z Kafką.
Serval 4-gwiazdkowe Błyskawica Erudycja

Bardzo łatwa postać do zagrania, Serval to świetny wybór, jeśli potrzebujesz obrażeń błyskawicy Aoe dla swojej drużyny. Może zszokować wrogów swoimi atakami, a kiedy uderzy w zszokowany wrog, Serval spowoduje więcej obrażeń. Chociaż nie zapewnia nic więcej, w głównej historii jest tak wielu wrogów przeciwko błyskawice, zwłaszcza wczesne części, a także wiele w zapomnianej hali i symulowanych trybach wszechświata. Wszystko sprawia, że Serval jest świetną „podstawową” postacią ze względu na jej bardzo łatwy i skuteczny zestaw. Serval to kolejna postać, która najlepiej współpracuje z Kafką.
Trailblazer 5 gwiazdek Ogień Zachowanie

Odmiana ognia Trailblazer to fantastyczny czołg, który ma w twojej drużynie, który przyciąga ataki wroga. Zdobycie stosów magmy, atakując lub blokując, a następnie uwalnianie potężnych obrażeń ognia jest również przydatne, gdy są wobec twardych elit, szczególnie jeśli są słabe do strzelania. Będziesz miał trudniejszy czas, wykorzystując wyniki obrażeń Trailblazera, gdy wobec osób, które nie są słabe do ognia, ale nadal mogą być skuteczne w atakach przynętowych.
Yanqing 5 gwiazdek lód Polowanie

Yanqing jest dobry przeciwko wrogom jednorazowym słabym wrogom, ale może podwoić się jako mini wsparcie ze względu na szansę zamrozić wrogów, gdy empatyczne łącze miecza jest aktywowane za pomocą jego umiejętności. Gdyby jego zamarzanie i miłośnicy ataku były bardziej niezawodne, umieścilibyśmy Yanqing wyżej, ze względu na jego użyteczność i potencjał szkód przeciwko słabościom lodu, ale losowy natura i tłumiły potencjał ataku w porównaniu z innymi postaciami DPS, oznacza, że może być nieprzewidywalnym sojusznikiemPosiadać.

Honkai Star Rail Lista warstw dla znaków C

Nasze postacie C -Tier mają miejsce w określonych sytuacjach, ale oferują bardzo mało – lub nie – dodatkowe korzyści innych niż ich typ elementu. Nie są złe, ale też nie mają w nich nic specjalnego.

W kolejności alfabetycznej oto nasza lista poziomów Honkai: Star Rail dla każdej postaci z poziomu C wersja 2.0 w październiku 2023:

NamerarityElementPathPictureSoring
Sushang 4-gwiazdkowe Fizyczny Polowanie

Gdy Sushang zyskuje kolejny obrót po użyciu swoich umiejętności, jest bardzo dobra przeciwko wrogom jednokierunkowym do fizycznego do fizycznego, a nawet może pomóc, gdy nie są słabe. Przyniesienie Sushanga w spotkaniach z wieloma celami ma korzyści, ponieważ jej technika uderza wszystkich wrogów na początku bitwy, a kiedy każdy wróg ma zniszczony pasek, jej prędkość wzrasta, co może dać jej kolejny dodatkowy zwrot. Sushang jest trochę losowości, ale sushang jest fantastycznym sprzedawcą obrażeń dla 4-gwiazdkowej.

Honkai Star Rail Lista warstw dla znaków D-Tier

Nasze postacie D-Tier mają jedną lub dwie funkcje, w których dobrze sobie radzą, takie jak rolnictwo dla materiałów lub łamanie batonów słabości, ale nie oferują to zbyt wiele i nie będą tak przydatne jak inne postacie tej samej ścieżki lubElement.

W kolejności alfabetycznej oto nasza lista poziomów Honkai: Star Rail dla każdej postaci D-Tier na odległość wersja 2.0 w marcu 2024:

NamerarityElementPathPictureSoring
Arlan 4-gwiazdkowe Błyskawica Zniszczenie

Arlan jest dobrą postacią, kiedy go prawidłowo budujesz, ale jego umiejętności zabiera zdrowie za każdym razem, gdy jest używane, co może być ogromnym problemem w niektórych bitwach z powodu ograniczonych możliwości DPS Arlana, chociaż wzięcie uzdrowiciela lub tarczowego może pomóc. Wielkim urokiem umieszczania Arlana w twoim zespole jest to, że nie używa punktu umiejętności, aby użyć swoich umiejętności. To uwalnia punkty umiejętności dla innych członków partii, które mogą zwiększyć DPS na turę – czyniąc go szczególnie przydatnym w zapomnianej hali.
Dan Heng 4-gwiazdkowe Wiatr Polowanie

Dan Heng to świetny wybór do zobaczenia przez tę historię i może pomóc w przyzwoitej ilości zapomnianej hali i symulowanej wszechświata. Jest dobry przeciwko wrogom jednorazowym słabym wrogom, a nawet może pomóc w sytuacjach wielu celów, o ile są również słabe w wiatrze, lub mają wystarczająco niskie zdrowie, aby wyjąć jednym trafieniem. Jedynymi prawdziwymi problemami z Danem Hengiem jest to, że nie robi wiele więcej, a jego potencjał ataku jest ograniczony w porównaniu z 5 gwiazdkami. Jego umiejętności ma szansę na zmniejszenie prędkości wroga, ale ponieważ dotyczy to tylko jednego celu, a nie gwarancji, są inne postacie, które mogą to zrobić lepiej w stosunku do wielu celów.
Hak 4-gwiazdkowe Ogień Zniszczenie

Największym problemem Hook jest to, że istnieją inni użytkownicy straży pożarnej. Podczas gdy jej styl gry jest dość prosty (uderz wszystkim, co masz i zadając Burn), a ona szybciej od razu uszkadza wrogów na początku walki, inne postacie ognia są o wiele lepsze w trudniejszych spotkaniach, które trwają dłużej. Hook nie jest złym członkiem zespołu, po prostu nie jest niezbędna.
Trailblazer 5 gwiazdek Fizyczny Zniszczenie

Dobra przeżywalność i obrażenia fizyczne zarówno w sytuacjach AOE, jak i pojedynczej celów dotyczy wszystkich fizycznych wersji ofert Trailblazer. Ich technika uzdrawiania może być przydatna w zapomnianej hali i symulowanym wszechświecie, ale nie jest to niezbędne, jeśli masz uzdrowiciela w swoim zespole. Ogólnie rzecz biorąc, każdy inny fizyczny dealer obrażeń oferuje więcej zespołowi, ale nie pomijaj fizycznego pionieru, gdy potrzebujesz szybkiego obrażeń fizycznych Aoe.

Mamy nadzieję, że nasza lista Honkai: Star Rail pomogła ci podjąć decyzję, jakie postacie możesz ulepszyć, ale pamiętaj, że gra bardziej dotyczy tego, jak skutecznie budujesz zespół, a nie jak dobra indywidualna postać działa w swojej roli.

Wszystkie najlepsze budowanie twoich zespołów!

How do you rate Honkai Star Rail Lista poziomów dla najlepszych znaków w 2.0 marca 2024 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *