Horizon Forbidden West Cinnabar Sands Tallneck: Jak przywrócić moc do konsoli i wspiąć się na Tallneck

Startseite » Horizon Forbidden West Cinnabar Sands Tallneck: Jak przywrócić moc do konsoli i wspiąć się na Tallneck
28. maja 2024
5 minutes
11

By Jhonny Gamer

Zastępowanie a Tallneck W Horizon: Forbidden West Ujawnia punkty zainteresowania na mapie Aloya, a także przyznaje ci przydatne punkty XP i umiejętności. Najpierw jednak musisz Wspinaj się na Tallneck.

Cinnabar Sands Tallneck jest pierwszą z tych imponujących maszyn, które spotkasz na Zakazie Zachodniej i, aby się z nią dotrzeć, musisz skalować pobliski satelitę.

Aby to zrobić, musisz znaleźć komórkę energetyczną, abyś mógł Przywróć moc do konsoli na samym satelicie.

Na tej stronie:


Horizon Zero Dawn Historia wyjaśniona Część 1: Projekt Zero Dawn i How Humanity Wszed

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Horizon: Zakazany West, sprawdź nasze aktualizacje woreczków, kod drzwi dla misji drzwi śmierci oraz punkty wyrównywania i umiejętności strony.

Cinnabar Sands Tallneck Lokalizacja Horizon: Zakazany West

Pierwszy Tallneck, na który spotkasz się na horyzontach: Zakaz Zachodu znajduje się w piaskach Cinnabar. Aby dotrzeć do tej lokalizacji, musisz udać się na południowy zachód z jałowego światła, aż dotrzesz do pustynnych piasków cynobowych.


Lokalizacja Tallneck in the Cinnabar Sands.

Sam Tallneck można znaleźć spacerując po rozpadającym się satelicie w północnej części piasków Cinnabar – na południowy wschód od Plainsong. Najprawdopodobniej zobaczysz Tallneck, gdy wchodzisz do okolicy – w końcu jest dość wysoki!

Aloy wrócił Horizon: zabroniony West! Aby pomóc Ci zacząć w jej nowym zadaniu, odwiedź nasze strony, jak działają wyrównywanie i umiejętności umiejętności, wraz z tym, jak ulepszyć swoje woreczki z zapasami. My’ve spojrzał również na to, jak wspiąć się na Tallneck w piaskach Cinnabar, Lokalizacje kotła i kod drzwi śmierci’S misja drzwi.

Jak przywrócić moc do konsoli i wspiąć się na piaski cynobarskie Horizon: zabroniony West

Aby wspiąć się na Tallneck w piaskach Cinnabar, musisz przywrócić moc do konsoli satelitarnej, ale najpierw upewnij się, że pokonałeś maszyny u podstawy struktury. Pozostawienie tych maszyn niepokonanych sprawi, że osiągnięcie dolnego tysięcy utrudni, ponieważ będziesz musiał poradzić sobie z ich ciągłymi atakami.Istnieją trzy maszyny do pokonania w sumie – dwa skrawki na poziomie 11 i jeden Skydrifter poziomu 16.

Najpierw zalecamy pokonanie Skydriftera, ponieważ łatwo go zwabić od dwóch skrawków. Ponieważ ta maszyna jest słaba w przypadku uszkodzeń mrozu, użyj bomb mrożący.

Obaj skrobaki są słabe do uszkodzenia szokujące, więc konfigurowanie szoku tripwiry pomogą je zdjąć.

Mocne i słabe strony skrobaków i skydrifterów.

Z pokonanymi maszynami nadszedł czas, aby zacząć wspinać się, zrzucając drabinę u podstawy satelitarnej strzałką.Wejdź po schodach i wspinaj się na następną drabinę, aby dotrzeć do platformy z konsolą, która na razie możesz zignorować. Zamiast tego przeskocz do drabiny w prawo, aby dotrzeć do platformy bezpośrednio pod naczyniem satelitarnym.Tutaj – po prawej stronie platformy, w pobliżu kolekcjonerskiego – znajdziesz drabinę do opuści.Zejdź po nowej drabinie i, z dolnych szczebli, przeskocz do balustrady, aby szybko dotrzeć do komórki energetycznej.Następnie podnieś komórkę energetyczną i, ostrożnie, upuść do metalowej platformy bezpośrednio pod tobą.Po powrocie na ziemię umieść komórkę energii w generatorze bezpośrednio pod satelitą. Takie, przywróci moc do konsoli, którą wcześniej przeszedłeś i pozwoli ci wchodzić w interakcje, co sprawi, że satelitarna obraca się.

Następnie przeskocz na platformę po lewej stronie i stamtąd użyj uchwytów, aby dotrzeć do drabiny, która prowadzi do obszaru pod naczyniem satelitarnym.

Tutaj odkryjesz, że dwa przewody zapobiegają pełnemu obróceniu się naczynia – na szczęście strzelanie z łukiem Aloya rozwiązuje problem.Teraz wspinaj się na ostatnią drabinę, aby dotrzeć do naczynia satelitarnego i kiedy tam przejdź do najwyższego punktu tej struktury. Następnie poczekaj, aż Tallneck będzie prawie doskonale wyrównany z twoją pozycją, a kiedy nadejdzie ten czas, przesuń się do maszyny.Zalecamy celowanie na żółte balustrady, które wychodzą z boków głowy Tallneck;Te poręcze pozwalają ci przejść się wokół głowy, aż będziesz mógł się wspinać na szczycie. Możesz także skakać i wspiąć się na kolce wyściełające szyję Tallneck, jeśli przegapisz poręczy głowy.

Kiedy w końcu jesteś na głowie Tallneck, zastąp maszynę, aby odsłonić dobrą część mapy, w tym punkty zainteresowania i lokalizacje czterech innych Tallnecks. Otrzymasz również 7500 XP i 2 punkty umiejętności za zastąpienie piasków Cinnabar Tallneck.Baw się dobrze Horizon: zabroniony West!

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Horizon Forbidden West Cinnabar Sands Tallneck: Jak przywrócić moc do konsoli i wspiąć się na Tallneck ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *