Honkai Star Rail Seele Best Build, Materiały Wniebowstąpienia, ślady, zespół i lekki stożka

Startseite » Honkai Star Rail Seele Best Build, Materiały Wniebowstąpienia, ślady, zespół i lekki stożka
27. maja 2024
11 minutes
13

By Jhonny Gamer

Seele jest 5-gwiazdkową postacią kwantową ścieżki polowania, do której dodano Honkai: Star Rail Podczas pierwszej fazy sztandarza wydarzenia 1.0 Uruchom.

Podczas gdy Seele była ostatnio prezentowana jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać w jej motyle na sztandaru SwordTip w wersji 1.4, W końcu wróci w pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niej.

Czy masz ją, czy chcesz się przygotować, jeśli pomyślnie wypaczysz się, dobrze jest wiedzieć Najlepsza kompilacja seele W Honkai: Star Rail, w tym ją Najlepsze relikwie I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co ona Eidolony są i co Materiały Wniebowstąpienia I Materiały śladowe są potrzebne, aby wyrównać Seele do jej pełnego potencjału.

Seele Materials and Stats:

Seele Build:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wersja 2.0 teledysku — „Biała noc” |Honkai: Star Rail.

Honkai Star Rail Zestaw Seele

Seele jest 5-gwiazdkowy charakter kwantowy ścieżki polowania, którzy zwykle są najlepiej wykorzystywane do obrażeń jednorazowych, ale jej zdolność do ponownego ataku po pokonaniu wroga jest dlatego, że Seele jest naprawdę dobry w obrażeniach z wieloma celami.


Oto podsumowanie zdolności i statystyk Seele Honkai Star Rail:

 • Element: Kwant.
 • Ścieżka: Polowanie.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Transparent: Motyl na mieczach.
 • Normalny atak: Thwack (zadanie obrażeń kwantowych równych 50% statystyki ataku Seele dla jednego wroga).
 • Umiejętność: Ostrze osłone (zwiększa prędkość Seele o 25% dla dwóch zakrętów i zadaje obrażenia kwantowe równe 110% statystyki ataku Seele dla jednego wroga).
 • Ostateczny: Butterfly Flurry (SEELE wchodzi do stanu wzmocnionego i zadają obrażenia kwantowe równe 255% jej ataku na jednego wroga).
 • Talent (zdolność pasywna): Odrodzenie (wchodzi do statutu po pokonaniu wroga z podstawowym atakiem, umiejętnościami lub ostatecznym, i otrzymuje dodatkowy obrót. Podczas gdy w stanie wzmocnionym uszkodzenie ataków Seele wzrasta o 40% dla jednego zakrętu. Wrogowie pokonani w dodatkowym zakręcie zapewnionym przez odrodzenie nie wywołają kolejnego odrodzenia).
 • Technika (zdolność do świata): Iluzja Phantom (Seele zyskuje ukrycie przez 20 sekund. Podczas gdy Stealth jest aktywny, Seele nie może być wykryte przez wrogów, a kiedy wchodząc do bitwy przez atakowanie wrogów, Seele natychmiast wejdzie do stanu wzmocnionego).
 • Bonus Trace 1: Nocna (gdy HP Seele wynosi 50% maks. HP lub niższe, zmniejsza szansę na atakowanie przez wrogów).
 • Bonus Trace 2: Lacerate (w stanie wzmocnionym, kara oporności kwantowej Seele wzrasta o 20%).
 • Bonus Trace 3: Falujące fale (po użyciu podstawowego ataku kolejne działanie Seele zostanie rozwinięte do przodu o 20%).

Honkai Star Rail Seele Materiały Wniebowstąpienia


Pusta żeliwa.

Musisz użyć Seele Wniebowstąpienia, aby ulepszyć jej zdrowie, atak, obronę i krytyczne statystyki skuteczności.

Musisz zdobyć dużo instynktu złodziei i nieważnych żeliwnych materiałów, aby Seele w pełni ulepszył swoje możliwości.

W sumie oto wszystko Materiały Wniebowstąpienia dla Seele W Honkai: Star Rail:

 • X15 Instynkt złodzieja
 • Schemat X15 Usurpera
 • X15 Will Conqueror
 • X65 Pusta żeliwa
 • 308 000 punktów

Aby uzyskać więcej informacji, oto, czego potrzebujesz Seele Wniebowstąpienia dla każdego poziomu Wniebowstąpienia:

Poziom Wniebowstąpienia Seele
Seele Materiały Wniebowstąpienia
Koszt kredytu
Nagroda
Poziom 20 instynkt złodzieja x5 4000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 30 x10 instynkt złodzieja 8 000 Nic
Poziom 40 X3 Void Cast Iron, schemat X6 Usurpera 16 000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 50 X7 Void Cast Iron, X9 Usurper’s Scheme 40 000 Nic
Poziom 60 X20 Pusta żeliwa, woli x6 conqueror 80 000 x1 regularna karta gwiazdy
Poziom 70 X35 Void Cast Iron, Will Conqueror’s Will 160 000 Nic

Honkai Star Rail Materiały śladowe Seele

Podobnie jak Wniebowstąpienie, aby jak najlepiej wykorzystać SEELE.

W przypadku Seele musisz użyć wielu materiałów strzałek i złodzieja, aby w pełni ulepszyć jej możliwości.

W sumie, aby ulepszyć wszystkie jej umiejętności, oto wszystkie Materiały śladowe Seele potrzebujesz:

 • x8 utwory Destiny
 • Lament x12 Guardian
 • x18 strzałka łowcy bestii
 • X41 Instynkt złodzieja
 • Schemat X56 Usurpera
 • X58 Will Conqueror
 • x69 strzałka demona Slayera
 • x139 strzałka skrobi
 • 3 miliony kredytów

Honkai Star Rail Seele Eidolons

Po otrzymaniu duplikatów Seele z wypaczenia na sztandary, otrzymasz jej Eidolon. Ten materiał pozwala odblokować poziomy Eidolona, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejącą atak lub zdolność pasywną.


Oto wszystkie ulepszenia poziomu Eidolon Seele w Honkai: Star Rail:

 • Extrating Slash (E1): Podczas zadawania obrażeń wroga, którego odsetek HP wynosi 80% lub niższy, wskaźnik przekonania wzrasta o 15%.
 • Tańczący motyl (E2): Efekt zwiększania prędkości umiejętności Seele może układać się do dwóch razy.
 • Olśniewający tonot (E3): Zwiększa poziom umiejętności i talentów Seele o dwa, przy maksymalnym poziomie aktualizacji 15.
 • Phantasm FLITHT (E4): Seele regeneruje 15 energii, gdy pokonuje wroga.
 • Odłamki przeszywające (E5): Zwiększa poziom ostatecznego SEELE o dwa o maksymalnym poziomie aktualizacji 15 i zwiększa poziom jej podstawowego ataku o jeden, przy maksymalnym poziomie aktualizacji 10.
 • Shatting Shambles (E6): Po tym, jak Seele używa swojego ostatecznego, zadośćuczyła wroga docelowego z fali motyli na jedną turę. Wrogowie cierpiący na lawinę motyla przyjmują dodatkowe obrażenia kwantowe równe 15% ostatecznych obrażeń Seele za każdym razem, gdy są atakowane. Jeśli wróg zostanie pokonany przez obrażenia z flurry motyli wywołane atakami innych sojuszników, talent Seele nie zostanie uruchomiony. Kiedy Seele zostaje powalona, motyla wyrządzona wrogom zostanie usunięta.

Jak grać w Seele w Honkai Star Rail

Mimo że Seele jest ze ścieżki polowania, która specjalizuje się w obrażeniach z jednym celem, faktycznie odblokowuje swój pełny potencjał, gdy istnieje wielu wrogów, ze względu na jej niezwykle przydatne pasywne talenty.

Kiedy Seele zabija wroga jednym z jej ruchów, jej talent daje jej buff ataku i Kolejna tura. Ten dodatkowy zwrot oznacza, że Seele może faktycznie zabić dwóch wrogów z rzędu. Lub zabij jednego, a następnie atakuj elitarnego wroga ze swoimi zwiększonymi statystykami ataku. Ponieważ ten dodatkowy zwrot może się zdarzyć, gdy zabije wroga za pomocą swojego ostatecznego!


Seele jest ostateczny.

Możesz osiągnąć cztery zakręty za pomocą SEELE, ponieważ ultimates są traktowane jako oddzielne od normalnych ataków, ale talent Seele nadal liczy się ultimates, przyznając dodatkowy zwrot z zabicia wroga.

Maksimum to cztery z rzędu, ponieważ SEELE nie może uzyskać dodatkowego zakrętu podczas zabijania podczas dodatkowej tury. Jeśli jednak występują fale wrogów, a Seele jest pierwsza w rotacji postaci, dostanie kolejną podstawową obrót po zabiciu ostatniego wroga poprzedniej fali.

Idealnym wzorem ataku dla Seele jest:

 1. Użyj Ultimate, aby zabić wroga
 2. Atak z dodatkowym obrotem
 3. Atak podstawowy lub umiejętności zabija wroga
 4. Atak z dodatkowym obrotem

Daje to Seele najwięcej energii do ponownego ładowania jej ostatecznego, ale alternatywnie możesz zabić za pomocą podstawowego lub umiejętności, uderzyć dodatkowym zakrętem, a następnie zabić za pomocą Seele i osiągnąć kolejny zwrot w ten sposób.


Ponieważ jest ona elementu kwantowego, Seele jest idealnie używana, gdy przeciwko wrogom słaby. Jej pojedyncze obrażenia docelowe są silne – zwłaszcza jeśli buduje się wokół krytyki i ataku – ale jeśli są fale wrogów, które Seele może zabić w jednym hicie, to w rzeczywistości jest wielką postacią zamiast specjalisty od obrażeń AOE, niezależnie od elementarnej słabości.

W celu wzrostu ataku na początku bitwy użyj techniki Seele, zanim zaangażuje się z wrogiem.

Najlepszy zespół seele w komplecie Honkai Star Rail

Nie ma jednego zespołu, który zawsze powinieneś biegać z SEELE, ponieważ wymagane są różne elementy i umiejętności ścieżki, aby usunąć trudniejsze treści. Czasami będziesz potrzebować postaci, która może rozwiać wzmocnienia, czasami będziesz potrzebować tarczowego, a czasem potrzebujesz kogoś innego elementu, aby poradzić sobie z wrogami Seele nie może zabić wystarczająco szybko.


Bronya jest najlepszym kolegą z zespołu, który sparuje SEELE, jeśli chcesz więcej zakrętów.

To powiedziawszy, w wielu scenariuszach, Bronya jest najlepszym kolegą z zespołu, który sparuje SEELE. Jej ostateczne buffy atakują i obrażenia krytyczne, a jej umiejętności pozwala Bronyi na przekroczenie kolejnej postaci, co czyni ją niesamowitym wsparciem dla Seele. Dzięki Bronyi możesz technicznie uzyskać osiem zakrętów dla Seele, zanim wróci do kolejki wroga.

Kilka innych wielkich wsparcia dla Seele albo ją osłoną, uleczy, albo zapewnią wrogom debuffy. Twoim celem w zespole SEELE powinno być utrzymanie jej przy życiu, jednocześnie wzmacniając ją / debuffing wrogów, aby mogła nadal wyświetlać ogromne liczby obrażeń w jej wielu zakrętach. Wybieranie wsparcia z elementem, w którym wrogowie są słabi, powinno uwzględniać w Twoją najlepszą drużynę, chyba że Seele jest silna wobec wszystkich wrogów.

Asta zwiększy szybkość i atak Seele, Pela zmniejsza obronę wrogów i może rozpraszać debuffy, Obrzęk obniża prędkość wrogów, GEPARD I 7 marca może zamrozić wrogów i zapewnić tarcze dla zespołu i Tingyun regeneruje energię i może wzmocnić ataki Seele.

Jeśli potrzebujesz uzdrowiciela, Bailu jest idealny jak może ożywić jednego sojusznika na bitwę, ale Natasha zrobi idealnie dobrze, zwłaszcza jeśli potrzebujesz podstawowego atakującego pomiędzy uzdrowieniami, aby zbudować punkty umiejętności.

Najlepsze relikty seele w Honkai Star Rail


Część geniuszu genialnego zestawu reliktów.

W zależności od sytuacji zalecamy albo Geniusz genialnych gwiazd, albo Muszkieter dzikiej pszenicy Zestawy reliktów dla Seele w zwykłych szczelinach.

2-częściowy geniusz genialnych gwiazd zwiększa obrażenia kwantowe o 10%, podczas gdy 4-częściowy ignoruje 25% obrony wroga, jeśli są słabe do kwantowej.

Układnik z zestawu dzikiej pszenicy jest bardzo łatwy do zdobycia na początku gry i nadal może być używany w późniejszej zawartości, a 2-częściowy atak o 10% i 4-częściowy wzrost prędkości o 6% i podstawowe obrażenia związane z atakiemo 10%.

Dla twojego drugiego 2-częściowego sugerujemy użycie Nertowy Salsotto Jeśli chcesz zwiększyć ostateczne szkody Seele lub Niebiański wyróżnik Jeśli chcesz zwiększyć obrażenia podstawowe i ataku umiejętności.

Należy jednak pamiętać, że aby skorzystać z tych korzyści, Seele, musi mieć wskaźnik krytyki w wysokości 50% dla bezkodźwie Salsotto i wskaźnik krytyki wynoszący co najmniej 80% dla Niebiańskiego wyróżnika.

Najlepszy seele światła stożka Honkai Star Rail

Ponieważ jest to jej podpis, 5-gwiazdkowy w nocy Light Cone to najlepsza broń Seele w Honaki: Star Rail.

W nocy zwiększa wskaźnik krytyki SEELE, ale prawdziwym urokiem jest to, że na 10 punktów powyżej 100 punktów do Speed Stat Seele, jej podstawowy atak, umiejętności i ostateczne szkody wzrosną, układając do ośmiu razy.


W przypadku innych 5 gwiazdek zalecamy Śpij jak umarli Lub Pływając po morzu gwiezdnym zwiększyć wskaźnik krytyki Seele. Jeśli chodzi o opcje 4-gwiazdkowe, Pozostaje tylko cisza jest również dobry dla statystyk stawki i ataku.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Najlepszy seele wbudowany Honkai Star Rail

Pamiętając, że najlepsze kompozycje zespołowe w Star Rail są bardzo sytuacyjne, jeśli chcesz skorzystać z jej ogromnego potencjału obrażeń, utrzymując ją przy życiu, opracowaliśmy to, co naszym zdaniem jest najlepszą budową SEELE Honkai Star Rail:

 • Seele Best Light Cone: 5-gwiazdkowy w nocy.
 • Seele najlepsze relikwie: 4-częściowy geniusz genialnych gwiazd i 2-częściowy niebiański wyróżnik.
 • Seele Best Team Comp: Bronya, Bailu i Tingyun.

Wymień Tingyun na tarczę taką jak Gepard, jeśli potrzebujesz więcej przeżywalności.


To od Ciebie zależy, czy chcesz wydać swoją gwiezdną jade Warp na sztandar Seele, ale jest bardzo przydatną postacią kwantową, która ma w twoim zespole zarówno dla szkód jednorazowych, jak i wielofunkcyjnych dla osób słabych przeciwko kwantowi.

Powodzenia wyrównywanie seele w Honkai: Star Rail!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Honkai Star Rail Seele Best Build, Materiały Wniebowstąpienia, ślady, zespół i lekki stożka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *