Horizon Forbidden West Burning Shores Cauldron Theta Walkhrough

Startseite » Horizon Forbidden West Burning Shores Cauldron Theta Walkhrough
28. maja 2024
15 minutes
12

By Jhonny Gamer

KAULDRON THETA IN Horizon zabroniony Zachód: Burning Shores jest jedynym kotłem, który został dodany jako część DLC. Jest jednak pełen zagadek do rozwiązywania maszyn do walki i lawy, aby uniknąć.

Podobnie jak te w głównej grze, kauldron w Horizon zabroniony Zachód: Burning Shores przetestuje twoje umiejętności z różnymi urządzeniami, które Aloy odebrała swoje przygody.

Mając potencjał zastępowania maszyn, wzywający cię, nie musisz dłużej czekać. Pokazamy ci jak ukończyć kocioł theta w Horizon zabroniony Zachód: Burning Shores i Nagrody ukończenia możesz się doczekać na końcu.

Na tej stronie:


Horizon Forbidden West: Przyczepa startowa Burning Shores.

Horizon Forbidden West Burning Shores Cauldron theta Lokalizacja

W Horizon Zakazany West: Burning Shores, Cauldron theta można znaleźć wschodnia strona płonących brzegów, nieznacznie na północ od Pangea Park.

Poniższy na mapie zaznaczyliśmy jego dokładną lokalizację:


[Noedit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Map Lokalizacja

Jednak nie można jednak wejść do kociołka za pomocą głównych drzwi, w których ikona znajduje się na mapie, ale nadal musisz iść tutaj, aby móc znaleźć wejście.

Jak znaleźć wejście do kaliforni Horizon zabroniony West Burning Shores

Kiedy dotrzesz do lokalizacji Cauldron theta, powinieneś być w stanie zobaczyć drzwi kociołowskie i podpala.

Jak już wiesz, że drzwi nie są prawdziwym wejściem do Theta, możesz uniknąć całkowitej walki z pożarami, używając latającego wierzchowca, aby unosić się nad głównymi drzwiami. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to zmierzyć się z zapieczętowanymi drzwiami Cauldon.

Gdy zmierzysz się z nimi na latającym wierzchowcu, zacznij latać na lewo od kotła i podążaj za szczeliną lawy w ziemi pod tobą. Scorcher będzie też krążyć w górę iw dół szczeliny, więc jeśli to zobaczysz, to jesteś we właściwym miejscu.

Powoli powoli podążając za szczeliną z nieba, aż zobaczysz duży otwór, który jest otoczony wysokimi ścianami pod koniec samego szczeliny. Będzie wyglądać tak:


[Noedit] Horizon Zakazany Zachód Burning Shores Cauldron theta Alternate Entrance

Wyląduj tutaj latającego wierzchowca i idź do otworu, jest to wejście do Cauldron theta.

Potrzebujesz pomocy w przejściu przez płonące brzegi DLC? Sprawdź nasze główne przewodniki misji, które pokazują, jak zakłócić broń wieżową, Znajdź kod drzwi w niebie i ziemi, Jak znaleźć słowa osiągnięcia, Wyłącz blokadę, i jak znaleźć zbrojownię i otworzyć drzwi wulkanu.
Jeśli jest to misja poboczna, na której utkniesz, spójrz na nasz odłamek wewnątrz i przyjaciel w ciemności Warunki. Mamy również przewodniki, które pokazują wszystkie lokalizacje przechwytywania powietrza, Plus Theta Cauldron theta i szemranie pustego przewodnika zbyt.

Jak przekroczyć pierwsze platformy w Cauldron theta w Horizon zabroniony West Burning Shores

Gdy znajdziesz się w kociołku, podążaj ścieżką do przodu. Kiedy dojdziesz do pierwszej luki, musisz po prostu użyć tarczy, aby przesunąć się do następnej platformy. Gdy tu będziesz, podążaj ścieżką do przodu i powinieneś zobaczyć drzwi otoczone jajami (nie martw się, te nie są aktywne).

Zastąp drzwi i kontynuuj ścieżkę do następnego obszaru.

Wzdłuż tej ścieżki dojdziesz do luki między platformami, których Aloy nie może przeskoczyć ani po prostu przesunąć. Jednak zwróć uwagę tutaj, ponieważ przekroczysz tę lukę, stanie się bardzo ważna w kaliołach.

Aby przekroczyć tę lukę, poczekaj, aż maszyna unosi się nad tobą. Kanister pęknie i utworzy prognozę na kilka sekund.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron Theta Pierwszy uruchomienie chłodnicy

Zeskocz z platformy we właściwym czasie i użyj tarczy nad ubraniem, aby uzyskać wzmocnienie. To wzmocnienie pozwoli ci unosić się na następną platformę.

Znowu podążaj ścieżką, a znacznik zadania powinien poprowadzić Cię do następnego obszaru, w którym czeka Twoja pierwsza duża łamigłówka. Również wiele maszyn też tu czeka.

Jak doprowadzić skrzynię do podkładki ciśnieniowej w kaliocie Theta Horizon zabroniony West Burning Shores

W następnym obszarze musisz znaleźć sposób na trwałe zepchnięcie czujnika ciśnienia za drzwiami z tyłu, aby móc przez niego przejść. Aby to zrobić, będziesz musiał zdobyć dużą skrzynię w całym obszarze, ale nie ma prostego sposobu na zrobienie tego. Będziesz musiał zrobić kilka mostów i poradzić sobie z kilkoma maszynami po drodze.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Most Puzzle

Jak zrobić pierwszy most

W tej okolicy są obserwatorzy reneeye, LaPlashers i Stingspawn. Zanim zrobisz cokolwiek innego, gorąco polecamy je wyjąć. To znacznie ułatwi rozwiązanie zagadki i oznacza to, że później będziesz mógł poradzić sobie z inną falą wrogów bez przytłoczenia.


[Noedit] Horizon zabroniony West Burning Shores Cauldron theta Stingspawn

Kiedy wszystkie maszyny są opuszczone, wróć do drzwi, w których wszedłeś do tego obszaru i zmierzyłeś się z główną platformą na środku pokoju.

Stąd przesuń aparat i spójrz po prawej stronie. Powinieneś zobaczyć kolejną maszynę niosącą nad tobą przecinającą kanister Chillwater Canister. Spójrz poniżej ścieżki, którą ta maszyna podąża i powinieneś zobaczyć więcej pół-stoliowej lawy.


[Noedit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron Theta Chamber One Chillwater Bot One

Stań na lawie pod maszyną, nieco dalej niż obszar, który chcesz, aby kanister wpadł, i Zastrzel kanistra na maszynie, aby spadł na lawę.

W tym obszarze są różne rodzaje podłóg. Niektóre to półprzewodowa lawa, która wyruszy z kanistrów, ale reszta to normalna podłoga. Musisz zmusić kanistra do upadku na lawę, Albo nie wybuchnie.

Kanister ostatecznie wybuchnie w kolejnym prądu Jeśli dostaniesz to we właściwym miejscu. Gdy to zrobi, wskocz do niego i aktywuj tarczę, aby uzyskać wzmocnienie. Następnie musisz przesuń się do platformy najbliżej prognozy. (Jeśli jesteś skierowany w stronę platformy pośrodku, będą to platformy przy ścianie po prawej stronie. Powinieneś także zobaczyć na nich dużą skrzynię).


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Bridge Puzzle Crate

Może tu być inna maszyna, zdejmij ją, jak chcesz, a potem Rozejrzyj się po platformie dopóki ty Zobacz węzeł łącza sieciowego na skraju.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Bridge Puzzle Pierwszy węzeł

Idź do tego węzła i Zastąp go, aby stworzyć pierwszy most do platformy pośrodku.

Jak zrobić drugi most


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Bridge Puzzle Drugi obszar lawy

Aby zrobić drugi most, Wróć do wejścia do tego obszaru i zmierzyć się z platformą pośrodku Ponownie. Spójrz w dół i na lewo od platformy. Znowu powinieneś zobacz trochę lawy pół-stolitu pokrywa podłogę i maszyna niosąca kanister chilli wodnego przechodząc nad nim.

Tak jak wcześniej, Zastrzel kanistra na lawę, aby zrobić prognozę i użyj swojej tarczy Jeźdź po progownku na platformy. Platformy, do których chcesz dążyć, będą miały duży otwór z tyłu nich.

Warto zauważyć, że można to zrobić również ze środkowej platformy, ale łatwiej było nam uzyskać lokalizację upadku, robiąc to w ten sposób.

Wtedy po prostu Poszukaj węzła w górę łącza sieci i zastąp go zrobić drugi most prowadzący do środkowej platformy.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Bridge Puzzle Drugi węzeł

Jak zrobić trzeci most

Po zakończeniu przesłania drugiego węzła pozostań na tej samej platformie i odwróć się, aż zobaczysz otwór w osłonieniu.

Stąd, idź w kierunku ekranowanego otworu i wtedy Zwróć się do prawej. Powinieneś Zobacz rampę prowadząc do nieco wyższego obszaru tej platformy. Podążaj za rampą Dopóki nie dojdziesz do krawędzi.

Kiedy ty Spójrz naprzeciwko krawędzi tej platformy, Ty powinien być na poziomie z obecnie zablokowanymi drzwiami. Jeśli możesz to zobaczyć, jesteś we właściwym miejscu. Jeśli nie możesz, rozejrzyj się, aż zmierzysz się w kierunku swojego znacznika zadania.


[NoEdit] Horizon Zakazanie West Burning Shores Cauldron theta Bridge Puzzle Zamknięte drzwi

Z krawędzi tej platformy spójrz w dół. Znowu powinieneś zobaczyć jeszcze bardziej pół-stoliową lawę i, zgadłeś, maszyna niosąca kanister chilli wodnego będzie przekazać nad nim.

Zastrzel kanistra Aby upuścić go na lawę i przejedź prognozę Do zamkniętych drzwi. Jednak nie możesz jeszcze w to wchodzić. Jest jeszcze więcej do zrobienia.

Zmierzyć się z dużymi drzwiami I spójrz w lewo z nich. Powinieneś Zobacz małą ścieżkę prowadzącą w dół w ciemniejszy obszar. Jeśli jeszcze tego nie wyciągnąłeś, może być czai się tutaj obserwator reneeye.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Bridge Puzzle Trzeci węzeł

Udaj się do tego obszaru i Powinieneś znaleźć końcowy węzeł w górę łącza sieci. Zastąp to Aby utworzyć ostatni most, aby zdobyć skrzynię.

Jak znaleźć skrzynię na podkładkę ciśnieniową w kaliocie w Theta Horizon zabroniony West Burning Shores

Teraz, gdy zrobiłeś mosty, musisz przekazać skrzynię. W obliczu środkowej platformy od wejścia do tego obszaru, skrzynia znajduje się w najwyższej części platformy po prawej stronie.

Chwyć skrzynię i zacznij Przesuń go przez ścieżkę, którą zrobiłeś z mostami.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Bridge Puzzle Pushing Crate

Po dotarciu do środkowej platformy pojawi się fala maszyn. Zajmij się nimi, a następnie kontynuuj przesuwanie skrzyni przez ścieżkę Dopóki nie dotrzesz do podkładki ciśnieniowej poza dużymi drzwiami.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Most Puzzle Padania

Wciśnij skrzynię na podkładkę nacisku, aż się zapaliła, Następnie wypuść to i Duże drzwi powinny być teraz otwarte.

Jak jeździć na pływającej platformie w Cauldron theta w Horizon zabroniony West Burning Shores

Podążaj ścieżką ułożoną przez znacznik zadania i użyj linu zipline, aby zejść do następnego obszaru. Tutaj natkniesz się na pływającą platformę, jedyny naprawdę bezpieczny sposób na przemieszczenie bulgotającej lawy tutaj.

Podejdź bliżej pływającej platformy i użyj chwytania, aby wciągnąć się na platformę.

Sama platforma może poruszać się w kilku kierunkach:

 • Północ
 • Północny Wschód
 • Wschód
 • Południowo -wschód
 • Południe
 • Południowy zachód
 • Zachód
 • Północny zachód

Górna część platformy jest podzielona na sekcje. Sekcje reprezentują kierunek, w którym przeniesie platformę, jeśli Aloy na nich stanie.

Jeśli znajdziesz się w złym kierunku, po prostu przejdź do innego kierunku, zmieniając się tam, gdzie stoisz.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron Theta Platforma

Teraz, w tym obszarze, ty Musisz poprowadzić platformę na północ w kierunku znacznika zadań i wokół blokady na środku lawy. Możesz to zrobić, kierując platformą lekko na zachód, aby ją obejść.

Idź dalej, dopóki nie uderzysz w tarczę, która uniemożliwia ci pójście dalej. Teraz będziesz musiał znaleźć sposób na sprowadzenie ściany tarczy.

Jak dezaktywować ścianę tarczy w kociołku Theta Horizon zabroniony West Burning Shores

Podczas gdy jesteś na pływającej platformie, zmierzyć się z ścianą tarczy To blokuje twoją ścieżkę, a potem Spójrz po lewej stronie. Powinieneś Zobacz, jak prowadzą się do wspinaczki w kierunku sufitu.

Poprowadź swoją platformę pod nimi, a następnie wskocz i weź pierwszą. Następnie, Podążaj ścieżką trzymania, aż dotrzesz do pierwszej platformy. Tutaj, Skanowanie pulsu z twoim skupieniem i powinieneś Zobacz, jak następne trzymania pojawiają się w pobliżu lewej strony tej platformy.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron Theta Wspinaczka trzyma Plating Platform One

Kontynuuj wspinanie się tutaj, aż dotrzesz na następną platformę, na której się kończy wspinaczka.

Idź na krawędź tej platformy, dopóki nie zobaczysz tego przeciwnego:


[NoEdit] Horizon zabroniony West Burning Shores Cauldron Theta Platforma z jajami

Przejście tutaj jest dość proste. Jeśli poczekasz chwilę, powinieneś zobaczyć, jak ruchome platformy unoszą się obok ciebie z jajkami. Wszystko, co musisz zrobić, to wskoczyć na jedną z tych platform, natknąć się na nią, a następnie wskoczyć na platformę naprzeciwko ciebie.

Postępuj zgodnie z platformą do następnego obszaru, a będzie tu dość ciemno. Puls skanuje z twoim skupieniem i spojrzeniem w górę. Powinieneś zobaczyć, jak wspinaczka nad tobą i maszyny przechodzące nad tobą Canisters przechodzące nad tobą.

Podobnie jak we wcześniejszej komorze, strzelaj do maszyny, poprowadź kanistra do lawy poniżej ścisłego i pojechaj wzdłuż padania do samej platformy. Może to podjąć kilka prób.


[NoEdit] Horizon zabroniony West Burning Shores Cauldron Theta Platform

Następnie, gdy jesteś na górnej platformie, odwróć się, aż zobaczysz inną platformę naprzeciwko ciebie.


[Noedit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron theta Druga platforma podniesiona

Przeskocz tutaj i użyj chwytaku, aby podciągnąć się na następną półkę. Powinieneś zobaczyć na tobie kolejne drzwi. Zastąp to i podążaj ścieżką do obszaru wypełnionego jajami z tytułu. Bądź na straży w następnej sekcji, wiele jaj jest aktywnych.

Jak przejść przez strefę jaj śląt Horizon zabroniony West Burning Shores

Teraz możesz zrobić dwa sposoby wydostawania się z tego obszaru. Po pierwsze, możesz się zatrzymać i walczyć ze wszystkimi jajami, które odradzają ślad. Po drugie, możesz zrobić to, co zrobiliśmy, czyli biegać i kontynuować, dopóki nie dotrzesz do drzwi.

Jeśli chcesz uruchomić, oto jak szybko przejść przez to miejsce.

Szybuj z podniesionej platformy do tego obszaru, a następnie odwróć się, aż twój widok będzie wyglądał:


[Noedit] Horizon Zakazany Zachód Burning Shores KAULDRON THETA Stingspawn Egg Cave

Następnie skieruj się do przodu i w górę ścieżki po lewej stronie. Podążaj tą ścieżką w górę i wokół. Trzymaj się lewej strony ścieżki i biegaj, aż uderzysz kolejne zamknięte drzwi.

Te drzwi są otoczone jajami, więc nie masz większego wyboru, ale walczyć z nimi wszystkich. Możesz jednak zaatakować jajka, które mają na nich niebieskie światła, aby zabić śliski, zanim się wyklują.


[NoEdit] Horizon Zakazany West Burning Shores Cauldron Theta Stingspawn Egg Cave Zamknięte drzwi

Gdy masz lukę między falami śliskowymi, zastąp drzwi i podążaj ścieżką, aż dojdziesz do punktu zgłaszania. Użyj tego, aby zejść do następnego obszaru.

Kontynuuj ścieżkę, dopóki nie natkniesz się na inny węzeł w górę sieciowy. Zastąp to, aby dezaktywować tarczę, która wcześniej blokowała twoją ścieżkę za pomocą pływającej platformy.

Jak dostać się do rdzenia kala Horizon zabroniony West Burning Shores

Teraz podążaj za znacznikiem zadań z powrotem do pokoju z pływającą platformą i kontynuuj prowadzenie platformy przez lawę. Podążanie za markerem zadań w tej sekcji jest najłatwiejszą rzeczą.

W końcu nie będziesz mógł korzystać z platformy, aby iść dalej. Kiedy dojdziesz do tego punktu, opuść i podążaj za znacznikiem zadania, aż dotrzesz do krawędzi platformy.


[Noedit] Horizon zabroniony West Burning Shores Cauldron Theta Core Wejście

Powinieneś zobaczyć duży otwór w strukturze naprzeciwko ciebie. To jest wejście do rdzenia kotła. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to użyć tarczy, aby przesunąć się przez ten otwarcie i do samego rdzenia.

Jak pokonać bilegut w Cauldron theta Horizon zabroniony West Burning Shores

Teraz, kiedy się tu dostaniesz, musisz udać się do rdzenia na środku pokoju. Zacznij zastąpić go, aby rozpocząć ostatnią część tego kociołka. Bilegut zrobi wielkie wejście do rdzenia i będziesz musiał go pokonać.


[Noedit] Horizon zabroniony West Burning Shores Cauldron theta Bilegut
Kredyt obrazu: gry partyzanckie.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci pokonać bilegut w tym kotle:

 • Plazma i woda czystka – Bilegut jest słaby dla uszkodzeń plazmy i wody oczyszczonej, więc użycie dowolnej i broni, które zadają te dwa rodzaje szkód, jest idealne.
 • Użyj zaawansowanych pułapek doczyszczania – Jeśli je masz, używanie zaawansowanych pułapek doczyszczania jest UeSful. Bilegut to duża maszyna, więc podstawowe pułapki nie mają na nich zbyt dużego wpływu – ale te zaawansowane.
 • Usuń jego zbroję – Słabe plamy na tym obszarze żółciowym częściowo pokryte zbroją. Możesz spróbować usunąć go za pomocą podstawowych typów strzałek, ale za pomocą strzałek BARBLAST przyspieszy proces. Po usunięciu zbroi łatwiej do dotarcia słabe plamy.
 • Oznacz bilegut – Ta maszyna może zejść z pola widzenia i bardzo szybko ponownie pojawić się. Jeśli je skanujesz i oznaczysz, nie tylko zobaczysz jego słabe miejsca, ale będziesz mógł również śledzić, gdzie jest unikać ataków niespodzianek.
 • Nie zatrzymuj się – Bilegut może podskoczyć i wylądować na tobie. To cię zmiażdży i zabierze dużą część twojego zdrowia. Najłatwiejszym sposobem na uniknięcie tego ataku jest ciągłe poruszanie się, zwłaszcza jeśli widzisz podskakiwanie żółci.
 • Radzić sobie z Atingspawn – Mniej więcej w połowie walki pojawią się śliski. Choć kuszące jest ich ignorowanie, powinieneś naprawdę się ich pozbyć. Mogą cię przytłoczyć i znacznie ułatwić żółciomieniu cię zranić, więc łatwiej jest je wyczyścić, zanim ponownie skoncentrują się na wielkim.
 • Użyj bomb dymnych – Użyj bomb dymnych, aby ukryć się przed bilegutem przez kilka sekund. To może dać ci szansę leczenia, załadowania broni, umieszczenia więcej pułapek lub po prostu odetchnąć, aby zaplanować następny ruch.

[Noedit] Horizon zabroniony West Burning Shores Cauldron theta Bilegut Boss Fight

Po pokonaniu żółci i splądrowania wszystkich potrzebnych z niego zasobów, wróć do rdzenia i zastąp go ponownie, aby ukończyć kala

Horizon Forbidden West Burning Shores Cauldron Theta Nagrody

Po ukończeniu kociołka Theta w Horizon Zakazany West: Purning Shores, będziesz mógł zdobyć te nagrody:

 • Zastąpienie – Bilegut
 • 12 500 xp
 • Punkty umiejętności

Może to nie być wiele nagród za ukończenie kociołka, ale możliwość zastąpienia żółci i obserwowania, jak wskakuje jak wielka mechaniczna żaba jest dość zabawna.

To wszystko dla tego kotła, ale jeśli chcesz oddać się większej liczbie przygody z DLC, sprawdź nasze Horizon Zakazo Zachodu: Płonące brzegi odłamka w obrębie instrukcji lub nasz przewodnik pokazujący wszystkie lokalizacje przechwytywania powietrza.

How do you rate Horizon Forbidden West Burning Shores Cauldron Theta Walkhrough ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *