Honkai Star Rail Luocha Best Build, Materiały Wniebowstąpienia, ślady i lekki stożka

Startseite » Honkai Star Rail Luocha Best Build, Materiały Wniebowstąpienia, ślady i lekki stożka
27. maja 2024
12 minutes
10

By Jhonny Gamer

Luocha jest 5-gwiazdkową wyobrażoną postacią ścieżki obfitości, do której dodano Honkai: Star Rail podczas fazy 2 1.1 aktualizacja.

Podczas gdy Luocha został ostatnio prezentowany jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać w swoim sztandaru LAIC Pursuit w wersji 1.1, W końcu wróci w pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niego.

Czy masz go, czy chcesz się przygotować, jeśli z powodzeniem wypaczysz się, dobrze jest wiedzieć Najlepsza kompilacja Luocha W Honkai: Star Rail, w tym jego Najlepsze relikwie I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co jego Eidolony są i co Materiały Wniebowstąpienia I Materiały śladowe są potrzebne, aby wyrównać Luochę do jego pełnego potencjału.

Materiały i statystyki Luocha:

Luocha Build:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wersja 2.0 teledysku — „Biała noc” |Honkai: Star Rail.

Honkai Star Rail Zestaw Luocha

Luocha to 5-gwiazdkowy wyobrażony charakter ścieżki obfitości i jest najlepiej wykorzystywany do leczenia twojej drużyny i osłabienia wrogów.

Wszystkie wyżej wymienione odsetki są oparte na śladach poziomu 1.


Oto podsumowanie umiejętności i statystyk Luochy w Honkai Star Rail:

 • Element: Wyobrażony.
 • Ścieżka: Obfitość.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Transparent: Pościg LAIC.
 • Podstawowy atak: Ciernie otchłani (zadają wyimaginowane obrażenia równe 50% statystyki ataku Luochy dla jednego wroga).
 • Umiejętność: Modlitwa Abyss Flower (natychmiast przywraca 40% HP dla sojusznika docelowego, przyznając Luocha jeden stos Abyss Flower. Kiedy HP jednego sojusznika spadnie do 50% lub poniżej, Luocha natychmiast uruchamia efekt równoważny jego umiejętności. Efekt nie spożywa punktów umiejętności i można go ponownie uruchomić po dwóch zakrętach).
 • Ostateczny: Death Wish (usuwa jednego buffu od wszystkich wrogów, zada 120% wyimaginowanych szkód wszystkim wrogom i udziela Luocha jeden stos kwiatów otchłani).
 • Talent (zdolność pasywna): Krąg życia (gdy kwiat otchłani dociera do dwóch stosów, Luocha pochłania wszystkie stosy otchłani, aby rozmieścić pole przeciwko wrogowi. Gdy jakikolwiek wróg na polu zostanie zaatakowany przez sojusznika, atakujący natychmiast przywróci 12% statystyki ataku Luochy jako HP, plus 60. Efekty pola trwają przez dwie tury. Kiedy Luocha zostaje powalona, pole jest rozrywane).
 • Technika (zdolność do świata): Miłosierdzie głupca (na początku następnej bitwy talent Luochy jest natychmiast uruchamiany).
 • Bonus Trace 1: Oczyszczanie ożywienia (gdy uruchamiany jest efekt umiejętności Luochy, jeden debuff jest usuwany z docelowego sojusznika).
 • Bonus Trace 2: Uświęcony (gdy jakikolwiek wróg na polu Luochy zostaje atakowany przez sojusznika, wszyscy sojusznicy oprócz atakującego przywracają HP równe 7% statystyki ataku Luochy plus 93).
 • Bonus Trace 3: Przez dolinę (szansa na opór tłumu Kontrola debuffs wzrasta o 70%).

Honkai Star Rail Materiały Wniebowstąpienia Luocha


Złota korona przeszłości.

Musisz użyć materiałów Wniebowstąpienia Luocha, aby ulepszyć jego zdrowie, atak, obronę i krytyczne statystyki skuteczności.

Musisz zdobyć dużo złotej korony z przeszłości Shadow and Artifex modułowych materiałów dla Luocha, aby w pełni ulepszyć jego możliwości.

W sumie Materiały Wniebowstąpienia Luocha W Honkai: Star Rail to:

 • moduł x15 Artifex
 • x15 Artifex’s Cogwheel
 • X15 Artifax’s Gyreheart
 • x65 Złota Korona z przeszłości
 • 308 000 punktów

Aby uzyskać więcej informacji, oto, czego potrzebujesz materiałów Wniebowstąpienia Luocha na poziom:

Poziom Wniebowstąpienia Luocha
Materiały Wniebowstąpienia Luocha
Koszt kredytu
Nagroda
Poziom 20 moduł X5 Artifex 4000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 30 moduł x10 Artifex 8 000 Nic
Poziom 40 X6 Artifax’s Gyreheart, X3 Złota Korona przeszłości 16 000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 50 X9 Artifax’s Gyreheart, X7 Złota Korona przeszłości 40 000 Nic
Poziom 60 X6 Artifex’s Cogwheel, x20 Złota Korona przeszłości 80 000 x1 regularna karta gwiazdy
Poziom 70 X9 Artifex’s Cogwheel, x35 Złota korona przeszłości 160 000 Nic

Honkai Star Rail Materiały śladowe Luocha


Moduł Artifex.

Podobnie jak Wniebowstąpienie, aby jak najlepiej wykorzystać Luochę, będziesz musiał wyrównać jego ataki i umiejętności pasywne za pomocą materiałów śledzonych, które różnią się od charakteru do charakteru.

W przypadku Luocha musisz użyć wielu materiałów opartych na module obsydian i Artifex, aby w pełni ulepszyć jego możliwości.

W sumie, aby ulepszyć wszystkie jego umiejętności, Materiały śladowe Luocha Potrzebujesz:

 • x8 utwory Destiny
 • Lament x12 Guardian
 • X18 Nasiona obfitości
 • moduł X41 Artifex
 • X56 Artifax’s Gyreheart
 • x58 Artifex’s Cogwheel
 • x69 Criprout of Life
 • x139 kwiat wieczności
 • 3 miliony kredytów

Honkai Star Rail Luocha Eidolons

Korzystając z duplikatów Luochy z wypaczenia na sztandary, otrzymasz jego Eidolon. Ten materiał pozwala odblokować poziomy Eidolona, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejącą atak lub zdolność pasywną.

Podczas gdy Luocha jest doskonałym uzdrowicielem z przyzwoitymi zdolnościami do osłabienia w E0, jego Perk E1 zamienia go w postać mini harmonię.


Oto wszystkie Eidolons Luocha w Honkai: Star Rail:

 • Ablucja szybkiego (e1): Podczas gdy pole jest aktywne, atak wszystkich sojuszników wzrasta o 20%.
 • Obdarzenie od czystego (E2): Kiedy jego umiejętność jest wyzwalana, jeśli HP Ally’ego jest niższe niż 50%, ustępujące gojenie Luocha wzrasta o 30%. Jeśli HP sojusznika docelowego wynosi 50% lub więcej, sojusznik odbiera tarczę, która może pochłonąć obrażenia równe 18% ataku Luochy, plus 240, trwające dla dwóch zakrętów.
 • Ankieta przez Fool (E3): Zwiększa poziom umiejętności Luochy o dwa, przy maksymalnym poziomie aktualizacji 15, i zwiększa swój podstawowy atak o jeden z maksymalnym poziomem aktualizacji 10.
 • Ciężki leży korona (e4): Kiedy pole Luochy jest aktywne, wrogowie osłabili się i zadają 12% mniej obrażeń.
 • Bóle bólu bólu (e5): Zwiększa poziom ostatecznego i talentu Luochy o dwa z maksymalnym poziomem ulepszenia 15 dla obu.
 • Zjazd z pyłem (E6): Kiedy Luocha używa swojego ostatecznego, istnieje 100% ustalona szansa na zmniejszenie oporu wszystkich wrogów o 20% na dwa tury.

Jak grać w Luocha w Honkai Star Rail

Ponieważ jest postacią obfitości, Luocha polega na uzdrowieniu twojego zespołu, ale może również debuffować wrogów i usuwać debuffy z własnej partii po zainwestowaniu w jego ślady.

Zestaw Luocha kręci się Budowanie stosów otchłani kwitnących, wykorzystując jego umiejętności i ostateczne. Po osiągnięciu dwóch stosów wdraża pole, które trwa przez dwie tury. Kiedy pole jest aktywne, członkowie partii przywracają zdrowie za każdym razem, gdy atakują, a gdy aktywowany jest „uświęcony” ślad bonusowy, atakowanie również leczy innych członków partii.


Kolejne postacie z Abundance Bailu i Natasha mają swoje własne wyjątkowe korzyści, ale ponieważ Luocha może również rozbić debuffy z twojej partii, usuń jednego buffu wrogom swoim najwyższym, Wywołuj automatyczne leczenie co dwie tury, kosztujące punkty umiejętności, I lecz się ze swoimi umiejętnościami, gdy jest to wymagane, Luocha jest jak dotąd najbardziej konsekwentnym uzdrowicielem w kolejce gwiazdorskiej. Pamiętaj tylko, że automatyczne leczenie Luochy wyzwala tylko wtedy, gdy postać spadnie poniżej 50% HP.

Brzmi jak wiele, ale zestaw Luochy sprawia, że jest dość pasywnym i łatwym postacią do gry, więc naprawdę musisz się martwić, że buduje się na jego dwa otchłani, jeśli chcesz się konsekwentnie leczyć podczas atakowania. Aktywowanie jego techniki przed wejściem do walki zrobi to natychmiast, ale podczas bitwy możesz to osiągnąć, wykorzystując jego umiejętności i ostateczne.


W przeciwnym razie usiądź i ciesz się konsekwentnym uzdrowieniem i użyj jego ostatecznego, gdy chcesz wywołać wyimaginowane obrażenia lub rozproszyć buff od wszystkich wrogów, i użyj jego umiejętności, gdy musisz się wyleczyć lub usunąć debuff z partii.

Najlepszy zespół Luocha Comp in Honkai Star Rail

Jako postać obfitości, Luocha jest zaprojektowany w celu wbicia się w gotowe zespoły Jest więc wiele różnych kompasów, w których się wyróżnia. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić innego uzdrowiciela lub tarczowego, aby włożyć Luochę, jeśli masz w zespole zarówno członków liczebności, jak i członków partii ochrony. Jednak w połączeniu z tarczowym takim GEPARD, Twoje zespoły Luocha mogą przetrwać jeszcze dłużej!

Nie ma jednej idealnej drużyny do zagrania w Luocha, ale powinieneś upewnić się, że jest co najmniej jeden dealer obrażeń, aby zająć się wrogami, podczas gdy Luocha ich leczy. Są to zwykle polowanie, zniszczenie i ścieżki erudycji, z jednymi z najlepszych postaci DPS w Honkai Star Rail bycie seele, Yanqing, i Jing Yuan.


Sushang jest również świetnym wyborem jako 4-gwiazdkowa opcja DPS.

Zalecamy również umieszczenie postaci harmonii w zespole Luocha, aby wzmocnić obrażenia twoich ataków. Najlepsza postać harmonii w kolei gwiazd Bronya, Ale Tingyun to doskonała 4-gwiazdkowa opcja, która może również przywrócić energię.

Dodatkowo nowy 4-gwiazdkowy Jukong Wygląda na to, że jest świetnym wyborem harmonii, jeśli chcesz zwiększyć wskaźnik krytyki i szkody krytyczne całego zespołu.

Na koniec możesz również rozważyć użycie Srebrny wilk Jeśli ją masz, jako srebrny wilkUmiejętność pozwala wszczepić nową elementarną słabość do wrogów, pozwalając ci zabrać ze sobą najlepsze postacie DPS, nawet jeśli nie są silne przeciwko wrogowi.

Najlepsze relikty Luocha w Honkai Star Rail

Zalecamy albo Mistrz boksu Streetwise albo Przechodnia Wędrująca chmura jako najlepsze relikty dla Luocha w 4-częściowym automatu.


Część mistrza zestawu reliktów bokserskich Streetwise.

2-częściowe przechodnie wędrującej chmury zwiększa wychodzące uzdrowienie o 10%, a 4-częściowy odzyskuje 1 punkt umiejętności na początku bitwy. Wydaje się to jedynym dobrym setem na pierwszy rzut oka, ponieważ nie budujesz Luochę z powodu jego wyobrażonych szkód, ale mistrz Bokserii Streetwise wykorzystuje uzdrowienie Luochy z jego statystyki ataku.

2-częściowy jest bezużyteczny, ponieważ zwiększa obrażenia fizyczne, ale jest to 4-częściowy dodatek mistrza Bokserii Streetwise, który szukasz, ponieważ zwiększa atak Luochy o 5% przez resztę bitwy, jeśli zostanie trafiony lub zostanie trafiony lubuderza wroga, układając się do pięciu razy. To równy wzrostowi o 25% do leczenia Luochy po 5 stosach.

Wyposaż przechodzień Wędrującej chmury, jeśli nie potrzebujesz tyle dodatkowego uzdrowienia, ale przejdź na mistrza Bokserii Streetwise, jeśli starasz się utrzymać swój zespół przy uzdrowieniu Luocha.

Jeśli chodzi o płaskie ozdoby Luochy, zalecamy użycie Stacja pieczęci kosmicznej Zestaw, w miarę wzrostu statystyki ataku Luocha, którego potrzebujesz do lepszego uzdrowienia. Jeśli prędkość Luocha wynosi ponad 120, przestrzeń stacja pieczęci również rozwija turę Luochę o 40% podczas wchodzenia w bitwę.

Najlepszy stożka LUocha w Honkai Star Rail

Ponieważ jest to jego podpis, 5-gwiazdkowe echa trumny Light Cone to najlepsza broń Luocha w Honaki Star Rail.

Echa trumny zwiększa atak Luochy o 20% po wyposażeniu, a po użyciu swojej ostatecznej, wszyscy sojusznicy zyskują 16 prędkości na jedną turę. Dodatkowo, dla każdego innego docelowego ataków Luocha, odzyskuje pięć energii, a każdy atak odzyskuje energię maksymalnie trzykrotnie.


Aby uzyskać kolejną opcję 5-gwiazdkową, zalecamy podpis BailU, Czas na nikogo nie czeka Jako kolejny stożek Luocha, ze względu na jego wzrost do wychodzącego gojenia i unikalne ataki kontrolne związane z uzdrowieniem.

Natasha 4-gwiazdkowa rozmowa po op-op i 4-gwiazdkowe uczucie są dobrym lekkim typami stożka dla F2P Luocha dla ich wychodzących zalet uzdrawiania i przywracania energii. Bailu’s 4-gwiazdkowy quid pro quo jest również dobry do przywracania energii.

Możesz także użyć 3-gwiazdkowych szyszek lekkich na Luocha, jeśli starasz się zdobyć 4-gwiazdkowe lub 5 gwiazdki. Z nich zalecamy 3-gwiazdkowy obfitość do wychodzącego uzdrowienia i 3-gwiazdkowy dobry owoc do przywrócenia energii dla całego zespołu.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Najlepszy lucha wbudowany Honkai Star Rail

Pamiętając o tym, że najlepsze kompozycje zespołowe w Rail Star są bardzo sytuacyjne, jeśli chcesz skorzystać z jego konsekwentnego uzdrowienia, powodując obrażenia z głównym DPS, opracowaliśmy to, co naszym zdaniem jest obecnie najlepszym wbudowaniem Luocha Honkai Star Rail:

 • Luocha Best Light Cone: 5-gwiazdkowe echa trumny.
 • Luocha Best Relics: 4-częściowy mistrz boksu Streetwise.
 • Luocha najlepsze płaszczyzny: 2-częściowy statio pieczęci przestrzeni.
 • Luocha Best Team Comp: Bronya, srebrny wilk/gepard, dowolny dealer obrażeń (e.G. Seele, Jing Yuan, Yanqing).

To od Ciebie zależy, czy chcesz wydać swoją gwiezdną jade Warp na sztandar Luochy, ponieważ są już inni wielcy uzdrowiciele. Jednak jego zdolności do debufowania oprócz łatwego i konsekwentnego uzdrowienia Luochy sprawiają, że jest bardzo dobrym wyborem dla twoich zespołów.

Powodzenia w wyrównaniu Luocha w Honkai Star Rail!

How do you rate Honkai Star Rail Luocha Best Build, Materiały Wniebowstąpienia, ślady i lekki stożka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *