Honkai Star Rail Najlepsza kompilacja, materiały wstąpienia, ślady i lekki stożka

Startseite » Honkai Star Rail Najlepsza kompilacja, materiały wstąpienia, ślady i lekki stożka
27. maja 2024
13 minutes
12

By Jhonny Gamer

Srebrny wilk to 5-gwiazdkowy charakter kwantowy ścieżki Nihlity, do której został dodany Honkai: Star Rail podczas 1.1 aktualizacja.

Podczas gdy Silver Wolf był prezentowany jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać w jej sztandaru „kontrakt zero” w wersji 1.1, W końcu wróci w pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niej.

Czy masz ją, czy chcesz się przygotować, jeśli pomyślnie wypaczysz się, dobrze jest wiedzieć Najlepsza kompilacja srebrnego wilka W Honkai: Star Rail, w tym ją Najlepsze relikwie I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co ona Eidolon Perki są i co Materiały Wniebowstąpienia I Materiały śladowe są potrzebne, aby wyrównać srebrny wilk z pełnym potencjałem.

Srebrne materiały i statystyki wilka:

Silver Wolf Build:


Silver Wolf Trailer – „Mam randkę?”| Honkai: Star Rail

Silver Wolf Trailer – „Mam randkę?”| Honkai: Star Rail.

Honkai Star Rail Zestaw srebrnego wilka

Srebrny wilk to 5-gwiazdkowy charakter kwantowy ścieżki Nihlity i jest najlepiej wykorzystywany do debufowania wrogów i wszczepiania dodatkowych elementarnych słabości do wrogów.

Wszystkie wyżej wymienione odsetki są oparte na śladach poziomu 1.


Oto podsumowanie zdolności i statystyk srebrnych wilków Honkai Star Rail:

 • Element: Kwant.
 • Ścieżka: Nihlity.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Transparent: Kontrakt zero.
 • Podstawowy atak: Ostrzeżenie systemowe (zadanie szkód kwantowych równych 50% statystyki ataku srebrnego wilka dla jednego wroga).
 • Umiejętność: Zezwalaj na zmiany? (Silver Wolf zada 98% swojej statystyki ataku jako szkody kwantowe wrogowi i stwarza 75% szansę na dodanie jednej słabości elementu członka zespołu do tego wroga. Ponadto istnieje 100% szansa na zmniejszenie oporu wroga na wszystkie typy elementarne o 7.5% dla dwóch tur).
 • Ostateczny: Użytkownik zakazał (oferuje 228% statystyki ataku Silver Wolf jako obrażenia kwantowe wroga, a istnieje 85% szansa na zmniejszenie obrony wroga o 36% na trzy tury).
 • Talent (zdolność pasywna): Oczekiwanie na reakcję systemu (za każdym razem, gdy srebrny wilk atakuje wroga, istnieje 60% szansa na wszczepienie jednego z trzech błędów dla trzech zakrętów: zmniejszenie ataku 5%, zmniejszenie obrony 4%, zmniejszenie prędkości 3%).
 • Technika (zdolność do świata): Wymień program rezygnacji (natychmiast atakuje i zadowala obrażenia kwantowe równe 80% statystyki ataku srebrnego wilka dla wszystkich wrogów, ignorując typy słabości, a także zmniejszając wytrzymałość wrogów).
 • Bonus Trace 1: Generuj (czas trwania błędu jest przedłużany na jedną turę. Za każdym razem, gdy wróg jest zadawany przez przerwanie słabości, Silver Wolf ma 65% podstawową szansę na wszczepienie losowego błędu w wroga).
 • Bonus Trace 2: Wstrzyknięcie (zwiększa czas trwania umiejętności implantacji osłabienia srebrnego wilka o jeden turę).
 • Bonus Trace 3: Uwaga dodatkowa (podczas korzystania z umiejętności Silver Wolf zmniejsza opór wroga wobec wszystkich elementów o dodatkowe 3%, jeśli wpływają na nie trzy lub więcej debuffów).

Honkai Star Rail Materiały wstąpienia srebrnego wilka


Pusta żeliwa.

Musisz użyć materiałów Wniebowstąpienia Silver Wolf, aby ulepszyć jej zdrowie, atak, obronę i krytyczne statystyki skuteczności.

Musisz zdobyć dużo materiałów opartych na śródbłonku i starożytnych części dla srebrnego wilka, aby w pełni ulepszyć swoje możliwości.

W sumie Materiały wstąpienia srebrnego wilka W Honkai: Star Rail to:

 • X15 Starożytna część
 • X15 Starożytne wrzeciono
 • X15 Starożytny silnik
 • X65 Pusta żeliwa
 • 308 000 punktów

Aby uzyskać więcej informacji, oto jakich materiałów Wniebowstąpienia Silver Wolf potrzebujesz na poziom:

Poziom Wniebowstąpienia Silver Wolf
Materiały wstąpienia srebrnego wilka
Koszt kredytu
Nagroda
Poziom 20 X5 Starożytna część 4000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 30 X10 Starożytna część 8 000 Nic
Poziom 40 X6 Starożytne wrzeciono, żeliwne żelazo x3 16 000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 50 X9 Starożytne wrzeciono, żeliwne żeliwne x7 40 000 Nic
Poziom 60 X6 Starożytny silnik, x20 pustka żelazo 80 000 x1 regularna karta gwiazdy
Poziom 70 X9 Starożytny silnik, żeliwne żelazko X35 160 000 Nic

Honkai Star Rail Materiały śladowe srebrnego wilka


Starożytna część.

Podobnie jak Wniebowstąpienie, aby jak najlepiej wykorzystać srebrnego wilka, będziesz musiał wyrównać jej ataki i umiejętności pasywne, używając materiałów śladowych, które różnią się w zależności od charakteru.

W przypadku Silver Wolf musisz użyć wielu materiałów obsydianowych i starożytnych, aby w pełni ulepszyć swoje możliwości.

W sumie, aby ulepszyć wszystkie jej umiejętności, Materiały śladowe srebrnego wilka Potrzebujesz:

 • x8 utwory Destiny
 • Ostatnia droga X12 Niszczyciela
 • x18 obsydian z strachu
 • X41 Starożytna część
 • X56 Starożytne wrzeciono
 • X58 Starożytny silnik
 • x69 Obsydian deolacji
 • X139 Obsydian obsesji
 • 3 miliony kredytów

Honkai Star Rail Silver Wolf Eidolons

Korzystając z duplikatów Silver Wolf z wypaczenia na sztandary, otrzymasz jej Eidolon. Ten materiał pozwala odblokować poziomy Eidolona, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejącą atak lub zdolność pasywną.


Oto wszystkie aktualizacje na poziomie Eidolon Silver Wolf w Honkai: Star Rail:

 • Inżynieria społeczna (E1): Po użyciu jej ostatecznej, Silver Wolf regeneruje siedem energii za każdy debuff, który ma obecnie wrog docelowy. Efekt ten można uruchomić do 5 razy na ostateczny.
 • Zombie Network (E2): Gdy wróg wchodzi w bitwę, zmniejsz swój opór efektu o 20%.
 • Ładunek (e3): Zwiększa poziom umiejętności i talentu srebrnego wilka o dwa, z maksymalnym poziomem ulepszenia 15.
 • Atak od odbicia (E4): Po użyciu jej ostatecznej, Silver Wolf zadał dodatkowe obrażenia kwantowe równe 20% jej statystyki ataku za każdy debuff obecnie na celu wroga. Efekt ten można uruchomić przez maksymalnie 5 razy na ostateczny.
 • Brute Force Attack (E5): Zwiększa poziom ostatecznego srebrnego wilka o dwa o maksymalnym poziomie aktualizacji 15 i zwiększa poziom jej podstawowego ataku o jeden, przy maksymalnym poziomie aktualizacji 10.
 • Nakładka (E6): Za każdy debuff ma docelowy wroga, obrażenia zadane przez srebrnego wilka wzrasta o 20%, ograniczając 100%.

Jak grać w srebrnym wilku Honkai Star Rail

Ponieważ jest postacią Nihlity, Silver Wolf polega na debufującym wrogom, a jej umiejętność jest jedną z najbardziej unikalnych w grze, ponieważ ma szansę wszczepić nową elementarną słabość do docelowego wroga. Jest to niezwykle przydatne, w szczególności, gdy jest przeciwko bossom, jeśli nie masz postaci z wysokimi statystykami DPS i elementem, do którego szef jest słaby.

Teoretycznie oznacza to, że nie musisz się tak często wypaczać na sztandary, ponieważ możesz po prostu przynieść srebrnego wilka w swoim zespole i wszczepić elementarną słabość postaci o wysokim ubraniu, który już masz w wrogach„Walcząc z.


Jedynymi wadami jest to, że jej umiejętności nie tworzą gwarantowanej implantacji i nie możesz wybrać słabości – musisz polegać na szczęściu. Możesz zwiększyć prawdopodobieństwo, że szansa na wszczepienie żywiołowej słabości, którą chcesz, inwestując w ślady Silver Wolf, a także spotykając członków zespołu tego samego typu elementarnego, co główny DPS. Kiedy pojawią się więcej postaci różnych ścieżek i ról, te kompozycje zespołowe będą o wiele bardziej elastyczne. W tej chwili ten typ zespołu jest dość ograniczający.

Mając na uwadze wszystkie te informacje, sugerujemy ci Używaj umiejętności Silver Wolf tak często, jak to możliwe, dopóki nie zapowiada żywiołowej słabości, którą chcesz. Następnie użyj zwykłych ataków i jej ostatecznego, gdy wydaje się, że stosuje się inne debuffy. Kiedy wszczepiona słabość znika, wróć do używania umiejętności Silver Wolf, aż wróci.


Polecamy Ci Użyj jej umiejętności tylko na szefach i elitarnych wrogach. Zostaw małych, chrząkających wrogów dla napastnika AOE, albo wyciągnij ich z normalnymi atakami, jednocześnie zbudując punkty umiejętności. Silver Wolf nie jest wielkim dealerem obrażeń i ważniejsze jest budowanie punktów umiejętności dla swojej drużyny niż wszczepienie słabości wroga, który można szybko zabić w inny sposób.

Powinieneś naprawdę rozważyć użycie jej umiejętności tylko wtedy, gdy nie chcesz wszczepić kolejnej elementarnej słabości, gdy Silver Wolf jest w Wniebowstąpieniu 6 i odblokowałeś jej „notatkę” pasywną, ponieważ jest to dobre do jeszcze bardziej obniżania obrony wroga.

Naszą ostatnią radą jest priorytetowe ustalanie umiejętności wyrównania umiejętności Silver Wolf, ponieważ jego implant jest głównym powodem, dla którego chcesz Silver Wolf w swoim zespole.

Najlepszy srebrny drużyna wilka Honkai Star Rail

Silver Wolf został zaprojektowany, aby wbijać się w gotowe zespoły, Istnieje wiele różnych kompasów zespołowych, w których się wyróżnia. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz chciał wymienić uzdrowiciela lub tarczę w swoim zespole, aby włożyć srebrnego wilka, jeśli masz w zespole oba rodzaje członków partii.

Jeśli jednak starasz się pozostać przy życiu, wybór srebrnego wilka zamiast harmonii lub innej postaci nihlity może również działać, ale najprawdopodobniej wygranie walk potrwa dłużej. Niewiele problemu w symulowanym wszechświecie, ale możesz nie być w stanie zdobyć trzech gwiazdek w takim wyzwaniu zapomnianym hali w ten sposób.

Jedna postać, którą zawsze powinieneś mieć w drużynie Silver Wolf, to główny DPS. To zwykle postacie z polowania, erudycji lub ścieżek zniszczenia.


Zawsze używaj wysokiego poziomu obrażeń ze srebrnym wilkiem.

Jeśli chcesz nadal używać Seele, Na przykład, ale szef, z którym się zmierzysz, nie jest słaby do kwantów, a następnie przynieś Srebrnego Wolfa wraz z Seele wszczepić osłabienie kwantowe i zwiększyć obrażenia Seele i złamać potencjał przeciwko niemu. To samo można powiedzieć o innych wielkich dealerach obrażeń, takich jak Jing Yuan, Yanqing, I Sushang.

Jeśli potrzebujesz tarczowego, aby utrzymać srebrny wilk i twój dealer obrażeń, to to GEPARD jest obecnie najlepszym wyborem, ponieważ jego ostateczna trawia cały zespół. Fire Trailblazer może również ataki przynęty, aby inni przy życiu dłużej i 7 marca to ogromna pomoc w tworzeniu tarcz i zamrażaniu wrogów. 7 marca jest szczególnie dobrym wyborem w symulowanym wszechświecie.

Dla uzdrowicieli, Bailu jest w tej chwili najlepsza, ponieważ może ożywić poległych członków zespołu i Natasha jest świetnym swobodnym zamiennikiem.

Najlepsze postacie z harmonii w twoim zespole są Bronya Lub Tingyun Dla ich miłośników ataku, a Bronya pozwala również przejść na inne postacie, a Tinyun pomaga w regeneracji energii.

Jeśli masz dobry zespół postaci złożonych z tych samych typów elementarnych, rozważanie ich wspólnego uruchomienia w celu zwiększenia prawdopodobieństwa wszczepiania ich elementu w wroga.

Na przykład zespół lodu Geparda, Yanqing i Pela z Silver Wolf jest obecnie jednym z najlepszych, a kiedy pojawia się uzdrowicielka, jeśli zastąpisz Pelę, będziesz miał szaloną drużynę zwalniającą obrażeniamoże przetrwać z każdym elementem w grze.

Najlepsze relikwie srebrnego wilka w Honkai Star Rail

W zależności od sytuacji zalecamy albo Geniusz genialnych gwiazd, albo Muszkieter dzikiej pszenicy Jako najlepsze relikty dla srebrnego wilka w 4-częściowym slot.


Pan-galaktyczne przedsiębiorstwo komercyjne.

2-częściowy geniusz genialnych gwiazd zwiększa obrażenia kwantowe o 10%, podczas gdy 4-częściowy ignoruje 10% obrony wroga, a kolejne 10%, jeśli są słabe do kwantowej.

Układnik z zestawu dzikiej pszenicy jest bardzo łatwy do zdobycia na początku gry i nadal może być używany w późniejszej zawartości, a 2-częściowy atak o 10% i 4-częściowy wzrost prędkości o 6% i podstawowe obrażenia związane z atakiemo 10%.

Z tych dwóch geniusz genialnej gwiazdy jest najlepszy, niezależnie od tego, czy używasz srebrnego wilka wyłącznie do dodawania elementarnych słabości do wrogów, czy też chcesz nieco większego potencjału obrażeń od jej umiejętności z jej umiejętności.

Najlepsze płaskie ozdoby dla srebrnego wilka jest Pan-galaktyczne przedsiębiorstwo komercyjne, co zwiększa szybkość trafienia Silver Wolf. Wskaźnik trafienia efektu podnoszenia zwiększa prawdopodobieństwo, że Silver Wolf wszczepi słabości żywiołów w wroga i zastosuje inne debuffy.

Najlepszy srebrny stożka Honkai Star Rail

Ponieważ jest to jej podpis, 5-gwiazdkowy nieustanny deszcz Light Cone to najlepsza broń Silver Wolf w Honaki: Star Rail.

Na poziomie 80 i nałożenie poziomu 1, nieustalny deszcz zwiększa wskaźnik uderzenia o 24%, a wskaźnik krytyki o 12%, jeżeli trzy lub więcej debuffów wpływa. Dodatkowo, gdy używasz jakiegokolwiek ataku z nieustannym wyposażonym deszczem, kod eteru jest stosowany do losowego celu, który został trafiony tym atakiem. Kod eteru zwiększa szkody o 12% dla jednego zakrętu.


Aby uzyskać kolejną opcję 5-gwiazdkową, zalecamy podpis Welt, W imieniu świata Jako kolejna broń srebrnego wilka, ze względu na wzrost wskaźnika uderzenia efektu umiejętności.

Jeśli chodzi o 4-gwiazdkowe opcje F2P, Oczy ofiary jest dobrym lekkim wyborem dla srebrnego wilka ze zwiększoną szybkością uderzenia i Rozdzielczość świeci jak perły potu jest dobrym do uwikłania wrogów i zmniejszenia ich obrony z każdym atakiem.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Najlepszy srebrny wilk zbudowany Honkai Star Rail

Pamiętając o tym, że najlepsze kompozycje zespołowe w Star Rail są bardzo sytuacyjne, jeśli chcesz skorzystać z jej umiejętności implantacji słabości żywiołów, utrzymując ją przy życiu, skompilowaliśmy to, co naszym zdaniem jest obecnie najlepszym srebrnym wilkiem wbudowanym Honkai Star Rail:

 • Silver Wolf Best Light Cone: 5-gwiazdkowy nieustanny deszcz.
 • Silver Wolf Best Relics: 4-częściowy muszkieter dzikiej pszenicy i 2-częściowe pan-galaktyczne przedsiębiorstwo komercyjne.
 • Silver Wolf Best Team Comp: Bronya, BailU, każdy-wysoki odszkodowawca (e.G. Seele, Jing Yuan, Yanqing).

W przyszłości zespoły złożone z tego samego elementu z tarcznikiem, uzdrowicielem i dealerem obrażeń prawdopodobnie będą najlepiej biegać wraz ze srebrnym wilkiem.


To od Ciebie zależy, czy chcesz wydać swoją gwiezdną jade Aby wypaczyć na sztandar Silver Wolf, ale jest bardzo przydatną postacią kwantową dla jej żywiołowej implantacji słabości, i może na dłuższą metę uratować Stellar Jade.

Powodzenia wyrównanie srebrnego wilka w Honkai: Star Rail!

How do you rate Honkai Star Rail Najlepsza kompilacja, materiały wstąpienia, ślady i lekki stożka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *