Honkai Star Rail Wchłonąć lunae najlepsze budowanie, materiały wstąpienia, ślady i lekki stożka

Startseite » Honkai Star Rail Wchłonąć lunae najlepsze budowanie, materiały wstąpienia, ślady i lekki stożka
27. maja 2024
13 minutes
14

By Jhonny Gamer

Wchłonąć Lunae jest 5-gwiazdkową wyobrażoną postacią ścieżki zniszczenia, do której został dodany Honkai: Star Rail Podczas wersji 1.3.

Podczas gdy Imbibitor Lunae był prezentowany jako wzmocniona 5-gwiazdkowa postać na swoim epokowym banerie spektrum W wersji 1.3, W końcu wróci do Honkai: Star Rail w pewnym momencie w przyszłości, gdy harmonogram banerów wraca do niego.

Czy masz go, czy chcesz się przygotować, jeśli z powodzeniem wypaczysz się, dobrze jest wiedzieć Najlepsza budowa Lunae, w tym jego Najlepsze relikwie I najlepsza drużyna. Przydatne jest również nauczenie się, co jego Eidolony są i co Materiały Wniebowstąpienia I Materiały śladowe są potrzebne do wyrównania Lunae w pełni.

Materiały i statystyki wchłaniania Lunae:

Kompilacja Lunae wchmieniacz:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obejrzyj na YouTube

Wersja 2.0 teledysku — „Biała noc” |Honkai: Star Rail.

Honkai Star Rail Zestaw wchłaniania Lunae

Imbibitor Lunae to 5-gwiazdkowy wyobrażony charakter ścieżki zniszczenia kto jest najlepszy w zapewnianiu ogromnych szkód w scenariuszach jedno i wielofunkcyjnych, ale zużywa w tym wiele punktów umiejętności.

Wszystkie wyżej wymienione odsetki są oparte na śladach poziomu 1.

Oto podsumowanie Wchłaniam zestaw Lunae Honkai Star Rail :

 • Element: Wyobrażony.
 • Ścieżka: Zniszczenie.
 • Rzadkość: 5 gwiazdek.
 • Transparent: Widmo epokowe.
 • Podstawowy atak: Beneficent Lotus (używa ataku 2-trafień, aby zadawać wyobrażone obrażenia równe 50% wchłaniającym statystyce ataku dla jednego wroga).
 • Ulepszony atak podstawowy 1: Transcendencja (uwolnie 3 trafienia w celu zadania wyimaginowanych szkód równych 130% statystyki ataku Lunae dla jednego wroga).
 • Ulepszony atak podstawowy 2: Boska włócznia (uwalnia atak 5 uderzeń, aby zadawać wyimaginowane obrażenia równe 190% statystyki ataku Lunae dla jednego wroga. Od czwartego uderzenia, jednocześnie zadaje wyimaginowane szkody równe 30% jego ataku na sąsiednie cele).

 • Imbibitor Lunae Splash Art
  Kredyt obrazu: Hoyoverse
 • Ulepszony atak podstawowy 3: Fulgurant Leap (uwalnia atak 7 uderzeń, aby zadawać wyobrażone obrażenia równe 250% Statom ataku Lunae dla jednego wroga. Od czwartego uderzenia dalej, jednocześnie zadaje wyimaginowane szkody równe 90% jego ataku na sąsiednie cele).
 • Umiejętność: Dracore Libre (wzmacnia podstawowy atak Imbibitor Lunae. Ulepszenia mogą być stosowane do trzech razy kolejno, a korzystanie z tej umiejętności nie konsumuje punktów umiejętności i nie jest uważane za stosowanie umiejętności – ale twoje punkty umiejętności są spożywane po uwolnieniu ulepszonego podstawowego ataku. Po uwolnieniu boskiej włóczni lub skoku Fulguranta, jeden stos dominującego ryka. Każdy stos dominującego ryka. Te stosy trwają do końca jego tury).
 • Ostateczny: Aqua Aqua Azure ablutes All (uwolni 3-uderzony atak, aby zadawać wyimaginowane obrażenia równe 180% statystyki ataku Imbibitora Lunae dla jednego wroga i wyimaginowanych szkód równych 84% jego ataku na sąsiednie cele, a on otrzymuje dwa Squamancta Squamancta. Maksymalnie trzy Sacama Sacrosancta może być opętane w danym momencie. Imbibitor Lunae może spożywać równoważną liczbę Squama Sacrosancta zamiast punktów umiejętności. Konsumowanie Squama Sacrosancta jest uważane za równoważne z konsumowaniem punktów umiejętności).
 • Talent (zdolność pasywna): Sprawiedliwe serce (Lunae Imbibitor zyskuje jeden stos prawego serca po każdym hicie uwolnionym podczas ataku. Sprawiedliwe serce zwiększa jego obrażenia o 5%, do sześciu stosów. Te stosy trwają do końca jego tury).
 • Technika (zdolność do świata): Pismadrakon z niebios (Lunae Imbibitor wchodzi do Skaczącego Smoka przez 20 sekund, powodując, że szybko porusza się naprzód na ustaloną odległość, atakując wszystkich wrogów, których dotyka. Po wejściu do walki poprzez atakowanie wrogów w Skaczącego Smoka, Imbibitor Lunae zadaje wyimaginowane obrażenia równe 120% jego statystyki ataku dla wszystkich wrogów i zyskuje jeden Squama Sacrosancta).
 • Bonus Trace 1: Star Veil (na początku bitwy, natychmiast regeneruje 15 energii).
 • Bonus Trace 2: Aqua Reign (zwiększa szansę na opór tłumu Kontrola Debuffs o 35%).
 • Bonus Trace 3: Wstrząs na nowo (wskaźnik krytyki wzrasta o 24% podczas zadawania obrażeń celów wroga z wyimaginowaną osłabieniem).

Honkai Star Rail Materiały wniebowczelania Lunae Wniebowstąpienia


Obraz menu Materiał materiałowy
Edykt tłumiący |Kredyt obrazu: Hoyoverse

Musisz użyć Imbibitor Lunae Wniebowstąpienia, aby ulepszyć jego zdrowie, atak, obronę i krytyczne trafienie.

Musisz uzyskać dużo tłumiących edyktów i nieśmiertelnych materiałów opartych na Scionette dla Lunae w celu pełnego ulepszenia jego możliwości.

W sumie Materiały wniebowczelania Lunae Wniebowstąpienia W Honkai: Star Rail to:

 • X15 Immortal Scionette
 • X15 Immortal Aeroblossom
 • X15 Immortal Lumintwig
 • x65 tłumiący edykt
 • 308 000 punktów

Aby uzyskać więcej informacji, oto, czego potrzebujesz Materiały Wniebowstąpienia Lunae na poziom:

Poziom Wniebowstąpienia Lunae
Materiały wniebowczelania Lunae Wniebowstąpienia
Koszt kredytu
Nagroda
Poziom 20 X5 Immortal Scionette 4000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 30 X10 Immortal Scionette 8 000 Nic
Poziom 40 X6 Immortal Aeroblossom, X3 tłumiący edykt 16 000 X1 Zwykła kolejka gwiazd
Poziom 50 X9 Immortal Aeroblossom, X7 tłumiący edykt 40 000 Nic
Poziom 60 X6 Immortal Lumintwig, x20 tłumiący edykt 80 000 x1 regularna karta gwiazdy
Poziom 70 x9 Immortal Lumintwig, x35 tłumiący edykt 160 000 Nic

Honkai Star Rail Materiały śladowe wchłaniające Lunae


Worldbreaker Blade. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Podobnie jak Wniebowstąpienie, aby jak najlepiej wykorzystać Lunae Imbibitor, będziesz musiał wyrównać jego ataki i umiejętności pasywne za pomocą materiałów śladowych, które różnią się od postaci do charakteru.

W przypadku Lunae Imbibitor musisz użyć wielu materiałów na bazie ostrzy i nieśmiertelnych Scionette, aby w pełni ulepszyć jego możliwości.

W sumie, aby ulepszyć wszystkie jego umiejętności, Materiały śladowe wchłaniające Lunae Potrzebujesz:

 • x8 utwory Destiny
 • x12 żal nieskończonej ochemy
 • X18 Shattered Blade
 • X41 Immortal Scionette
 • X56 Immortal Aeroblossom
 • X58 Immortal Lumintwig
 • x69 martwe ostrze
 • X139 Worldbreaker Blade
 • 3 miliony kredytów

Honkai Star Rail Wchłonąć lunae eidolons

Zdobywając duplikaty Lunae z wypaczenia na sztandary, otrzymasz jego Eidolon. Ten materiał pozwala odblokować poziomy Eidolona, przy czym każda aktualizacja poprawia istniejącą atak lub zdolność pasywną.


Budzinują Lunae patrząc po lewej stronie świecącymi oczami i pełnym żółtym księżycem, który kadruje go w tle
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Oto wszystkie Eidolons Imbibitor Lunae w Honkai: Star Rail:

 • Przywiązane do Sky (E1): Zwiększa liczbę stosowanych praw do ustawiania praw do czterech, a jeden dodatkowy stos prawego serca zostanie zdobyty za każde trafienie na atak.
 • Imperium on Cloud Nine (E2): Po użyciu jego ostatecznego działanie Imbibitor Lunae jest naprzód o 100% i zyskuje jeden dodatkowy SacroSancta.
 • Ubrane w chmurach (E3): Zwiększa poziom umiejętności Imbibitor Lunae o dwa, z maksymalnym poziomem aktualizacji 15, i zwiększa jego podstawowy atak o jeden z maksymalnym poziomem aktualizacji 10.
 • Zephyr’s Bliss (E4): Buffy dostarczone przez Outroara ostatnie do końca następnej tury Imbibitor Lunae.
 • Fall to duma (E5): Zwiększa poziom ostatecznego i talentu Imbibitor Lunae o dwa z maksymalnym poziomem aktualizacji 15 dla obu.
 • Reign, zwrócone (e6): Po tym, jak jakikolwiek inny sojusznik używa ich ostatecznego, wyobrażona penetracja oporności następnego ataku Fulguranta Lunae wzrasta o 20%, do trzech stosów.

Jak grać w Imbibitor Lunae w Honkai Star Rail

Początkowo zestaw Imbibitor Lunae może wydawać się trochę mylący, ale istnieją dwie ważne nuty, które mogą pomóc ci lepiej zrozumieć jego styl gry:

 1. Lunae Imbibitor zużywa punkty umiejętności tylko wtedy, gdy używasz ulepszonego podstawowego ataku.
 2. Squama SacroSancta można spożywać zamiast punktów umiejętności, aby poprawić podstawowy atak Imbibitor Lunae.

Tak więc Lunae wchłaniające może być bardzo umiejętnościami głodnymi DPS w twoim zespole, ale jeśli używasz jego ostatecznego tak często, jak to możliwe, aby zbudować Squama Sacrosancta, zamiast tego staje się łatwiejszy do opanowania. Nawet jeśli ostatecznie użyjesz wielu punktów umiejętności, może być tego warte, ponieważ Lunae Imbibitor zadaje ogromną ilość wyimaginowanych szkód wielu wrogom, gdy używa się trzeciego ulepszonego podstawowego ataku, Fulgurant Leap.


Lunae wchłaniają żółtą kulę w powietrzu zielonym smokiem po prawej stronie
Kredyt obrazu: Hoyoverse

Mając to wszystko na uwadze, Twoim celem z Lunae Imbibitor jest aktywacja i wykorzystanie skoku Fulguranta, jakim jest podstawowy. Oznacza to wykorzystanie jego ostatecznego do zdobycia Squama Sacrosancta, kiedy możesz, i prawdopodobnie wyposażony go w niektóre relikty do ładowania energii, płaskie ozdoby lub sparowanie z kolegą z drużyny, który może przywrócić energię (Cześć, Tingyun). Ktoś taki jak Hanya lub Blask może również pomóc złagodzić jego potrzebę w zakresie umiejętności.

Uważaj tylko, kto jeszcze umieściłeś w zespole Imbibitor Lunae, ponieważ inne głodne umiejętności mogą bardzo zranić potencjał DPS.

Najlepszy zespół Imbibitor Lunae Comp in Honkai Star Rail

Imbibitor Lunae jest bardzo potężną postacią samodzielnie, ale możesz jeszcze bardziej zwiększyć jego możliwości obrażeń, łącząc go z właściwym zespołem.


Luocha może pomóc w oszczędzaniu punktów umiejętności za pomocą Lunae Imbibitor.

Ponieważ większość zespołów potrzebuje uzdrowiciela, Luocha jest najlepiej łączyć z Lunae Imbibitor, ponieważ może on normalnie atakować przez większość czasu, aby wyleczyć zespół i pomóc w budowaniu punktów umiejętności dla Lunae Imbibtor. Inne uzdrowicielskie działają bardzo dobrze – ale Luocha jest idealnym wyborem, jeśli go masz.

Aby spowodować jeszcze więcej obrażeń za pomocą ataków Imbibitor Lunae. Dla harmonii, Jukong może pomóc niemal zagwarantować, że krytyka trafia jej umiejętności, ale możesz ją zamienić Tingyun Zamiast tego skorzystać z Ultimate Tingyuna, który przywraca energię do postaci. Sparkle i Hanya mogą również pomóc w pochłanianiu Luny w swoich wymaganiach dotyczących punktu umiejętności.

Jeśli chodzi o nihlity, aby pomóc wszczepić wyimaginowaną słabość podczas obniżania obrony wrogów, możesz umieścić srebrnego wilka w twoim zespole. Obejmuje to trochę szczęścia, ale jeśli większość twoich zespołu jest wyimaginowanymi atakującymi, łatwiej jest wszczepić słabość. Pela jest fantastycznym naprzemiennym dla Silver Wolf, jeśli chcesz po prostu obniżyć obronę wrogów.

Obrzęk może również pomóc zwiększyć obrażenia krytyczne Imbibtor Lunae, gdy uwięzi wrogów, jeśli Imbibitor Lunae używa 4-częściowego zestawu relikwii pustynnego Banditri Banditry.

Na koniec możesz wymienić postać na tarczę, jeśli potrzebujesz przeżywalności w stosunku do potencjału obrażeń – GEPARD i Fu Xuan są najlepszymi typami do tego, ale Fire Trailblazer i 7 marca mogą również pomóc, kosztem niektórych punktów umiejętności.

Najlepsze relikwie Lunae Honkai Star Rail

Polecamy 2-częściowy Wastelander of Banditry Desert z 2-częściowy muszkieter dzikiej pszenicy jako najlepsze relikt. Zwiększa to zarówno wyimaginowane obrażenia, jak i atak, z których wchłaniają Łuny.


Zdjęcie menu dla Planar Ornament Rutilant Arena
Rutilant Arena Planar Ornament. |.Kredyt obrazu: Hoyoverse

Możesz także użyć 4-częściowej pustyni Bandyta-Bandyta. Dostajesz również dodatkowe 20% obrażeń krytycznych w tym 4-częściowym, jeśli wrogowie są również uwięzione.

Istnieje kilka opcji twoich płaskich ozdób w zależności od koncentracji kompilacji Lunae, ale ogólnie zalecamy Rutilant Arena jako najlepsze płaskie ozdoby dla Lunae wchłaniające. Zwiększa to wskaźnik krytyki o 8% i podstawowe i umiejętności o 20%, gdy Lunae Imbibitor ma wskaźnik krytyki ponad 70%.

Jeśli zamiast tego potrzebujesz więcej regeneracji energii, Rządowo vonwacq zestaw może zastąpić. Nie zalecamy jednak budowy Lunae Imbibitor, aby uzyskać szybkość, aby skorzystać z zdolności z wyprzedzeniem tego zestawu – ponieważ prawdopodobnie nie będziesz mieć wystarczającej liczby punktów umiejętności, aby skorzystać z tych dodatkowych zakrętów.

Najlepszy stożka LUNE LUNAE LUNAE Honkai Star Rail

Ponieważ jest to jego podpis, 5-gwiazdkowe jaśniejsze niż słońce Light Cone to Imbibitor Best Light Light Cone w Honaki: Star Rail.

Na poziomie 80 i nałożenie 1, jaśniejsze niż słońce zwiększa wskaźnik krytyki Imbibitor Lunae o 18%, a kiedy używa podstawowego ataku, zyskuje jeden stos wezwania smoka na dwie tury. Każdy stos wezwań smoka zwiększa atak Imbibitor Lunae o 18% i wskaźnik regeneracji energii o 6%. Wezwanie smoka można ułożyć do dwóch razy.


Banner lekkiego stożka wchłaniania Lunae
Kredyt obrazu: Hoyoverse

W przypadku innych opcji 5-gwiazdkowych, wyposażenie Na upadku aeon Zwiększy atak i szkody Imbibitora i szkody, gdy spowoduje złamanie słabości, i Coś niezastąpionego Zwiększy również atak, leczy i zwiększa swoje obrażenia, gdy zostanie zaatakowany.

Jeśli chodzi o 4-gwiazdkowe opcje bezpłatne, Pod niebieskim niebem jest najlepszym wyborem dla jego wzrostu w celu ataku i krytyki. Nie ma gdzie uciec jest również przyzwoitym wyborem, ponieważ zwiększa atak podczas leczenia wchłaniającego lunae i Plezyki cię witają Można przygotować do zwiększenia ataku na psotne stosy.

Wersja 2.0 Z Black Swan i blask jest tutaj! Więc upewnij się, że zrealizuj te nowe kody Dla Stellar Jade Jeśli chcesz je lub przyszłe postacie – i sprawdź wszystkie postacie na naszej regularnie aktualizowanej liście poziomów. W przypadku wszystkiego innego mamy strony na następnym sztandar, Quiz Ministerstwa Edukacji, Jak zdobyć więcej podań do kolei gwiazd, i lista angielskich aktorów głosowych.

Najlepszy wbudowany wbudowany lunae Honkai Star Rail

Pamiętając o tym, że najlepsze kompozycje zespołowe w Star Rail są bardzo sytuacyjne, jeśli chcesz skorzystać z jego ogromnego potencjału szkód, jednocześnie utrzymując go przy życiu Honkai Star Rail:

 • Wchłonąć lunae najlepszy lekki stożka: 5-gwiazdkowy jaśniejszy niż słońce.
 • Wchłonąć lunae najlepsze relikwie: 2-częściowy Wastelander of Banditry Desert i 2-częściowy muszkieterka dzikiej pszenicy.
 • Wchłonąć lunae najlepsze płaskie ozdoby: Rutilant Arena.
 • Imbibitor Lunae Best Team Comp: Hanya, Luocha, Yukong.

Tingyun może wypełnić Jukonga, jeśli potrzebujesz więcej energii dla Lunae Imbibitor zamiast Crit i Crit Obrażenia.


Dan Heng Imbibitor grafika Lunae z smoczym zwijaniem się w tle i jego imieniem po prawej stronie
Kredyt obrazu: Hoyoverse

To od Ciebie zależy, czy chcesz wydać swoją gwiezdną jade Warp na sztandar Imbibitor Lunae, ale jest jednym z najlepszych typów DPS w grze, jeśli nie masz nic przeciwko pracy z zarządzaniem punktami umiejętności.

Powodzenia wyrównywanie Lunae w Honkai: Star Rail!

How do you rate Honkai Star Rail Wchłonąć lunae najlepsze budowanie, materiały wstąpienia, ślady i lekki stożka ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *